Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

evildoer
#4735
Tegnap elmentem a boltba megvettem, feltettem azt...<#violent>
Isten game!!!

erdos
#4734
Haggyadmá, mikor én kezdtem 1942-ben anno, akkor minden szerveren megkérdeztem hogy jöhetek-e játszani... <#idiota>
Utána meg véresre lõttem Odinékat <#nyes>

\"nemérted az anarhia annyira komplex h kellegy ember aki irányitja\"

#4733
uff bazzeg..azé egy 2001es SG regisztrálttól többet vártam.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

JohnnySmith
#4732
Me0w pls azért... 😊

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

atomboy
#4731
Hat igen... egyre fiatalabban neteznek eloszor...

BF2 100K 131K 133K TDU2: atomka

Beers
#4729
<#nyes>

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

mesor
#4728
Szal' erre már nem tudok semmit se mondani. Elég öreg motoros vagyok már a bf-ben.(majdnem a sorozat összes részével játszottam + moddal az isteni DC-vel 😊

Komolyan mondom az évek alatt egyre csak romlik az új játékosok színvonala, IQ szintje. Ez már tényleg kabaré, hogy a login képernyõvel is problémája van egyeseknek.

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#4727
neked nem kell elég ha van hugod vagy nõvéred(16-20év között)

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

kBagyula
#4726
<#conf>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4725
az elõbb felraktam a demot de a clan-ablaknál már el is akadtam. Most mi van, meg sem lehet nézni a cuccot anélkül hogy ne kelljen valami csapatnak a farkát cumizni??

kBagyula
#4724
<#eljen> Korrekt. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4723
szerintem a Titán mód igenis érdekes😛 Az a baj, hogy még nem látod át a dolgokat, de majd belejössz😊

1. Ahogy a kollega leírta, elsö körben silokat foglalgatunk jól. Úgy ahogy mondod, odarongyolsz a térképen pirossal (azaz az ellenség kezén levõ) silohoz, legyakod a védõket ha vannak, majd megprobálod addig tartani (ez többnyire nem fog menni ha egyedül vagy, mert respawnolnak és megölnek jól) addig amíg nem semlegesíted..ezzel nincs vége, mert aztán meg azért kell tartani, hogy a csapatodé legyen a silo. ha az is egvan akkor rongyolhatsz tovább vagy védheted.

2. Ha lehullt a titánok pajzsa akkor dönthetsz úgy (és szerintem ez a nagyszerû a titán módban) hogy mész támadni az ellenségeges titánt (ahogy irták; titán közelébe csoszogsz szállító jármüvekkel, majd katapult és rockendroll, vagy respawn pl a saját titánodon, beszállni egy repcsibe és imádkozni, hogy le tudjatok szállni..

Aztán ha bejutottál az ellenséges titánra akkor elõször csk az 1es és 2es konzolt lehet szétlõni, szóval ezeket védeni és fogják és nem lesz egyszerû meló..ha sikerül kilõni valamelyiket akkor a 3as vagy a 4es s elérhetõvé válik, ha mind a 4 megvan akkor jön a reaktor, azt meg pláne védik majd, szóval nem egyszerû dolog.

3. Ha védekezel akkor ugyanez csak fordítva. Saját titánon respwn, beülsz a légvédelmi üteghegsz és leszeded a közeledõ imádkozó pilotákat, vagy lemész és véded a konzolokat amíg bírod. Nagyjából ilyesmi😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

ZOLCHI
#4722
Mondjuk lecseréled egy eredetire!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#4721
és hamachin keresztül mert ezzel a progival ha jól tom lehet nyomni multiba egy rakat játékot csak én nem tom hogy kell használni😞
#4720
jah, azok a falloszok a zászlók helyén rakéta kilövõk? 😄 jó tudni. úgy kell elfoglani mint a zászlókat? odatépetsz és nézel? 😊 Transport repülõt honnan lehet keríteni mert mondom én 5 percig nézelõdtem a bázison és semmi repülõféleség nem bukkant fel csak apc meg hasonló földi járgányok. nem gond, majd mint a birkák követem a többieket.
Ennél egyébként érdekesebbnek gondoltam ezt a szenzációsként beállított új módot, de így elmondva inkább tûnik az UT assault módjának koppintására.

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

kBagyula
#4719
Persze, mesélni, mikorfonba. Moziba nem akarsz esetleg elmenni? <#hehe>

Elkell foglalni az összes rakétasilót - amit te zászlónak gondolsz - és amikor elég rakettát lõtt ki az ellenség titánjára és annak összeomlott a pajzsa akkor apc-bõl kilõtt kapszulával vagy transport repülõvel fel lehet menni az ellenség titánjára. Ott van 4 db kezelõpult (konzol) amit fel kell robbantani, ezután még a reaktor magot is el kell intézni. Ha minden szíjjel van lõve akkor elmenekülni a felrobbanó titánról. Nagyjából ennyi.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4718
Hehe. Tessék megvenni mindenkinek.
Van kedve valakinek este mikin elmesélni játék közben mirõl is szól ez a titán mód? <#buck>
Eddig egyszer vágtam neki, megszülettem egy zászlónál 5 percig néztem valami ûrhajóféle fekete pacát az égen, de sehogy nem tudtam rákeveredni 😄 time played így maradt 5 kemény perc 😊

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

kBagyula
#4717
Sehogy.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#4716
megvan a játék de nem eredeti h tudok vele játszani neten?
Me0w
#4715
Ha singlevel akarsz jatszani akkor ott a Lego Star Wars 😛

Together we'll fly someday...

evildoer
#4714
<#nevetes1>mondasz valamit!?

kBagyula
#4713
Hogy vedd meg és eriggy a netre játszani.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

evildoer
#4712
Miért ilyen kevés pálya van single player-ben????<#fejvakaras>

kBagyula
#4711
Azért az a spectator jól jön végre. Nem is értem, hogy miért hagyták ki a BF2-bõl is ezt.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Beers
#4710
Próbálják megcsinálni!
Óriási különbség, hogy ki is javítják vagy csak erõlködnek!
Bf2-ben 18 hónapja kísérleteznek pár dologgal és még mindig nem sikerült kijavítani!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

F1rstK1ng
#4709
én szeretem a master serveres szétkapcsolódást, ezért nálam a játékélmény 96%fölött van

inaktív :C cu@bf3

ttibi
#4708
na végre és mikorra várható? remélem végre ki lesz javitva a master szerveres szétkapcsolás!

ZOLCHI
#4707
Csak pár javítás (copy):


- Kijavítják, hogy a Titánon ne lehessen bemászni a falba és unfair módon védeni a Titánt.

- A szerverhez lehet spectator módban is csatlakozni. ( Nézhetjük a warokat élõben )

- Az álcázást javítják, hogy az álcázott recon ne legyen feltûnõbb mintha nem használná az IT-33-at.

- A pisztolyok tûzgyorsaságát és közeli sebzését feljavítják, hogy legyen értelme lõni vele.

- A Master Server Disconnect elkerülése érdekében fejlesztik a kliens oldali kapcsolatot

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

ZOLCHI
#4706
Na! Készülõben az 1.10-es patch!!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

JCSR ODIN
#4701
<#idiota>

NYuSZ-MuSZ OD!NYuSZ !!!TATTER FOR PRESIDENT!!!

Fujiryu
#4700
Nem sok de van benne

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Fujiryu
#4699
Azért fantázia van benne 😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

mesor
#4698
Jól van b+!

Bf2 topic 99K,120K! KisköcsögKör C4

#4697
Ez megy, haverom kulcsa: ICH1-BINA-V3RY-BIGL-1AMA

Kovács legény
#4696
acca 10.000Huf-ot és kapsz egy bontatlan csomagolású bf2142-t

www.czekoart.hu

#4695
nekem megy...<#taps><#nevetes1>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#4694
nekem ez a kód nem mûködik
#4693
BF2142 kulcsom: PLS1-1FCK-YYOU-LAMA-1911 😊

Kovács legény
#4692
jah 10.000HuF-ért mondok neked egyet ,amivel bármelyik szerverre feltudsz menni

www.czekoart.hu

#4691
Szerintem nincs tisztában a fogalmakkal😊
Me0w
#4690
10000 Ft-ert KLegeny mond egyet.

Egyebkent honnan gondolod hogy barki odaadja az eredeti kulcsat neked? Ha meg warez kulcs kell, akoor tolts le egy keygent.

Together we'll fly someday...

#4689
<#zavart2><#lama>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

#4688
Valaki megtudja mondani a Battlefield cd key az léci a [email protected] köldje el és azt megkösszöném
Scottt
#4687
NEm de azért mennie kéne:-D de nem megy

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Scottt
#4686
Nemisagyártónálelnézéstahelyesírásihibákmiattkedvencmondásom😞haezmondás)pontpontvesszõcske😄DD

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Me0w
#4685
Es szerinted ha a minimumot epp meguti avval te elvezhetoen tudsz jatszani?

Together we'll fly someday...

Scottt
#4684
LOL pont annyi a gépem teljesítménye amennyi a minimum és nem megy😞pedig Mennie KELLLLLLL panasztfogokrakniaszerkesztõségbe

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

#4683
igazad van

my low config is :radeon 9550 256 MB,Intel p4 2.6 GHZ 1 gb 300 MHZ Kingmax RAM

Fujiryu
#4682
1.Sok helyesírási hbát csináltál! FOGADD el!! <#mf1>
2.Persze vannak nálad bénábbak is, de ettõl még mindig nem tudsz írni...
3.Lehet hogy kevés hibád van, de tökéletesnek próbálod beállítani magad ami, hogy õszinte legyek, kicsit se sikerült...
4.Persze beszólhatsz még, de akkor se fogunk megkedvelni, és egyre többen fognak II. Janeknak nevezni<#hehe>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Fujiryu
#4681
Rég nem láttam😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.