16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #6915
    ok
  • pityu1973
    #6914
    ez se rossz legalább a qwerty része megvan teljesen!
  • papo21
    #6913
    ohh ess térdre
  • Nagygm
    #6912
    bocs és oké csak mindig lassan jutnak eszembe a gondolatok
  • tamas76
    #6911
    sziasztok
    elnézést mindenkitől aki használja vagy használni akarta a teamspeak-ünket, most már megy, még1x elnézést a kellemetlenségért, használjátok szívesen jó játékot
  • papo21
    #6910
    oooo megjelent a gorééé füleket behuzni
  • zsolt9999
    #6909
    nekem csaka demó van meg. úgy lehet csatlakozni?
  • JohnnySmith
    #6908
    Ez nem cset...Legközelebb próbáld meg egyben.
  • PartyService
    #6907
    Milyen bugról megy a vita? Tény hogy még mindig be lehet mászni a falba/dobozokba.
  • spytime9
    #6906
    sorry én is hülye voltam,de ha valami uj, nem kell egyböl a cheat-re gondolni!!!!!
    sorry
  • sanzik
    #6905
    én ezzel nyomon:
    merc

    kb ugyanazt tudja és csak 8,4K volt a coraban...
  • pityu1973
    #6904
    hát ez az az első helyen is csak előrendelés van, a másodiktol várom ár fél éve velük egyeztem meg mert ismerem öket nem akarok kicseszni velük ha már náluk rendeltem meg várok
  • pIIrash
    #6903
    Itt lehet kapni altétet:
    altét :)
    Itt kapni feltétet: feltét :)
  • hendrichharcos
    #6902
    Köszönöm és ha van valami infód még ne feledkezz meg rollam.Előre is köszönöm
  • tamas76
    #6901
    igen jó lenne ha bejönne a billentyüzet, ügye pityu????
    az egyik importör azt mondta, hogy kis menyiséget nem adnak, kb 50 -et kéne bevállalnia, ami viszont nem fogy csak kb 10 db, lehet kéne vennünk és akkor mindenki örülhetne
  • pityu1973
    #6900
    A büntető pont csak nekem jár mert én forraltam a vizet és vállalom is!
  • pityu1973
    #6899
    Én fél éve várok rá az importörrel is tartjuk a kapcsolatot de még nem jött be nekik az országba sajna, csak a kiegészítő!
  • tamas76
    #6898
    helló,látom változatlan a helyzet,kár

    ha át tudtok szellemülni, és kicsit visszalépni a valóságba, feldobok egy kérdést.
    itt vagyunk egy páran, játszunk együtt, külön, összevissza, de mégis realitve együtt, buddi listákban látjuk ki merre, akár oda akár máshova megyünk, de ha lenne egy magyar szerver, arra mit mondanátok?
    ki jártas ebben?
  • hendrichharcos
    #6897
    A BF2 billentyüzetem meg van és azzal is játszom ez birja!!Csak gondoltam van valami plusz-jobbhogy ne erölködjek ennyire.De lehet nem is azzal van a gond?Erre nem gondoltam.A tanácsaitokat ha van szivesen fogadom.Remélem ma jót játszunk bár piszkosul "kidolgortam" magam
  • pityu1973
    #6896
    Úgy látszik használt az alvás most már tudok érthetően fogalmazni.
    Köszi pIIrash
  • pityu1973
    #6895
    spytime9 te lehet hogy régen játszol és már ismered az összes bugot a titánon én nem és nem értettük a dolgot. Hidd el beteszteltük még ott a csata közben nehogy az legyen hogy más a szitu. Nekünk nem jött elö ez a jelenség. Te mit tettél volna a mi helyünkben mire gondoltál volna és most vonatkoztass el mindentől, csak a szitut nézd. Gondoltam ezt jelzem és megvárom jelenkezik e a srác. Ez megtörtént és elmodta mi volt és kész. Én hiszek neki ennyi mint mondottam remélem játszok még vele is a jövőben.
    Miért van az hogy ő az egyetlen aki kivette a lényeget az egészből. Igaz hogy a srácokat megtarthatta volna a háttérben és nem kerekedett volna ekkora ügy az egészböl mert igy elvitte másfelé a dolgot a többi hozzászoló részéről.

    Én is azt vallom aki jó az jó és aki béna az béna és ezt tudtommal soha nem sérelmeztem itt a forumon semmilyen formában. Hidd el azért soha nem fogsz tölem ilyet hallani mert én bénáskodom ezért valaki csal.

    Azért játszom én is velük mert mindig tanúlok tőlük valamit és ez jó.
  • pIIrash
    #6894
    Semmi gond! ;)
    Inkább játszunk veszekedés helyett!
  • Nagygm
    #6886
    a vita le van zárva, ha van ha nincs olyan bug vagy cheat, mellesleg a fórum nem a mások a b@sztatására van!
  • pityu1973
    #6885
    Azt tudom de szerettem volna ha nem húzzuk bele a srácokat semmilyen formában. Hiszen nem is velük volt a bajom ezt a játék ban meg is írtam nekik A Cél az volt hogy tisztázzam azzal a sráccal a dolgot amit tapasztaltunk játék közben és remélem ez sikerült, és játszunk még vele is. Sorry a félre értetted.
  • zsuskoo
    #6884
    köszke
  • H2
    #6883
    TABot nyomd meg, ott az ablakban MANAGE és a kick vote alatt ha van kocka akkor a név mellett pipáld ki!
  • zsuskoo
    #6882
    Srácok hjogy lehet javaslatot tenni egy játékos kirúgására az adott serverről???
  • F1rstK1ng
    #6881
    Nincs ilyen Bug amit ti mondtok de mind1
  • spytime9
    #6880
    Te meg azt értsd meg ,hogy semmmmmmilyen bug kihasználása nem volt a szitu -ban!!!!
  • rambo79HUN
    #6879
    Azt hiszem most jött el az ideje , hogy én is hozzá szóljak ehez a cheat-es témához , mert úgy látom kezd néhány ember rossz hangnemet megütni itt a fórumon /ami sajnos elég szomorú / !!! Spytime9 szerintem te az egész dolgot félreérted ! A pityu nem azt mondja hogy a HTW-sek cheatelnek !!! Ezt értsd máár meg !! Itt arról van szó hogy nem tartja FAIR-nek ,hogy egyes ember/emberek kihasználják a játék BAG-os részét és úgy öldökli a másikat ! Azzal nincs gond ha valaki jobb a másiknál , mert utolsónak is kell lennie valakinek:)) Sőőt ! Én kimondottan szeretek olyanokkal játszani akik jobbak nálam , mert tőlük lehet tanulni igazán !! Egy szó mint száz : remélem innentől kezdve ez a téma nem fordul elő itt a fórumon , minenki inkább segítse a másikat és ne egymást szapuljátok !! Kívánok mindenkinek élményekben gazdag, sportszerű és "BAG-KIHASZNÁLÁS" mentes játékot !!!!
  • Typhoon97
    #6877
    A Honlapunk !
  • Typhoon97
    #6876
    Tisztel Gémerek, (jó emberek :))

    Klánom =MKO= Tagokat keres !

    Aki érzi magában a kurázsit , 12évnél idősebb és szivesen lenne bajtársunk (tag a klánba) azok jelentkezését várom erre az elréhetőségekre!

    [email protected]
    MSN: [email protected]

    A klánrúl annyit hogy januárban alapítottam, CB-n fenntvan és ladder meccseket is jáccan ha lenne elegendú embere , csak épp nincs :) !

    GYERTEK BÁTRAN !!!!
  • Alien69
    #6875
    Ha a Zboard-ra gondolsz, ez csak részben van így! Ugyanis, nem szükséges megvenni a kifejezetten 2142-re készített kieget hozzá (nehezen szerezhető meg amúgy is jelenleg, nekem meg pl a bf2-vel használom). Ugyanis, az alapfelszerelésben van egy gammer kieg, ami megszólalásig ugyan az, mint a kieg, csak más a színe.
  • spytime9
    #6874
    köszi
  • Carlos HUN
    #6873
    Pontosan én is kérem a büntetőpontomat ha ő megkapja hősiesen kiállok spy melett!

    :DDDDDDDDDDDDD
  • pIIrash
    #6872
    LEhet kapni külön bill-t hozzá. De kell az alapbill + a 2142 kiegészítő. Na másr most ez a kettő így együtt kereken 18 k. Szal :(
    Én pl. Saitek Pro Gamer Command Unittal tolom, de sztem bármilyen kif. game bill jó lehet. Hátránya is van bőven (kis létszámú gombok, nehézkes lenyomás). Ha viszont megszokod, akkor nem tudsz már sima bill.el játszani :) lásd. én.
  • harcos012
    #6871
    Most én is igazat adok spy barátom-nak!
    Tényleg Jó(k)!! nem cheat-elnek!!!
    Már én is rá jöttem csak a hirtelen felindultság!!!!
    Sorry spy
  • spytime9
    #6870
    bocs,hogy többes szám-ban beszéltem!!! tudja akire gondoltam!!!
  • spytime9
    #6869
    Istenem azt a ki***** életbe vagytok ilyen hülyék!!! Mért nem birjátok elviselni ha valaki jóbb vagy jóbb formában van az nap!!!!!
    Ha meg ilyen szerencsétlen B****-vagy akkor szedjél le te valami cheat-et!!!!
    Nem hiszem el,hogy ennyire luzer-ek vagytok,hogy nem vágjátok,hogy törtőnek érdekes dolgok a Titánon mert xar bug-os a game!!!!
    Ezért bisztos kapok figyelmeztetésttttt a a moderátorok-tol de ennél szebben nem megy igy a kb 10000 hsz
  • hendrichharcos
    #6868
    Kérdés:hol és milyen néven vehetnék spéci irányitó cuccot ehez a játékhoz/2142/????Mást nem is merek irni nehogy valaki meghatódjon-még elrontja a játékot aztán azért is kapok..Gondoltam amúgy hogy páran majd félreértetek-de nem ismertek-mert ha ismernétek tudnátok KI VAGYOK.Én még akkor is azt mondom JÓ VELETEK eggyütt játszani-NE KÖNNYEZZEN SENKI