16212
Battlefield 2142
  • Alien69
    #8867
    Tegnap elött töröltem először a buddy listámról egy "embert". Hans-Erik nevü idióta láma stb... Nagyon kiakasztott. Végre, a másik oldal gunshippesei aránylag jók voltak, legalábbis össze játszottak, érezhető volt az összeszokottság a pilóta/gunner között. Erre ez a f*szláma egyszer se adta át a gép vezetését, mindenáron Ő akarta vezettni. Pedig már mindent irogattam neki, sőt, már az ellenfelünknek is, hogy sorry, de Erik vezette nektek a gépet, nem én. Már leTK-ztam az idiótát, meg minden, de nem értett belőle. Ilyenkor tök ideg vagyok. Nem azért, mert ÉN jobban tudnám vezettni (ez most mellékes, hogy ebben az esetben éppen igen), de ha mindig a másik fél nyer, akkor azért észre vehettne valamit. Pedig, amíg éppen nem ért a közelünkbe az ellenheli, még ki is szedtem a TV rakettával tankokat, meg (csapatszállitó)heliket is. Bár, éreznem kellett volna hamarabb, hogy láma. Használta lebegéshez az "S" gombot.
  • papo21
    #8866
    semmi extra sok a lelkes fiatal magyar! ma is volt egy zsoltis nevezetü tehetséges idiota mindenáron be akart állni klánunkba söt enedély nélkül fel is vette a klánunk nevét ! tiszta nyomorék
  • pIIrash
    #8865
    Amikor már megől az unalom:

  • RoboGoD
    #8864
    Meggyüttem. Suez környékén minden rendben. Van valami fontos újság?
  • pityu1973
    #8863
    Oké, csöőő, és pinhenjél!
  • Twetr0x
    #8862
    Papoval minket kirúgtak egy szerverről, mert elvittük a vadászgépet az admin elől, és sokáig nem zuhantunk le.

    Na, én egy hét múlva jövök, addig ne vérezzen el minden külföldi, hagyjatok nekem is
  • pityu1973
    #8861
    Köszi és a priviben a fordítást is ha nagyon tele van a t....m velük akkor letesztelem csak a hatás kedvéért !
  • kBagyula #8860
    S*** my d**k you as*hole.... pl.
  • pityu1973
    #8859
    Ez a bekaphatjátok ez tetszik létszi nemzetközi nyelven is írd le kiprobálom he he.......ja és bele irom a házigazda nevét is.


    hmmmm semmi gond csak beittammm.... hukk ....hukk
  • kBagyula #8858
    Az EA link nem arra való. Az unlockot a játékon belül kell kiváltani.
  • AdambanHun
    #8857
    Igen ilyennel mi is találkoztunk. Néhány szerveren előre meghatározott számú játékos (pl. 3) lehet egy klánból, amelyet a pre-fix alapján szűr ki a szerver. Ha tehát átírod a pre-fixedet pl. =Bekaphatjatok= -ra már nem is működik a dolog.

    Nem mintha érteném mire jó ez.
  • nono55
    #8856
    srácok,ezt az EA Linkes dolgot nem értem,ahol a cuccokat lehet unlockolni.azt mondja,hgy tőccsem le,na de honnan?
  • Alien69
    #8855
    Asszem kb 2-3 nappal ezelött volt egy "tök jó" eset. Az összes HTW-st kidobták a szarverről! De, mivel nekem más a prefixem, én bent maradhattam. Aztán, egy kis játék után szépen beanyáztam, és leléptem.
  • kBagyula #8854
    Ha valami tiltva van az a házigazdákra többnyire nem vonatkozik. Olyankor megy a "sértődés" a részükről, amikor mi is elkezdjük az ő módszerüket alkalmazni.
  • kBagyula #8853
    Ilyen szempontból nem válogat a szerver. Scriptelni lehet(ne), de nem engedik az EA-ék.
  • nono55
    #8852
    no legyalultam a Pistát, Xp fel, most megy a Bf2142, oszt aggggy neki!!!!!!!!!!
  • trumpf1
    #8851
    Azt azért tegyük hozzá, hogy amikor megkérdeztem elmenjünk-e, beírták, hogy minden ok. Azóta is jártunk arra és nem volt - a Pityu által említett rakosgatáson kívül - semmi gond. Én spec kifejezetten élveztem ott a gémet.
  • AdambanHun
    #8850
    A kedvencem az volt, amikor a szerver házigazda klánja felháborodott azon, hogy bevédtük a silókat, és hőbörögtek, hogy miért nem hagyjuk őket játszani.

    Azt hiszem, jó, ha előre tiszta mindenkinek, hogy mik az adott szerveren a szabályok (pl. RDX és gránát a titán folyosóin, base camping stb.). Bár az meglepne, ha ezek a fiúk előírnák, hogy kötelező körbe-körbe rohangálni a pályán...
  • pityu1973
    #8849
    Na de a leadert!!! Az ilyen ne üzemeltessen szervert! Menjen oszt TETRISZEZZEN !
  • kBagyula #8848
    Ez szerver beállítás kérdése.
  • pityu1973
    #8847
    Nem baj nekem van kendvencekben egy jó kis szerver ők is elég sokan vannak és általában fent szokot lenni az egész csapat rajta megnézhetnénk őket is. Úgyláttam eléggé összeszedet házigazda csapat.

    A kidobásról meg annyit nem tudom hogy a gép csinálja vagy az admin de amikor a leadert átdobja a csapatból meg kiveszi na akkor szokott el menni a kedvem. De Talán ezt F1rst-K1nq szakmailag jobban tudja.
  • liquivent
    #8846
    Pedig pont az SVH nem szokott kidobálni, inkább elmennek máshova játszani... :) Elég sokat tolunk a szerverükön...
  • kolbi870315
    #8845
    Az SVH tegnap este engem is kidobott. Jó volt a tegnap esti jaték.
    Köszönet érte a PTD-nek.
  • kBagyula #8844
    Az szép volt tegnap. Csak a Titánra haragszom, alig lehet kiírtani a komákat a folyosó mélyéről.
  • kBagyula #8843
    Nálam lát vagy 300 körül.
  • liquivent
    #8842
    Sok szerver van...a hiba az Ön készülékében van...
    Srerintem ha van tűzfalad azt lődd le amíg játszol, nekem a PunkBusterrel akad össze mindig pl.
  • nono55
    #8841
    ÉS HÁNY SERVER LÉTEZIK KÁBÉ?mert én tegnap csak 2-őt találtam és eléggé lehangolt!
  • liquivent
    #8840
    A Szerverekről kidobás....na egen...Tegnap három szerverről is ki lettünk dobva kora délután, mert a vert helyzetből megfordítottuk a meccs állását a szervergazdákkal szemben...arról nem is beszélve, hogy csak hárman vagy négyen voltunk éppen. Estére meg már az SVH is elhúzott saját szerveréről, mire a PTD és a HTW is megérkezett....mondjuk előtte sem volt sok esélyük. :)
  • czky
    #8839
    Leginkább pontot vesztesz, meg ha sokat vandálkodsz a társak közt, akkor kivághatnak a szerverről...
  • nono55
    #8838
    tényleg, ha mondjuk nem megfelelően viselkedsz multyba, pl kinyírod a társaidat akkor nem veszítesz rangot vagy felszerelést?
    Persze egyszer-kétszer előfordul, hogy a társad fejbetolod, de mégis....:D
  • pityu1973
    #8837
    Sajna kamikaze akciók itt is vannak főleg ha olyan szerverre mész ahol a baráti tűz ki van kapcsolva!
  • nono55
    #8836
    ez a jó!nem akarom fiatalabb társaimat sértegetni, de viselkedésükön megfigyelhető a koruk és egy húzós fájtban nem biztos, hogy azt csinálják amit köll!bár én 25 vagyok, de a kamikáze akciókat nagyban elkerülöm!ezért jó a B2142 meg bármelyik Battlefield mert inkább a taktikára és a csapatmunkára mentek rá a készítők.

    Jut eszembe, tímszpíket használtok?(én nem)
  • kBagyula #8835
    Az az igazság, hogy annyira nem is izgat a dolog, csak addig amíg ki nem kerülök a játék főmenüjébe. Van elég sok szerver ugyanis.
    Anno a BF2-ben is voltak olyan adminok (ugye akkoriban volt 4-5 hazai ranked is) ahonnan előszeretettel hajigálták ki a népet, mert elvitte előle a helit, repcsit, kommanderkedni akart... stb.

  • kolbi870315
    #8834
    Ezt megcsináltam, az összes mappánál is megcsináltam még se ment.
    Ez van.
  • pityu1973
    #8833
    Ebbe az a legbosszantóbb hogy mi magyarok még esélyt sem kapunk ugyan erre forditott esetben. Itt is látszik hogy ha pénz van minden van.
  • kBagyula #8832
    Szerény személyem már 34.
    Elég széles a paletta egyébként. Vannak idősebbek és jóval fiatalabbak is.
  • nono55
    #8831
    ti amúgy milyen idősek vagytok?csak mert megalázónak találnám,ha egy 10 éves szájbergyerek elkenné a szánszélét!!!:P(bár én sem vagyok vérprofi)de azé mégis!
  • kBagyula #8830
    Ja, jól látod, gyűjtöd a pontokat és válthatsz ki fegyvereket és egyéb cuccokat + rangot is lépsz.
  • kBagyula #8829
    Egyre gyakrabban tapasztalom, hogy vérprofi vérpisti német/holland 10 éves korú, adminjogokkal felruházott kispöcs hajigálja ki a népet a szerveréről, mert jobbak mint a házigazda. Nem tudom, hogy a BFRoE üzemel-e most egyáltalán. Ha csoportosan elkezdenénk felnyomkodni őket, akkor alighanem elvennék tőlük a ranked szerver üzemeltetési jogokat rövid időn belül...
  • pityu1973
    #8828
    Ez akkor a legjobb amikor az egész Clánt kidobják a publicról mert nem bír velünk a házigazda !

    Meg írkálják hogy miért nem hadjuk őket játszani !