Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#2863
Hy all!😊
Én azt a BUG-ot vettem észre hogy amikor kiszaktam a lépegetõbõl hogy megjavítsam magától elkezdett "csúzni" majd eltünt. Tapasztalta már valaki?
Egyébként a helit szerintem jól eltatálták csak a tv-rakétát nem😊
Rage47
#2862
jah, azt sem.
tehát több mint 100 évvel késöbb úgy gondolom h nagyobb technikai fejlödések lesznek...
lalakov
#2861
Még mindig nem lehet egy lövéssel kinyírni valakit(fejlövés)?😞(
Rage47
#2860
dede, van ilyen érzésem olykor.
ma voltam sniper-rel demoban, nem hiszem el h ilyen f*s lenne 100 évvel késöbb, mikor talán most is jobbak vannak - alig zoomol, alig találok el vkit stb. persze igy nem lesz annyi kemper😊
#2859
hm nekem az tünt fel,h a BOTok gránáttal dobálóznak:S
Kövesdi A
#2858
amugy össz vissz hány pálya található a game-ben idáig kb 5 -öt látam a multi-részben érhetõ el a többi ?

MerlinW
#2857
Visszatérve a játékra, nektek nem tûnik olyan szegényesnek? Mármint kevés pálya, jármû, 1100+ évvel késõbb játszódik, mégsincs kihasználva a dolog (sok fantázia nincs benne) Ha valami arra késztetne hogy megvegyem, lehet mint BF2 addon-t megvenném (ha játszanék BF2-vel😊) De mint önálló játék, önálló játékáron, lehet átverve érzném magam...😊

[merlinw.org]

ZOLCHI
#2856
Persze. Pontokat csak ranked vagy privátranked servereken gyüjthetsz.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

MerlinW
#2855
Nincs félreértés😊 Délben kezdtem ismerkedni vele, persze hogy szingliben gyakorlom be a pályákat, fegyvereket, lehetõségeket😊
Hamachi-n meg csak 1-2 ember volt ma, úgy meg semmi értelme.

BF2 kimaradt az életembõl, elsõ résszel játszottam évekig, másodikat nem vettem meg, a warez eleinte meg bugos volt, így el is lett felejtve... evvan😊

Remélem mindenkit kielégítettem😊

Kérdésemre nem válaszoltatok így gondolom ez offical dolog lehet😊

[merlinw.org]

ZOLCHI
#2854
Bocsi! Nem néztem vissza a forumba azóta.
Már nem játszunk,de legközelebb küldök privit.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

reaper4
#2853
😄 ne érts félre nem gúnyos a mosoly 😊

Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit

bakvarnyu
#2852
apám ezek teljes hülyék ami itt megy <#vigyor1>

schrank
#2851
kizárt ezek mind útés kvékes kecsegek <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

ZaJanga
#2850
:-)

A fórumban oldalunk látogatói kapnak lehetőséget véleményük kifejezésére Az itt megjelenő vélemények regisztrált tagjaink magánvéleménye nem tükrözik az SG Hírmagazin szerkesztőségének álláspontját

#2849
Mert talán singülbe nyomod?!Oh dzsizüsz van itt olyanis aki bf2t legalább?<#idiota>
MerlinW
#2848
Kérdés: rangom miért nem nõ? Single játék végén mutatja hogy 39/40 aztán main ablakon 0 marad..😊

[merlinw.org]

schrank
#2847
szerintem is egyértelmû ! ne legyenek ilyen "haverjaid" <#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

rage
#2846
Memóriahibától kezdve a rosszul beállított page file-on át, Windows problémákon (nem frissített, update-elt stb), háttérben futó összeakadó rezidens programokon keresztül rossz alaplap/VGA/Hang driverig, elég sok minden lehet az oka.

Vagy akár lehet bug is a játékban...

Gigabyte P55-US3L, QuadCore Intel Core i5 750, SAPPHIRE R9 270X 4GB GDDR5 WITH BOOST & OC, 16 GB Corsair Vengeance Memory DDR3-1600 SDRAM,Synchmaster EX2220 WIN10

Newyorker
#2845
No ezt ki kéne próbálni 😊

#2844
Colectors Editionról tudtok valamit?

UnknownAsshole
#2843
Jó ha szerinted egyértelmü, akkor miértnem tudod kinyögni hogy miaz.
Ember miazhogy egyértelmü, és mégse vagy képes megmondani. Úristen, köszi a segitséget, iszonyatosan segítõkészek vagytok.
Nem nyitogatok topikot ilyen kérdéseknek, nem beszélek warezos témáról, nem bunkoskodok, akkor mért kell velem szorakozni ?
Kupo
#2842
NFOrce fórumán találtam, nem teszteltem, hogy jó-e: http://rapidshare.de/files/36812947/BF2142.exe (Demo exe)

TS Zolly
#2841
Szerintem egyértelmü.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

LasDen
#2840
demo exe-t merre találom????
nem, nincs meg a demó.....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

UnknownAsshole
#2839
2805 - HELP PLS !
TS Zolly
#2838
Már megijedtem, hogy azt akarod mondani: A BF nagy öregjének. 😛

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

teddymac
#2837
zolchi adnál kod +jelszó :

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

#2836
Én nem játszom vele, de rákukkoltam, hogy külföldön hogyan csinálják.
Demo exe bemásol, és már kész is.
Nem hamacsiznak ezek... <#vigyor>
Ahogy nézem az xfire keresõjében, már van ilyen szerver
ZOLCHI
#2835
OKÉ OKÉ
nekem már megy a gém haver megtalált.
Bocs az értetlenkedésért!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

teddymac
#2834
BF2142DARK/teddy

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2833
Elöször hamacira csatlakozz

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

ZOLCHI
#2832
még mindig hibás jelszot mond a hamachi

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Kupo
#2831
Hmachi-n is csatlakozni kell channelbe, és ott valakinek kell hostolnia.
Nem olyan, hogy elindítod hamachi-t és máris sok szerver lesz.

ZOLCHI
#2830
Rányomtam de nem talûl semmit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

SubZero911
#2829
Banyek...Senki nem töltötte még le EA DL-en ???????

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Kupo
#2828
Ha van szerver akkor kijelzi, a listába, elején azért is tölt kcisit, és kiírja: Updating Server list...
Aztán arra dupla katt, vagy lehet van join is. De hamachi-val mûködik.

teddymac
#2827
rányomsz a multira es join

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2826
BF2142DARK jelszo teddy
21.00-ig

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

ZOLCHI
#2825
<#taps>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#2824
És hol találom azt a csatlakozási lehetõséget?
Mert ugye offline módban tudsz belépni a gémbe és ott csak create van a local menünél.
Offline modban eleve nem találsz servereket még ha Hamachit használsz is!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

atomboy
#2823
Inkabb BF Sato... 😊

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

schrank
#2822
most hogy így "feltört" a new generation tudod minek érzem magamat a BF schumacher-ének <#vigyor5>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

schrank
#2821
grafikán változtatni ??? grafikab...zi kérdés <#ejnye1><#hehe>

schrank[HUN] \"kiakirály\" \"jobb ha az okos hülyéskedik mint ha a ....\"

teddymac
#2820
nemsokára csinálok egys servert gyertek fel páran

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2819
De van csatlakozási lehetöség is mi kiprobáltuk igaz csak ketten voltunk ,de müxik

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

teddymac
#2818
"Az Electronic Arts tegnap egy külön hivatalos fórum témát indított az oldalukon, amiben a Battlefield 2142 demójának hibái kerültek elõtérbe. A cég elismeri a legtöbb hiba meglétét (amik sajnos valószínûleg a teljes játékba is bekerültek) és megoldást is kínálnak hozzájuk."

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

ZOLCHI
#2817
Hogyan tudok Hamachinn keresztül játszani a gaméval?
Ugye csak kreálni tudok lan hálót,csatlakozási lehetõség nincs!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

TS Zolly
#2816
Mert ö a Schrank.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

Newyorker
#2815
THX, akkor a második kérdés az elsõre a válasz! 😊

teddymac
#2814
Nem értem ha valaki feltesz egy kérdést miért kell bunko modon válaszolni ? Schrank

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75