16212
Battlefield 2142
  • Mattboy
    #6995
    Hm érdekes...
    Felhívtam a galaxist...ot azt mondták 11 690 az alap és 3890 a kieg...
    Felhívtam a Media-t is ott meg azt mondta emberünk 11 990 az alap és 2990 a kieg....

    Érdekes...
  • pityu1973
    #6994
    BUDI listában megjelőlsz minket és akkor megtalálsz mely szervereken zuzunk. Egy pár emberkének látod alul a nick nevét. Persze ez nem azt jelenti nincs kedvenc szerver. Általában mi is a játék közben szoktuk egymást megtalálni! De így a legegyszerübb! A Clánok nevében nem tok nyilatkozni azt megteszik ők!
  • tamas76
    #6993
    kész vagyok
  • tamas76
    #6992
    fúú, de értelmes írtam ki magamból a hülyeséget
  • tamas76
    #6991
    azok a kedvenc szerverink, ahol szinte mind ott vagyunk, és szét zúzuk egymást, és szét szidjuk és röhögjük egymást.....ja vagy csak én?
  • tamas76
    #6990
    jaja, ma is zúzni kéne
  • Dorel0
    #6989
    vannak "kedvenc" szerverek? Hol szoktatok játszani?
  • Twetr0x
    #6988
    Fagyi nem is kellett Felnyalattuk egymással a havat
    Tegnapi játék nagyon király volt, foglaljunk el egy szervert ma is :)
  • Alien69
    #6987
    Nem, az nem akkor volt, a mi kis "csatánk" tegnap volt, és kb annyi, hogy helivel rossz irányban kerestelek. :-)
  • tamas76
    #6986
    a többiből vettük a Northern Strikét, ja volt fagyi is
  • Mattboy
    #6985
    lol
    És a többi zsé?
    Biztos akadna még ott egy fagyira! :)

  • tamas76
    #6984
    megfüztük az EA-t, hogy csak 1 forint haszonnal többért adja el mint amiért értékesiti, és így a fenálló haszonból megkaptuk
  • Mattboy
    #6983
    Ingyen? Mi a jó abban?
  • tamas76
    #6982
    pénzért veszed mégis?
    nálunk mindenkinek az EA kiküldte ingyen
    nem értem,hogy tellik fizetésből ilyenekre embereknek
    tarts ki,mi addig jókat játszunk
  • pityu1973
    #6981
    Látom a fotommal ismét sikerült fellenditeni egy kicsit a forumot. A képet nem lenyúlni privát. Az igéretet betartották köszi a kés gazdájának, hozzá teszem utána egy csapatban voltunk egy másik szerveren ahol ha jól számoltunk 18 magyar volt fent és ez király volt.
  • Mattboy
    #6980
    Köszönöm uraim!

    Hamarosan fizu time és megállíthatatlanúl jövök!
    Addig pedig az írásaitokból fakasztok erőt a türelemhez és a kitartáshoz!

  • pityu1973
    #6979
    A Járék megvásárlása után már nincs semmi plussz!
  • tamas76
    #6978
    tessék elmenni, megvenni, egyszeri költség, keress olcsó helyet így tudsz áldozni a Northern Strike-ra is, mert sok szerver van ami már arra épül, vagy mikor mész a haverokkal és épp olyan pálya van, nem tudsz csatlakozni,
    tehát vedd, telepitsd, gyere.
  • Mattboy
    #6977
    Hi allz!

    Köszönöm az infókat.
    Hamarosan én is csatlakozom hozzátok(Amennyiben lehet)de volna még egy hülye kérdésem, ami egy esetleges félreértésből adódhat.
    Ha megveszem a gammát, onnantól kezdve van bármilyen plusz költségem?(Mint a wownál pl előfizu)

    Teljesen kész vagyok...
    Tojás! Köszönöm a doksit....most hogy elolvastam mégjobban rá vagyok kattanva a cuccra...

    lol
  • pityu1973
    #6976
    Ez egy kliens progi ami fut a játéktól függetlenül úgy mint az MSN SKYPE... stb ezzel tudsz kommunikálni játék közben a csapattagokal és nem kell nyomni a "V" gombot. Ha felinstalálod akkor utána csatlakoznod kell egy szerverhez és ott a megfelelö szobában már mehet is a szövegelés egymásközt. Teljesen életszerűvé teszi a játékot probáld ki.
    Privátba adhatok én is szerver elérést ha gondolod a kliens progit bárhonnan letőltheted és magyarítást is találsz hozzá nagyon sok helyen.
    Teljesen free használd bátran!
  • hendrichharcos
    #6975
    Teljesen igazad van!!Egy kicsit jobban fogok figyelni megigérem.De amúgy meg kell vallanom nem voltam egy nyelvtan zseni-de ahogy nézem a fele betűk lemardtak stb.Ez nem sértés hanem köszönettel tartozok hogy ebből is tanúlhatok-és vannak akik figyelnek rám-és meg is értenek-Az ebéd meg nem kamu-amikor mondjátok.Jeleket rakhatok???Azok úgy tetszenekAmúgy tényleg csak e miatt használom a gépet és ide irtam elősször-van titkárnőm a cégnél-meg anya is jól gépel-nem terheltem magam ilyennel!!-igy most elég jó volt
  • Dorel0
    #6974
    Sziasztok, a TS hol érhető el? vmi külön programon keresztül, vagy a bf-nek van valamai rejtett része, amivel még nem találkoztam? :) szívesen csatlakoznék, mert nagyon kevés magyarral találkozok a külföldi szervereken.
  • tamas76
    #6973
    okés, értelek, és örülök, hogy te is
    de tényleg fogadjuk el, ha javít rajta örülünk, ha nem,akkor is
    ha nagyon nem akkor a pályán a sarokba állítjuk, kukorica térdeplés és egyébb
    ismerd meg kicsit és másként látod
    Hendrich!!!!Ne vegyél semmit sértésnek, mert behajtom az ebédemet, és még meg is verhetsz
  • sanzik
    #6972
    Én is az épitőiparban dolgozom és csempevágot használok számítógép helyett,de csak annyi lenne,hogy esetleg átolvassa amit ír mielött rányom a gombra.
    Természetesen el tudom olvasni igy is,hogy mit szeretne, csak mint mondtam a szememet bántja főleg és szerintem nem csak nekem.
    De ne legyen ebből flame,ez csupán egy kérés volt,hogy ha tudna kicsit csiszolni rajta akkor hálás lennék.
    Ha meg igy marad akkor így fogjuk szeretni.
  • tamas76
    #6971
    jaja, nekem is küldje a képet a késes listájáról ahol szerepelek , hadd tegyem ki ösztönzésül
  • uHs Gerzson
    #6970
    Enyémet még nem kaptátok meg
  • tamas76
    #6969
    helló, hadd kelljek hendricharcos védelmére, minekutána nem számítógépen dolgozik, csak a játék miatt és miattunk használja a pc-s világot, ne vessük szemére.Mindenki hibázik, a fórum ne erről szóljon.
    Le ül szeretne nekünk írni, üzeni, és ezt jól teszi, a maga módján, ne legyen ez már annyira bántó.Egyébként is fonatetikusan olvasol , és el tudod olvasni.
    Ne rossz néven vegyétek, fogadjunk el mindenkit úgy ahogy van. Széles korosztállyal játszunk, mások vagyunk. köszi

    Hadd mondjam el azt is, hogy egyre jobb a játék hangulata, egyre többen magyarok játszunk együtt. Örülök neki. remélem ez így marad.
  • rambo79HUN
    #6968
    Az enyém is?? Amúgy én is kiváncsi lennék hogy kik tudtak idáig megkéselni engem ,/van egy pár harcos tuti !!/ mert a csata hevében nem nagyon tudom megfigyelni hogy ki késelt le !! =HTW=HUN2OL1 -ról tudok hogy megkéselt ! Vannak mások is a fórumról??
  • sanzik
    #6967
    Már én is akartam kérni,mert nagyon zavaró,de nem bántásból,hogy legalább írásjeleket használj a mondatokban. (vessző,stb)
    Meg ezt a kisbetű-nagybetű használatot nem kellene erőltetni ennyire.

    remélem nem érted félre, csak igy nagyon rossz a szemnek olvasni
  • kBagyula #6966
    Kérlek! Komolyan! Tanulj már meg helyesen írni plííz!
  • hendrichharcos
    #6965
    Tényleg nem zavar a dolog-nekem a pontjaim megmaradnak-de a fegyverek biztos és az a lényeg.Semmi rosszra nem gondoltam csk kiváncsi voltam hányszor BÉNÁZTAM már-ENNYI.Én megnéztem a multkor van 2 oldal de magyar nincs benne-valahogy az AMCSIKAT vonzom-aabból sok van.De mégegyszer hangsulyoznám lényegtelenÉn azt mondom játszunk és halunk ahogy halunk.De amint irtam a tegnapi nap után nem csodálkozok a trófeályaikon-elég profin nyomták-de majd gyakorolok hogy legalább a meglepetést elkerüljemESTE??????????????
  • sanzik
    #6964
    de az nem lehet,hogy én voltam az egyik ?
    viszont nyugodt vagyok mert elötte pilum-al kiszedtelek
  • Alien69
    #6963
    Ugyan-ugyan, nem bánt a bácsi! Engem is elég sűrün leszednek. Tegnap pl egyből indulás után, elmentem egy távolabbi silóhoz. Semmi gond, de jön egy idióta, és a csapatszállitónkat rám dobta. Nem is voltam ám ideges! Vagy 2x beírtam, hogy mit csináljon az anyukájával (hiszen, elég, ha egy kicsit arrébb száll, meg sorolhatnám, de legalább kérne elnézést). Persze, nem azt mondom, hogy nem szoktam én is tévedni (vagy kamikazezni, csak nem csapattársat), talán azért látszik rajtam, hogy kűzdök, hogy ne történjen baleset (az most más kérdés, hogy ettől még bekövettkezik, de a sorry felirat hamar megjelenik).
    Fő a biztonságos vezetés.
  • Alien69
    #6962
    Lehet, a fél "csapatnak" megvan. :-) Mondjuk, én mostanában nem szoktam sűrűn késelni, bár, volt, hogy 2 embert is eltettem a titán galérián. De, az jellemző, hogy ha Piiras az ellenfél, akkor Ő az, aki legalább 2x leterít bicskával. Persze, ha éppen gyaloggalopp a földön, akkor meg én gázolom el helivel, ha már Ő is szenya.
    tegnap sikerült egyszerre 2 embert is elgázolnom! Az finncsi volt ám!
  • hendrichharcos
    #6961
    Tényleg ne értse félre senki és tényleg nem rosszból-de at én dögcédulám kinél van??Csak érdekelne.Irjon akinél van.előre is köszi.Engem is bicskáztak meg párszor de soha nem figyelem ki
  • F1rstK1ng
    #6960
    Akkor ezzel a kör bezárult, az összes SG-s dögcédula megvan
  • H2
    #6959

  • hendrichharcos
    #6958
    Ez a gép!?Olyan mint zsiguli után egy NISSANt vezetni.Baromi jó.Pityu miaz a starter akármi?Mondjuk nekem csak az egérrel vannak gondjaim azt kellene helyettesiteni vallamivel.Ha majd ráértek felrakhatnánk a TSt- mint a multkorMost már nem nagyon fogok hiányozni nyomni fogom bár most megszórtak melóval de beosszuk nehogy megártson Amúgy ma a HTWkel voltam-HÁT ELÉG PROFIK!!Van mit gyakorolnom!!Ma mondom próbálok repkedni aztán nézem a listát ki van az ellenfelek közzöt ALIEN-na gondolhatjátok egyböl nem volt kedvem a repkedéshez.De jó volt végre-már tiszta depis lettemHOLNAP?????
  • Stex
    #6957
    vaterán is szoktak hirdetni eladót.
  • Nagygm
    #6956
    úgyértem hogy 2500be kerül