Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3063
Ez már röhej.Megveszi valaki és nem játszhat vele?Hát mi ez az ea ROFLOL
Promi
#3062
Mar en is kifogytam az otletekbol.Pedig valami a te gepednel nem stimme.
SubZero911
#3061

MOst mi van ???? Nem megy a MULTIPLAYER része ????

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

mesor
#3060
Ez most tényleg komoly?

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

SubZero911
#3059


MOndja meg már valaki, hogy EA DL-es vásárláskor mennyit vonnak le forintban !!!!

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

MaverickSXT
#3058
?

Gerisone
#3057
85 hercen van a monitor! a bettlefildhö mellékelt direktiksz vann fenn! és a legujabb forszver driver van még fenn! tejjesen lövésem sincs!

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3056
dehogy lehet. mit gondolsz, megveszel egy játékot 13 ropiért, és csak úgy egybõl játszol? Ugyan, most épp egy peccset várunk.
#3055
Na most lehet online?Vagy mi?

Intel I5 2500K 3,7 GHz, Alaplap:GA-P67A-D3-B3, 8GB DDR3 1600MHZ,Gigabyte GTX 560TI 1Gb OC

Promi
#3054
<#hehe>nalam alapveto, hogy akar mar a 100 megas file -okat is flashget -tel toltok.😊
Pink Tiger
#3053
srácok ezt a demót lehet netkapcsolat nélkül is tolni?

Egy igazi jóbarát segít költözni és elrejteni a holttesteket! :)

Promi
#3052
DirecX frissitve?, vagy meg a vidkari drivert csereld le ujabbra, vagy regebbire.Monitor frekvencia jol all?
#3051
dede😊vkibõl megkell gazdagonuk#&@&#@ð<#falbav>mondjuk nekem még nemvoltak ilyen problémáim.letöltöprogival kellet volna és akkor nem idegesített volna.
#3050
Elõbb megszakadt egy pár pillanatra és az elég volt ahhoz, hogy megszakítsa a már majdnem 1 gigás letöltést, ami kb 4 és fél órába telt... Csak nem monornetes vagy te is?😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

Gerisone
#3049
ujraraktem azt a rohadék vindózt! minden más gém nagyon jól megy! csak ez lép ki valamijen hibával! pffff

6400+ X2, 320+1500 GB Samsung 2ata2, Galaxy 9800GTX 512mb, 4GB DDR2 800Mhz

#3048
micsodah?<#wow2> mibaj van a monor nettel?<#vigyor>
SubZero911
#3047

AKi letöltötte EA DL-en !! Mennyi vót ??

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

kBagyula
#3046
www.bfstats.info <#nezze>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3045
És mikor jön ki a patch? Játszanék.
Me0w
#3044
Eleg sokaig barmilyen ranked szerverre be lehetett lepni valid cd-kulcs nelkul is. Ez olyan tavaly november magassagaban volt.

Together we'll fly someday...

MaverickSXT
#3043
hogy neked miota van ott servered nem tudom de en ott az osszesre beleptem anno mikor meg bf2oztem,masreszt mi ertelme van a privatnak?nem jegyzik sehol

#3042
Igen, nekem is tetszik így elsõre, és még mi lesz, mikor elkezdenek unlockolni a srácok...én is azt várom.

De azért, megvettem, felraktam, és egy k...va peccsre várok, az azért vicc.
Murry
#3041
Mi szerverünk pl azért lett private ranked mert a modok nem futhatnak ranked alatt. De ettõl még nem lesz tört.

Murry
#3040
Ez butaság. Attól, hogy private ranked még nem biztos, hogy tört a szerver. Pl A mi szerverünk sem tört. külön fizetek neked ha törtel belépsz rá.

bakvarnyu
#3039
Na mindenrõl írtok csak a játékról nem (szokás szerint) akkor majd én írok. A demó óta sztem sokat javult a fegyverek pontossága (távcsövessel 1 fejlövés -1 ember, testlövésnél max 2-3tól kipurcan)
Assault: szuper király hatékony fegyver pontos célzásnál hamar megdöglik a másik. A jármûvek továbbra sem tetszenek, túl otrombák. Ez a repülõ micsoda is elég jellegtelen konzervdoboz. A lépegetõt már mindenki ismeri. Jól el lehet vele marhulni. Hogy mi ellen hatékony azt még nem tudom. Ami a legjobban tetszik az egészben az a pályák kinézete. Vállalhatóak a városképek, nagyjából így képzelem el a Földet 150 év múlva. Nem túl modernek, de mégis szembeszökõ az idõközbeni változás. Az effekteken sokat fejlesztettek a BF2 óta, a rengeteg robbanástól és a nagy porfelhõtõl nálam kurvára beszaggat a játék.
Nekem eddig minden BF tetszett egyikkel sincs nagyobb bajom.Hogy van e patch meg reklám , kisebb hiba stb mellékkérdés. Én se nagyon szeretem a sci-fi FPS-eket ezért szkeptikus voltam de sztem ez a rész is jól sikerült.

Me0w
#3038
Minden tarazasert lassan fizetni kell, a gazdagokat ugy lehet majd felismerni hogy sorozatokat lonek a levegobe 😄 Az ilyen magyar duhajok meg 1 - 1 lovedekkel orulnek a meccsgyozelemnek 😄

Together we'll fly someday...

#3037
"Sajnos" megszakadt a demo a letöltése, ezer köszönet a monornetnek😊

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

MaverickSXT
#3036
ott mindegyik tort azert privat ranked

#3035
tejis fiam Brútusz??! 😞

Kezdetben vala a semmi. Majd az Úr mondá: \"Legyen világosság!\" - s továbbra is vala a semmi, de már látni is lehetett azt.

uHs Gerzson
#3034
Szánalmas? Asszem igen. Még kint sincs a játék máris javítás van hozzá de csak azért hogy neten nyomják, még az lenne a vicc hogy pénzt kérnek érte, el sem merem képzelni hová fajul majd a játék 😄

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Me0w
#3033
Nem tudom, de azt megcsinalhatnak vegre, hogyha valami reklam jon be meg a menuben, es olyan mazo vagy, hogy ra is kattintasz, akkor ne lojje ki a jatekot azert hogy elindithassa a browsert 😉

Together we'll fly someday...

kBagyula
#3032
Szerintem kitalálnak hamarosan erre a "problémára" is valamit. <#ravasz1>

A kérdés az, hogy ha pl. rálõsz egy sorozatot a plakátra, akkor kilép-e a játék ami, elindítja a favorit böngészõd és arra a webszájtra navigál amelyet plakát hirdet. <#hehe><#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

guardian hero
#3031
Na igen, mondjuk ilyen szempontból geciség az egész EULA, mert még a játék megvásárlása elõtt el kéne olvastatniuk és alá kéne íratniuk veled 😊

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

mesor
#3030
De ha nem X-eled be akkor nem tudod telepíteni a játékot! 😛

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

guardian hero
#3029
Nem "csak úgy" teszik bele, ha egyáltalán beleteszik, hanem azért, mert az ehhez hasonló személyes jellegû, de konkrét személyhez nem köthetõ adatok komoly értékkel bírnak, ezzel lehet pl. meggyõzni a marketingeseket, hogy mit is érdemes a Battlefield játékokban reklámozni. A játékokban szereplõ reklámok gondolatával pedig jobb megbarátkozni, mert sokak szerint ez a jövõ útja.
Más kérdés, hogy amennyire én tudom, bármiféle ehhez hasonló adatgyûjtéshez szükséges elvileg az alany engedélye, vagyis be kellene ixeltetniük veled valami szöveget a telepítés elején, hogy ez nincs ellenedre. Mondjuk lehet, hogy trükkösen bele is van fogalmazva az EULA-ba, amit ugye mindenki elolvasás nélkül beixel, és ezzel elfogad.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

kBagyula
#3028
Kilehet írni. A letöltött cucc ott lapul az EA dánlóder mappáján belül a .../EAdownloader/felhasználóneved/... alatt.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3027
nekem még csak a demo 1 óra múlva jön le...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

teddymac
#3026
Red Jade néven alapított új céget az a néhány fejlesztõ, akik a Digital Illusions kanadai részlegében dolgoztak, csak amikor az Electronic Arts felvásárolta a DICE-t, akkor azonnal bezárták ezt a részleget, az ottani alkalmazottakat pedig kirúgták.

Az ex-DICE-os fejlesztõk egyelõre pusztán artworkök és rajzok készítésével foglalkoznak, amelyek next-gen címekhez kötõdnek. Arról egyelõre nincs hír, hogy a Red Jade valaha is saját játékokat fog-e fejleszteni...

Szerinted?

Xbox 360 Gamertag: Rob3rt75

#3025
Igen lehet tölteni EADL-el. Sõt az itt elérhetõ verzió lesz a Collectors Edition(némi extra tartalom lesz).Hogy ki lehet-e írni? Na ez jó kérdés.

#3024
Ha nem lenne megerõltetõ akkor kipróbálnád, hogy téged felenged e a játék?
nagyon megköszönném
#3023
Hello fórumlakók.
Ahogy azt sokan elõre látták az EA-t nem kell félteni. Már ami a pénzéhségük és a fogyasztók iránti teljes ignorancia növekedését illeti.
Ám a spyware még csak egy a sok eljövendõ dolog közül. Most olvasom Total2142.com-on és más helyeken is hogy a holnapi(ha ugyan el nem tolják a spyware botrány miatt) megjelenéskor már elérhetõ lesz az 1. patch a játékhoz ami képessé tesz hogy online játszhassunk vele. Ezek szerint aki a dobozos verziót súlyos ezrekért megveszi az csak egy single only verziót kap kedves EA?(költõi kérdés) Én nem tudom de már unalmas ez a kavarás. Már mehetne a nép az EA székház elé is tüntetni.
Mindezek ellenére lehet hogy beszerzem a gamét. Miért? A demo alapján azért van benne Hangulat és némi innováció(Titán mód), és talán nem produkál olyan kiegyensúlyozatlanságot mint a BF2. Nah további jó napot nektek. Viszlát a hófödte csatatéren.

#3022
Sajnos egyikünk sem dolgozik az EA-nál, ezért nem tudunk kellõ magyarázatot adni az esetre...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#3021
Valaki meg tudná mondani hogy miért nem enged fel az EA Master Serverre?
Tegnap este még minden ok volt...
ZOLCHI
#3020
Hali all!
Most hívtak Pc Dome-tól. Holnap hozza a futár a gamét.<#eljen>

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3019
Kifogják úgyis magyarázni.Hogy személyreszabott reklámokkal akarják telirakni a játékteret,ezért figyeli,h én merre járkálok az interneten mi az ami érdekel..stb.Persze nem ez a legjobb megoldás:S
#3018
Sziaszto! Érdeklõdni szeretnék hogy az EA downloaderrel le lehet már tölteni a játékot? Mikor lehet vele játszani online? Illetve hogy mûködik ez a letöltéses dolog? Nem kell kiírni dvd-re a cuccot? Köszi

#3017
Hát "csak úgy" nem teszik bele, mert akkor szvsz be is tilthatnák a játékot...

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)

#3016
már megint ezek az elborúlt pervezióid<#ejnye1><#hehe>
guardian hero
#3015
Nem azért tették bele.

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

#3014
Tudjuk már Schranky, hogy te a nagymamikra buksz<#mf1>

This is the end (for you my friend) BF2 Topic 100k-s versenyének elindítója:)