Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

UnknownAsshole
#2813
Hogy nem online azaz nem internet azaz singleplayer. 😄!
matyi08
#2812
a single playert, vagyis nem neten.

TS Zolly
#2811
szerinted???

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Newyorker
#2810
Ugye még nem mûxik a teljesnél a multiban gémezés?

"Ezután indítva a játékot az általad megadott néven tudsz bejelentkezni, majd offline módban játszani."
Ebben a mondatban mit jelent az, h offline mód?

schrank
#2809
grafika ??? <#lama><#banplz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

UnknownAsshole
#2808
haha... nagyon vicces..
mi az hogy ne tuningoljon ? semmit nem tuningolt, szal errõl ennyit.
esetleg valaki más tudja a megoldást
finaltrekker
#2807
Olvastam többen is írtátok, hogy a teljes játék nagyban különbözik a demótól. Ez mit jelent? Grafikailag jobb vagy csak a hibákon javítottak? Remélem nem nagyobb a gépigénye...

www..KALOZOK.com

NeoMaN
#2806
ne tuningoljon....

UnknownAsshole
#2805
Hi all!
haveromnak lenne egy kis problémája! felmegy egy szerverre és 1-2 perc játék után kifagy ezzel a hibával:


légyszi aki tud segitsen, hogyan tudnánk orvosolni a hibát! thx
(demo-ról van szó, amit innen töltöttünk le)
ZOLCHI
#2804
Erre hibás jelszavat reklamál.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Kövesdi A
#2803
aszem a c gomb segitségével lehet külsõ nézzetbe lépni !

ZOLCHI
#2802
Na! Letöltöttem,install bejelentkeztem.Ez a BF2142HUN tele van.Oké,hogy ott lehet kommunikálni,de hogyan lehet ott játszani?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

matyi08
#2801
máris tele van.

ZOLCHI
#2800
Valaki leírná nekem ezt a Hamachi progi használatát?
Le kel szednem v.honnan?
Plz Help!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

MerlinW
#2799
Hamachi BF2142 népség:
BF2142HUN
pass: 123456

[merlinw.org]

schrank
#2798
dx9 lehet hogy a directX9 rövidítése amihez nem a demot kéne újrarakni és mindezt saját kútfõbõl írom hardverbuziskodás nélkül <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

ZOLCHI
#2797
Én megmondtam!
A demot naon elbaszták azzal a pályával. A teljesben még ki sem próbálhattál mindent!!!! Eredetivel tolva még kircsibb lesz.
Szerintem sokak véleménye meg fog változni.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

KryssHUN
#2796
Vegyük ugy, hogy nem szóltam.... 😊

atomboy
#2795
Van: hasznald a forum aljan levo keresot.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

#2794
F.A.Q <#vigyor3>
dicehater
#2793
Bf 2142 full intro klikk

TS Zolly
#2792
Keresõ

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

KryssHUN
#2791
Háj! A demoval kapcsolatban: inditás után a következõ hiba üzenet jelenik meg: a "d3dx9_29.dll" fájl nem található. A program újratelepitése megolthatja a problémát.
A progit többször felraktam az üzi maradt...
A demo-t két különbözõ helyrõl szedtem le (másodszorra az sg-rõl), de a gond maradt....
Valami hsználható ötlet valakinek????

schrank
#2790
kiülsz a teraszra B+ <#lama><#banplz>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

mesor
#2789
<#idiota>

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

Doom 4
#2788
hogy lehet kilsõ nézetbe váltani ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Kövesdi A
#2787
na sikerült össze hozzni !
köszönet mindenkinek aki segitett !

mesor
#2786
LOL!
😄

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

SubZero911
#2785
EA DOWNLOADEREN letöltötte már valaki a játékot ?? Ha igen mennyit vontak le ?

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

SubZero911
#2784
EPCGAMING.com

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

teddymac
#2783
HAMACHI:BF2142DARK/jelszo teddy
proba szerencse gyertek

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2782
valaki tudd bf2 tört servert
1.3 patch.el ???

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

atomboy
#2781
Majd 20.-tol.

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

SubZero911
#2780
Media Markt nem nyomja még ?

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#2779
valaki nem tud hamchi servert?
#2778
http://www.galaxisnet.hu/elorendel1.php?id=100161
itt elõ tod rendelni

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#2777
te alapból coquest

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

SubZero911
#2776
Én még ilyen bazi különbséget nem láttam demo és 1.0 -ás verzio között. Nagyon nagy a játék, pedig korábban igencsak fikáztam.

Tud valaki helyet, ahol már lehet kapni ?

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Rage47
#2775
elinditod és kész
#2774
titan módra hogy kell átálítani a gamet ?

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

TS Zolly
#2773
Esetleg add oda BB-éknek, krehálj egy 160x160-as képet, hátha kiteszik ide ezt is.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2772
elkezdtem csináltam a F.A.Q-t.ITT megtekinthetõ.
Provátba várom az észrevételeket,ötleteket,SEGÍTSÉGETEKET.köcee
Rage47
#2771
bf2-nél
Rage47
#2770
remélem lesznek public serverek mint bf-nél😊
egyuri
#2769
hali

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

sztechnika
#2768
Nah wanadoo-s bf 2142 teljest kipróbáltam megjegyzem nagyon király,a demohoz képest egy álom,fõleg a havas mapok miatt.
Asszem megveszem ezt eredetiben.
Az a fura,hogy csak 5 mapot találtam...

Kövesdi A
#2767
meg bocsá valakinek singliben sem megy 😊!
rá leszek kénszerülve hogy meg vegyem eredetiben !

#2766
Thanks!<#wave>

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

MerlinW
#2765
Nem kell jelszó.
Én átírtam a nevemre mindhármat, majd játékon belül ugyanazzal beléptem jelszó nélkül.

[merlinw.org]

Istencsászár
#2764
Meglestem eme legújabb EA alkotást.
Lényegében egy BF2 mod, ami a jövõben játszódik, se több se kevesebb...
Minden hibája és a minden jó tulajdonsága megvan ami a BF2-nek is megvolt, el lehet vele szórakozni. Sebességgel nincs gond, ugyan az mint a BF2 esetében volt, talán a hó és egyéb idõjárási effektek lassítanak picit de ez nem számottevõ.
Kiváncsian várom miféle rókabõr lehúzása lesz az EA következõ találmánya...

Pár kép: ITT

Gyűjteményem, eladó játékaim : www.jatekaim.hu / Totti / Microsoft Xbox 360 + MS Wireless Racing Wheel & Sony PSP 3004 & NES