16212
Battlefield 2142
  • tamas76
    #7035
    hi, jó volt az esti zuzás
    le akartam menteni tojás helyezését, de későn nyomtam és már a következő ablak mentődött
    lassan hála annyian vagyunk ,hogy osztott csapatokat kell nyomni, király
    az esti vendégeink a ts-en nagyon durva volt
  • pityu1973
    #7034
    hál' istennek ez a céges billentyüm ezt szétverhetem
  • kBagyula #7033
    Xerintem semmit sem vesztesz azzal, ha új néven kezded nulláról. A BF2 skill jól jön, az meg, hogy egy piros kettes legyen a neved mellett nem lényeges, és az alapfegyverek némelyike pedig kitűnő a későbbi ánlokk cuccokhoz képest. Az unlockot az elején úgyis 200-300 pontonként adja, így gyorsan kitudod bármelyik ágat lockolni majd.
  • hendrichharcos
    #7032
    Azért ne verd szét,mert este nem tudunk majd játszani!!!Nekem az se kell hogy rossz legyen a billentyűzet úgy is mellé tudok gépelni. Milyen nagyképűen hangzik-gépelni???? Este??????
  • kBagyula #7031
    Az inkrementál peccs a BF2-t is elcseszte, akkor mégis inkább a full verzió.
  • pityu1973
    #7030
    Esküszöm visszakéne már rakni a gombokat a billentyümre mert megint lemaradtak a betük sorry..... most szerelem a billentyűt vagy kidobom...?
  • pityu1973
    #7029
    szerintem hagyd a francba inulj uj névkén aztán a ugy is jo vagy benne hamar veteránná válsz.....tudod fél láb fél szem ....stb
  • BEAST #7028
    Gerzson , te is ilyen ratyisagokkal jatszol? :ooo
  • uHs Gerzson
    #7027
    300 megás patch és még mindig nem voltak képesek egy rohadt incrementalt kiadni...
  • hendrichharcos
    #7026
    HTWsek tegnap örültünk hogy jöttetek addig egész jól is álltunk-de nem lehetne hogy mindig velünk legyetek??Hogy azért legyen esélyünk! Meg úgy talán tanulhatnánk is és nem csak az újraéledést gyakorolhatnám!Na-tegnap legalább a Zoli átjött-biztos megsajnált minket. Remélem nem sok bakit vétettem igaz már 1órája verem a billentyűzetet. Mindig 2 gomb nyomódik le
  • hendrichharcos
    #7025
    Szerintem meg nem voltál rossz!Az igaz hogy néha nem megy úgy a játék! Erölködök még akkor egy darabig de aztán abbahagyom-de a tegnapi nap király volt!Csapatba tejesen más.Tojásnak szeretnék gratulálni a tegnapi első helyezéséért-ezek a lelek nagyon tetszenek.!!!Ma lesztek??Mi lesz a hosszúhétvégével??Nem tudnánk annyian összejönni hogy egy jót játszunk!Lassan itt a nyaralási szezon anya késziti a programjait-nem sok időm lesz nyáron!Lehet viszek magammal egy gépet-de akkor bizti igy járok!
  • GregSB
    #7024
    Hosszabb kutakodás után rájöttem a baj okára. Ha valaki Vista alól akarja tolni a játékot, annak adminisztrátor módban kell elindítani. Különben úgy jár mint én és ki fogja vágni a PB állandóan :)
  • Carlos HUN
    #7023
    én ma mintha nem lettem volna agyilag a gameben XDDDDDD
  • czky
    #7022
    Holnap este már remélem nekem is sikerül jáccani veletek! :)

    Alien69: szívesen!
  • hendrichharcos
    #7021
    Köszi-feltettük!! Jó volt az este!Remélem lesz még ilyen. A TS is szuper volt-hála Tominak-neki is köszönöm
  • Alien69
    #7020
    He he, köszi a linket! Jön is, de 840kB/s-l!
  • tojas1
    #7019
    NAgyon Szívesen!!!
  • Anor
    #7018
    Hali!

    Torrentről 200K-val jön
    Innen
  • tamas76
    #7017
    köszönjük tojásnak a linket, akinek nem ugrik fel automatice az EA core ,hogy töltikézzél, akkor használjátok a linket amit tojás adott, tölt,telepit, gogogo!!!
  • tamas76
    #7016
    köszi tojás
    asszem nem is tok mit mondani
  • tojas1
    #7015
    TELEPÍTVE!!
    GO-GO-GO!!
  • tojas1
    #7014
    PATCH
    Innen töltöm HENDRICH!!!!
    Bal oldalon van Update v1.25
  • dicehater
    #7013
    Ez az oldal komolyan hulye: veteran

    BF2 Account already used !!! Hat perszem mert az enyem te vadbarom es abbol akarok veteran droidot csinalni, mindjart visszamegyek inkabb mosogatni argggggggghhh
  • Carlos HUN
    #7012
    jólvan meek énis játszani veletek amint felraktam :D
  • tamas76
    #7011
    készüljön mindenki, míg lemászik és telepít
  • tamas76
    #7010
    Tojás köszi, hahó emberek új patch!!!!!!!!!!!!!!!
  • kBagyula #7009
    Már fenn is van, fenn is van!
  • kBagyula #7008
    Megnéztem, nincs ilyen nevű játékos. Passzolom a kérdést.
  • tojas1
    #7007
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
    NEW PATCH!!!!
  • dicehater
    #7006
    Az a baj ezt mar probaltam

    1. belepek es account nevnek megadom a regi Bf2-es nevet DE kiirja hogy nincs ilyen account
    2. VISZONT ha belepek egy masik accounttal es azon belul new soldiert krealok caroy neven kiirja hogy MAR HASZNALT a nevem

    Az a baj hogy nagyon fel sem tudom hivni az EA HU-t mert innen Londonbol kicsit draga lenne az otthoni mobilt tarcsazni (vodafone szamuk van) + varni hogy jojjon mar valami hozzaerto ember, sajna van veluk tapasztalatom. Itt meg hiaba irsz a costumer supportnak visszajon egy link hogy nezd meg a nagy FAQ link gyujtemenyt es jonapot...
  • czky
    #7005
    Én innen szedem! :)
    150-200-al jön.
  • kolbi870315
    #7004
    tud valaki adni egy oldat ahonnan nem 2 óra az új oatch leszedése?
    köszi
  • kBagyula #7003
    Működik. Ugyanazt a nicket/emailt használd, amit a BF2-ben használsz jelenleg a regelésnél.
  • ansell
    #7002
    1.25 is soooo out!
  • dicehater
    #7001
    Emberek ha valaki tud segitsen mert szivok: meg mult ev masodik feleben regeltem magam a 2142 veteran programra el is mentettem a nevem "caroy" neven mert ezzel toltam vagy 1200 orat. De a 2142-t csak most vettem meg 4 napja de lovesem sincs hogy hozhatom elo belole a veteran unlockot + hogyan tudom hasznalni a regi nevemet? Sehol sem talalok olyat hogy "retrieve old name/account" - vagy esetlegesen ez a veteran dolog mar nem mukodik?

    Elore is koszi
  • kBagyula #7000
    Hát ha bemennél a Cora-ba is akkor kapnál 9990-ért is ha szerencséd van.
  • Stex
    #6999
    pedig itt egyértelműen az oprendszert nem szeresse. Probáld meg frissíteni manuálisan a PB-t, bár nem tudom, hogy ez segít e a demon. Mindenesetre a full megy Vista alól, de rosszabbul fut mint XP-n.
  • GregSB
    #6998
    Sziasztok!

    Tegnap óta játszom a demoval, és van egy idegesítő dolog: Az összes Punkbusteres server kidob egy idő (1-2 perc) után. Indoknak nem írnak semmit. A jelenség nem új, játszok a Fear multijával is, és ott is azonnal kivág az összes PB-s server "inadequate OS privilages" szöveggel.
    (Elfogathatatlan előny az OS-ből kifolyólag kb magyarul)

    Vista alól játszom egyébként, reménykedem benne hogy nem ez a baj mert az elég égő lenne. Már kiszemeltem a boltban a játékot, mert nagyon tetszik, de nem fogok kiadni érte 10 ropit, ha minden 2. server kidob majd utánna...
  • Stex
    #6997
    ha van dombornyomott bankártyád akkor a kieget le tudod tölteni az EA-tól is, átszámolva kb 2500 FT ért. Az árak meg sajnos ezek újonnan..

    Illetve már írtam a Vaterát..nem kapok érte százalékot sajnos..de olcsóbban hozzájutnál..:)
    KATT
  • pityu1973
    #6996
    KB valós árak ezek!