Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gbc csabika
#5400
Sztem ez a 2142 már most halódik, amikor elvileg a csúcson kéne lennie. Ladderek, versenyek ahogy néztem nem nagyon vannak, ami van az sem túl népszerû. Szerintem érdemesebb lesz a quake wars-t vagy a frontlines-t erõltetni.

JohnnySmith
#5399
Nem azért írtam 😊 (van rá példa amikor kitörlöm, de ez most nem olyan volt)

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Boxer HUN
#5398
Vagy a szódásüvegaljú szemüveget.. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

kBagyula
#5397
Ebbe gémben a csájperrel úgy lehet zúmolni, hogy kiánlokkolod azúmot. <#hehe>

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

Boxer HUN
#5396
Majd a 21.42 -es patch megold mindent... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Carlos HUN
#5395
Igen hát mert semmi más játéknál nincs problémám csak ennél a <#levele>szarnál

Boxer HUN
#5394
Nekem is 1.5 van benne, mégse nyavajog... <#eljen>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

Me0w
#5393
Valoszinu 2x512 + 512 😊

Together we'll fly someday...

#5392
Az a 1.5 hogy jössz össze? Szerintem mindenképpen érdemes lehet 2048-ra kerekíteni a szerencsétlenjét. Érdemes 2 hatványának megfelelõ memóriát belezsúfolni a gépbe a címzésbõl adódó kellemetlenségek elkerülése végett

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

F1rstK1ng
#5391
A Titan mindig is laggolt és mindig is laggolni fog ha sokan vannak fennt a titanba, mert elkúrták a DICE-nál (nem csak ezt)

inaktív :C cu@bf3

Me0w
#5390
Bocs 😊 Kitorolheted 😊

Together we'll fly someday...

Me0w
#5389
Ha szaggat 1,5-el akkor a kettovel is fog. A program a szar, ne olj bele penzt...

Together we'll fly someday...

Carlos HUN
#5388
Na jó mindjárt indulok és veszek még ramot <#wow1>
De ha akkor is nyafogni fog titan modba meghalok 😄DDDDDD
2 giga ram csak elég lesz már neki most 1,5 el tolom

#5387
igen teszteltem a bf2142-õt .
de a demoval lehet neten nyomni ?

Kary vagy Karykeksz

JohnnySmith
#5386
Meow szokásos natur megnyilvánulása (jogosan) 😊)) Legalább nem kertelsz ezt értékelem.

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Boxer HUN
#5385
<#ravasz1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

koschwarz
#5384
ebben hogy lehet sniperfegyverrel zúmolni?<#idiota>

\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"

Boxer HUN
#5383
Én a BF2-t javallom, de úgy is te döntesz... <#eljen>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5382
jó kérdés..sokan nem szeretik a 2142-öt, de én (ha most veszel és csak 1-et) akkor ezt javaslom, árban is ugyanannyiba vannak. Demo alapján tetszett egyébként a 2142?

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Me0w
#5381
Ne haragudj, bazmeg, de amennyi felesleges sort ide beirtal mar reg elmehettel volna a boltba, leveszel egy dvd olvasot 3k-ert vagy - ne adj isten - egy dvd irot 8k-ert a polcrol, es menne. Ehelyett beszologatsz mindenkinek, mikor _neked_ van egy rakas szar a geped helyen az asztal alatt.

Together we'll fly someday...

#5380
Szerintetek a bf2142-õt vagy a bf2-õt vegyem meg inkább ?

Kary vagy Karykeksz

Beers
#5379
Ebben már kiadás elõtt is biztos voltam 😊!

DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!

Boxer HUN
#5378
...de nem is fogyott annyi 2142 a boltok polcairól, mint amennyi anno a BF2 megjelenésekor... <#nevetes1>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5377
Hát tegnap este sem sikerült benépesítenünk a HUN szervert 😊
BF2 esetén 2 hónappal a megjelenés után már 2-3 szerver volt és néha hosszú perceket kellett tökölni a join gombot nyomogatva mire betudtunk menni valamelyikre.
Most nincs ilyen tolongás. <#unalmas>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

Boxer HUN
#5376
OFF

Semmi gondom sincs veled, és úgy érzem, hogy az álltalam hozzád intézett hozzászólásaim korrektek voltak, (nem indulatos, agresszív vagy elutasító), ezért újfent nem értem a mostani támadásod. Viszont engedd meg, hogy egy apróságra felhívjam a figyelmed. A #5374-es hozzászólásodban bizonyos részek egyértelmûen utalnak az emberi hibázás Reason-féle modelljére!!!

Hogy értsed is, ezért röviden vázolnám:

Az emberi hiba általános fogalom, mely magában foglal minden olyan helyzetet, melyben a mentális vagy fizikai cselekvések megtervezett sorozata nem éri el elõre eltervezett szándékozott célját és ez a kudarc nem tulajdonítható valamilyen rendkívüli véletlenszerû körülménynek.

Hibák fajtái:

A cselekvések nem a terv szerint futnak le – függetlenül attól, hogy maga a terv helyes-e vagy nem. Ezek a végrehajtási és tárolási hibák, mivel a megfelelõ cselekvések sorozata vagy rosszul lett végrehajtva vagy/és már elhatárolásukban is hiba volt. Ezek az úgynevezett elvetések és kihagyások.
Az elvetések potenciálisan megfigyelhetõ, nem terv szerint lefutó cselekvés-sorozatok (végrehajtási hibák), mint amilyenek a nyelvbotlások, elszólások, elírások, félreolvasások.

A többit csak azért nem írom le, mert azok már a súlyosabb idegi állapotra utalnak.

ON

Erre varjál gombot... <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

ZOLCHI
#5375
Na figyu faszikám!
Elõzõ hsz-em második fele egyértelmû általánosítás volt. Te ezt bizonyítandólag,elkezdesz háborogni. Lehurrogsz olyan embereket (pl: Boxer),akiknek valszeg a kisujjukban több a tapasztalat e téren,mint azt álmodnád. (ne vegye senki fényezésnek) Megpróbáltak segíteni,többek közt énis. Nem ment. Te ezért elkezdted a gamét hibáztatni.
Szvsz egy gyakorlatiasabb gémer már levette volna abból a hibát,hogy több játéknál is elõfordult.

A másik! Páran megpróbáltunk foglalkozni a problémáddal! Te adod itt az okos,faszagyereket és beszólogatsz. Elég lett volna egy köszi is!!!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5374
Arcod az van, az biztos. Én meg 26 éves vagyok, na és? A kor nem érdem, nem hátrány vagy dicsõség, hanem állapot.
Azért is tartozik ebbe a topikba a témám, mert hátha valakinek hasonló problémája volt már, így tud nekem válaszolni. Vagy lesz neki. Vagy nem volt neki, de tippeket ad. Nem is csiszoltam tovább a témát, mivel kaptam pár jó tippet.
Ha még mindig nem tetszenek Mr. Professornak a "láma" (sic) hozzászólások, akkor el lehet õket kerülni.
Vagy majd te megszûröd, hogy ki mit írhat ide? Úgyis lement 5375 hozzászólás. Ja igen, lehetett volna csak 130 hozzászólás, ha a "lámák" nem jönnek folyton a fantáziátlan, tesze-tosza kérdéseikkel. Merthogy IDE születni kell.
gbc csabika
#5373
Elég naív feltételezés<#vigyor>

Boxer HUN
#5372
Viszont az már szomorú, hogy minimum 16 évesen (feltételezem, ugyanis a game 16+) nincs annyi fantáziád, hogy szisztematikusan kezd el keresni a hiba okát. Példa okáért írtad, hogy más játékoknál is elõfordult ez a jelenség. Ergo, nem ebben a játékban kell keresni a hiba okát, tehát nem is ebbe a topikba tartozik ez a téma. Aztán lehet, hogy én látom rosszul a dolgokat... de én már csak ilyen "nagyarcú billentyûzetakrobata" vagyok mind a 34 évemmel együtt. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5371
Ne oltogassál itt engem! Megfigyeltem, hogy az SG fórumain néhány mekkora nagyarcú billentyûzetakrobata ül, akik mindenkit leugatnak, akik bemerészkednek egy kis kérdéssel! Te talán úgy születtél, hogy professzor voltál mindenben?! Nincsen leírva az én problémám, és egyelõre az sem biztos, hogy rossz a meghajtóm. Valami bekötési, install porbléma is lehet - merthogy egyéb fórumokon is megérdeklõdtem.
Nem háborgunk, hanem segítséget várunk. Ha nem tõled, Mr. Professortól, akkor az arra érdemesektõl! Ha nem tetszik a kérdésem, ugord át, ne olvasd.
Szevasz!
gecc
#5370
Próba szerencse<#eplus2>

F1rstK1ng
#5369
meg lehet próbálni

inaktív :C cu@bf3

#5368
A HUN szerveren ma 8-kor?
Bár ezt egyszer már megpróbáltuk de érdeklõdés hiányában nem sikerült elindulnia a játéknak <#ticking>

Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)

papo21
#5367
<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

gecc
#5366
Hoppá D

gecc
#5365
A BF.HU az csak bísznek van<#falbav>

gecc
#5364
Na ,merre van a keménymag ?<#action>

ZOLCHI
#5363
Persze,igazad van. Az is az EA hibája,hogy vacak a meghajtód?
Itt a legtöbb ember csak háborog meg panaszkodik. Jönnek az abszolut láma kérdésekkel. Gondolkozni vagy olvasni viszont nem hajlandóak.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

Carlos HUN
#5362
195.228.45.119
17567 es port<#wink>

Amugy nekem se találja csak ha iprõl csatlakozok

Carlos HUN
#5361
Hát énis nagyon örülnék ha lenne rajta valaki végre <#rinya>

#5360
Miért, Zolchi, szerinted nincs így?!
Azért nem panaszkodom, havonta vehetnék magamnak X új játékot, de a pénz az pénz! 12000 Ft is, és fõleg megbecsüli az ember, ha a szüleitõl kapja a dolgot.
Aztán meg ugye nem mûködik...
Fujiryu
#5359
Rózsaszín pólót kapnak az új klántagok?

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

mNzJean
#5358
<#fejvakaras>Vazze én nem találom a magyar rankedot , EA HU , HUN ra semmi nem jön elõ.

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

#5357
akkor ne ott rohangálj, hanem a többi szerveren 😊

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Boxer HUN
#5356
Jah - jah.. <#hehe>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

gecc
#5355
Egyébként játszik itt vk ezzel a játékal a neten,az EA-HUN on már vagy fél órája rohangálok de nincs rajtam kivül senk!<#conf>

Fujiryu
#5354
Az az az eAb akik a lanon voltak?

Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.

#5353
mindig kitorlod a legszorakoztatobb reszeket <#wilting><#taps>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5352
Thx, és hol tudok velük kapcsolatba lépni?

Bob

Boxer HUN
#5351
Ajánlom figyelmedbe az eAb klánt! <#eljen>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)