16212
Battlefield 2142
  • pityu1973
    #7195
    Minden pathcet leszedtél s játékhoz?
  • pityu1973
    #7194
    Clán? ez megtisztelő
  • Mattboy
    #7193
    Nagyon köszönöm!!
  • czky
    #7192
    Ne használj letöltésvezérlőt! A böngésződbe beépítettet használd!
  • Mattboy
    #7191
    Halihó!
    Nekem egy 4kb-of zipet szed le, emire azt mondja sérült...

    Tud valaki segíteni?
    Hogyan szedhetném le?
  • zsolt9999
    #7190
    már megvettem a teljes játékot
    csa az online játékkal van baj
  • Alien69
    #7189
    [IMG][/IMG]
  • Twetr0x
    #7188
    De te legalább figyelsz. Én azokról beszélek, akik a kör elején ledobják magukat olyan silókhoz, ahol nincs walker (pl. Sidi power planton a két távoli) és várják hogy egyszerre 20an lőjék hátba pilummal.
  • pIIrash
    #7187
    Tuti nem lesz jó! :D

    [IMG][/IMG]
  • RoboGoD
    #7186
    Regelni kell.
  • Alien69
    #7185
    Jó ez a kép, de az enyimet ez az oldal valahogyan nem frissiti. Jópár hónapos stat van itt fent.
  • zsolt9999
    #7184
    de minden szerveren eszt csinálja ahogy belépek és elkezdek jáccani
  • zsolt9999
    #7183
    azt nem tudjátok véletlenül hogy miért írja ki, hogy loosing key packet...
    és a menübe egy ablak jön be, hogy: Punkbuster
  • tamas76
    #7182
    köszke
  • kolbi870315
    #7181
    http://www.2142-stats.com/
  • tamas76
    #7180
    honnan ez a kép?linket hogy megnézzem én is,kösziiiii
  • RoboGoD
    #7179
    A "FING" az valami speciális vegyi egység?

  • H2
    #7178
    ja meg a =BT= !
  • H2
    #7177
    =HTW®= - Dr - AvP - 818 - PTD - FING - MKO ...
    most így hirtelen ennyi ugrott be!
  • Mester01
    #7176
    Én is sikeren megvettem a játékot!
    Nick:M3st3R020 minden lelkes magyar játékost megkérem vegyen fel.
    Hány magyar BF2142 Clan van?
  • Alien69
    #7175
    Sajna, egy hétig nem leszek elérhető! Ergo, csak utánna lehetséges, hogy ha van olyan, aki nem fél pelust felköttni a fenekére, beül mellém. Twetr0x, én alapból úgy kezdek, hogy megyek silóhoz. Előre szólok, hogy ennek így KELL lennie, mert a gunship a leggyorsabb eszköz, max, ha kilövöd magadat a titánról, az gyorsabb, bár ez pályafüggő is. Ugyanis, van, ahol egyettlen walker van, és azt MINDEN ÁRON meg KELL szerezni, és birtokolni KELL. :-) Persze, publikon nem ennyire vészes a helyzet. Ott, hiába foglalom be a silót, nem ül a walkerbe senki, max az ellenfél, amikor odaér. Ergo, megyek mindig a legközelebbi silóhoz. Persze, nehogy azt higgye valaki, hogy teljessen védtelen lennék ilyenkor. Vannak páran, akiknek okoztam nem 1x meglepit így is. Ettől függetlenül, az tény, hogy ilyenkor fokozottan ki van szolgáltattva a heli, de, egy jó csapatban ez nem lenne gond, mert ugye, MINDENKI jelölgeti az ellenfelet, főleg a légi járműveket! Ha meg kilőnek, nem számít, felkelünk, leporoljuk a rucinkat, és felvesszük a kesztyűt. Addig nem nyugszom, amíg be nem bizonyítom az ellen gunshippes bagázsnak, hogy az csak mázli volt, hogy lelőttek.
    OFF /Kivéve, ha nagyon jó ellenfélbe botlok, ami rittka, sajna. /OFF
  • Twetr0x
    #7174
    Néha tényleg akadnak csodabogarak, akik tudnak vezetni. Viszont én sokszor olyanhoz szálltam be, aki a kör legelején ahelyett, hogy elkezdte volna lőni az ellent, leszállt az első silóhoz, és hagyta hogy darabokra lőjenek bennünket.
  • Mester01
    #7173
    Ha föltettem a gamet EREDETI CDröl!
    Másolt CD kulcsal de reinstall nelkül nem tudom megadni neki az EREDETI CD kulcsot?
    Nincsen valami megoldas mint a Call of Duty 2ben?
  • czky
    #7172
    Ültem már másodpilóta ülésbe, de meg kell mondjam nem szívesen, mert általában olyanok vezetik, akik nekirepülnek az első oszlopnak. 1x volt szerencsém még demóban egy ügyes pilótához. Na az más volt. Ott tényleg lehetett darálni a népet. :D
    Vezetni abszolút nem szeretem, mert nehezen célzok. Inkább a csapaszállítóval viszem a népet, ha kell. Majd egyszer lehet nekiállok gyakorolni... :D
  • DarkSector
    #7171
    Persze minden no-CD crack kiirtja a lemezigénylést a játékból.
    Ezért jók a krekkek, mert eredeti játék mellett is hasznossan felhasználhatóak...

    Nekem az Eredeti Call of Juarez-nél volt ilyen gondom....
  • Alien69
    #7170
    KÖSZI! Tapasztalatom szerint, ha jól gondolom, az a probléma, hogy túl érzékeny az egér. Mivel, én pl az egeret, pontosabban a winxp-t meghekkeltem, hogy tényleg menjen nagyobb dpi-ben. Ennek hátránya, hogy a heli rakétáját az érzékenység miatt nehéz vezettni. Eddig nagyon kevés olyan emberrel találkoztam, aki nagyon jól kezeli. Olyannal sűrübben, aki jól kezeli, és vannak azok, mint én is, hogy szinte csak mellé megy. Ha jól gondolom, az egér menetközbeni átállitása segíthet talán egy kicsit a problemán. Vagy sokat kell gyakorolni.
  • Alien69
    #7169
    Ha még nem ültél másodpilóta székében, akkor érdemes elmenni egy olyan szerverre, ami full üres, és ott próbálgattni, már "kettesben" akár. Ami fontos, hogy ha ki van lockolva valamelyik "radar", azt használni kell. Sokat segít. A másik a kommunikáció, nagyon jó, ha vagy TS, vagy belső voip üzemel, ha belső voip, akkor ugye egy szakaszban kell lenni. Álltalában, a gyalogosokat a másodpilótának KELL elintéznie, és én mindent megteszek, hogy még vélettlenül se legyen nehéz dolga, tehát modjuk a "szájába" adom a célpontot. Helit mindenképpen gépágyúzni is kell, illetve, folyamatossan spottolni az ellenfeleket, főleg a gunshippet. Tankokat, és egyébb földi járművet TV-zni kell(ene, de akár a csaptszállitót is lehet), ami elég nehéz. Ha mellé megy, nem baj, a legroszabb esetben meghalunk, de tapasztalatom szerint, ha nem készül konkrétan ránk az ellenfél, akkor az arányunk brutálissan (is) jó lehet (volt, hogy 14 kill, 0 dead is összejött, vagy még jobbak is). Ha viszont sok a walker az ellenfélnél, meg a földön is beülnek sokan a légvédelmibe, már egy kicsivel nehezebb a dolog.
  • hendrichharcos
    #7168
    Ha valaki jó,az jó.TE meg jó vagy a repülésben-ezt el kell fogadni bárkinek:én tudom mert volt már szerencsém veled repülni-hát nem semmi volt.Csak azt a hülye rakétát nem tudom kezelni!!Nem lenne valami tanácsod ez irányba??
  • rambo79HUN
    #7167
    Működik lemez nélkül !! Király !! Köszi Carlos !!!/Isten vagy !!
  • tamas76
    #7166
    zsiráf, müködik, de azért jelzem egyszer ledobott exe hibával, ami eddig nem volt de vissza mentem és kipróbáltam 3 szerveren ,különbözőkön, működött a dolog,köszi carlos
  • czky
    #7165
    Végre!!! :DDD
    Nem kell a lemezzel bajlódni! :DDD
  • tamas76
    #7164
    azt mondod carlos,megszünik a dvd, bugás, törés egyébb? mert akkor ugrok is neki....
  • zsolt9999
    #7163
    pontosabban az alján van egy szellőzőrács abba kell lőni
  • zsolt9999
    #7162
    Azt tudtátok hogy a harci lépegetönek is van gyenge pontja: az alja.
    Oda még ga gépfegyver is hat.
    És a lépegetőnek annyi. Próbáljátok ki!
  • Carlos HUN
    #7161
    Battlefield 2142 v1.25 MP [MULTI15] No-DVD/Fixed EXE

    Install the game - Full Installation.
    Apply the official Battlefield 2142 v1.25 Patch.
    Replace the original BF2142.EXE & SWIFFPLAYER.DLL files with the ones from the File Archive.
    Play the Game!

    Itt
  • Carlos HUN
    #7160
    Nekem Buddy listemen van kb már 30 magyar szóval mindig van kivel jáccanom :D
  • czky
    #7159
    Nem akarom abbahagyni a játékot. Nagy hülyeség volna.
    Viszont ez az én NAGY hibám, hogy nagyon hamar felhúzom magam. Ilyenkor már nem tudok rendesen koncentrálni...

    rambo79HUN: lehet majd én is csatizom hozzátok TS-en. Majd beszélek Pityu73-al.

    Alien69: egyszer beülnék melléd másodpilótának, bár én a TV rakétával szinte sose találok célba!
    Tudom, hogy kár felhúznom magam ilyeneken, próbálok is pozitívan állni a dolgokhoz, de tegnap abszolút nem ment. Valszeg az is sokat nyomott a dolgon, hogy nem éreztem jól magam...

    hendrichharcos: én régebben idegességemben mindíg a billentyűzetet bántalmaztam. Ütöttem ököllel és feltéptem a gombokat! Erről már sikerült leszoknom szerencsére.
    Nincs olyan sok ember a listámon. De ez megint egy szép mese. Mostanában ha valaki küld nekem egy "meghívót" és én azt leOKÉzom, soha nem kerül a listámra fel. Mindíg küldök vissza is és olyankor ált. sikerül.

    Majd küldök nektek is Alien69, hendrichharcos és zsuskoo.
  • rambo79HUN
    #7158
    Ne add fel ! Velem is sokszor előrordul az ami veled , de a TS-n tudom tartani a kapcsolatot azokkal akik az ellenségbe vannak :)) /és ez tök jó/ !!! Ha gondolod gyere Te is a TS-re , már vagyunk ott egy páran !
    Ha segítség kell a TS-hez , akkor keresd a Pityu73-at !!
  • Mattboy
    #7157
    Hi allz!

    A magyar ranked szerveren mikor szokott mozgás lenni?
    Már vagy kb 3 napja üresnek látom a favorit listában....

    És ha esetleg nem a megyaron...akkor melyik szerveren lehet veletek összefutni?

    Jah..és ha belefér...kérnék szépen Nick neveket, hogy bővítsem a Buddi listet!

    Üdv nektek!
  • Alien69
    #7156
    Ugyan, kár ezért felhúzni magadat! Mindenkivel előfordul ilyen, nem is keveset! Az utóbbi napokban elég érdekes dolgok vannak nálam is. Persze, ennek legfőbb oka, hogy szinte csak, és kizárólag gunship-el nyomulok, kihasználva a hardverem gyorsaságát. Mivel, a pályára elsők között lépek, az esetek nagy részében én ülhetek a pilóta helyére. :-) Tegnap elött, az egyik "új" klántagunkal repkedtem. Az besz*rás volt! Nagyon jól kezelte a TV rakétát, szinte alig tévesztett célt. Ergo, minden földi egység komoly veszélyben volt tőle, a légi egységeket meg közössen kűzdöttük le, de volt, hogy a titánunk hátulját fedeztük, ahogyan jöttek az ellenfelek, halltak is meg (sponkemp). Igaz, erről nem tehetünk, megpróbáltuk szétlőni azt a nyomi bíkönt, de nem jött össze, ergo, meg kellett akadályoznunk a bejutást, egy darabig. Az egyik pályán, már ki akartak szavazni, az ellen pilótája már megunta. Persze, azért meghaltunk mi is párszor, de volt olyan pálya, ahol több, mint 40 killt csinált a másodpilótám. Igaz, ebben az is benne van, hogy az ellen titán robbanásakor már ott voltunk a hátsó fedélzeten, és vártuk a kijövőket. Mondanom sem kell, hogy értelmettlenül kifutkosó ellenfelek mentek a levesbe (hiszen azért nem kap pontot, hogy a robbanó titánjáról leugrik).
    A tegnapi napon pedig bannoltak egy olasz szerverről, be se tudok lépni, teamkill-re hivattkozva nem enged fel. Mondanom sem kell, hogy miért. Még a walkerrel se tudtak leszedni, annyira lámák voltak, sőt! Szétlőttem a walkert, és gondolom, megelégelték, hogy az Ő gunshippesük nem él túl sokáig. Pedig, harcoltunk szemtől-szembe is, de aránylag ügyettlen volt, és megnyekkent mindig. Nem ez az első ilyen szerver, ahonnan bannolnak, és valszeg, nem az utolsó.