16212
Battlefield 2142
  • Nagygm
    #6955
    máshol lehet hogy olcsóbb ha jó helyen veszed meg van hozzá már kiegészító asszem 2500 körül van de az már nem biztos
  • Nagygm
    #6954
    olyan 12000 körül van, érdemes megvenni
  • zsolt9999
    #6953
    11999FT a TESCO-ba (én legalábbis annyiért láttam)
  • zsolt9999
    #6952
    nekem is csak ademó van meg!
  • Mattboy
    #6951
    Sziasztok!

    Hadd kérdezzek butaságot!(A faq-ot nem tudom megnézni mert a tartalomszűrő nem kamázza)
    Nemrég töltöttem le a demót és naon tetszik a gamma...
    A demóban nincsen semmi sepckó cucc, csak az alapfegyverek igaz? (Tehát gránát stb...)

    Jelen pillanatban kb mennyiért vesztegetik a gémet?

    Előre is köfi!
  • pityu1973
    #6950
    Meg nézzük mit tehetünk ez ügyben! De amúgy én csak a starter kitre várok a 2142-es kieg már megvan!
  • hendrichildikó
    #6949
    MA MÁR MEG LESZ AZ ÚJ GÉPEMEste már jövök 1000el. Remélem menni fognak a telepitéssek.Nekem a BF2es billentyűzetem van de az ugyan az mint a 2142-szerintem legalábbis.Pécsen vettem ha valakit érdekel szivesen küldök neki.50ember??Én benne vagyok ha nem zavarok bár most még elvonási tüneteim vannak
  • pityu1973
    #6948
    Nekem egy az biztos
  • pityu1973
    #6947
    Ma is beszéltem velük nézzék meg mik a lehetőségek hogy ha ők rendelik meg személyesen! remélem mondanak valamit! akkor igérem szólok ide a forumba, hogy első kézből értesüljetek ha van valami. De ha valakit érdekel összeszámolhatjuk hogy tényleg mennyi kell hátha......
  • tojas1
    #6946
  • tojas1
    #6945
    Össze kéne szedni 50 embert.:)
  • pityu1973
    #6944
    FAQ --ban van a leírás! De szerintem vedd meg eredetiben!
  • pityu1973
    #6943
    Én a hivatalos beszállítótól várom de még mindig nem jött meg a startel kit. Tavaly óta várok rá kb, azt mondta a viszont eladójuk csak 50 darabnál tudják ők behozatni csak félnek hogy a nyakukon marad a többi!
  • tamas76
    #6942
    ez sajna tojás, nem tom hogy lehetne megoldani
    röhej, hogy nem lehet intézni semmit
  • tojas1
    #6941
    Téma:BILLENTYŰZET

    regisztráltam magam az Ebay-ra utána a vásárlásra 3 vagy 4 embertől lehet vásárolni,de sajnos egyik sem küld Magyarországra csak esetleg valamilyen megbeszélés folytán a kinti emberkékkel.
  • DarkSector
    #6940
    Már csak a #6924-ost nem tudom megoldani...
    De ez nem a demo-nál van, hanem a Razor-nál...
  • DarkSector
    #6939
    Sikernyált...
  • pityu1973
    #6938
    A demot is regisztrálni kell és akkor minden ok lesz mehet a zúzás!
  • tamas76
    #6937
    hát adjál neki
  • DarkSector
    #6936
    Nem indul el a Battlefield demo-ja....
    Felhasználónév, meg jelszó kell neki...
    HELP ME!!!!!!!!!!!
  • liquivent
    #6935
    Igen, vettem az adást, meg is nézem majd a config file-t, csak most rohanok dolgozni. :(

    A billentyűzettel kapcsolatban pedig annyi, hogy amazon.com, vagy ebay. ott lehet vásárolni, dombornyomott kártyával. EC/MC vagy Visa.
    Érdemes beregisztrálni a paypal-ra, de ha nem, anélkül is lehet vásárolni, csak a paypal az biztonságosabb. A szállítás kb egy hét, ahhoz képest baráti, hogy amerikából hozzák. Itthon EMS posta szállítja házhoz. Ennyi, semmi extra. Installnál lehet gond, mert cimborámnak nem ismerte fel, amíg új winfost nem telepített. Én meg felraktam-leszedtem a drivert, aztán ezt még soxor és egyszer csak elindult. automaticse felismerte a billt, mármint a bf2142-t. A simát látta addig is.
    Nem eccerű, de megéri. Az árról még annyit, hogy itthon valami 7000ért árulják, de nem lehet kapni, mi ennél sokkal olcsóbban kaptuk, úgy, hogy a szállítási költség is benne volt. Asszem így 4500-5000 volt kb.
  • Anakyn
    #6934
  • gilaba
    #6933
    De ami érdekes nem mindeggyik szerverencsinálja.
  • pityu1973
    #6932
    az előbbi neked szól liquivent csak nem a válaszra kapcsoltam megint hajnalban feküdtem le
  • pityu1973
    #6931
    Bocs konkrétan erre gondoltam hogy nézze meg a ember a saját beállítását C:\Documents and Settings\felhasználóneved\Dokumentumok\Battlefield 2142\Profiles\0001\Profile.con

    itt nézze meg hogy milyen néven vant bent

    más ötletem nincs
  • tamas76
    #6930
    írd már le anyagilag , szállitás menetben, hogy jön a billentyűzet mert szerintem érdekelne egy pár embert, köztük engem is
    köszi
  • tamas76
    #6929
    hát elvileg igen, a linkről való letöltés telepités frisités update-lés után, mindnenkinek helyre állt a hibája, nálad semmi, végigcsináltad?
    nem nyaggatni akarlak, hanem segiteni
  • gilaba
    #6928
    A punkbaster kliens frissités megtörtént ha erre gondolsz.
  • tamas76
    #6927
    én elvileg ha visszaolvasol írtam megoldást, ha nincs meg , akkor szólj hátha segithetünk
  • tamas76
    #6926
    lehet gép bajod lesz, érdemes egy újrhahuzással megpróbálkozni
  • gilaba
    #6925
    Sziasztok.Kilép a játékból bunkbuster hibával.A punkbustert lefrissitettem A gamét újrateetem és mégsem változott semmi.Ezt irja ki.PB important restriction losing key packets/B/ffff0001 Valami ötlete nincs valakinek?
  • DarkSector
    #6924
    Csőtök!
    Nekem mindig kilép, hogy "BF2142.exe hibát észlelt" mi a fene lehet....?
  • liquivent
    #6923
    - természetesen eddig is "NO" -ra volt állítva és így nem látszik.
    - a másik, hogy az "ini" fileban nézzem meg...nincs egy ini file sem, csak egy localization.ini , de abban nincs semmi infó. további ötletek?
  • H2
    #6922
    A bekapcsolva alatt értsd, hogy NO legyen!
  • H2
    #6921
    Az options/game résznél a IGNORE ALL BUDDY REQUESTS legyen bekapcsolva!
    Amúgy nagy a közös játék! Párszor sikerült elhulnom a magnál nekem is TK miatt (kapzsiságból vagy nemtudom ). De spongyát rá!
  • Bogdogege
    #6920
  • pityu1973
    #6919
    a francba beszédhibás a billentyűm remélem azért érthető
  • pityu1973
    #6918
    a játék inijében nézzétek meg mijen néven ban ecantja ott lehet eltérés a tamás76-nak is ott van a bug őt erdicete néven tudod felvenni pedig tamas76(HUN) néven látod a játékban ezért is nullázódott a pontja.

    nézzétek meg csak egy ötlet
  • liquivent
    #6917
    Egy kérdésem is volna, hátha valaki tud segíteni.
    Mit lehet olyankor tenni, ha valakit felveszek buddy list-be. Ő lát engem, de Én őt nem. Próbáltuk már azt is, hogy törölni és újrafelvenni, az sem működött. Cimborám sem látja, de Ő lát mindkettőnket. Mi lehet a megoldás?
  • liquivent
    #6916
    01> Cheat vagy Bug. Teljesen mindegy szerintem. felesleges ilyenen veszekedni és egymást szapulni. Örüljetek, hogy játszhattok egymással (főleg magyarokkal). Aki így játszik, az meg is érdemli, aki meg becsületes, az sokkal jobb szájízzel tolja. HTW- sekkel is nap mint nap tolom, és állíthatom, nem cheatelnek.

    02> Hun2Ol1-val az első nézeteltérésünk ellenére naponta több órát toljuk együtt vagy egymás ellen. Szóval mint azt mondtam, felesleges a veszekedés. Jó az az érzés, amikor mondjuk egy szerveren a 20 emberből 12 magyar. Sokkal élvezetesebb és összetartóbb a játék. Az eredményességről nem is beszélve.

    03> ZBoard billentyűzethez 2142 kiegészítőt valóban nehéz itthon beszerezni. De tudom mindenkinek ajánlani az ebay-t. Mi is onnan rendeltük meg [PTD_HU] LabKWM -el.
    Arról nem is beszélve, hogy olcsóbb volt a szállítással együtt, mintha itthon vettük volna meg. Pedig Americicából küldték. Elviekben most fogunk rendelni [PTD_HU] Tojas -nak is. :) Mert Ő is rá van kattanva.

    Liquivent