Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3871
Üdv mindenkinek akinek kedve van egy kis BF2142 háló játékhoz jöjjön😊
A név:RL-BF2142
Jelszó:va-76
pIIrash
#3870
/ pillanat még az 1.01-es a legújabb. De már elvileg kint van az 1.05. Csak sehonnan nem lehet leszedni 😛 Aztán lehet, hogy csak azt íták le, hogy majd ha kint lesz, akkor az miért is lesz jó nekünk.
itt.

Nem én tehetek róla, hogy jól lövök. C2D E8400, ASUS 4870, Geil Evo One 4GB

#3869
http://209.85.129.104/search?q=cache:_JoEIqIiOQkJ:theteck.forumactif.com/ftopic854.Hamachi-VPN-And-BattleField-2142-Cracked.htm+hamachi+server+bf2142&hl=hu&ct=clnk&cd=6&client=opera
itt meg talaltok mindent
#3868
az tenyleg jo arany...
mas hasonlo szinvonalu jatekok dragabbak joval megjeleneskor.
ZOLCHI
#3867
Ok. Az ár/érték arányra mondtam.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3866
"Ha tényleg 9ropi a Corában,az nem pénz érte. "

Nekem pénz érte, de ezen nem veszünk össze...

#3865
Én egy másikat találtam az EFNETES nekem sose ment...

ZOLCHI
#3864
Hmmm. Ezen már az elején átestünk!
Anno,miko kiderült,hogy razor nem müxik multiban,ez volt az elsõ húzás.
Sajna azt az egy servert qrva ritkán lehet megtalálni. EFNET a neve aszem. Normális megoldás a warezos multira még nemigen van.
Ha tényleg 9ropi a Corában,az nem pénz érte.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3863
elarulom hogy teli van a serveretek.
#3862
Hamachi szerverünk még mindig él!
Esténként vagyunk!
server: tesztbf2142
pass: battle
#3861
akor minek játszol vele vagy minek irsz bf forumba ha nem tetcik a game?
minek szedted le vagy veted meg ? 😄
#3860
szia a path a f.a.q van és minden ami az inditáshoz kelhet de van egy csomo oldal de itt az alap(ami nagyon fontos) meg van
Zs0lt1
#3859
a többi mapot a nemrég kijött sp minimoddal is ki lehet próbálni.
sztem szarok. csakúgy, mint a játék.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

Newyorker
#3858
Sziasztok!

Tud valaki vmi jó kis HAMACHI servert, ami sûrûn mûxik?
Elõre is köszönöm!

#3857
Sziasztok.
Nekem nem akar az istennek se elindulni.
Mit kéne tennem??
Van valami okos megoldás??
Melyik a lefrissebb patch::
Honnan lehet leszedni?
Jó lenne már játszani egy igazit.:-)
De amíg nem megy nem lesz rá esélyem.:-(
Supersix
#3856
Dögöljön meg az összes faszi akik kitalálták ezt a kiba**** punkbustert hát nem lehet egy normálisat játszani még egy szar demoval se, hiába frissítem de állandóan kibasz!!!Soryy de nagyon kész vagyok!

bakvarnyu
#3855
lemertem volna fogadni, hogy az oroszoknal lesz eloszor<#smile>

joebacsi
#3854
hmm az ilyenhez vajon lehet szervert aplikálni?
mert kicsit normálisabbnak tûnik ez a változat a hamacsi bohóckodásnál...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

joebacsi
#3853
nyugi, szard le a negatív véleményeket, énis egy cs-s hülyegyerektõl vettem meg a bf2õmet a megjelenés után 1 hónappal 5 rongyért...pedig nemis olyan nagy az orrom 😄
a lényeg, hogy a lakásán eszközöljétek a boltot, és no para...

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Zs0lt1
#3852
húúú bazzeg ez aztán a nagy csít. aztakurva!
még a játék elindítása elõtt megcsináltam ezt bazzeg! lol.

Steam: zs0lt1 - Discord: deadecho_

#3851
hm rutinos bfsnek ez volt az elsõ dolga😉
#3849
Hmmm... alakul, alakul, de még nem az igazi 😊

kBagyula
#3848
A Cora-ban 9000 Ft most. 😊 Elég akciós nem?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3847
Apropó: remélem nem kapok csak kicsi leszúrást, de van lehetõség HAMACHI nélkül, neten játszani nem eredeti bf2142-vel. Kipróbáltam, megy 😊

http://cs.rin.ru/forum/viewtopic.php?t=41252

A dolog egyszerû: a warez verzió BF2142 exe fájlját szépen ki kell cserélni a demóbol jövõ BF2142 exével és voila.

Limitációk:
- nincs unlock és extrák
- eddig összesen 1 szervert találtam, ami néha megy, néha nem. Ezt se szerverkeresõvel (a leirás szerint mennie kéne, de nekem nem ment), hanem googleval és az IP-t beadva.

Viszont igy kipróbálhattam a többi mapot is, és egészen megtetszett.

#3846
Ide a rozsdás bökõt hogy warez volt... 😊
Vagy egyesek ilyen könnyen kidobnak az ablakon ennyi pénzt?

Apropó: ha valaki adna el használtan EREDETI BF2142-t, szivesen megvenném valami akciós áron. Hátha valakinek nem tetszett...

Flamet/kioktatást elkerülendõ, tisztában vagyok a kockázattal, de a BF2-t is igy vettem meg, nem volt gond...

ZOLCHI
#3845
Ha elindítod a gamét,bejön az ablak ahol kéri a EA accountod.
Itt van olyan lehetõség,hogy "create new account". Itt gyerekjáték megcsinálni a reged.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3844
bocsi de mioan nehéz mindenki tud regisztrálni egy oldalra ez ajan nagy dolog?
gyorsan feladod
Neuman
#3843
Te jó isten inkább letörlöm a francba!

Köszi a segítséget!

!!!HALA MADRID!!!

#3842
Regisztrálj az EA oldalán majd játék inditás után az EA felhasználóneved és jelszód adod meg ezután kreálsz egy soldier nevet és már nyomhatod is a gamet.Feltéve ha eredeti játkod van...

kBagyula
#3841
Ja, csinálj.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Neuman
#3840
Miért jön be a telepítés után, hogy jelentkezzek be az Ea-re nics jelszavam, csináljak vagy mi a picsa?

A faq-ot már olvastam.

!!!HALA MADRID!!!

#3839
JohnnySmith most olvastam el soha töbé nem fordul elö és elnézést kérek érte,nem szeretném ha kizárnának inen csak segicségre szorulok a játékban enyi az egész de értetem az üzeneted
#3838
3 katonám van és egyikse kap unlock-ot
Fujiryu
#3837
Oda van írva...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

bakvarnyu
#3836
ez mit tud?

#3835
BF 2142 Single!
http://bf2142fever.com/
included are ALL the currently available SP levels, in a 64mb package!
Filefront
FileCloud
FilePlanet

ASUS P5B-E, Intel Core 2 Duo E6600, Geforce 8600GT, 2X 1GB DDR2 800Mhz,

#3834
Szita nem tudtok tobb helyet csinalni a hamachi serveren?😄
en mar nem ferek be....
ZOLCHI
#3833
Bocsi,nem jol fejeztem ki magam. Csak soldier nevet creálj ujjat.
Legalábbis én ezt tenném.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#3832
Én is órák óta azzal szenvedek, hogy nem enged accountot kreálni ! Szerinte regisztráltam már egy EA accountra (nem regisztráltam, bár érdekes módon az EA oldalán is jelzi a felhasználónál), és ezért nem hagyja. Pont mint az Mrlegonál: "the cd key has alredy been registered with an account". Egy tucatnyi külföldi fórumban találtam ezzel kapcsolatos kérdéseket, de senki nem válaszolt érdemben rájuk. Most gyakorlatilag ráégette azt a nevet és kódot a játékra, amivel elõször beléptem, mert nélküle használhatatlan (ez egy két hónapja generált EA account). Viszont a bátyámé a játék és õ szeretne a saját veterán accountjával belépni.

Ja és nodisk fájllal fut (amibõl sikerült egy trojaival fertõzött fake változatot is futtatni az Isohuntról, majd leszedtem innen a jót), mivel hálózaton keresztûl lett felinstalálva, és nem látta a játék a DVD-t (itt elromlott a meghajtó). Nem tudom, hogy ez lehet-e probléma. Másik gépen meg a rendszer vinyó (fizikai problémái vannak) kezdett el szórakozni a poén kedvéért, úgyhogy nem tudtam oda sem feltelepíteni tesztelésképpen.<#duhos2>
Ja és eredeti itt is a játék (Amazonon lett rendelve).

Valaki tudja a megoldást ?
#3828
generáltam egy ujat remélem ez bejön
ZOLCHI
#3826
Mrlego : Próbálj játszani egy uj accounttal! Hátha arra adogatja a cuccot.



Valaki linkelhetne egy normális statoldalt! Nekem a tracker nem gyere be.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

TS Zolly
#3823
Jaja, bf2 legelején nem volt ritka a röbb napos késés.

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

kBagyula
#3822
Ölég lassan frissít ez a BFHQ. Várj türelemmel.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

sztechnika
#3819
Egy gyors kérdés:Hóesés-t,hogyan lehet kikapcsolni,a Verdun mapon?

kBagyula
#3818
Egyetértek. 😊 De nem én nevelem.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#3817
ez bf2142 topic ,hogy jön ide a cod???<#fejvakaras>
a reklám miatt<#banplz>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

ZOLCHI
#3815
Persze,hogy kell. Picit szétnézel a F.A:Q.-ban és meg is találod.
Nem árt az eredeti játék sem a patch-elés elõtt!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Me0w
#3814
Ne haragudj, de azt a szulot aki a 6 eves gyereket leulteti egy ilyen jatek ele... fasznak gyereket csinalni ha lebaszod a tv meg a pc ele, inkabb vettek volna eleg ovszert.

Together we'll fly someday...

#3813
kel valami patch hogy rangen serveren játszak kérlek irjatok ez fontos
Harly18
#3812
Jól sejtem, hogy a Battlefield ezen része nem egy nagy durranás? A Battlefield 2 megjelenésekor a legnépszerûbb topic volt.....ez meg :S

1:18 Gyűjteményem: http://vwmodellek.blogspot.com/