Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

TS Zolly
#4680
Errõl jut eszembe. Schrank? Kiüldõztétek öt a világból már??? 😄D

BF2 Topik #100001, Forgotten Hope2 #500, Cod4 #8001 #10001 hsz-ének EGYETLEN boldog fulajdonosa! :P xfire: zolli74 KabeLegény és Jag :D Hogy mi a béefes szeretet? Ez: B3 nyádat!!!négy

#4679
Nekem sokkal jobb a helyesírásom, mint Neked.
"azt látjuk hogy" - hiányzik egy vesszõ
"keresdd" - keressd
#4678
remélem 😄 nem rosz öttlet
Fujiryu
#4677
Hát az utódok gyakran nem érnek fel az elõddel😄 Meg aztán már nagyobb gyakorlatunk van az elüldözésben😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4676
Nyolan, azt látjuk hogy magyarból nem vagy zseni, de a logikád se semmi!
Van egy álmom. Mrlego és Nyolan megalapítja elsõ közös klánját, és hasonló képességü embereket toboroznak.
Feltételek:
- Helyesírás 2-es tanári jóindulattal
- sg.hu fórum látogatása
- Elszántság és kitartás

Ha magadra ismertél, kérlek keresdd meg õket!

mNzJean
#4675
Nejlon egy hónap mulva már sehol sem lessz Janek legalább fél évig kempelte a bf2 topiciot.<#hehe>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Fujiryu
#4674
Ugye megengeded, hogy ezek után II. Janek-nak szólítsunk?<#mf1>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#4673
exit parancsot irjam be 😄 nem vagyok nagy angolos de tudom hogy nem listát fog adni hanem kilép és kiprobálásra kilépet
kBagyula
#4672
<#hehe><#hehe><#eljen>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4671
A nemtudót jól írtam, a na de nem is et is. De amúgy a többi jó. Ezennel megveheted 2500 forintért a gémet.
guardian hero
#4670
Helyesírási hibák:

nemtudó -> nem tudó
ami azt hiszem, -> ami, azt hiszem,
kihulik -> kihullik
Na de nem is -> Na, de nem is

Xbox Live Gamertag: HUN Guardian PSN ID: HUN_Immortal jatekaim.hu: Guardian Hero

#4669
Ja és a játszótársra lenne 1-2 ötletem... Tudod ami veled 1idõs... van kalapja nincs kalapja...<#idiota><#mf2><#mf1>

#4668
B+ te olyan hülye vagy, hogy görbíted a teret!<#wilting><#mf1><#gunyos1>

#4667
Nem csak este szoktam játszani, hanem délután, éjjel, és néha reggel is. Errõl ennyit. Amúgy pedig nem vagyok semmiféle buzi. Bár néha szoktam fantázálni fiúkról, de ez offtopic.
Más: Azt hol lehet megnézni, hogy volt-e már olyan köröm, ahol összegyûlt a 30 Titan Deffense Score?
Más: Ezeken kívül még van egy hiba. Amíg azt nem találod meg, nincs nyeremény.
mesor
#4666
Ebbõl a hsz-bõl én csak azt látom, hogy egy stat buzi kocka vagy akinek esténként nincs jobb dolga csak játszani,játszani és játszani... 😊

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

kBagyula
#4665
"kihullik",
"afelõl"


Nyertem Grétsi úr? 😛

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#4664
De segítek mielõtt öngyilkos leszel:

• IAR: 30 Titan Defend Score
Ez azt jelenti, hogy egy körben 30 defend score, nem összesen. <#lama>

• Global: 60 Hours played in Titan mode

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#4663
Valamit elcsesztél, nem kicsit, hanem nagyon és kihagytál valamit, azért nem kaptad meg. Ha akkora isten vagy akkor magadtól is rájöhettél volna. <#ticking><#kuss>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4662
Vóna egy kérdésem. Nekem Titan Defense Excellence Badge Silver van, pedig megvan a 60 órás titánozás, és a 30 deffense score. A kérdés az, hogy mért nem adja meg a gamma a goldot, amikor mindenem megvan hozzá. Ugyanez a helyzet a Titan Combat Excellence Badge-dzsel is.<#help><#help><#help><#help>
JohnnySmith
#4661
Bravó már hiányoltalak.....<#wilting>

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

#4660
A rangolt a "ranked" angol szó nyers fordítása magyarra.
#4659
Ui.: Ha valaki oly' intelligensnek képzeli magát, hogy rámutat elõzõ hozzászólásomban fellelhetõ egyetlen helyesírási hibára -melyet szerény személyem figyelmetlenségbõl követett el-, adok neki 2500 forintért egy eredeti Bátölfild kétezer-egyszáznegyvenkettõ személyi számítógépes (PC) digitális elven mûködõ játékot a felbecsülhetetlen értékû, eredeti jelszavával egyetemben.
Me0w
#4658
Mi az a rangolt szerver?

Together we'll fly someday...

#4657
Az isten visszatért.
Nos. Ti helyesírni nemtudó banda! A karakterem -vagy mi- ezennel elérte az aranyozott csík-kitüntetést, ami azt hiszem, a 25. szint. És mire ti idáig elértek, kihulik a hajatok.
Na de nem is ezért méltóztattam ebbe a lepra fórumba írni, hanem azért, mert játszótársat keresek, és affelõl érdeklõdöm, hogy van-e már magyar rangolt szerver.
Nem is cizellálom tovább értékes mondanivalómat.
Üdv!
kBagyula
#4656
...és mit ír?

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4655
Csak 6 x olvastam el
#4654
Megnyomod játék közben a konzol gombot, a "0" -át, és beírod: exit
A képernyõn meg fog jelenni, hogy melyik gombot mire használhatod.
Lehet, hogy elsõre nem magyarul fogja kiírni, próbálgatni kell!
Nekem sikerült.

kBagyula
#4653
A játék kézikönyvét elolvastad-e ugye? <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4652
sziasztok

1. szoktatok használni sörétes puskát?
2. a gyors üzenetek a Q,T ugye?(más nincs ugye?)
3.L,K,J üzensz a döbieknek ugye?(más nincs ugye?)
uHs Gerzson
#4651
<#worship>KLegény™<#worship>

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Kovács legény
#4650
KLegény bazzeg!

www.czekoart.hu

uHs Gerzson
#4649
5000-t adok érte, igaz Klegény nem volt vevõ ( lehet alkudni? 😄)

Asus P8H67-M Pro, Intel i5 2500k, 4GB RAM, Asus 560 GTX Ti Az alkohol az ember legnagyobb ellensége aki elfut az ellenségtől az gyáva. Astra-t vezetek. És?

Beers
#4648
Nehéz lesz 😄!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#4647
OFF:
Bontatlan BF2142 eladó 10000HUF(lehet alkudni😄)
Ha érdekel ott az MSN-em vagy küld privit..

ON

Team GIGABYTE

#4646
Mas is tapasztol ping ingadozast? 40 es 180 kozott ugral a pingem, a legkisebb mapon akar. Stabil jatszhato fps van, kozben folyamatosan szaggat a lag.
Fujiryu
#4645
Te még így se tudsz egy értelmes mondatot megfogalmazni...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

JimKirk
#4644
LOL!😄
Kovács legény
#4643
ha még pontosabbak akarunk lenni akkor 11.730 ,mert 40Ft a szatyor😄

www.czekoart.hu

#4642
neeem, ha egészenegészen pontosak akarunk lenni akkor 11690 😄 (Cd galaxis, 576)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Kovács legény
#4641
11.630😊

www.czekoart.hu

#4640
egész pontosan 11.600. Sõt, még a Battlefield 2 is ennyi a nagyobb helyeken.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

JimKirk
#4639
Az szep.
#4638
van használom néha angol magyar helyesirási szotár de fel fegyeztem 😄 a gyakorlat nem árt.(nagyon elkéne)
Kovács legény
#4637
ha jolemlékszem 11-12.000 az 576-ban

www.czekoart.hu

Kovács legény
#4636
neked 30.000

www.czekoart.hu

JimKirk
#4635
Mennyi most magyarorszagon a 2142?
Tenyleg 10 ezer?

En itt belgiumban nagyon akciosan 35 euroert vettem meg, de szinte mindenhol 40 euroert probaljak rasozni az emberekre!
#4634
vedd+ a boltba!!!

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

wardogzombie
#4633
engemérdekel az egyik 2142

#4632
Esélytelen vagy! 😊)) A mikulástól neked Magyar Helyesírási Szótárt kérek!

ZOLCHI
#4631
Ezt bizony már mindenki beismete,hogy olvashatatlan az összes írásod.
Miért erõlteted ha nem megy?

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.