Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

buldozer99
#3441
Nah nekem megy mediumon minden 1024*768-ban!!
Jehh igen király game!

Forca Barca

sztechnika
#3440
Az jólvan,hogy gépigényes,de fõleg akkor akad amikor sok ember van körülöttem leveszem low ra mindent ugyanaz mint medium-high beállításon,mind1 valamit még kipróbálok.
Azért köszi!

buldozer99
#3439
3432 pls!

Forca Barca

#3438
de az mostanába nemfog menni mivel a szerver leált már ugy 5-6 napja!
mike0013
#3437
elkéne érni a 150 pontot a serverükön... utána tudsz regisztrálni

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May

ZoltanZen
#3436
Szeretnék regisztrálni ezen az oldalon http://bf2142.bfstats.info/reg.php , de folyamatossan ezt írja:
This Player Name does not exist in Statistics.
You must play before registering!
Ha problémád van a regisztrációval írj az adminnak itt

Írtam a megadott címen, de választ nem kaptam. Próbáltam más felhasználóval, de úgy sem engedi. Valami ötlet?

A noob-ok támogatója az MSX.

#3435
irtam neked privit..

GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit

#3434
<#nemtudom>
szenoi
#3433
Sziasztok!

Megvettem ezt a k**** játékot. Telepítés után 2x még hajlandó volt valamilyen cd-re utaló megfejthetetlen hibaüzenetet kiírni, azóta semmit nem csinál. Bejön a kezdõkép, de egyébként csak áll a progi.
Nem tudom kilõni, a gépet nem tudom leállítani, és egyáltalán semmi NEM TÖRTÉNIK.......

Ilyenkor mi van???

A support oldal tippjeit részben kipróbáltam, mint minden task kilövése, reinstall, meghajtó elérési út váltása....
Semmi....

Please help me!!!!!!!!!!


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Az élet nagymértékben megnöveli a halál kockázatát....

heliosz007
#3432
elolvastam a F.A.Q-t , de a játék nem megy!:S mindent megcsináltam ami ott van de nem jó! elindítom a játékot de nem tudom kiválasztani a nickemet ! miért? mi rontottam el? pls help

#3431
hát igen,a demo kevésbé volt gépigényesebb,mint a full ezt már énis észrevettem<#szomoru1>ezvan.
vissza veszel még belölle 1 picit
TS Zolly
#3430
Ez a Private Ranked oldala!!! Nem tom tört e a szerver, de érdemes kipróbálni aki akarja. PR szerverek is ugyan ugy adják a pontokat, rangokat és az ánlok faszságokat. Annyi a külömbség a PR és az official szerverek közt, hogy a PR felengedi a tört gémeket és mint a nevében is benne van, semmi köze az EA hivatalos szervereihez, ez magán.

De ha jól látom, még demo szerver.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

sztechnika
#3429
Hali!

Aki tud segítsen a problémám a következõ:
Megvettem a 2142-t felteszem,beállítok minden grafikai dolgot úgy,ahogyan a demoban.
És akadozik a game,pedig a demoban cseppet sem akadozott.
A kérdés,hogy mit kell átállítani vagy vmit csinálni,mert nem értem h lehet ez,h demoban szépen fut és teljesben nem?

Köszi elõre!

mike0013
#3428
valamikor igen😊

X360 powaa... Nokia forewa Taste me you will see / More is all you need / Dedicated to / How I\'m FUCKING YOUUUU - on 14th May

Rage47
#3427
m=k
Rage47
#3426
ilyenért szoktam büntit adni?
Rage47
#3425
space-el
buldozer99
#3424
nah meg te is!

Forca Barca

buldozer99
#3423
te legalább normális választ adsz!

Forca Barca

buldozer99
#3422
elvégre jobbab a gépem csak 512mb ram van!gyökér

Forca Barca

buldozer99
#3421
kussolj be te fasz!

Forca Barca

egyuri
#3420
Mivel lehet nyitni az ejtõernyõt?????

Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.

Balumann
#3419
Hello!
Ezt próbálta már valaki tört játékkal, vagy ez még csak demo szerver?
/jöhetnének már a private ranked -es tört szerverek... <#rolleyes> /

szenoi
#3418
Sziasztok!

Megvettem ezt a k**** játékot. Telepítés után 2x még hajlandó volt valamilyen cd-re utaló megfejthetetlen hibaüzenetet kiírni, azóta semmit nem csinál. Bejön a kezdõkép, de egyébként csak áll a progi.
Nem tudom kilõni, a gépet nem tudom leállítani, és egyáltalán semmi NEM TÖRTÉNIK.......

Ilyenkor mi van???

A support oldal tippjeit részben kipróbáltam, mint minden task kilövése, reinstall, meghajtó elérési út váltása....
Semmi....

Please help me!!!!!!!!!!

Az élet nagymértékben megnöveli a halál kockázatát....

79Alba
#3417
menni fog ne izgulj csak tényleg kevés a ramod

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

#3416
a cpu elég, a vga is, de a ram eszméletlenül kevés, még egy gigát szerezz bele..
#3415
ez milyn mód ??

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

#3414
http://www.g15forums.com//index.php?option=com_remository&Itemid=39&func=startdown&id=84

Battlefield 2142 Logitech G15 plugin .

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

pIIrash
#3413
Szerintem maradj a Marionál. Talán az elmegy rajta!

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

gecc
#3412

ÍGY!!!!!!!!!!buldi

UnknownAsshole
#3411
szerintem fel se rakjad mert low-on szaggatni fog.
kielégítõ a válasz ? <#lama>
buldozer99
#3410
csá!
Szerintetek nekem hogy fog menni?
A gépem az üznetemben olvasható!

Forca Barca

lac coo
#3409
Hamachi-val sem megy ?

Az ég kék, a fű zöld" a Fideszes főgecik gyermekeket erőszakolnak meg!

#3408
Én is a CDgalaxisból vettem 😉

Norton Internet Security 3PC; Malwarebytes\' Anti-Malware (Lifetime) & Norton Antivirus 2012; Microsoft Security Essentilas 2.1 + Agnitum Outpost Firewall PRO 7.5

Csuhai G
#3407

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

Rage47
#3406
csak türelem...😊
#3405
<#violent> <#idiota>
<#gun> <#idiota>
<#lama>
#3404
örülünk...

\"Hány fokon üzemel egy x2 4400+ proci átlag normál üzemmódban? De jó, oké, megnézem akkor az amd.com ot. Azt hittem van vki aki megnézi helyettem, te láma válaszoló.\" bye ent

#3403
MÉR NEM LEHET A CSÓRÓKNAK KITALÁLT VERZIÓT NETEN TOLNI????
(olvastam a F.A.Q.-t)
Ez szenyaság!!!!
Jovan naaa
Azt se tudom hol vehetném meg!!!
De a BF2 bezzeg ment neten!!!
1-2 serveren de ment!!!!
SubZero911
#3402

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

#3401
Na jóóóó!
Én akkor most sírok!!!
#&@>#&<<>#&
<#gun><#gun><#gun><#gun>
SubZero911
#3400

Ezt bácsi nem én találtam ki, komoly forumokon olvastam, hogy ez okozza a hibát. (mármint a P😎,

Mindjárt belinkelem, azt nem okoskodsz ! <#vigyor2>

\"I must something to say : Better to burn now, than fade away\" Favorit enemy : [He lied]We died

Doom 4
#3399
bocs a szmájlik a végére

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

Doom 4
#3398
miért van az hogy a neten amikor meghalok állandóan át rak a másik csapat-<#confused><#fejvakaras><#szomoru1>ba ?

"...közösség elleni izgatás, már lassan minden nyelvbotlás..."

kigyi
#3397
Hamachival tud játszani épp az elõbb nyomtuk páran így.

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#3396
Sziasztok! A haveromnak nem eredeti bf 2142 je van. Ö is tud jáccani neten? ha igen pls irjátok meg hogy. ;D
Nagyon fontos lenne.
THX THE1Gabor

PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~

#3395
Már vagy 10 - szer próbáltam, bejön a single player, aztán valami csapat választás de nem és nem tudom elindítani mindig kiír valamit. Tudna valaki tanácsot adni. Elõre is köszi.
79Alba
#3394
Megoldódotttttttttttttttttt magától

&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;&#9618;&#9617;LaLiKám Csak OkOSAn&#9617;&#9618;&#9619;&#9608;&#9608;&#9619;

kigyi
#3393
Kb. 20 perc múlva indul hamachin a szerver (patch nélkül még):
Sanyesz5 kód battlefield

https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/

#3392
most töltöm, végre elegendö vas van hozzá...