Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

kBagyula
#4579
Hallgatlak + nézlek is benneteket... ügyesek legyetek!

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

TS Zolly
#4578
mms://media.levelup.hu/bf2142hu

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

kolbi870315
#4577
és mi a címük??

BF2142:kolbi, kolbi01

mNzJean
#4576
Lengyelek kiestek , az Oroszokkal játszunk az elsõ helyért.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

JimKirk
#4575
Van 2, de nem nagyon toljak rajtuk.😞
JohnnySmith
#4574
Csak így tovább sok sikert!!

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

kolbi870315
#4573
Vannak magyar szerverek?

BF2142:kolbi, kolbi01

mNzJean
#4572
Üdv mindenkinek a LAN-ról , az elsõ fordulót Csehország ellen megnyertük.Fél óra mulva kezdünk az Oroszok ellen.Eddig nagyon jó a csapat ,mindenki fegyelmezett ,Erdõs mester a commanderünk nagyon jól tolja.Eddig ennyi ,majd még jelentkezem.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

SLYTHOMi
#4571
JimKirk
#4570
Felvettelek, majd ma napkozben jo lenne egyet jatszani!
Meg persze masok is johetnenek, jo lenne egy magyar csatat osszehozni!
#4569
srácok akinek van kedve játszani velem egy kicsit keresen meg leonston_hun vagy leon_hun néven nem vagyok egy profi de azért már én is
jól nyomom
kBagyula
#4568
<#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Fujiryu
#4567
Azt mondták, (nekem legalábbis) hogy ne tegyem fel a peccset mert nincs hozzá rendes crack😄 Persze azóta lehet hogy megváltozott a dolog😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4566
<#fejvakaras>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#4565
ja nem is, most olvastam, hogy addig müködött amíg nem tetted rá a krekket. akkor: biztos, hogy az 1.6oshoz való noexe van rajta? Ha igen akkor szar, másold vissza az eredeti exét.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#4564
szerintem kérd meg, hogy küldje el neked a profiles mappáját is, majd másold be a megfelelõ helyre. egy próbát megér.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

joebacsi
#4563
ez fos....

www.rdha.hu [bf 80k] [bf2 100k] KisKöcsögkör FTW! \"Az ország azé, aki teliszüli.\"

Robogo
#4562
PLS HELP ME!!!

Feltettem a BF2142-õt és elindítottam és müködött...Utána föltettem a 1.06-os patchet megcrackeltem és elindítottam a gamét de fekete képernyõ után kidob az asztalra...
A cd key eredeti,mert tubi kölcsönadta(lanos cd-key),hogy kipróbáljam.És nem lehet belogolni sehogyse mert,mindig ezt írja ki:This EA Account cannot be found locally on this machine.Please try with a different one,to log in offline...

Mi lehet a gond??

TLD/PB/GBC/HEG/TeamHun.bf2/JCSR |H|EG^G^oO |H|EG^Gaboca |H|EG^G-Pr0^

JCSR ODIN
#4561
Lanon keresztül sem lesz rangod. Rangot csak akkor tudsz lépni ha regelve van egy accountod az EA-nál, ezt azonban csak eredeti cd kulccsal lehet megtenni, szal ez van, no cd kulcs = no unlock.

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

kBagyula
#4560
Uhh. <#csodalk> Lelövöd a botot amelyik tetszik, majd nyomsz egy G betût és felveszed a kitjét, azt a tied lesz amije van nekije, de csak addig amíg meg nem hósz. Utánna minden elõlrõl. <#zavart2>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4559
nincs gránátom sosem..
kb 3 pályát vittem még csak át,de még 1x sem tudtam donbi..ráadásul ha entert nyomok,hogy elöjöjjön a map,aztán átklikkelek a karakter suffolos lapra ott sem tudok adni magamnak semmit..de gondolom ez a rang miatt van..

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

#4558
csak ird le hogy tudok connektolni..meg a patchelés dolog asszem kimaradt:p
szal azt még be kell potoljam majd..

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

#4557
lelövöd az 1ket és felveszed a cuccát, máris lesz gránátod meg ujraélesztõd.
Colton
#4556
Oké

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#4555
de ez igy baromság...
a botok dobálnak grátnátokat ezerrel meg nyomatják az ujraélesztés én meg rohangálok 1 élettöltö csomaggal..sztem ez nem igy van..


Colton:nemtok menni azt sem tudom ,min keresztül a másik meg hogy kezdödik a wow raidem:p
holnap délután lesz idöm,akkor joinolok😊

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

Colton
#4554
OK Gyere erre: Battlefield 2142 (hun)

Jelszó:gyere

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#4553
és LAN-on keresztül??

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

#4552
nem eredeti😞

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

JCSR ODIN
#4551
Single playerben nem léphetsz rangot, csak neten, szal ez bizony mindig igy lesz.

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Colton
#4550
Oké Csináld a Servert!

De Hgy Lépjek Bele?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Colton
#4549
NEm

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

ColdFire
#4548
eredeti?...

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Colton
#4547
Tudna Vki Segiteni a Kérdésemen?

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#4546
Én 2 napig szenvetem ezel várj egy kicsit ha eredeti akor légy türelemel
ColdFire
#4545
eredeti gém? ^^

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#4544
Hali.

Lenne egy kérdésem..
Single playerben játszva 2 menetes mapokat nyomok,de ha uj map kezdödik elmegy a rangom..ez normális vagy valami hiba van a gépben..
eddig a legjobb rang 2es volt(tudom gáz) de nem tudok többet összeszedni még a 2. nekifutásra ,mégsem kapok semmi ujjat..(vagy csak nem látom)

szal miért nem marad meg a rangom,ha átvátok másik pályára??
(fennvan a demo is lehet az zavar be?)

Barton 2800+,Radeon 9600 (400/400) 1024 ddr ram(333mhz) VeGeQu-US-Ligthning\'s Blade-Dwarf Paladin Level 70 Ivyn-warlock(60),Veg-Mage(60),Lang-Hunter(70),Vegi-Rouge(60)

ColdFire
#4543
del, reinstall, bye

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

#4542
pls segicsetek mert nem megy a game 😞
Carlos HUN
#4541
Na ez nagyon kemény muszály meghalgatni 😄

A Játék Techno Mixben 😄DDD

ColdFire
#4540

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Carlos HUN
#4539

Carlos HUN
#4538
Bf 2142 dõgcédula szerkesztõ mik vannak <#hehe><#hehe>
doggtagen

Carlos HUN
#4537
Hülye hamachisok egyszer csak kihalnak már a topikból
de kedves házigazda télleg kiírhatnád már no warez

Ügyis törle 😄D

ColdFire
#4536
csak hamachin lehet... jáccunk? ^^

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Colton
#4535
Valamiért Nem Érzékeli az itnenetemet Miért?
és nem tudok interneten Játszani!

VKI Segitsen! Please Please!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

#4534
Akor lene egy kérésem valaki msn vagy e-mailban elküldené az eredeti exe file-t?
#4533
18 hónapos 18 napos 😄 18 órás 18 perces
eredeti a game 12 ezerért vettem !!

és 1 hónap után bekaputolt
ColdFire
#4532
uristen mivan? 😄DD
tört gammát lehet 1.06ra updatelni? :\

Az embereknek 10 fajtája van. Aki megérti a binális kódolást és aki nem. Think. Aim. Fire.

Me0w
#4531
18 mi vagy? honapos?

Together we'll fly someday...

#4527
Ez nálam komoly probléma lene egy kérésem 😄 18 vagyok különben
msn vagy e-mailban az eredeti exe file elküldené valaki nekem 😄
sacolok akor 20 hiba volt eben számolj