Battlefield 2142

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

gecc
#5500
<#taps><#eljen>

gecc
#5499
Valamiért nem tudok csatlakozni?

sanzik
#5498
én ott voltam <#integet2>
Carlos HUN
#5497
me másikat nem látja game monitor rankednak.

Carlos HUN
#5496
De az amin épp vagytok az kamu ranked a külföldi magyar servere gyertek fel!

gecc
#5495
OK,MÁS VK?

gecc
#5494
EA.HU 195.228.45.119

Carlos HUN
#5493
Felmegyek rá 10 perc mulva

gecc
#5492
Úgy látszik hogy csak én voltam olyan hülye hogy megvettem a játékot.<#buck>Még egy magyaral sem találkoztam<#mf2>
Az EA.HU-ra akkor jön vk?

Carlos HUN
#5491
Én nem láma demo serverekre gondoltam LOOLL

#5490
Ok THX

papo21
#5489
hol találom meg a magyar rankedet?<#wilting>

pTD-hU ptdclan.hu

#5488
probáld a German Killzone nevû szervert, egyébként egy idõben nekem is csinálta a kivagdosást a PB miatt, aztán megszûnt o_O

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5487
THX
Vagy 20 szervrt néztem 😞
Magyar IP???????
Valaki légyszives

Carlos HUN
#5486
Na ma megprobáljuk a magyar rankedet<#nyes>?

papo21
#5485
jajaj olyan szervert kell keresni ahinnan nem dob ki<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

sanzik
#5484
Van olyan szerver amirõl kidobált engem is.
Átmentem másikra és ott jó volt.
#5483
Mivel csóró vagyok, elkezdtem demózni, viszont 5 perc után kivág a PB frissítési hibával, pedig már 3x csináltam frissítést.
Valaki találkozott hasonlóval?

#5482
Kulturverseny van?

#5481
hja, ilyen kegyetlen ez a világ látod, a szemétjéhez eredeti kell.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Teflon Mike
#5480
haj de jó akkor nem kell 😊

JohnnySmith
#5479
"eredetit kell venni"

Cuore Sportivo & Power of Dreams Yippie-Ki-Yay Mother F*****! PS3 ID: Janos1982 (US),Johnny1982 (UK),JohnnySmith82 (HUN)

Teflon Mike
#5478
láma vagyok 😊 még csak 20 perce jáccok 😄 és bakker most mikor ki léptem hogy ide írjak és vissza akartam lépni akkor elinditóm a játékot lemeghy az összes kis köcsög filmecske és mikor profilt kéne válaszutani akkor kilép a vinfosba hogy hibát észlet a kruva annyát help

gecc
#5477
Nagy Ász lehetsz<#mf1>

#5476
<#lama><#taps>

frx|Deqwator \"tudod deqi, mi szeretünk és egyben féltünk téged :D\"

Teflon Mike
#5475
sziasztok nincs valami csít amivel unlockolni lehet ezeket a plussz dolgokat mint pl.: az a pajzs vagy az a lebegõ izé vagy gránát...

Carlos HUN
#5474
Tegnap nyomultam campen saját csapatbol látom valakinek nincs neve se semmi kise lehetet nyírni az se volt cheater és az a legszomorubb nem fogja meg ezeket a szarokat a pb<#levele>
És ugy álcázák magukat kinyírják direkt magukat hogy legyen haláluk is ne csak 33-0 pl

papo21
#5473
eredetit kell venni<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

#5472
és megcsináltam amit a F.A.Q.-ban írtatok!De semmi haszna..
#5471
Regeltem a demóban de azt írja ki amikor bejelentkezek hogy, nincs internet-em!Aztán azt kérdezte hogy akarok-e offlinban gamelni.Aztán le okéztam és azt írta ki hogy nem talál ilyen felhasználót.Reggeltem úlyra egész játékban és azt írta ki mikor kész lett hogy rossz cd-key.aztán ugyanazt írtaki amikor be akartam lépni!Valaki segítsen pls!
gecc
#5470
Ezért nem jó ez a unlock rendszer,sok kis sunyi miatt<#levele>
Ezen a (HUN) godfathers clan szerveren volt már vk 84.244.171.156

kBagyula
#5469
BFroe.com oszt jóvan.

\"One Group. One Spirit.\" Steam: kBagyula BF2: RogerNyul; BF2142: RogerNyul; CoDWaW: RogerNyul; MW2: RogerNyul; BFBC2: RogerNyul; WoT: RogerNyul

#5468
sok értelmes egyrakáson.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

ZOLCHI
#5467
Valszeg healing. Pálya szélén egymást gyógyítják egy verdában.

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

gecc
#5466
Na ez mi?<#conf>a titánjukat pedig szarrá lõttük<#mf2>

intelinszajd
#5465
Lehet a civilek úgy tudják megszünt...<#hehe>
...az oroszoktól minden kitelik <#rolleyes>

One Shot, One Kill... ---or--- Száz Shot Null kill..

ttibi
#5464
hogy lehet megszerezni a Troop Transporter Pint mi az a "10 Titan Air Drops"?

Boxer HUN
#5463
Kérdezz nyugodtan!!! Igaz, nekem nincs meg a progi, és anno béta teszterként játszottam vele utoljára, de ez nem tud megakadályozni abban, hogy kimerítõ választ adjak a kérdéseidre!!! <#hehe>



https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5462
miért, nem szeretnél te lenni az ördögi hetes az én kis listámon?<#vigyor>

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

#5461
akartam egy kérdést fel teni de ahogy visza olvastam elment a kedvem töle 😄
papo21
#5460
<#violent>

pTD-hU ptdclan.hu

ZOLCHI
#5459
Na ez lesz itt a bibi!

Ha az emberi agy elég egyszerű lenne ahhoz, hogy megértsük, akkor egyszerűségünkben erre már nem leheténk képesek.

#5458
A KGB '93-ban megszûnt <#integet2>

War. War never changes.

intelinszajd
#5457
Ne bántsátok szegényt <#vigyor2>
Lehet õ a KGB fejese, aztán ilyeneket mondtok rá és baj lesz <#hehe>

One Shot, One Kill... ---or--- Száz Shot Null kill..

mNzJean
#5456
Vazze lõni azért tudsz ? <#falbav> Hihetetlen ,mindig azt hiszem ,hogy a lámaságot fokozni már nem lehet ,de valaki mindíg rátesz a hülyeségre még egy lapáttal.<#wilting>

xfire:Jeanhungary www.jcsr.hu www.uleshuzat.info

Boxer HUN
#5455
<#wilting> ...a számítógépet be kell kapcsolnom, ha játszani szeretnék ezzel a játékkal??? <#fejvakaras>

https://restacar.hu (KÖZÖSSÉGI PORTÁL)

#5454
közel jársz hozzá, hogy te legyél a hatodik akinek azt mondom, hogy nem neked való ez a játék..áh már késõ kimondtam, gratulálok, te vagy a hatodik.

\"Sose vond magadra az ellenség figyelmét. Idegesíteni fogja a körülötted lévőket.\"

Supersix
#5453
Jah megtaláltam közben de azért THX!!

intelinszajd
#5452
A http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/ weboldalon ha bejelntkezel a BF2142 accountodal akkor meg tudod nézni a részletes statisztikád, közte a Dogtagsokat is 😊

One Shot, One Kill... ---or--- Száz Shot Null kill..

#5451
11.990 asszem