16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #7643
    Őöö, köszi a tanácsokat, de el kell, hogy keserítselek. Én idiótább vagyok a sokéves átlagnál. A "nevemben" az a két szám a születési dátumom!
  • Mester01
    #7642
    Ez azt jelenti szerintem hogy az internet kapcsolatodal épen van valami baja mert losing key packets (elveszitette a net táskákat) engem is sokszor evel a szaral...
  • Mester01
    #7641
    o nagyon jól nyomja!
  • pIIrash
    #7640
    Sosem gondolkoztam el az angol jelentésen. Tudom, hogy nem neked írtam ... de én is csak most nemrég vettem észre (20 nap játék után), hogy talán eddig az idiótáknak bocsájtottam meg és akiket nem akartam azoknak meg punish ...
  • hendrichharcos
    #7639
    Ja és még annyit szerettem volna mondani,hogy ha valakinek-valamiben tudok segiteni az keressen meg bátran.Én elég sokrétű vagyok,csak ezzel a rohadt szerverbérléssel nem boldogultam.De a HTWs KLÁN abban is remekelt.Nekik oda voltak kapcsolataik.Van egy két magas szintű ismerő söm,és gondoltam megkérem őket segitsenek ebben a dologba!!Gondolhatjátok mit össze cikiztek sőt még mostanság is e miatt.Nem ehez vannak hozzászokva.De ahogy mondják,ahogy az ember öregszik úgy hülyül. Este egy megaparti???Most megyek melózok egy kicsit!Nem szivesen de a kertészem beteg lett és nekem kell levágni azt a hülye füvet.Remélem be tudom inditani a gépet!?De lehet betonoztatok
  • hendrichharcos
    #7638
    Tegnap a papóval tényleg keményen nyomtátok,fályt is a szivem a másodpilóta helyére!De Papó most tanul-elemez hogyan kell repülni-nekem meg bőven elég majd a másodpilóta hely,mivel igy is számolja az időt meg a pontokat.Csak tanúljon.Olyan jó lenne még egyszer 20évesnek lenni- na de nem a mostani korban.Nem irigyellek benneteket,nem cserélnék sem mi pénzért se!!Csak a reflex meg ez a PC ismeret amit irigylek tölletek. De ami vár rátok a nagybetűs élet-hát az jó nagy pofáraesés. Tanulsz mint a güzü aztán meg nincs meló vagy minimálbérér-örúlhetsz ha nem feketén-robotolhatsz estig.A többit nem is sorolom.Csak annyit akartam kihozni ebből hogy ha netalán belekerültök ebbe a mókuskerékbe akkor talán itt nem lesz kedvetek acsarkodni-és mehet a JÁTÉK. Generációs ellentmondások vannak.Nekem van 65éves őröm is de van olyan aki csak most volt 18.Én a fiatalnak is megadom a tiszteletet.De ha nagy baromságot csinálnak,az öregből is kiverem a sz..t!
  • Janko313
    #7637
    Lépj ki a játékból és indítsad újra mert a patch óta valamiért leáll a pb.exe utánna evileg jó lesz! Ha nemsegít géprestart!
  • Tomi104
    #7636
    Legközelebb az igent nyomjad ugyanis azt kérdezi, hogy megbocsátod-e.
  • Alien69
    #7635
    Bassz, ma elmenekültem egy szerverről. Egyik hazánkfia kempelt a titánunk melett, ez egy dolog. Én is szoktam, bár nem így. A lényeg, hogy volt egyszer egy másodpilótám, és elkezd karattyolni, hogy gunship balra (angolul). Persze, pár kerülő után megint földet fogtam. Be is írtam, hogy idióta, spottold a gunt, ne pofázz! Mondanom se kell, hogy SENKI se spottolta. A kommander meg persze, tankozott. Úgy elmentem onnan, azt se mondtam, fapapucs! Annyi (lámi) rittkán gyűlik össze egy szerverre, pedig, volt klánjelzés is abban a szakaszban, amelyben voltam.
    Utánna már papo-val minden ment, ahogyan kell, egy másik szerveren.
  • vkhunter
    #7634
    ugy nez ki tenyleg csak ido kellet hozza, es mar muxik...kosz a segitseget!!!
  • pityu1973
    #7633
    A frissítéseket is letőltöted habár ez nem arra hivatkozik de hátha?
  • vkhunter
    #7632
    sajnos az megvolt es ugysem megy, a tűzfalat is kikapcsoltam hatha, de nem jo:((
    pls help :)
  • pityu1973
    #7631
    Frissisd a pb-det de játék közben is frissül csak ki kell várni.
    De az előbbit ajánlom.
  • vkhunter
    #7630
    Sziasztok tudnátok segíteni? Ma megvettem a játékot, feltelepítettem, és bármelyik szerverre megyek fel kidob 10mp. után ezzel az üzenettel:
    PB IMPORTANT: RESTRICTION: Losing Key Packets (B)ffff0001
    előre is köszönöm
  • Twetr0x
    #7629
    Enyémet egy NS szerveren Hofi_Geza Gyűjtögette.
  • pityu1973
    #7628
    Enyémet is mindig elveszi !

    Kár hogy nem adható vissza mikor egy oldalon vagyunk !
  • czky
    #7627
    A dögcéduláról jut eszembe.
    Tegnap felmentem egy késes szerverre. Volt egy gyerek, aki elég csítgyanús volt. Olyan távolságokról késelt, hogy az má hihetetlen. Erre kiszavaztattam...
    Ezek után meg elkezdett irogatni Buddy Request-ben mindenféle káromkodást...
  • czky
    #7626
    Adod vissza a dögcédulámat!
  • tamas76
    #7625
    Kedves drága gyermekem!

    Bocsi, ha punish volt, nem állt szándékomba, valszeg be akadt a kezem az infuzió kábelba. Bár elvileg mindig a nemre nyomtam, ha nem akkor tényleg kell az új szem, majd updatelek
    De szerintem én nem voltam, ha meg igen szójjá majd azt jól odarakom a kacsámat.
  • H2
    #7624
    Hé tata! Remeg a keze? Ne punisholjon má legközelebb!! Csókolom
    ...


    (ezt nem beefnek szántam )
  • tamas76
    #7623
    Én itt a nyugdíjas otthonban, a járókeret mellől próbálom követni kamaszkori csínyeiteket, háááááááááááát izé.......majd megnötök
  • zsuskoo
    #7622
    Egy mindenkiért mindenki egyért!
  • pIIrash
    #7621
    Hopp. Ez így félre érthető :D Szóval lehet jelölni nyugodtan akárkinek, aki már játszott/játszik/játszani fog velünk. Illetve azoknak, akik majd csatlakoznának hozzánk ... persze miután rendeződnek soraink.
    Mert a meló meg a vizsgaidőszak baromira nem segít hozzá minket ):

  • Mester01
    #7620
    Vannak a világon enél fontosabb dolgok ti meg ilyen kis hülyeségen vitatkoztok....
  • pityu1973
    #7619
    Tisztára mint a brazil sorozat az ember kihagyja egy kicsit akkor se marad le !
  • RoboGoD
    #7618
    Jaaaa, változott a szitu? Akkor nem törlöm a contact-ot. :)
  • pIIrash
    #7617
    Most már megbeszéléses alapon lehet jelölni.
  • Carlos HUN
    #7616
    Front van :)
  • papo21
    #7615
    mi a fasz van hülyék vagytok????????
  • Carlos HUN
    #7614
    nemisérdkel nem fogok ezzel foglakozni
  • Carlos HUN
    #7613
    Jolvan bocsánatot kérek tulreagáltam :D
  • RoboGoD
    #7612
    Tessék felmenni netre, nyomni egy késelős partit 1-1ben, és aki veszít, az bocsánatot kér...
  • pIIrash
    #7611
    Te tipikusan olyan gyerek vagy, aki ránézésre ítél? Azért, mert nem rakom tele smilekkal a hozzászólásomat még nem azt jelenti, hogy rossz szándékkal írtam.

    válasz erre | #7608: arra, hogy a játékosokat összegyűjtsék a már lent is említett BF2142 gyűjtő. A *818* gyűjtőt azért hoztam létre, hogy csapaton belül tudjuk, hogy mégis kikkel játszunk együtt. Ha mindenki aki már játszott velünk bejelölne, akkor 818 klán gyűjtő = lenne általános gyűjtő, ami már van. Tehát találtunk két olyan különböző osztályfelbontást, amelyek nem egyelőek és nem diszjunktak, ami ellentmond a ekvivalenciareláció és osztályfelbontás kapcsolatának.
    ha nálatok enyi az öszetartás magyarok közt akkor ritka szar klán
    most hoztam létre nemrég a gyűjtőt. a többieket invitáltam és még nem is beszéltünk erről a egész IWIW-es dologról, mert nem is beszéltem velük még semmiről, mert tanulok reggeltől estig. szal az, hogy mi alapján veszek fel embereket Ők nem is tudják. ezért örülnék, ha a klánt illetve a tagjait nem becsmérelnéd. ha valami bajod van, akkor E/2. személyben intézd hozzám.

    válasz erre | #7609 - #7610: soha nem néztem még le senkit. rólad meg tudom, hogy nem játszol rosszul. szal erről ennyit!
  • Carlos HUN
    #7610
    Ónnantol kezdve amikor megjelent na csak ennyit akartam leírni mielött még itt lenézel engem
  • Carlos HUN
    #7609
    Azért sztem kicsit viszakéne venni az arcból és a nagy képüségböl mert az alap bf2 nél én már ott voltam igaz nem klánal de publicon mindenki láthatot!
  • Carlos HUN
    #7608
    Ja bocs én csak jófejségből bejelöltem a klánt ha nálatok enyi az öszetartás magyarok közt akkor ritka szar klán!
  • pIIrash
    #7607
    Aha. Nyilván.
    Mellesleg nem valószínű, mert csak tagok vagy a klánhoz csatlakozni akarók jelölését fogadom el.
  • Carlos HUN
    #7606
    Jah bejelölöd aztán valami homosex oldalra használják fel a képeket XDDD
  • Carlos HUN
    #7605
    Bejelöltem Papo Pllrash klánját is meg a sima bf2142 öt is :D
  • Alien69
    #7604
    Ha jól megnézed a postomat, van a végén "pár" smile. Az utcsó is egy nevető, de a többi se túl komoly (szvsz). Ezen kívűl, már "rég" ott vagyok az iwiwen a bf2142-ben is.