16212
Battlefield 2142
  • kBagyula #7236
    Jól mondod, így van.
  • rambo79HUN
    #7235
    Szerdán rám és szerény játéktudásomra számíthattok !! Én fent leszek :))
  • pityu1973
    #7234
    Akkor ha jól értem két fajta patch jelenik meg az egyik amelyik csak az aktuális frissítést tartalmazza és az rátelepít a korábbira a másik pedig mindig tartalmazza az összestöbbit + az ujjat?
    Nem akarok értetlennek látszani de én nem találtam ezt a lehetőséget, ha mégis létezik az tők jó mert nem kell tárolnom a régebbi patchket ha újra install van!
  • pityu1973
    #7233
    Szivesen mennék, de csak este 21:00-tól tudok mindig játszani addig a családot kell tutujgatni.
  • tamas76
    #7232
    hiszem és tudom, hogy igazad van, viszont sajna néha produkál jó dolgokat a cucc, és azért mondom, mert más hiába próbálja úgy, neki csak ez a járható
  • kBagyula #7231
    Patch-ek közül mindig az utolsót kell csak felrakni. Az incremental verziókat hanyagoljátok, ha lehet, helyette mindig a FULL verziót tegyétek fel (ugyanis a full tartalmazza az összes előző javítást, bővítést a játékhoz)!

    ...és Jó Reggelt elvtársak!
  • kBagyula #7230
    Nocak!

    Mától vagyok én is...!
  • Carlos HUN
    #7229
    Egy ip cimet adsz? :D

    én ott leszek ha beférek
  • H2
    #7228
    mikor? szerdán 7kor? ott leszek! remélem még jön pár SGés phórumozó! nagy segítség lenne, és megdönthetnénk az egyszerverensokmagyar rekordot is, ami 19 eddig!
  • Drag04
    #7227
    Sziasztok!
    Egy nem ranked Magyar szervert szeretnénk tesztelni szerdán, ehhez kérnénk a segítségeteket. Tervek szerint 19:00-tól kezdődne a teszt és 20:00-ig tartana maximum, tehát fontos a jó időzítés.
    Ha a szerver jól muzsikál, akkor pár magyar klánnak a hivatalos meccseit lehetne rajta játszani, tesztelgetni a pályákat, poénos partikat rendezni... stb...
    Nem 100% még az időpont, de erősen esélyes, hogy ekkor tesztelnénk.
    Kérek mindenkit, hogy ha tud ráérő időt szakítani, akkor segítsen nekünk.
    A szerver max 32 fős lesz, tehát ennél több ember nem tud tesztelni most, viszont nem baj, ha többen vagyunk, mert utána felmegyünk valami jó kis Publicra és kiírtjuk az összes gonoszt!
    Üdv: =HTW®= Negat
  • tamas76
    #7226
    majd jól megbaltázlak
  • Twetr0x
    #7225
    Megcsináltam. Elvileg működni fog, azóta nem jártam NS szerveren.

    Lehet csinálok egy bannert, mert unatkozom. Ha kész van belinkelem. Amúgy ez a banner is tetszik, csak kicsit olyan baltával összerakott :)
  • tamas76
    #7224
    kérdés, érdekel valakit BF-es poló?
    képpel illusztrálom ha kell......
  • tamas76
    #7223
    tedd fel a pachokat sorba egymás után, és szólj ha nem megy , valszeg nem fogsz
  • Mester01
    #7222
    a lemez az lényegtelen itt most a CD kulcs számit...
  • Twetr0x
    #7221
    Igazad van, Northern Strike-os kedvemben voltam, és egyik szerveren sem engedett.
    Egy kérdés: csak simán rakjam fel az 1.20-at,
    rakjam fel az 1.20-at aztán az 1.25-öt,
    vagy rakjam újra az egész game-t?
  • zsolt9999
    #7220
    van másik cd kulcs kód is, vagy az erre a lemezre nem jó?
  • zsolt9999
    #7219
    felraktam az új patchet... és most nem ír ki semmit... csak kidobnak...
  • czky
    #7217
    #6841-es hozzászólás
  • zsuskoo
    #7216
    Háj embörök! Vki nem tudná mögmondani h. hun lehet ne utolérni a Bf kezdőzenéjét köszke! tudjátok: Párá pápárá pápá.....
  • czky
    #7215
    Én elhiszem. Főleg azért mert a BF2142-ről beszélünk! :DDD
    Legutóbb véletlenül a C: meghajtóra telepítettem fel a gamét (eddig mindíg a D:-n volt) és most el tudom indítani single playerben is a játékot. Amikor a D:-n volt mindíg kidobott kérdés nélkül...
    Viszont lehet h én is felteszem a régi peccseket, mert mostanában senkit sem tudok felvenni a Buddy List-re. Nyomok 1 Accept-et és nem történik semmi.
    Szóval ezzel a játékkal kapcsolatban minden rosszat el tudok hinni. :D
  • kBagyula #7214
    Nézd meg ezt a linket, itt találsz segítséget.
  • kBagyula #7213
    Itt meg valószínű a szerver nem volt át állítva még v1.25-re, csak 1.20-as volt.
  • kBagyula #7212
    Ez sz@r ügy, tehetsz fel bármilyen peccset a "GUID ban" miatt az életben nem játszol többet ezzel a lemezzel+cd kulcsal. Vehetsz új játékot.
  • pityu1973
    #7211
    OK OK de az egyik srácnak csak így sikerült a NS-t elindítani mert közölte hogy régi verzió van fönt holott az 1.25-ös patch-et rakta fel ő is mégis kérte a korábbit.... nagy kérdő jel erre feltette a korábbit s lám minden ok volt. Ebből adodóan vázoltam ezt a lehetőséget hátha ez megoldja.
  • czky
    #7210
    Nekem sincs semmi gondom a peccsel. Bőven elég az 1.25, még NS is megy vele. Persze attól baja nem lesz a játéknak, ha fent vannak a régebbi peccsek is... :)
  • pityu1973
    #7209
    Csak 1.25-el mentél a NORTEN STRIKE-on is? Mert az egyik srácnak nem ment csak ha feltette az előzőt is 1.20-at is!
  • Twetr0x
    #7208
    Nem követték el ezt a hibát. Most raktam újra a játékot, és csak az 1.25-öt indítotam el. Elkezdődött a telepítés, és mikor elért 100%-hoz, akkor újból elindult a csík - ezt bejátszotta 4-5ször. Tehát nem kell leszedni mindet, gondolom ezért egyre nagyobbak a frissítések.
  • zsolt9999
    #7207
    ok kössz
  • pityu1973
    #7206
    Szóval ahhoz hogy játszani tudjál a neten minden megjelenő patch-et le kell tőlteni mert a későbbi verziók nem tartalmazzák a korábbiakat (hozzáteszem ezt még egy kezdő programozó sem követné el, de egy multicégnek sikerült) ha meg vagy mindennel akkor elméletileg működni fog. Ha mégis punkbuster hiba van akkor azt is frissíteni Tamás mondja majd a linket és ez után már mennie kell ha mégsem akkor keritünk neked egy EA-st és akkor kiélheted magad rajta !
  • zsolt9999
    #7205
    ok most töltöm le
  • tamas76
    #7204
    na szóval, szedd le a legújjabb 1.25 patch-et, akkor mond mi történik, valszeg játszhatsz majd...........
  • zsolt9999
    #7203
    most ezt írja ki
  • zsolt9999
    #7202
  • zsolt9999
    #7201
    most meg valami mást ír ki
  • zsolt9999
    #7200
    kössz megpróbálom
  • zsolt9999
    #7199
    csak az 1.2v töltöttem le
  • pityu1973
    #7198
    A Tamás már puplikált egy punkbusterre vonatkozó hiba javítást azt nézzétek meg elvileg megoldja mindenféle trükk nélkül az ilyen jellegü hibát.
  • frenkibende
    #7197
    Egy játékleírásban találtam rá...néha nekem is előjön és kidob mint a szél..ilyenkor lépj ki a programból és újra indítsd el...ez be szokott jönni

    Punkbuster: Battlefield 2142 uses the PunkBuster anti-cheat software commonly used in most other online games. This software helps identify and prevent cheating in the game, and cheaters can expect to have their account banned. Make sure you have Punkbuster enabled in the game (See In-Game Settings section), as most multiplayer servers require it to allow you to join. Importantly, do not modify your Battlefield 2142 files in any way - such as using programs to alter the shader versions, or using No-CD/DVDs - as these may be seen as cheats by PB. Tweaking the game as described in this guide is fine, but be careful as to what you alter if it's not covered here. If you're having problems automatically updating your Punkbuster version when online, you can manually update it by following the instructions here. I recommend using PBSetup, as it is a fairly foolproof method of updating PunkBuster. These steps may help resolve problems with continually being kicked from servers with PB errors. For other problems with Punkbuster, check the Punkbuster link above and/or contact PB directly for more support.



    Update: Also check your Services and ensure the PnkBstrA service (if it exists) is set to Automatic and started.

  • pityu1973
    #7196
    Jár a csoki köszi a megoldást