16212
Battlefield 2142
  • Carlos HUN
    #6386
    Vista alatt nekem nagyon gyengén futot annyi bajom volt csak vele
  • gecc
    #6385
    Ez a Titán még mindig egy édekes hely
  • czky
    #6384
    Pár napja feltettem a Vista-t. A játék elején elég furán akad a game 1-2 percig, utánna jó lesz folyamatosan. Kicsit hosszabb játék után ha ki akarok lépni, akkor azonnal megfagy a béeff és csak ctrl+alt+delete-el lehet bezárni.
    Használ még valaki visztát? Ha igen, neki nem csinál ilyet?
  • Adam350
    #6383
    Nekem 8, de még a dutch vagy melyik BF2142 bemutatóban is benne van, amit egy gyerek a játék közben csinált. Ismétlem: benne van...
  • uHs Gerzson
    #6382
    El sem tudod képzelni mik történtek BF2 alatt és ezalol a BF2142 sem kivétel
  • Kovács legény
    #6381
    ahogy gondolod, mi szoltunk
  • gecc
    #6380
    Az ördög nem alszik
  • Adam350
    #6379
    De már biztosan nincs semmi baja a JÁTÉKBAN van, és bizony csöppet sem ilyeneket csinál, hanem vízszintes egyeneseket, OLYAT AMILYEN A JÁTÉKBAN VAN IS!
  • czky
    #6378
    Pedig jó márka. Mondjuk az én msi 7600gt-m is úgy kezdte h szar volt. Az a nagy piros verzió volt a nagy hűtővel, és kicserélték a kis zöld, ócska hűtősre...
  • gecc
    #6377
    Ez itt
  • czky
    #6376
    Hát ez szomorú!
    Milyen márka volt?
  • gecc
    #6375
    Na még egy
  • gecc
    #6374
    Az én 7600gt egy hetes volt
  • Kovács legény
    #6373
    én szóltam
  • Adam350
    #6372
    He he he, elégé új ahhoz, hogy tönkremenjen... HA HA HA
  • pityu1973
    #6371
    Kösz az infót
  • gecc
    #6370
  • Kovács legény
    #6369
    Ti is haljátok ahogy serceg Ádám videokártyája?
  • Kovács legény
    #6368
    ne higgyé nekik ,átakarnak verni ,hogy azt hidd minden a legnagyobb rendben van ,de NINCS!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Adam350
    #6367
    Huhh, KÖSZÖNÖM mindenkinek , mert már nagyon idegesítettek a gyerekek, ők térítettek el az igazságtól. Akkor tehát megnyugodtam...
  • kBagyula #6366
    Nekem 1 hónapig nem volt netem majdnem, mégis játszottam master szerver nélkül - szingliben - igaz elég uncsi volt.
  • zsuskoo
    #6365
    Ne parázz! az EMP gránát erre van kitalálva megbénítja az elektromos szerkentyűket járművek, sisak ilyesmi ilyenkor nincs más csak fuss. ugorj ki a gépből és menekülj elmúlik nem sokára. Ha te dobod a célra könnyebben támadható mert nem tud célozni pontosan a gyalogos a mundró, ha járműben van akkor meg nem lehet irányítani.
  • zsuskoo
    #6364
    Szeva! A játék alapvetően csak a ms-el ( master server ) kapcsolatban működik ha feljelentkezett és bejelentkeztél utánna tucc nyomni single-ben! csak így megy!
  • Kovács legény
    #6363
    naugye montam én
  • czky
    #6362
    Fúúú! Igazad van. Megnéztem és jópár helyen megvan barnulva a nyák, és az össze kondi olyan púpos rajta mint kvázimódó!
  • Kovács legény
    #6361
    neked rossz a vidikarid
  • czky
    #6360
    Nyomjál gyorsan ENTERT!!! és gyorsan eltűnik!
  • czky
    #6359
    Nálam is ilyen. Mivel az elekromágneses bénító cucc (ilyet tud még lőni az APC, meg ugye EMP Strike), direkt az a lényege h az elektromos dolgokat megzavarja - járművek leállnak, irányíthatatlanok lesznek - és hasonlóan hat az emberen lévő elektromos dologra (sisak). Ezért kezd csíkosodni, meg elszíneződni a kép, amikor kapsz ebből az áldásból. :D
  • pityu1973
    #6358
    Én az újra élesztéssel küszködök. Ha újra élesztenek bejön a térkép meg a squad lista és nem látok semmit mundik ki kell kapcsolni. Persze ezalat szépen levadásznak. Igy kárba vész az újraélesztő munkája. Mert ugye ő igy sebeszhető marad ezalatt.
  • pityu1973
    #6357
    Ez a jelenség nálam is van de eltűnik egy idő után szeríntem benne van. Várni kell míg a bénító hatása elmulik. Gondolom pont ez a cél.
  • Adam350
    #6356
    Hát elégé kizárt: aktív hűtéses, csöppet sem akad, ott ahol meg akad egy kicsit ott normális. Lehet, hogy valamelyik effektet nem bírná? És még is amikor gyalogosan mész és egy ilyennel megdobnak (elektro biz-baz), akkor mit csinál?
  • Kovács legény
    #6355
    tényleg nincs benne ien ,lehet tulmelegszik a vidikarid nem?
  • Adam350
    #6354
    Szevasztok, az lenne a kérdésem, hogy amikor azzal a bénító gránáttal megdobnak, akkor nekem a kép elkezd szarakodni, de csak a 3D terület, minden más a térkép, életjelző ilyenek normálisak, csak az csíkozódik. Ugye ez direkt van? Mert egyre többen idegesítenek, hogy ilyen nincs is benne... THX
  • hendrichharcos
    #6353
    hi, bocs csak leégettem a gépemet, de már a gyors segítséggel megoldotta az "asszony" :-) már este jövök.
  • MORO67
    #6352
    Sziasztok segitene valaki hogy kell elinditani Single Player-be mert nekem állandoan a net-hez akar kapcsolodni de én egyedül szeretném nyomni segitenétek elöre is köszi
  • zsuskoo
    #6351
    Ok, de nekem nagyon rapszódikus az idő beosztásom nem igen tudom előre mikor tudok jáccódni de ha möglácc mint zsuskoo az én vónék!
  • PartyService
    #6350
    csak ne punkbusted streamelt szerveren mert akkor akkora bannot kapsz hogy nem nagyon fogsz találi szervert ahol játszhatsz.:)
  • Stex
    #6349
    javaslom, hogy nézz át a Prohardver BF2142 topicjába is.
  • pityu1973
    #6348
    Én - pityu73(HUN) - néven zúzok ha gondolod jelőd meg ezt a nevet aztán én is visszajelöllek. OSZT jöhetsz a csapatba ZÚZNI !
    Nem vagyok clánba csak utálok én is egyedűl harcolni!
  • pityu1973
    #6347
    Szerintem dőg cédula és késeléssel szerezhetsz olyat!