Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utána meg véresre lõttem Odinékat <#nyes>#nyes>
\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
Komolyan mondom az évek alatt egyre csak romlik az új játékosok színvonala, IQ szintje. Ez már tényleg kabaré, hogy a login képernyõvel is problémája van egyeseknek.
Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
1. Ahogy a kollega leírta, elsö körben silokat foglalgatunk jól. Úgy ahogy mondod, odarongyolsz a térképen pirossal (azaz az ellenség kezén levõ) silohoz, legyakod a védõket ha vannak, majd megprobálod addig tartani (ez többnyire nem fog menni ha egyedül vagy, mert respawnolnak és megölnek jól) addig amíg nem semlegesíted..ezzel nincs vége, mert aztán meg azért kell tartani, hogy a csapatodé legyen a silo. ha az is egvan akkor rongyolhatsz tovább vagy védheted.
2. Ha lehullt a titánok pajzsa akkor dönthetsz úgy (és szerintem ez a nagyszerû a titán módban) hogy mész támadni az ellenségeges titánt (ahogy irták; titán közelébe csoszogsz szállító jármüvekkel, majd katapult és rockendroll, vagy respawn pl a saját titánodon, beszállni egy repcsibe és imádkozni, hogy le tudjatok szállni..
Aztán ha bejutottál az ellenséges titánra akkor elõször csk az 1es és 2es konzolt lehet szétlõni, szóval ezeket védeni és fogják és nem lesz egyszerû meló..ha sikerül kilõni valamelyiket akkor a 3as vagy a 4es s elérhetõvé válik, ha mind a 4 megvan akkor jön a reaktor, azt meg pláne védik majd, szóval nem egyszerû dolog.
3. Ha védekezel akkor ugyanez csak fordítva. Saját titánon respwn, beülsz a légvédelmi üteghegsz és leszeded a közeledõ imádkozó pilotákat, vagy lemész és véded a konzolokat amíg bírod. Nagyjából ilyesmi😊
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ennél egyébként érdekesebbnek gondoltam ezt a szenzációsként beállított új módot, de így elmondva inkább tûnik az UT assault módjának koppintására.
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Elkell foglalni az összes rakétasilót - amit te zászlónak gondolsz - és amikor elég rakettát lõtt ki az ellenség titánjára és annak összeomlott a pajzsa akkor apc-bõl kilõtt kapszulával vagy transport repülõvel fel lehet menni az ellenség titánjára. Ott van 4 db kezelõpult (konzol) amit fel kell robbantani, ezután még a reaktor magot is el kell intézni. Ha minden szíjjel van lõve akkor elmenekülni a felrobbanó titánról. Nagyjából ennyi.
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Van kedve valakinek este mikin elmesélni játék közben mirõl is szól ez a titán mód? <#buck>#buck>
Eddig egyszer vágtam neki, megszülettem egy zászlónál 5 percig néztem valami ûrhajóféle fekete pacát az égen, de sehogy nem tudtam rákeveredni 😄 time played így maradt 5 kemény perc 😊
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
Óriási különbség, hogy ki is javítják vagy csak erõlködnek!
Bf2-ben 18 hónapja kísérleteznek pár dologgal és még mindig nem sikerült kijavítani!
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
inaktív :C cu@bf3
- Kijavítják, hogy a Titánon ne lehessen bemászni a falba és unfair módon védeni a Titánt.
- A szerverhez lehet spectator módban is csatlakozni. ( Nézhetjük a warokat élõben )
- Az álcázást javítják, hogy az álcázott recon ne legyen feltûnõbb mintha nem használná az IT-33-at.
- A pisztolyok tûzgyorsaságát és közeli sebzését feljavítják, hogy legyen értelme lõni vele.
- A Master Server Disconnect elkerülése érdekében fejlesztik a kliens oldali kapcsolatot
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
Egyebkent honnan gondolod hogy barki odaadja az eredeti kulcsat neked? Ha meg warez kulcs kell, akoor tolts le egy keygent.
Together we'll fly someday...
frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
Together we'll fly someday...
\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"
my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM
2.Persze vannak nálad bénábbak is, de ettõl még mindig nem tudsz írni...
3.Lehet hogy kevés hibád van, de tökéletesnek próbálod beállítani magad ami, hogy õszinte legyek, kicsit se sikerült...
4.Persze beszólhatsz még, de akkor se fogunk megkedvelni, és egyre többen fognak II. Janeknak nevezni<#hehe>#hehe>
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.