16212
Battlefield 2142
  • nono55
    #8907
    nem jövünk össze estére páran és keresünk egy servert?
  • nono55
    #8906
    ez nem egy köcsög igaz, kis kancsó?
  • nono55
    #8905
    sorry ha valakinek etnikai hovatartozását sértegetem!pontosítom a helyzetet!tehát ukrán,dojcs,és vöröscsillagos servereken kívül van-e magyar!!!!!!!!!!!!!?????????????amúgy meg a játékban is az EU katonák küzdenek a kínaiakkal, szal erről ennyit!:P
  • kolbi870315
    #8904
    Túl érzékeny..
  • AdambanHun
    #8903
  • AdambanHun
    #8902
    A war téma most egy kicsit érzékeny kérdés. Kérdezd meg 2 hét múlva.
    Nem is tudtam, hogy vannak itt kommunisták meg a fasiszták...
  • ansell
    #8901
    Karkand_2142
  • nono55
    #8900
    ja és nincs valami legális unlock kódotok, amit problémametessen lehet használni?pontosabban ami az EA szerint nem minősül csalásnak, pl csak egy fegyver, vagy egyéb kiegészítő kód?
  • nono55
    #8899
    szevasztok!hol szoktatok wározni?csak mert magyarokkal szeretnék, nem kommunistákkal meg fasisztákkal,ferdeszeműekkel...nincsen magyar serveretek?üdv
  • AdambanHun
    #8898
    Heindrich! Örömmel látom, hogy jót tett neked a pihenés.
  • Sanko
    #8897
    már megy
  • kBagyula #8896
    még melózom. :P
  • Sanko
    #8895
    tudtok kapcsolodni?
  • kBagyula #8894
    bittos babot evett....
  • hendrichharcos
    #8893
    Szerintem nem lehet mindig nyerni-az ember nincs mindig olyan hangulatban-formában.A múltkor mikor játszottunk én teljesen le voltam törve,hogy milyen pocsék is vagyok!!!Azóta rályöttem-ahogy játszogatok, hogy minden csak nézőpont kérdése!!!Nem én vagyok olyan rossz-ti vagytok annyival jobbak!Tehát csak +van kell hozzáállni a dolgokhoz!! LEGKÖZELEBB JOBB LESZ
  • Sanko
    #8892
    ea bepukkant?
  • kolbi870315
    #8891
  • kBagyula #8890
    Kellettél volna nagyon.
  • Alien69
    #8889
    Hát, éppenséggel nem voltam otthon. Ezek szerint, nem találtak helyettesítőt.
  • reaper4
    #8888
  • nYoMi
    #8887
    Halo ujra itthon ma vlki game este? ;]]
  • AdambanHun
    #8886
    Nem volt gunshipetek?? Csak nem elvették a tieteket????? Az azért csúnya volna... A Verdun egyébként az egyik legszarabb pálya, én nem waroznék ott.
    Most már egyébként értem, hogy miért volt a war után publicon az a kegyetlen, hajnalig tartó base campelés. El is menekült mindenki a szerverről.
  • H2
    #8885
    SUEZ még szarabb volt! Gyenge line-al és rossz játékkal (én se éreztem a dolgot ) ennyit sikerült kihozni a tegnapiból! Mind1, lehet legalább drukkolni megint! Előre is kösz!
  • kBagyula #8884
    "elkúrtuk, nem kicsit, nagyon"
    Az első körben még ott voltam, a másodikra már el kellett mennem otthonról, de nem volt silónk, nem volt gunship-ünk, ezt a Verdun témát át kell alaposabban gondolni az alap elgondolás jó szerintem, csak finomítani kell rajta 1kicsit.
    Suezen, nem tudom mi volt a helyzet. No meg semmi sem tart örökké. Azért szép meccs volt.
  • AdambanHun
    #8883
    Lancs Special Forces - HTW 2:0. King, akarsz beszélni róla?
  • RoboGoD
    #8882
    Me of us one?
  • kolbi870315
    #8881
  • papo21
    #8880
    csak nem kikaptatok?
  • F1rstK1ng
    #8879
  • kBagyula #8878
    Használj XP-t.
  • kutyafulu
    #8877
    Hali!
    Van 1 problémám nem tok játszani az új nvidia driverekkel a régit meg nem rakja vissza
    Gépem:Vista 8600GT
    Driver:162.22
    Ötlet????
  • pIIrash
    #8876
    Esetleg Alt+0174 ? ®
  • F1rstK1ng
    #8875
    szóval, azért spam-elek mert az originál jelet nem írja ki a fórum r (hiába illesztem be)
  • F1rstK1ng
    #8874
    bocsánat =HTWŸ=
  • liquivent
    #8873
    Nem tudom, de asszem Augusztusra ígérték, bár mondjuk Én ki akartam próbálni a bétával, de mihelyt elkezdte tölteni a pályát, kilépett a windowsba. De kiváncsi vagyok már Én is.
  • F1rstK1ng
    #8872
    Nekünk nem ártana, egy ilyen láma biztos nem tudná helyesen beírni a =HTWŸ= prefixet.
  • raykrepsz
    #8871
    Liquivent: pedig az ilyen srácokra nagy szükség lehet egy klánon belül Tényleg a rendes 1.4-es patch mikorra várható? A béta már több mint 1 hónapja kint van.
  • Ribizlee
    #8870
    LOL remélem találkozok vele.amúgy csak szóljatok nekm.jövök és addig fogom késelni míg megunnnnnyyyyya
  • liquivent
    #8869
    Arról nem is beszélve, hogy Zsoltis hosszas írogatás után a játékban, majd beállva a szakaszunkba szóvan is igen butáskodónak bizonyult.
    Megkértem, hogy legyen szíves kivenni a klán előtagot, mert nem vettük fel, erre Ő azt mondja, hogy nem veszi ki, mert már fel van véve. Erre mondom neki, hogy Én vagyok a Leader és nem vettük fel. Mondja Ő hogy mit tudok csinálni, ha nem veszi ki? Erre azt válaszoltam, hogy elmesélem a magyar játékostársak körében, hogy mekkora egy idióta!!! Ennek az ígéretemnek tettem most eleget... Bocsi Zsoltis, de kicsit normálisabb is lehettél volna.
  • RoboGoD
    #8868
    Mikor jön az új patch, ami nem béta?