Battlefield 2142
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
inaktív :C cu@bf3
Together we'll fly someday...
De ha akkor is nyafogni fog titan modba meghalok 😄DDDDDD
2 giga ram csak elég lesz már neki most 1,5 el tolom
de a demoval lehet neten nyomni ?
Kary vagy Karykeksz
Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)
\"...gyönyörű, fiatalos, matrózos...\"
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Together we'll fly someday...
Kary vagy Karykeksz
DC 4ever!!! http://hulyesuttyok.fw.hu / http://desertcombat.freeweb.hu / DC 15k / Bf2 topic 2. 100k :P!
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
BF2 esetén 2 hónappal a megjelenés után már 2-3 szerver volt és néha hosszú perceket kellett tökölni a join gombot nyomogatva mire betudtunk menni valamelyikre.
Most nincs ilyen tolongás. <#unalmas>#unalmas>
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Semmi gondom sincs veled, és úgy érzem, hogy az álltalam hozzád intézett hozzászólásaim korrektek voltak, (nem indulatos, agresszív vagy elutasító), ezért újfent nem értem a mostani támadásod. Viszont engedd meg, hogy egy apróságra felhívjam a figyelmed. A #5374-es hozzászólásodban bizonyos részek egyértelmûen utalnak az emberi hibázás Reason-féle modelljére!!!
Hogy értsed is, ezért röviden vázolnám:
Az emberi hiba általános fogalom, mely magában foglal minden olyan helyzetet, melyben a mentális vagy fizikai cselekvések megtervezett sorozata nem éri el elõre eltervezett szándékozott célját és ez a kudarc nem tulajdonítható valamilyen rendkívüli véletlenszerû körülménynek.
Hibák fajtái:
A cselekvések nem a terv szerint futnak le – függetlenül attól, hogy maga a terv helyes-e vagy nem. Ezek a végrehajtási és tárolási hibák, mivel a megfelelõ cselekvések sorozata vagy rosszul lett végrehajtva vagy/és már elhatárolásukban is hiba volt. Ezek az úgynevezett elvetések és kihagyások.
Az elvetések potenciálisan megfigyelhetõ, nem terv szerint lefutó cselekvés-sorozatok (végrehajtási hibák), mint amilyenek a nyelvbotlások, elszólások, elírások, félreolvasások.
A többit csak azért nem írom le, mert azok már a súlyosabb idegi állapotra utalnak.
ON
Erre varjál gombot... <#hehe>#hehe>
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Elõzõ hsz-em második fele egyértelmû általánosítás volt. Te ezt bizonyítandólag,elkezdesz háborogni. Lehurrogsz olyan embereket (pl: Boxer),akiknek valszeg a kisujjukban több a tapasztalat e téren,mint azt álmodnád. (ne vegye senki fényezésnek) Megpróbáltak segíteni,többek közt énis. Nem ment. Te ezért elkezdted a gamét hibáztatni.
Szvsz egy gyakorlatiasabb gémer már levette volna abból a hibát,hogy több játéknál is elõfordult.
A másik! Páran megpróbáltunk foglalkozni a problémáddal! Te adod itt az okos,faszagyereket és beszólogatsz. Elég lett volna egy köszi is!!!
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Azért is tartozik ebbe a topikba a témám, mert hátha valakinek hasonló problémája volt már, így tud nekem válaszolni. Vagy lesz neki. Vagy nem volt neki, de tippeket ad. Nem is csiszoltam tovább a témát, mivel kaptam pár jó tippet.
Ha még mindig nem tetszenek Mr. Professornak a "láma" (sic) hozzászólások, akkor el lehet õket kerülni.
Vagy majd te megszûröd, hogy ki mit írhat ide? Úgyis lement 5375 hozzászólás. Ja igen, lehetett volna csak 130 hozzászólás, ha a "lámák" nem jönnek folyton a fantáziátlan, tesze-tosza kérdéseikkel. Merthogy IDE születni kell.
https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)
Nem háborgunk, hanem segítséget várunk. Ha nem tõled, Mr. Professortól, akkor az arra érdemesektõl! Ha nem tetszik a kérdésem, ugord át, ne olvasd.
Szevasz!
Bár ezt egyszer már megpróbáltuk de érdeklõdés hiányában nem sikerült elindulnia a játéknak <#ticking>#ticking>
Válasz \'Isten\' üzenetére (#0)
Itt a legtöbb ember csak háborog meg panaszkodik. Jönnek az abszolut láma kérdésekkel. Gondolkozni vagy olvasni viszont nem hajlandóak.
Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.
Azért nem panaszkodom, havonta vehetnék magamnak X új játékot, de a pénz az pénz! 12000 Ft is, és fõleg megbecsüli az ember, ha a szüleitõl kapja a dolgot.
Aztán meg ugye nem mûködik...
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Meet_FUJI_Your_Maker A csalók örökös védelmez?je, a lagmentes játékos akinek bead mindent a szerver.
\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"
Bob