Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Intel Core 2 6600, Gigabit 968-P DS3-P, 2xGigabit GForce 8800 GTS, 2X2GB 4,4,4,12 RAM 800MH.
Ettõl függetlenül nyílván vannak egyéniben jó emberek, gondolom, de aki klánozni akar és nemzetközi szinten élvezni a játék örömeit annak kamu játék + private ranked felejtõs 8)
NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!
Vannak olyanok 2õt is ismerek aki megvette a bf2 és inkább itt jáccik mert élvezhetõ társaság van és persze rengeteg magyar!megy a voipolás meg a tímwörk<#eljen>#eljen>csak akik meg már megvették anno bf2 lefikázzák azokat akik itt jáccanak😞peddig sztem,simán helyt állnánk!
Ezek tudatába, felejtem egy idõre a official szervereket, ha bf2-ni lesz kedvem, megyek valamilyen PR szerverre.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Na mind1
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Ha jól emlékszem, még az eredeti battlefield kapcsán.
Ugyanígy kiszórták "havernak" a kulcsokat, aztán mikor a kedves vevõ hazavitte a dobozát, a kulcs már használatban volt.
Xal nemigazán tudom megérteni h miértis jó ez embereknek.
Annyi mindent mondhatunk a nőknek: szépek, okosak... -persze hazudunk, de azért mondhatjuk.
azért nem kéne...
Nem az eredeti játék itt a lényeg hanem a CD key ami benne van a jatekban...
GIGABYTE GA-890 AMD Phenom II 945 KINGSTON 4096Mb DDR3 1333Mhz SAPPHIRE HD5850 1GB GDDR5 SAMSUNG 1TB THERMALTAKE V3 Black Edition CHIEFTEC CTG-500-80P 500W Windows 7 Home 64bit
lenne egy kisebb kérdésünk, haverral az a mi bajunk h sajnáljuk a pénzt a játékra. De ha vennénk egy eredetit közösen és feltennénk nálam is meg nála is (más cd key-jel persze) akkor mûködne?
Szal tudnánk egy szerverre menni?
pls segítsetek!!!
De most megnéztem az oldalt, pályáknál csak a sidi power plant van, úgyhogy tényleg demo lehet. Bár monitor -nál már azt írja, hogy map: Verdun.
Na mind1 akkor még várok
Amirõl a barátunk kérdez, az még bf2142 demo szerver. Nevében is benne van. DEMO! Ha lesz tört szerver, a PR fiuk biztos beizzitanak egyet, vagy többet akár. De ök sincsenek jó véleményel a 2142-rõl. Tört szerver meg tuti lesz, csak kikell várni az idõt. Olyan még nem nagyon volt a BF sorozatba, hogy nem lehetne tört szervert létrehozni, tört cd-s játékosoknak.
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
Gigabyte GA-965P-S3|Q6600+ASUS Silent Knight II|4x1gb KingmaxDDR2-800|VTX HD 6870| Samsung 750gb|Sb X-fi XtremeMusic|Samsung P2770HD| Corsair TX650 v2|Megaworks 550|G9|win7 64-bit
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
Az a helyzet, hogy sikerült egy huszárvágással megoldani a gondjaimat! Aki hasonló cipõben evez:
-Eredeti játék
-Nem akar semmi pénzért elindulni
Az próbálkozzon meg a No CD crackes exe-vel. Ezzel simán elindult.
Röhej, hogy csak így lehetett munkára fogni a progit. Valami gond van a meghajtó kezeléssel....
További jó mulatást mindenkinek
Az élet nagymértékben megnöveli a halál kockázatát....
Csak azt nem értem, ha megvan neked a game, miért nem próbálod ki temagad???
BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy
az ünnepi kaki...
Szóval ezt a szervert próbálja ki valaki tört játékkal hogy megy-e! Én letöltötem a játékot, de még nem raktam fel, gondoltam várok amíg lesz tört szerver, mert single-be nem nagyon akarom játszani, Hamachival meg nem tom hogy mennyire tudnánk ezzel játszani, 2-en nincs értelme, de nem tom mennyit bírna el a netem. Úgyhogy lehetõleg valaki próbálja ki!
/visszaolastam, nem látom, hogy volna ilyenrõl szó:S /
Aki jot akar maganak, megvarja, mig lemegy a BF2 ara, megveszi es gyorsan korulnez mod ugyben, mert azok ingyen sokszorosat erik, mint a BF2, meg a 2142 egyutt(incl. booster packok, meg kiegeszitok.)
Stikkes majom. A BC2 tonkretetelenek elinditoja. A Rövid Szöveges Üzenet küldők klub
tudom sok idö adig GE zek legaláb
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
Segítsen valaki! A játék lemezének nevét (amit az ISO file) kiírása után ad a lemeznek)meg tudná valaki írni? Elõre is köszi!
bf2142 dvd
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>NOKIA N73 Music Edition Carstyling 4verz
[email protected]
Csak a hamachi-s ami helyi hálózatot szimulál így lehet játszani egyenlõre. Sajnos NEM netes szervereken hanem csak azokon amiket mi csinálunk.
https://www.twitch.tv/kigyi https://www.youtube.com/user/kigyi23/
PC: C2D 2.0GHZ ASUS P5B-Deluxe 4*1GB DDR2-800 Geil Ultra + Kingston ASUS EN8800 GTS 320MB Airsoft: CA M15A4 330FPS~