16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #7075
    Ami a Fraps-ot illeti, ha nem regisztrált verziót használ valaki, akkor a képeket BMP kiterjesztésként menti csak, ami sokkal nagyobb, mint a jpg. Nekem már összejött pár giga kép jpg-ben a Fraps-nak köszönhetően!
  • DarkSector
    #7074
    10-12 fps-t eszik a program!!!!!!!!!
    Ha 30-as fps-nél használod, akkor még nem gáz a felvétel, mert 20fps-sel fog felvenni, ami minimális lassulást eredményez....

    Ha nálad nagyon lassú a gép, akkor a procid gyengécske valszeg...
  • reaper4
    #7073
    hehe. ezt ugye nem mondod komolyan :DDD. semmit nem lassít a fraps (5-6 megát foglal a progi). ha meg videót veszel fel akkor persze, h lassít. főleg ha nem állítasz a videó méreten, meg a felvett fps számban, ja meg ha hang is kell... de képlopásra tökéletes nameg fps szám kiírásra.
    szal a fraps jó és ha neked a fraps annyira lassítja a géped, akkor ott vmi más gond van...
  • papo21
    #7072
    jaja video felvételnél tényleg kicsit besszagatt a dolog
  • Stex
    #7071
    utána olvasva, sajnos nem is lehet úgy belőni, hogy a PB ne vágjon ki miatta, és sem a PB készítő, sem a Gamecam készítők nem terveznek megoldást a problémára. Kér érte, tényleg sokkal jobb lenne mint a Fraps.
  • Stex
    #7070
    zabálja a memóriát mint a fene..csak sima printekért szvsz nem érdemes futtatni, video rögzitésért már igen, de a minimum 2 GB jó minőségű memo cucc kell, különben képregénnyé lassul a játék vele.

    Van egy Gamecam nevezetű progi is, no ez sokkal kevesebb erőforrást eszik, jobban konfigurálható mint a Fraps, viszont a PB kivágja mint a szélt..vagy legalábbis nekem még nem sikerült úgy beállítani, hogy a PB ne rúgjon ki miatta.
  • pityu1973
    #7069
    Vazze tényleg, na jó most megyek a sarokba térdepelni
  • czky
    #7068
    Oda van ám írva. :)
    Password: www.atfix.com
  • pityu1973
    #7067
    Leszedtem de kódot kér a kicsomagoláshoz (jelszavas a rar)
  • tamas76
    #7066
    aha, szólok
  • czky
    #7065
    Nálam mindíg megy a fraps és a punkbuster még nem dobott ki, ezért nyugodt szívvel ajánlom a használatát!
  • pityu1973
    #7064
    Köszi CZKY ki probálom csak azt hallottam ezt a progit a punkbuster nem szereti, de a puding probája az evés
  • czky
    #7063
    Miért nem FRAPS-al csináljátok a képeket? Be lehet állítani h jpg legyen, és még videót is fel lehet vele venni...
    Itt egy full verzió!
    A png fájlokat meg ACDSee-vel meg lehet nyitni.
  • pityu1973
    #7062
    Én azt vettem észre ha mentéskor csak png.-d van akkor fujhatod főleg ha 0 bájtos akkor meg pláne mert ott a JPG kodólást valami gyengusz program amihez van társítva nem jól kódólja és ez hazavágja az egészet mentéskor. Itt nem a COREL ADOBE termékekre gondolok hanem valami NONAME vackokra, ha minden igaz nálam ez lesz a hiba. Most járok utána ha lesz valami akkor szolok!
  • tojas1
    #7061
    Találtunk egy progit ami elviekben megmutatja a "png" kiterjesztésű fájlokat is.De csak majd este tudom megnézni hogy működik-e.Pityunak is ez a baja tudsz neki szólni,hogy lehet megvan a megoldás.
    Köszi
  • tamas76
    #7060
    tojás, elvileg ha mentesz képet azt kilépés után a vágólapról berakhatod bárhova, a png állományt majd megnézzük
  • Mattboy
    #7059
    Hi Allz!

    Köszönöm a tegnap esti segítséget!

    Naggyon komoly a gamma...csak egyenlőre elég gyorsan elhalálozok...

    Valamikor talcsizunk valamelyik szerveren?

    Szép napot mindenkinek!
  • tojas1
    #7058
    A hétvége jó lesz!!
    Azt mondták tegnap az 576-ba talán 1-2 hét múlva jön az alap billentyűzet.
  • Stex
    #7057
    nem, mert nincsenek.
  • hacky87
    #7056
    Sziasztok!
    Tudtok mondani pár olyan szerver IP-t, amin tudok játszani tört key-jel?
    Köszi!
  • Alien69
    #7055
    Há ezaz! Persze, hogy nem találsz szervert. :D De, most asszem majd felköthetjük a gatyót! Nehogy utolérj minket hónapra.
  • Alien69
    #7054
    Én meg azt mondom, hogy érdemesebb erősebb ellenfelek ellen felvenni a harcot, mert CSAK erősebb ellenfelektől tanulhatsz! Én pl ha éppen Hentes "kollegával" szemben snipázom, akkor persze egyből nyavajgok, hogy má megint a másik oldalon van, de ettől függetlenül, élvezem az egymás elleni csatát is.
  • Mattboy
    #7053
    Most jön...már csak 10 perc...
  • Alien69
    #7052
    De, a peccset, amit lentebb többen is belinkeltek, felraktad??? Kétlem. :-)
  • Mattboy
    #7051
    Most töltöm a legfrissebbet...
    Lehet hogy az a baja?
  • sanzik
    #7050
    gamespy acc nem hiszem,hogy kell hozzá
    gondolom patch-eket felraktad...
  • Mattboy
    #7049
    Frankón nem vágom!
    Hiába refresh, vagy update...egy darabot se talál!

    Szétbasz az ideg!!
  • liquivent
    #7048
    Az 576 Kbyte-ban nem lehet kapni alapkeszletet?
    En ott vettem anno kb fel eve...

    Tojas....latlak vegre...este leszek olyan 23.30tol. Jon Trumpf is.
    hetvegen meg LabKWM-el Ladislas-al otosben....
  • Mattboy
    #7047
    Megnéztem...meg is kérdezte, hogy kiengedem-e és azt választottam igen.
    Nem tom mi lehet.
    Bocsi a hülyeségért...gamespy accot kell csinálni, vagy elég az amit már az elején csináltam?
  • sanzik
    #7046
    talán a tűzfal beállításokat kellene megnézni első körben
  • Mattboy
    #7045
    Hi allz!
    SOS segítségre volna szükségem!
    Megvettem a gammát...telepítettem...minden tutkó...
    Csináltam accountot is....de nem talál 1 db szervert sem a game!


    Please!
    HelP!!
  • pityu1973
    #7044
    ez a hiba nálam is jelenkezett
  • Anor
    #7043
    valaki lefordíthatá mit javítottak
  • tojas1
    #7042
    Tamás!

    Nem látom a képeimet amiket a játékon belűl csináltam.
    Már megvan,hogy hol kell nézni:c:\Documents and Settings\Tojás\Dokumentumok\Battlefield 2142\Screenshots\

    3 fájl van,viszont a kiterjesztésük "png" üres képet mutat.
    Ha tudsz segíts már légyszi

    Köszi
  • tojas1
    #7041
    Köszönöm.
    Jó volt látni azt a sok medált amit kaptam.
    Este talán jövök./NECCES/
  • tojas1
    #7040
    Csáó Pityu!!

    Mindenképpen érdekel a kieges bill.!
    Beszéljünk róla telefonon vagy este a TeamSpeak-en.
    KÖSZÖNÖM!!!!

    Hello
  • pityu1973
    #7039
    Üdv Tojás
    Ma beszéltem az emberrel a 2142-es bill. kiegészítő ügyében ha kell akkor megrendelik és akkor telefonál ha készleten van. Ha kell le is foglaltatom a nevemre.
    A Starterkitre azt mondta megrendelni meg lehet amerikából is csak mivan a behal hogy garozod le, ezért várják ők is a hivatalos beszállítóttól mert ők könnyeben intézik ezt a részét. Merc tipusú az most van dögivel!
  • uHs Gerzson
    #7038
    Beast: csak ritkán de akkor is 1-2 órát

    Rogernyúl: nekem nem voltak gondjaim incrementalal nem úgy mint a többiek.
  • tamas76
    #7037
    bejöttek, azt szórakoztak, most már majd ki kerüljük ezt remélem
    osztott csapat? hát egen már hála többen vagyunk így, két hun csapatot kell csinálni, ami nem baj, mert akkor hatékonyabbak leszünk, de jó volt tényleg
    tényleg jó volna a billihez hozzá jutni,mert röhej ami körülötte folyik,még jó hogy 2007-et írunk
  • hendrichharcos
    #7036
    Hogy kerültek oda??Engem nem zavart csak egy mukkot se értettem belőlük. Ukránok voltak talán??Nem volt rossz az osztott csapet, cak legközelebb figyeljük hogy kb egyformán legyünk. A céges billentyűzetet könyű szétkapni-próbáld meg ugyan ezt a főnököd fején.