Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3113
Na most veszem csak észre, hogy kijött<#eljen>. Pénteken megyek megvenni<#eljen>. Elõbb sajna nem tudom.

Michael Schumacher rulz!. Forza Ferrari! \"A gyors győzelem mindig elkapja az embert, nem árt, ha leszállítjuk őket a magaslóról.\" Mike őrnagy. Smackdown vs RAW 08 rulz!

mikisanzi
#3112
Azért nem kell irigykedni. Még öt percet sem tudtam egy szerveren eltölteni. Kidob a picskuba. Ja a keresõben van 7 server amibõl 4 zöld. Új patch fent van.

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

Evogordon
#3111
kapdbe 😄

Me0w
#3110
Szar proci, szar ram, szar XP, nincs directX, szar vga driver, szar hdd: valassz egyet.

Together we'll fly someday...

#3109
Hali nem tudja valaki mért van az ha elindítom a játékot ki írja nekem hogy exe hibát észlelt most telepítettem fel még csak ki se próbáltam , ma akartam vele nyomni

PS3 ID: Madu1(HUN), shaq01(USA), you01(JAP), answear01(UK)

#3108
juh
#3107
a háttérben futó Fifa 2008-nak elég jó grafja lehet 😉

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

chalezlopez
#3106
nemérimegtisztaszar... <#papakacsint><#violent>

Vamos Argentina!

mikisanzi
#3105
talán.

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

mikisanzi
#3104
kép itt:

http://www.sg.hu/galeria.php?guid=1068218386

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

mikisanzi
#3103
Megy fel a gépre a drága(11690).

con: Asus P5B-E Plus, Intel Q6600, 4gb DDRII, Asus 2900XT, SB X-Fi XtremeGamer, WD 240gb + Hitachi 160gb, Pioneer DVR-212, FSP 500W, Samsung 226CW, Playstation 4.

#3102
na heló figyu, csak multiplayer van a demoban.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Vazov
#3101
Én se tok 😞

Liverpool 4ever! You\'ll Never Walk Alone

Doom 4
#3100
na heló figyu én nem tok a DEMO-ban single módban játszani hogy kell vagy egyáltalán lehet ?<#conf><#conf><#conf> na légyszi segítsetek ?<#worship>

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

teddymac
#3099
Hamachi BF2142DARK/teddy

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

Gerisone
#3098
ja igen! nekem a razoros verzsön van meg!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Gerisone
#3097
a demóval semmi bajom nem volt! jól ment! csak szerver baszaxott nekem is! nem a játék

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3096
akkor ez egyedi probléma..nekünk elindul a demo (vagy az origi full), csak a szerver ledobál folyamatosan minket.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Gerisone
#3095
persze a fletáut2,company of hirróz, condemned és társaik persze hiba nélkül f*szánszépen elmennek! ebbõl gondolom h nem a gépemmel van a para!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Gerisone
#3094
lehet! én is hülyén állok a probléma elõtt! raktam uj wint, 6x raktam ujra a gémet! má mindenhogy elinditottam de a bf2142.exe folyamat hibát észlel, és kilép! az ideg szétb*sz!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Me0w
#3093
Mar ne is haragudj, de ha jol olvasom amit irtal akkor idiota vagy...

Together we'll fly someday...

#3092
Mirõl beszélsz? Milyen másik crackre vársz? Ez egy hivatalos patch az eredeti játékhoz, nem crack a warez verzióhoz.. A warezhez egyébként is várhatsz krekket, a hivatalosan szervereken azzal sem tudsz majd játszani, csak a privátokon.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#3091
De, akkor most mi legyen ?

Demosok és eredeti gamerok is várnak a csodára, hogy megjavuljanak a szerverek, illetve az EA csináljon valamit ?

ASUS P5B | Core2 Duo-2,4GHz/1066MHz (E6600) | 2GB 800MHz DDR-II Geil Ultra | ASUS GTX 650 Ti DC | SB Creative X-Fi XtremeMusic

Törölt felhasználó
#3090
Nyugi eredetivel is kibasz a játékból még akkor is ha felpecseled 😄😄😄😄
rosemberg
#3089
A FAQ-ban az írják hogy a tört nem megy neten.csak szinglibe meg lan-on.

Azt hiszem, nagyon jó vagyok az ágyban. Ugyanis a n&otilde;k mindig azt kérdezik, nem lehetne-e, hogy tovább csináljam?

Gerisone
#3088
bepeccseltem de semmi! ugyanugy kilép! vááá lehetetlen h a gépemmel van a para! csak én jártam igy egyedül??? ezt nem hiszem el! asszem várok egy másik krekkre vagy krekk nélkül probálom elinditani! grrrr

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

rosemberg
#3087
Most már a demóval nem lehet játszani? Mert mindíg ledob.A patch meg nem jó a DEMO-hoz.Akkor meg kéne venni az eredetit?

Azt hiszem, nagyon jó vagyok az ágyban. Ugyanis a n&otilde;k mindig azt kérdezik, nem lehetne-e, hogy tovább csináljam?

Supersix
#3086
Jóvanna 😄 a remény hal meg utoljára

Gerisone
#3085
ja igen! valaki felrakná az eredeti exét valahova! a peccs miatt! nem akarom ujrarakni!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

Gerisone
#3084
már most töltöm a peccset

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3083
Sziasztok! Valaki nezte mar a TESCO-ban lehet mar kapni?

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

SubZero911
#3082

Most rendeltem meg a GAMET-t. Ha nem lesz mûködõképes összeverek minden játék programozót !<#vigyor2>

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Doom 4
#3081
na szóval mivan ezzel a patch-el mert engem is állandóan kidob pedig csak DEMO-s vok ezt nem értem

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

#3080
11690 huf
Nekem holnap jön mi ez a patch szarság???

mesor
#3079
"Jó lesz az a patch"...
😄
Mostmár ideje felébredni! 😉

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#3078
BF2142 Unranked Serves v1. 172Mb
ezzel lehet csinálni szervereket?csinálom a faq,segítseteeek
#3077
Vagy kiadnak fél év múlva egy hotfixet<#idiota>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Supersix
#3076
Mindenkit ledob még a demosokat is!Jó lesz az a patch ha rendbe jön a serverük csak gondolom ma akar hirtelen játszani mindenki 😄

#3075
az majd a 1.65 pecsbe lesz javítva<#idiota>
#3074
Felpeccseltem. Most már látja a szervereket. És játék közben ugyanúgy kivág, mondván megszakadt az EA szerverrel a kapcsolat.
Komolyan mondom, vicc.
matyi08
#3073
gondolom mostmár akinek megvan eredetibe, az tud játszani neten is.

#3072
VII. PATCH 1.01
==================
BUG FIXES
- Fixed Client Side Crash on Titan Mode.


hmmmm,érdekes
#3071
és akkor ez most mitis,hogyan,merre?
#3070
#3069
Majd a reloaded ha lesz esetleg gondolom.
#3068
Én már egyszer próbáltam letöltõprogival a cuccokat letölteni, de akkor olyan csúfos véget ért, hogy megbolondult és mindenbe belekotnyeleskedett és még le se tudtam törölni...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#3067
Nem hiszem hogy ennél több lenne, mert oda van írva az EA vásárlói oldalon hogy VAT included azaz az ÁFA már benne van. Én 2 napja vettem meg onlájn és a banki info szerint annyit (13582FT) vontak le. Viszont ahogy már írtam ez a CE (Collectors Edition) van benne némi extra:
soundtrackek, Behind the scenes videók stb. Bár nem hiszem hogy ANNYIRA
megerõltették magukat ott az EA/DICE-nál hogy ezek maradandó élményt adjanak.

scorpeeon
#3066
csak halkan megkérdezem h azóta sincs olyan kiadás, ami neten futna? (az lenne a játékban a lényeg)

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

SubZero911
#3065

Na köszönöm, végre válaszolt valaki. Szóval én is így számoltam, ez a hivatalos árfolyam. De erre biztos rátesznek még !? A kérdés mennyit...

Akkor inkább megveszem DVD-n. Bár ahogy a korábbi hsz-eket nézem, lehet hogy nem...ha nem mehy a MP.

MOST MEGY vagy NEM MEGY ???????????????????

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#3064
ÖÖÖ, ahogy átszámoltam mai árfolyamon: az EADL-es verzió (ami CE)
49.99 Euroa azaz 13.582 KMFT (Kemény Magyar Forint)