Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TS Zolly
#2713
TC= Total Commander.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2712
Peti94
Te miket akarsz öszzefûzni hogy iso legyen?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

TS Zolly
#2711
Hanem?

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2710
örök hálám lalakov
lalakov
#2709
Küldtem privát üzit.
Guer
#2708
loál
nem tomb raider 😄DDD

#2707
akkor mit csináljak?hogy telepítsem föl a játékot?
uHs Gerzson
#2706
Nincs

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

lalakov
#2705
Semmit, de nem is kell.😊
#2704
Szal van benne olyan hogy külsõ nézet amikor emberrel vagyunk?

#2703
na letöltöttem a razor verziót és az utolsó fájl nem .rar hanem .sfv Hogy tudom azt kicsomagolni vagy mit tudok vele kezdeni???
Guer
#2702
pfff 😄DDD
nem codra gondoltam....

Pethy23
#2701
Szevasztok lenne 1 kérdésem!
Ezen a konfigon hogy futna a game?:
ati x700 pro 256
amd athlon64 3000+
2*512ram (samsung)
#2700
ez igaz😄

Intel I5 2500K 3,7 GHz, Alaplap:GA-P67A-D3-B3, 8GB DDR3 1600MHZ,Gigabyte GTX 560TI 1Gb OC

uHs Gerzson
#2699
És abból hány játszik egy ilyen játékkal <#nevetes1>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Beers
#2698
Szerinted hány embernek van minimum 2/2M-ás nete?

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#2697
Nem lehet online játszani,csak LAN,vagy Hamachin keresztül.
Az viszont jó volna,ha egy jó nettel rendelkezõ egyén csinálna Hamachi szervert,aztán küldenénk a töltényeket,mint állat<#violent><#violent><#gun><#gun>

Intel I5 2500K 3,7 GHz, Alaplap:GA-P67A-D3-B3, 8GB DDR3 1600MHZ,Gigabyte GTX 560TI 1Gb OC

#2696
Nem lehet...infóban benne van..
TS Zolly
#2695
Elösször és utoljára teszek közzé bizbazt!!!

rzr-2142.iso
http://d01.megashares.com/?d01=4b44da5

by MANdOwn

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2694
Én már linkeltem neki egy tápot a BF2 topikban, de még alszik 😊
#2693
Csõ! Vki tud online játszani a Razoros verzióval? Vagy nem is lehet?
JohnnySmith
#2692
Schrank moderálj már magadon picit.... nem hiszem el hogy ennyire "egyszerû" vagy.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#2691
Hamachi szerver van már valakinek?

Intel I5 2500K 3,7 GHz, Alaplap:GA-P67A-D3-B3, 8GB DDR3 1600MHZ,Gigabyte GTX 560TI 1Gb OC

DummyBoy
#2690
Ehhh ... nem kell túl nagy .. egy Core Duós, 7950Quad SLI-s konfig eszik olyan 350W-ot csúcsrajáratva ... Ja Ati kártya ... az meg X1950 Crossfire-el 370 körül ...

Olyan táp kell aminek a 12V-os ága minimum 16-18A-t bír ... jó ha van belõlle 2 ... és sz@rni kell a Wattokra ... 😊

\"A - A - woodhorse - A - woodhorse sheep ...\"

Zs0lt1
#2689
ez fizetõs, szal reklámnak minõsül!
a reklámokra pedig senki nem kiváncsi.
Lett berakva torrent link, arról húzható rendesen!

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

ZOLCHI
#2687
Remélem hamar gyártanak hozzá egy kóser magyarosítást!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#2686
nemtom én nem alkoholt haszálok
de küld át azt a TC t
[email protected]

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

TS Zolly
#2685
Összefüzni a fájlokat??? TC-el szoktam. Iso-hot már nem tom milyen nevû progit használtam régen. iso grabber talán??? Faxom tudja már. Legujjabb alkohol nem tudja???

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#2684
volna egy olyan problémám hogy kéne egy progi amivel össze lehet füzni a fileokat és átnevezni iso ba és akkor lehet használni
na egy ilyen progi kéne

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

ZOLCHI
#2683
Nem tom a bf2-nél volt esetleg ilyen gondod?
Én találkoztam hasonló hibával ott. A vége az lett,hogy a memoria volt a ludas.
2*512 volt a vasban és nem voltak TÖKÉLETESEN kompatibilitisek egymással.
Sehol máshol nem tünt ki a dolog,csak bf2-bõl mindig kidobálta a srácot.
Minden más tökéletesen mûködött. Kivettük az egyik mem.-át és megszünt a jelenség.A végén persze mindkettõt becseréltük párban tesztelt memóriákra.
(ez csak esetleges hiba,nem bizti,hogy nálad is ez van)

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#2682
Reggelt!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

TS Zolly
#2681
😄DD

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

madtolyy
#2680
Ja akkor azért nem sikerült. Köszi!

\"Mi lekvár helyett is pálinkát főzünk. Kicsit fura vele először a palacsinta íze, de meg lehet szokni. \"

#2679
lol! nem vagyok én elbandi! 😄DD

-tRs-Landor

#2678
Legalábbis nálam ha csinálok egy accauntot, akkor minidk valami error van.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2677
Szerintem ez ugyan olyan lesz mint a BF2 szerkezetileg.
Szóval amint lehet accauntot létre hozni lesznek serverek és tört serverek is.
Most még nincs kin a game és szerintem még nem megy az EA ACCAUNT SREVERE ezér lehetetlen a Muliplayer még.

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

#2676
nem

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

LasDen
#2675
lesz vmi tört szerver - v bármi más amivel majd lehet nyomni online - a közel jövõben???

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

VRSDM
#2674
bannert cseréljétek le...
uj szinhez igazitva...
" http://www.sg.hu/galeria/1098005606/10980056061160858681.jpg "

u dont have to listen anybody else but me

#2673
Tud valaki egy Hamachi címet ahol játszanak a razor verzióval LAN ban?

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

schrank
#2672
újgazdag <#kocsog><#schmoll2><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#2671
Bocsi, csak olvasni nem tudok!...
#2670
Értettem, hogy mire céloztál, de úgylátom te nem értetted az én hozzászólásomat!
reaper4
#2669
passz ilyennel nem találkoztam. valszeg hardware hiba. másnál is csinálja?

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

#2668
nekem címezte a sulinetkirály 😄DDFDDDDfdfd
de ne is törõdj vele! 😄DDd

-tRs-Landor

#2667
B+ te ! Én már egy pár évet megdolgoztam érte, hogy legyen...
#2666
😄 ja nem is meséltem, multkor vettem hordozható dvdt is 😄

-tRs-Landor

schrank
#2665
neked mid nincs B+ és mire cserélted a villanyborotvára <#mf2>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

#2664
..vagy az Önében, mert nem értetted hogy mire céloztam <#wink>

-tRs-Landor

#2663
Látom érzékeny pontra tapintottam ! A 600-as, lehet hogy tényleg akadozik, de engem nem dob le ! 😊
...A hiba az Ön készülékében van...