16212
Battlefield 2142
  • AdambanHun
    #8947
    Így van, mindenkitől (Nono, King) elnézést kérek.
  • pityu1973
    #8946
    süti remélem lessz alkalmam kiprobálni!
  • pityu1973
    #8945
    Frissisd le ez általában segít egypár dolgon de nem mindenen sajna ezt el kell viselni.
  • H2
    #8944




    Amúgy jók a pályák! Új terepruha , silórakétát lövő APC, stb!
  • nono55
    #8943
    köszönöm a választ!

    végre találok értelmes embereket is...:P
    jó ez a game,de most megyek mert a PB szarakodik és kezd idegesíteni...

    ÜDV.
  • H2
    #8942
    Yepp! Off lesz! Na ez a hungarikum!



    Szánalmas brigád!

    ...
  • pityu1973
    #8941
    Üdv Nono55 itt a forumon!
    Egy kicsit Off voltam a napokban és most olvastam végig a forumon a kimaradt részeket és gondoltam hozzászolók egy kicsit én is a szópárbajhoz.
    Hidd el AdambanHun jó gyerek csak egy kicsit sokat dolgozik mostanában a lelkem, meg tegyük hozzá te sem éppen finoman kezted itt a fórumon való online életedet. Na de erről enyit. Kérdezz nyugottan itt biztos segíteni fognak akkikkel itt találkozol azokkal biztos fogsz a játékban is a legtöbbünknek ott a nick neve is igy ha ránk találsz és felveszel minket akkor tudsz velünk játszani azokon a sok kisípolt publik szervereken mert jelenleg csak ezeken tudsz. Ment egy pár probálkozás saját magyar szerverre is de jelenlegi állapotában most még nincs. De ha lesz is azokon is lesznek kűlföldi játékosok mert különben nem kapsz ranked engedélyt. Igy nem biztos hogy egy ranked public magyar szerveren fogsz tudni játszani ha full lesz, ráadásúl főleg külföldiekkel mert ugye bérelt helye csak a szerverüzemeltetőknek van a többi meg szerencse kérdése hogy van e hely rajta. Sose a szervert nézd.
    Itt a lényeg a Budy listádra vegyél fel minél több magyart és akkor tudsz velük játszani. Ami még fontosabb a sokk felvett ember között fogsz találni azonos kánhoz tartozokat melyek olykor együtt egymás mellet vagy éppen egymás ellen zúznak mikor hogy hozza a sors. Ez kezdetben zavaró lesz de ha belemelegedsz és elérsz egy bizonyos szintet akár még be is jutsz valamelyikbe és akkor semmi sem ment meg a jó játék menetektől mert ennek a játéknak ez a lényege a csapat munka. Csak így fogsz hamarabb fejlődni ha ebben gondolkosz. Klán neveket nem sorolok nehogy elfogult legyél (meg nehogy sértődés legyen). Sok jó magyar klán van sőt olyan is akiket nemzetközi szinten is jegyeznek. Biztos vagyok benne meg fogod találni azt akikkel szivesen játszol együtt.
    Szóval ne törjön le semmi ez csak játék. Ha meg meg lesz a Weblapunk akkor meg sok sok infóval fogsz gyarapodni.

    Hülye kérdés csak az amit nem kérdeztek meg.
  • AdambanHun
    #8940
    A térkép olyan amerikaisra sikerült. Mo. a Russian empire-ben. New Berlin valahol a mai Lengyelország területén a Russian empire-ben. És azt sem tudtam, hogy a Tunis Harbor olaszban a szárazföld közepén van...
  • kBagyula #8939
    Nem gyönge: 862MB :DDDDD A héten lesz másik szerver is.... ;)
  • H2
    #8938
    Conflict 2142

    Holnaptól megy a serverünkön!!! Ha szeditek sokan, akkor mehet a közös game!
  • kBagyula #8937
    Nekem bejön. A Karkandi feeling kerály lenne. De én úgy veszem észre, hogy ez egy mod vagy mifene lehet majd, vagy egy amolyan honfoglalósdi, mint amikor a PoE2-ben kellett a kontinensen "országokat" elfoglalni. 1 pálya egy ország, 2 csapat egymás ellen. Nyilván ezért tesznek bele minnél több custom mapot, mint pl. Karkand...


  • liquivent
    #8936
    Amúgy meg nemsokára kész a weblapunk, amin sok-sok hasznos infó lesz elérhető, akár kezdő, akár haladók számára...csak kva sok az infó meg a fordítás...
    És ha minden jól megy, akkor lesz hamarosan magyarisztáni szerver is...
  • liquivent
    #8935
    Ha sokáig nem jössz, ki leszel rúgva klánból...nem szeressük a kummantósokat...
  • AdambanHun
    #8934
    Nem baj.
  • Alien69
    #8933
    Remélem, AZ a pálya soha a büdös életbe nem lesz hivatalossan a BD2142 része! Nagyon megutáltam, a sok bug csaló miatt, meg egyébb szenyaság okán, és ha vélettlenül a 2142-be is átraknák, akkor lépnék a fenébe ebből a trágyaléből. Van bőven választék, pl Moha Airborne jön nemsokára (remélem).
    Kár, hogy ahoz is van köze az EA-nak.
  • F1rstK1ng
    #8932
    Miért baj az, hogy felvettünk egy 13éves skilles játékost a klánba?

  • AdambanHun
    #8931
    Állítólag néhány éven belül egész Budapestet bewifizik. Addig meg csak kibírod. Sziro azt csinálta néhány napig, amikor nem volt videokártyája, hogy bejött TS-re, és hallgatta, hogy hogyan játszunk.
  • tojas1
    #8930
  • tojas1
    #8929
    Örülök,hogy ilyen jó a hangulat itt a fórumon.
    Bárcsak azt tudnám mondani,hogy este én is leszek.
    FINGOM nincs,hogy mikor lesz végre NETEM,KU..A szar
  • nono55
    #8928
    köszi!

    te legalább intelligens ember módjára tudsz kommunikálni, ellenben...

    este megkereslek, még is dolgozom, aztán "csatlakozom" rád...vagy mi...
  • nono55
    #8927
    érdekes.
  • AdambanHun
    #8926
    Valóban nem, meg Trumpfnak sem. Nem is értem, hogy bírjátok.
    Leszel ma este?
  • kolbi870315
    #8925
    A PB-vel kapcsolatban ne tiszteld a mérnökurak munkáját ha kérhetem.
    Köszönöm.
  • tamas76
    #8924
    Ádám, nekem nem nagy az arcom, és nem is azért lett szélesítve az ajtó keret a fejem tájékán.
  • kBagyula #8923
    Használd a "válasz erre" c. gombot pls!
  • kBagyula #8922
    Először nyomok rád egy accept-et, ha megyek játszani, de az ma csak estefelé lesz... onnantól ha online vagyok látod merre kóbászolok. Általában elég sok magyarisztáni van a környezetemben ilyenkor, találsz még buddy-kat köztük biztos.
  • AdambanHun
    #8921
    Ezen és más fórumokon irogatók jellemzően azt a nicket használják, amik a játékbeli neveik is. Ha a játék bal alsó keresőjében bejelölöd ezeket a neveket (és azok vissza is jelölnek, mert tegyük fel szimpatikusnak találnak) mindig látni fogod, hogy melyik szerveren vannak éppen, és rájuk csatlakozhatsz.

    Az arca sajnos mindenkinek nagy - ez már csak egy jellemző emberi tulajdonság. Ha egy kezdő nem is veszi a fáradságot, hogy az alapvető infóknak utánanézzen, itt a fórumon mindig szívesen segítenek neki. A legtöbben viszont legalább az elején megpróbálnak udvariasak lenni, pláne nem náciznak, kommunistáznak vagy verik hőbörögve az asztalt.

    Részemről lezártam a témát.
  • zsuskoo
    #8920
    Bocs Papo, h mútkor csak úgy ukmukfuk eltűntem de mennem kellettm majd lekköz pá!
  • nono55
    #8919
    megtaláltalak a budilisztben :P, de hogyan jutok oda ahova te?
  • nono55
    #8918
    hogyan tudok rád csatlakozni?

    a politikát hagyjuk...félreértjük egymást!
    Kezdőként nem akarom a csillagos eget egyből, csak pl a STALKER-ben miután megvettem és reggeltem a programot, küldtek ajándékba unlock kódot!és ezután érdeklődtem,hogy van-e ilyen itt is!amúgy a játékmenete miatt vettem meg ezt is, nem csaló akarok lenni,meg ugyen van PB! tisztelem a mérnökök munkáját, mivel megvettem és nem csalok!mivel egyéb dolgokkal kapcsolatban információhiányban szenvedek, ezért jöttem a fórumba!és mert az unlock után érdeklődöm, nem kell csalónak minősíteni és oktatni!sajnálattal tapasztalom, hogy van a fórumban egy-két ember aki lehet hogy már kívülről fújja a gammát és holt unalmasnak találja, de kezdők mindig is lesznek és ezzel a mentalitásal nem hiszem valaha is magyar server fog születni, mert a büdös életbe elmegy a kedve az embernek ettől a hozzállástól!a nagy arcot kicsit kicsinyíteni kellen,mégha nehéz is!

    és mivel 25×-re kérdezem ,hogy hol szoktak a magyarak játszani és én hogyan tudok oda csatlakozni, azt végre megköszönném!mivel szerintem ti si jobban nyomjátok ha magyarokkal vagy körülvéve, nem nác....ööö....bocsánat, némettel vagy hollandal stb.
  • kBagyula #8917
    Meg kérdezel itt valakit, hogy milyen néven játszik és felveszed a buddy listára a játékon belül. Vagy csak egyszerűen keresgélsz a szervereken "magyaros" nevű emberkéket, mint pl. RogerNyul, Twertox, Ansell.... stb.
    Vagy megnézed a BF2142 statoldalát, ahol lehet országra szűrni a játékosokat.
  • kBagyula #8916
    Ilyenbe bele sem gondolok... játszok oszt kész. Sokszor előfordul, hogy saját klántársaim lebicskáznak, amikor páblikolunk.
  • nono55
    #8915
    ezt kérdeztem, hogy hogyan tudom meg hogy hol vannak magyar srácok????
  • nono55
    #8914
    miből gondolod,hogy utálom őket?mert a németre azt mondtam, hogy fasiszta?jobb mint a náci,nem?ezt a büdös életbe nem mossák le magukról!

    ja és szerinted a magyarokat hogy hívják?
  • AdambanHun
    #8913
    Bunny!
    Hát azok után, hogy felvettetek egy 13 éves gyereket a klánba, éppen azon gondolkodtam, beírok valami remek pedolfil viccet a honlapotokra. Aztán meggondoltam magam, nehogy sértődés legyen belőle, meg lehet hogy a srác bármikor agyonalázna, ha összefutnánk valami szerveren.

    Igen frusztráló, ha egy véres kezű mészárosról kiderül, hogy az életben egy magas hangú, 30 kilós, szemüveges és pattanásos pre-pubertás, aki minden egyes alkalommal lealáz.

    Twetrox, Ribizke, mondjatok valami csúnyát!
  • kBagyula #8912
    Viszont ez a videó űberdurva állatkirály!
  • kBagyula #8911


    Ezen besírtam.
    "a legegyszerűbb, ha ránkcsatlakozol."
  • AdambanHun
    #8910
    Nono!

    I. Az inlockokat kemény játék eredményeként megszerzett pontokkal lehet megkapni. Ez a játék mozgatórúgója, ha nem így lenne, és egy programmal installálhatnád, az már egy másik játék lenne (single playerben lehetséges). Ennek megfelelően itt mindenki 1. eredeti játékkal 2. kemény 3. és hosszú munkával 4. saját ügyessége révén szerezte meg az unlockokat és és a kitüntetéseket.

    II. Időről időre feltűnik (ezen és más) fórumon egy-egy kezdő játékos, aki 1. ingyen 2. és/vagy csalással akar egyik napról a másikra mindent, ami azoknak akik tisztességesen és fáradsággal jutottak előre, nagyon nem szimpatikus.

    III. Itt EU (nem részletezem) vs PAC (Pán-ázsiai Koalíció, oroszul "beszélnek") van csak. Az ázsiaiakról talán túlzás lenne az állítani, hogy ők a kommunisták, az meg hogy kik a fasiszták végképp nem tudom, az EU gondolom szerited sem az. Az ilyen beszólások a politikai fórumokra valók, már ott is hányingert kap tőle az ember.

    IV. Ha magyarokkal akarsz játszani, vegyél fel bennünket a buddy listádra. Mindannyian szívesen játszunk más magyarokkal, és kezdőkkel is. Ha jól sejtem kedvenc, pláne állandó szerver nem bagyon van, a legegyszerűbb, ha ránkcsatlakozol.
  • czky
    #8909
    És a kínaiak mióta beszélnek oroszul?
    Nincs magyar szerver!
    Keress magadnak vmi megfelelő szervert, amit nem az általad utált nemzetiségű emberek üzemeltetnek!
  • kBagyula #8908
    Nincs magyar szerver.
    Miért nem jó neked a német/angol/holland/francia/osztrák/.... szerverek? Van kismillió hazai srác akik esténként ezeken nyomatják.