16212
Battlefield 2142
  • zsuskoo
    #7556
    Na azé összene házasodjatokLehet hogy szomszédok vagytok és egymás gyepjére szartok titokban!De a tudást azt el kell ösmerni ez tény.Na pá odaát!
  • trumpf1
    #7555
    Köszönöm szépen
    Keddre nekem is megjön, mire ez kiderült már leszerveztem máshol.
  • pityu1973
    #7554
    Aki hivatkozik rám az alkudhat a cégnél! (ISTVÁN A CÉDRUSBÓL IRÁNYÍTOTT IDE) Használjátok ki szerintem!
  • tamas76
    #7553
    trumpf1 azt hiszem tojás említette, hogy te is akarsz.
    Neked még él a tojás által vásárolt lehetőség.
    jobb ha sietsz
  • pityu1973
    #7552
    Ma megkaptam az új billenytümet tök király!
    Itt lehet megvenni még van 6 db szabadon!
  • papo21
    #7551
    Mai napon véletlenül össze futottam a gunship második helyezetével Holla4ADolla, hát ö nem voltunk tul sokan a pályán igaz de a gyerköc ugy nyomta végig a kört hogy meg se halt, egyszer be is tudtam ülni mellé voltak manöverek rendesen igaz nemsokára meg is halltunk Ugy vettem észre hogy ilyenkor délelött sok amerikaival lehet találkozni és öt kivéve a legtöbb
  • F1rstK1ng
    #7550
    Jaja, faxa kör volt
    Öröm melletted TV-Rocketezni
  • Alien69
    #7549
    Ma külömben, volt 2-3 jó köröm. Persze, vannak, akiknek nem esett jól ténykedésem. Első sorozat, 43 kill gunship-l (másodpilóta nélkül). Aztán, köv. kör, két lurkó elvitte előlem, és amikor másodszor próbáltam beszálni, mint másodpilóta engedett be, de a pilóta szólt, hogy szálljak ki. Hát, egye fene. Beültem a titán úgyuiba, 62 kill, 158 pont, egy körben, 5 halál. Aztán, King-l "kicsit" bevédtük a gunship-el a titánunk hátulját, 40 kill king-nek.
    Csak utánna, már csattlakoztak mások is a klánból, meg egyébb klánokból, és úgy már nehezebb volt, hogy vagy 3 felől lőttek ránk szinte egyszerre.
  • Alien69
    #7548
    Ugyan, csak rittkán haragszom meg, ha nekem repülnek. Igaz, néha-néha beírkálok hülyeségeket, de ez benne van a pakliban, én is, néha belefordulok az ellenfélbe, van, amikor direkte. Csak ez rittka. Illetve, van, amikor rosszul számolgattja az ember, hogy a másik merre mozdul.
  • Twetr0x
    #7547
    Ja azt elfelejtettem, hogy a kitüntetésekkel sok pontot lehet szerezni = új rang = új cuccok.
  • Twetr0x
    #7546
    Plusz vannak még kitüntetések, néhányat egyszer , néhányat többször lehet megszerezni. pIIrash a #7510-es hozzászólásban belinkelte, hogy mihez mit kell elérni. Jó böngészést, aztán vegyél fel mindenkit és gyere irtsuk a külföldieket.

    Buddy list-en a nevem Twetr0x
  • uHs Gerzson
    #7545
    kill kill kill pont pont pont :)
  • Bogdogege
    #7544
  • mpio
    #7543
    hogyan lehet fegyvereket kapni?
  • mpio
    #7542
    hát bazzeg most kaptam egy pentium4-est!amúgy mostmár gyors csak eddig mig friss volt neki a játék!
  • Carlos HUN
    #7541
    Gépcsere
  • mpio
    #7540
    hi emberkék segítség kéne pontossan annyi hogy hogyan tudom egy kicsit élvezhetöbbé és gyorsabbá tenni a game-et mert nagyun lassú!?
  • zsuskoo
    #7539
    Hi! A mútkor sikerült összeütköznünk bocs, de legalább te is ki purcantál!
  • Alien69
    #7538
    Bazz, tegnap megint bannoltak egy szarverről. Ha így megy, lassan csak az igazi, EA-s szerverekre kell, hogy menjek, mert a kis pöcsklánosokon csak a problema van. Pedig, gond nélkül le tudnak lőni engem is (elvileg semmi akadája).
  • Carlos HUN
    #7537
    Hát nem jött az öszee...
  • Carlos HUN
    #7536
    B++ :D
  • tojas1
    #7535
    Hali

    Lehet jönni az IWIW-re kész az új battlefield 2142 tag

    Csáó
  • tamas76
    #7534
    üdv,
    kérdés:
    Kinek van szüksége a Zboard alapkészlet billentyűzetre?
    Be tudok foglalni pár darabot, csak kéne válasz darabszám....kis mennyiség van az országban.
  • SINbacsi
    #7533
    Mert mi lett a HUBA-val?
  • ansell
    #7532
    Nőt keresek! :)

    Aki szívesen látna az ágyában várom a PM jét.
  • Carlos HUN
    #7531
    Klánt keresek! :)

    Aki szívesen látna a klánjában várom a PM jét.
  • papo21
    #7530
    nézzzzétek a meccset alakul a dolog utána egy kis game
  • tojas1
    #7529
    Hello

    Engem mindenképpen érdekelne csak az a baj,hogy megrendeltem már a PC DOME ONLINE-on.
    A kérdés,hogy le lehet azt vajon mondani????

    Köszi Trumpf
  • tamas76
    #7528
    no emberek
    szóval, korlátozott számban van a billentyűzet, tehát aki akar az most gondoljon rá, mert holnap délután érkezik megszórva kis menyiség
    priviben tudok segíteni aki tényleg akar venni,mert van kontakt és lehet még kedvezményt is elérhetünk
  • trumpf1
    #7527
    Ott nem rakják el :( , mert nem szolgálnak ki. Valamelyik viszonteladójuknál próbáld inkább. Az 576-ot pl. tutira mondták.
  • tamas76
    #7526
    rá kérdezek én is, köszi az infót, ha lesz akkor lehet félre kéne tettetni....
  • pIIrash
    #7525
    Javítva az is meg még néhány helyesírási hiba is!
    Köszi! Ha van még vmi, akkor bátran szóljatok!
  • trumpf1
    #7524
    Most beszéltem a Magnew Kft -vel, akik a Zboard-ot forgalmazzák. A mai napon érkezett alapkészlet és BF2142 kiegészítő bill. is. A jövő héten már állítólag a kisker. boltokban is lesz.
    Gondoltam mást is érdekelhet. (Hallod Tojás?!! )
  • kBagyula #7523
    ********* ;)
  • kBagyula #7522
    Best Kill Streak = Egyhuzamban (egyszerre, saját halál nélkül) megölt ellenségeid (száma).

    Ezt azért javídd ki majd! :))
  • Janko313
    #7521
    Az egyenlőre nem publikus de ha sikerül még 1-2 dolgot megoldanunk levesszük a jelszót és csak war-okra lessz fent de addig türelem. Az oldalon ki lessz írva hogy mikortol lehet jönni "ökörködni" !
  • Gauge
    #7520
    Mi a jelszó a HTW serverre?
  • dicehater
    #7519
    Thanks a lot:)

  • H2
    #7518
    Hát egész pontosan 2609 pont! Itt próbáltad?

    EA Player Summary



    NP
  • dicehater
    #7517
    Erdekesseg, ezen a neven szoktam bohockodni "Satir___" HUN (igen 3 also vonas) elotaggal van komoly 22xx pontom:) De a statfigyelo no 1 es a statfigyelo no 2 nem talalja az atyauristennek sem ezt a nevet. Mi lehet a gond, nem ezek a hivatalos stat oldalak?