16212
Battlefield 2142
  • hendrichharcos
    #7155
    Remélem nem hagyod abba!!Engem is sokszor ledobált,mert nekem meg az internetem volt rossz.Szétszedtem már egy egeret darabjaira/falhozvágtam/ de nem adom fel,A listádon hány magyar van???Soka vannak és nagyon jók és minnél többet veszel fel a listádra annál nagyobb az esély hogy magyarokkal játsz.Ez most nagyon bölcs volt,mikor abszolút nem értek hozzá!!De nekem igy volt,ez a tapasztalatom:Délután gyere fel,én fent leszek,ha az asszony addig ki nem
  • Twetr0x
    #7154
    Ezt nem látom. Ha ti sem, jelezzétek. Nem akarok ifiótának tűnni
  • egyuri
    #7153

  • pityu1973
    #7152
    Az gáz lehetett, de a srácnak mindenképpen valamelyik ramja rosz a hiba jelenségből adódoan én csak vázoltam neki a lehetőségeket mivel kezdje a tesztet. Sajnos én sok VGA-t látok meghalni és ezer és ezer módon fekszenek ki. A legszörnyübb ebben amikor megveszed a 80-100 ezerforintos kártyát aztán másnap viszed vissza! Hozzáteszem az összes nagy márka sem lóg ki a sorból. Az utobbi években azt tapasztalom nem minőségre megy a gyártás hanem mennyiségre és már nincsenek megbízható termékek csak szerencsés konfigurációk melyek szépen elketyegnek egy darabig!
  • Twetr0x
    #7151
    Inkább a rendszerram. A VGA kártyám memóriája kb három hete halt meg, és az nem küldött semmilyen hibaüzenetet. A VGA kártya emóriája úgy hal meg, hogy lelassul, majd összekuszálódik a kép. Tudok küldeni fotót
  • zsuskoo
    #7150
    merre vagy?
  • czky
    #7149
    Kezd rohadtul elegem lenni ebből a szar játékból!!!
    Mostanában soha nem tudok egy csapatba állni a magyarokkal.
    Arról nem is beszélve, hogy állandóan engem dobnak, ki a szerverről helyhiány miatt, és persze mindíg olyankor, amikor jól megy. Ilyenkor felidegesítem magam és ezután már szarul megy a játék. Erre persze mégjobban felhúzom magam és ALT+F4-el ki is lépek.
    Nem először sajnálom azt a pénzt, amit erre a játékra kiadtam...
  • Bogdogege
    #7148
  • hendrichharcos
    #7147
    Jó a kép.Csak sajnos engem nem támogat senki,de az ötlet nem rossz!!! Én csak úgy szegényesen adom elő ezt a témát,nekem ithon is nagyon megfelelne.Megvan mindenem-de tudod a nők milyenek? Tenger-tenger-tenger.Na ezt már most unom,mi lesz majd akkor??Nem lesszse.Lehet viszek egy gépet??Anya tuti kinyirna
  • zsuskoo
    #7146
    Hálám örökké üldözni fog.
  • Bogdogege
    #7145

  • hendrichharcos
    #7144
    Este??????Remélem ma ráértek egy kicsit???Lassan ez már vállóok lesz ha igy haladok,még jó hogy jön a nyaralási szezon.Este.......
  • DarkSector
    #7143
    Köszönöm megpróbálom....
  • pityu1973
    #7142
    Ha ez se válik be akkor rendszer ram lesz a teszt müvelet ugyan az!
    Cimzés hiba valamelyik ramnál (VGA v. Rendszerram)
  • pityu1973
    #7141
    Szerintem VGA kártya baj lesz teszteld be egy másik kártyával azse baj ha a teszt kártyával szaggat, de ha nem jön elő ez a hiba akkor kártya csere!
  • DarkSector
    #7140
    Ez a hibaüzenet jelenik meg a játék indítása után néhány másodperccel....

    A "0x00425053" címen található utasítás a "0x00000004" címre hivatkozott. A memóriaterületen nem végezhető el a következő művelet: Read".

    HELP ME!!!!!!!!
  • Stex
    #7139
    hm, akkor az érdekes.
  • tamas76
    #7138
    sőt még azt is lehet, kiszeded a ramokat, kiporolod a leírtak szerint, majd vissza rakod az új alaplapot, vga-t, ramokat, stb. ,majd friss rendszer
  • kBagyula #7137
    Szedd ki a ramjaid, takarítsd meg a memók lábait óvatosan valami finom radírral (leszedi a finom oxidréteget), porold ki a géped belsejét... tedd vissza és próbáld újra, ha így sem jó akkor futtas le egy "memtest"-et (külön progi, keress rá a gugliban) esetleg tedd újra az XP-t.
  • DarkSector
    #7136
    Nem Win XP Extended Edition asszem....
  • kBagyula #7135
    Vistád van ugyi?
  • Mester01
    #7134
    nekem nem engedi leszedni...
  • Drag04
    #7133
    Ranked szerveren játszottunk vele. Sem crackelni, sem átírni nem kell semmit, hiába csomagolták mellé a töréseket.
  • Stex
    #7132
    ez egy komplett tört verzió, ez 100% hogy nem fog megnyikkani ranked szerveren..
  • sziro74
    #7131
    Fraps v2.8.1 (Registered).rar.torrent
  • DarkSector
    #7130
    Nekem olyanokat ír ki a gép, hogy xy memóriaterületen adott parancs az xy memóriaterületen nem hajtható végre...
    az xy mindkét ezetben egy szám pl: 2600000001010

    Azt sem értem, hogy mi a hiba!
    Kérem segítsen valaki, ha látott már ilyen hibát...
    Érdekesség, hogy néhány programnál is elő szokott jönni....
  • Drag04
    #7129
    Ok, javítok, mert a linkelés nem sikerült überjól...
    www.tplive.fw.hu/[isoHunt] Battlefield 2142.torrent
    Ez a link, csak a space kicsit bekevert.
  • Drag04
    #7128
    Ez egy torrent link ahonnan elvileg le lehet szedni
    Én nem próbálltam (még él az eredeti DVD-m , de több olyan emberrel játszotam, akiknek DVD nélkül ment a neten a BF. Ja, egyébként nem torrentezek, úgyhogy fogalmam nincs hogy tudjátok ezt leszedni, de sok sikert!
  • pityu1973
    #7127
    Csatlakoznák én is az előttem szólókhoz, mert ha felrobban ez a lemez tuti hogy egy EA-s szájába tömöm. Ha lehet oszd meg velünk pliz.
  • pIIrash
    #7126
    Tudnám értékelni a dolgot!
  • czky
    #7125
    És ez hol található?
  • Drag04
    #7124
    Eredeti cd kulccsal létezik olyan image fájl, amit ha használsz daemon tools alatt és kiiktatod a hardveres DVD meghajtód (sajátgép, tulajdonságok, eszközkezelő) akkor működik a játék DVD nélkül is.
    Negat
  • pIIrash
    #7123
    Eddig másodpilótaként veled repültem a legtöbb ideig halál nélkül és melletted szereztem a legtöbb pontot. Sza lerről ennyit!

    Múltkor repültem egy tehetséges sráccal. Folyamatosan arébb lökdösött a Titánon, hogy Ő vezethessen. Én szálltam be elöbb, de átadtam neki hátha kezdő és szeretne gyakorolni. Erre elindulás után ment a srác nyíl egyenesen, majd a pálya közepén némi ereszkedés után belementünk egy oszlopba! Ilyenkor már nem is bosszankodok ... inkább csak kínomban nevetek!
  • pIIrash
    #7122
    Negative!

    Nekem eredeti gamma van, de crackelttel több okból sem menne. Az egyik és legtutibb: crackelt gamma nem is tud felmenni netre! Itt volt nálam is amikor a @#@&#!!#& EA-t szídtam. Mert behalt a DVD-író ... újjat venni nm tudok, akármilyen olcsó. És a gammát nem is tudtam elindítani. Aztán meghegesztettem végül a meghajtót!

    Egy srácc írta hivatalos fórumon, hogy vásárolt gammája van, de eltört a DVD a meghajtóban :( Erre írták neki, hogy vegyen másikat üzletben, vagy neten. NO COMMENT!
  • Mester01
    #7121
    Ha crackelt a game de a CS kulcs eredeti megy a game neten?
  • czky
    #7120
    Voice Over IP-t kapcsold ki a hangbeállításoknál!
  • DoctorStryker
    #7119
    http://cdkulcs.atw.hu/
    Sinbácsi csinálja
  • zsuskoo
    #7118
    Mi van akkor ha fél perc mulva kidob az asztalra a játék, tudom már volt ilyen probléma felvetve de akkor nem figyeltem mer nekem nem vót ilyen porbléma!?????
  • zsuskoo
    #7117
    de lehet hogy ezt mán tuggyátok akkó tárgytalan
  • zsuskoo
    #7116
    Ha közelröl nézed jelzi h, piros (ellenség) vagy semmit nem esetleg zöldet az a "jófiúké"