Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#5450
Nem...... Az eredeti game mennyibe kerül ???????
#5449
hy plz vki help.gondoltam 1-et és fölraktam a gémet és megcsináltam mindent úgy ahogy a f.a.q.-be van de akkor is reg-elni kell ez mér van?

Me0w
#5448
Jatszol a RANKED szervereken az EREDETI jatekoddal az INTERNETEN.

Together we'll fly someday...

Supersix
#5447
Hi!Létezik olyan valahol hogy meg lehetne nézni a Dogtags-eket hogy kiket vadásztunk le késsel?

#5446
Hogyan tudom feloldani?????
intelinszajd
#5445
Ránézel a hulla csomagjára és nyomsz egy G-t (alapértelmezetbbe) 😊
Vagy feloldod magadnak a fegyókat és bedobálod Custombeállításokba 😊

One Shot, One Kill... ---or--- Száz Shot Null kill..

#5444
Fegyvert hogyan lehet cserélni????????
#5443
Nagyon jóó ötlet !!

Kary vagy Karykeksz

intelinszajd
#5442
Üdvözlet 2142 rajongók.
Érdeklõdnék hogy nem e tudtok valami pályaszerkesztõt hozzá.
BF2be nem igazán próbálgattam a mapszerkesztést, így már ahoz se nagyon vágom mi kellen (holott lehet az is elég lenne - 2höz milyen progi kell? 😊 )
Pedig mekkora móka lenne régi 1942 pályákon nyomni a 2142-t 😊

One Shot, One Kill... ---or--- Száz Shot Null kill..

F1rstK1ng
#5441
Szerintem meg a mini UAV ha pro a Leadered kevésszer hal, mi ezt szoktuk használni Camp Gibraltaron meg ha felmegyünk a Titanra és van már lennt Beacon

inaktív :C cu@bf3

gecc
#5440
köszi<#eljen>

#5439
Ez a lövõs UAV semmit sem ér, még 1 ember életet nem oltottam ki vele. Látótávolsága sem több másfél méternél, úgyhogy az egyetlen értelmes szerzeket a beacon

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

F1rstK1ng
#5438
Ha Leader vagy és legalább 4en vannak melletted akkor fog mûködni a lövõs, a mini UAV 3embernél mûködik és a beacon 2-nél (mindig leaderként természetesen)

inaktív :C cu@bf3

sanzik
#5437
Én szoktam esténként a demot nyomni neten.
Vannak majdnem teli szerverek is és néha elég jó csapatjátékosok jönnek össze.
Magyarokat is látok mindig, jó párat....
kBagyula
#5436
Csak neten lehet a demóval játszani. 😊

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

kBagyula
#5435
Ezt az izét úgy kell lebegtetni, hogy kiválasztod a fegyver készletedbõl a megfelelõ elindító izébizét és elkezd lebegi.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#5434
A demót csak neten lehetett kiprobálni,most hogy mi a helyzet arrafele nem tom<#confused>

Me0w
#5433
Lol... a jatek kiskonyveben le van irva, hogy a single jatekban elert pontok NEM szamitanak bele semmibe. Szep is lenne baz, mindenki ellentengernagy lenne 3 ora single utan 😊)

Together we'll fly someday...

#5432
A Demót sem lehet neten probálni ?

Kary vagy Karykeksz

gecc
#5431
<#nyes>

Boxer HUN
#5430
Csak egy tipp: ha feldobod és nem esik le, akkor lebeg... <#hehe>
Amúgy passz...

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

gecc
#5429
Egy kérdés,ezt a lebegõ izét ,hogy lehet lebegtetni?

Boxer HUN
#5428
Csak eredetivel, csak interneten, csak ranked szervereken, csak most, csak neked.... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

bAguziB2
#5427
Szeva! Én szingli ben nyomom kb egy hónap múlva lesz netem úgyhogy ki kell bírnom a szinglivel. Na Szóval játszok,megcsinálok vagy 5 pályát
a végén kiírja hogy mennyi pontot kapok leokézom de szart se kapok!!!!
légyszi mondjátok meg miért nem!!!!!!!!!!!!!!

Ja meg még valami: hogy lehet feloldani a dolgokat????????

PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!<#falbav><#falbav><#violent><#gun><#conf><#conf>

Boxer HUN
#5426
Gumival és egyenruhában... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

koschwarz
#5425
gumival vagy anélkül?<#whatever><#miaz>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

kBagyula
#5424
magánügy... nomeg annyiért már nõt is kapol. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

koschwarz
#5423
ha valaki fizet nekem 8000-et, akkor talán hajlandó leszek egy kört jáccani ezzel a xarral<#ravasz1>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

ZOLCHI
#5422
Ez nem jött be! Semmi "szar" vagy hasonlatos kifejezést nem említettem. Veled ellentétben. Hazudni sem szoktam (#5374).
Tehát mindenképp saját,gyermeteg bugyutaságodat bizonygatod.
Ezt igazolva berágtál az #5363-ra,melynek mint mondottam,második fele általánosítás. Kinek nem inge ... Te ezt az "inget" fölkaptad. Ezen nincs is további magyarázni való.
Részemrõl téma off.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Boxer HUN
#5421
Hrrrrr.. <#vigyor1>

Dorombol már a cica-mica... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5420
Szerinted ha rossz az a kurva dvd-rom akkor mit irjunk? De Te tudod vegulis, gondolom majd ha elso lemezt vegigkarcintja akkor rajossz ugyis...

Together we'll fly someday...

#5419
Single playerben lehet állítani a botok számát? A 15 (8+7+player) nagyon kevés.

War. War never changes.

#5418
na igen, könnyû holmi belsõs pojjjénokat puffogtatni szegény kezdõk között<#beka2><#hawaii>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Boxer HUN
#5417
nem érted... nem baj... <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5416
Beers már lejebb alkudta, késõ😊)

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Boxer HUN
#5415
Fuji: Följebb alkudjam neked??? <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Beers
#5414
Én meg 8 forintot se 😛!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

#5413
én 8K-t adnék a 2142-ért<#eplus2>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5412
Neked is javaslom, hogy ne olvasd a hozászólásaimat, vagy ne reagálj rájuk, ha csak arra vagy képes, hogy "rakás szar az asztalod alatt". Erre ugyanis nem vagyok kíváncsi. Semmiféle csomó ember nem volt, akit lehurrogtam, sõt, senkit sem. Csupán Zolchi arcoskodott, én visszaszóltam...stb.
Szevasz! :-)
#5411
Rávarrtam a gombot: súlyos idegállapotban leledzel. :-)
#5410
Nem emlékszem rá, hogy Boxert lehurrogtam volna, tehát HAZUDSZ.
Látom, kicsit kiborult a nagy arcodból a szar.:-)
Most is csak azt tudom tanácsolni, hogy ne olvasd a hozzászólásaimat, és a NAGY ARCODDAL told a gamét. Csá! :-)
kBagyula
#5409
Az a izé arra jó, hogy meglásd ki az SL. 😛
Az a másik önmûködõ izé max arra jó, hogy jelzi, ha valaki közeledik feléd. Talán egy kicsivel több idõd van a fogadására felkészülni. 😉

Egyébként az alap cuccok közül a supporté, az engié és a reconé legjobb. Az alap assault egy kalpag xar, oda kell az ánlokk.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

gecc
#5408
semmire sem jó.1-et belelõssz azt szétesík<#buck>

HAF Rigel
#5407
Az önmünködö fegyver , terület védésre jó . pl az egyik irányban lerakod és te figyelsz a másikra , mikor meghallod hogy lõ akkor odafordulsz .

A fejed felett lebegõ dolog meg a parancsnoki pozicióban aktiv. és segiségedre van .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

HAF Rigel
#5406
ez nem igaz van olyan fegyver amiben az alap a jobb . pl a support kasztnál vagy assaulz kasztnál .

http://card.mmos.com/psn/profile/ri/g/Rigel77/card.png

Fujiryu
#5405
Na a sok 2142 FAN magyarázza már el, hogy az alábbi dolgok mire jók:

1.A önlövõ UAV-s izé ami a fejed felett lebeg
2.A sarokba lerakható, szintén önmûködõ gépfegyver

Már várom a következõ újítást:
A kiegészítõben csak 1000 pontot kell összegyûjtenie a játékosnak, utána unlockolhat egy robotot ami helyette játszik.Így anélkül kempelheti a többi játékost hogy felmenne a szerverre...<#idiota><#rinya>

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Me0w
#5404
En beleneztem 5 percre, de elkeserito... ilyen lebego biszbaszok, ha nincs unlock fegyvered akkor 0 vagy, persze minden buzi kempernek van lathatatlansaga meg olyan keziagyuja amivel a palya tuloldalarol dezintegralja meg a bunkert is veled egyutt 😉

Together we'll fly someday...

Fujiryu
#5403
Meg akik megvették azok max fele annyian voltak mint akik megvették a BF2-t, na ennek az 50%-nak a 60%-a játszik BF2142-t, ami 30% összesítésben...

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

Fujiryu
#5402
Azért mert a föld másik felén játszanak ezzel, attól még nem lesz itt több player😄

Egyébként az is mutatja, hogy mennyire nem érdekel senkit ez a játék hogy a BF2142 DVD-met nem veszik meg😄 A BF2 DVD-mért már 15 E-t is adtak volna😄

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

bakvarnyu
#5401
Nem is nagyon indult ez be az emberek 60%-a maradt a BF2-nél. Azt mondjuk nem tudom Amerikaban mi van,az a döntõ.