16212
Battlefield 2142
  • Szoki333
    #12041
    Még egy ilyen sz*rt ahogy ezt a játékot árusitják...
    A Northern Strike-ot(lehet külön venni) az egyik haveromtól megkaptam szülinapomra, de a BF2142 nincs meg. Nézem a boltokban:A BF2142 csak BFNorthern Strike-kal lehet megvenni! Van valakinek egy eladó BF2142-je?
  • papo21
    #12040
  • RoboGoD
    #12039
    A joy stick-et azért írtam külön, mert másra céloztam...
  • papo21
    #12038
    lama vok nem joy al nyomom:((
  • RoboGoD
    #12037
    Csak jót akarnak neked. A másik kezeddel közben cibálhatod a joy-stickot.
  • papo21
    #12036
    ok már várom akkor majd annyi esélyt kaptok hogy csak az egyik kezemet használom és monnyuk pajzsot se használok
  • papo21
    #12035
    na akkor elmondom az egésznek a lényegét elinditod a gammát bejelentkezel és min 2 szer login ablakra levág és harmadszor meg megfagy sajna ez naprol napra azota van kb hogy kijöttek hirrel meg kidobták 1.5 betat ha 1.5 után is ez lessz abbahagyom asszem mert ez igy hülyeség inkkáb nézünk más játékot ugyis van annyi mint a szemét
  • liquivent
    #12034
    Engem egy kör alatt 2-3x is kibaszik, hogy rohadjon meg, de van hogy csak szimplán lefagy a gamma. De van, hogy 2 kör is lemegy gond nélkül, néha-néha... De most írtak valamit a weben, hogy a héten orvosolják a problémót...úgy legyen.
  • zee21
    #12033
    nah papó kezdhetsz félni!!! :D ha végre rászánom magam és az OKbissal összeállunk no way hogy te sokáig fent repkedjél :D Amugy bf2 is csinálja a kibaszakodását !!
  • RoboGoD
    #12032
    Hát nem csodálom, hogy ettől a témától ilyen ingerült mindenki. Én már annak is örülök, ha 1 parit végig tudok csinálni az elejétől a végéig. Lehet, hogy megint BF2-zök egy kicsit...
  • spacecrony
    #12031
    No problemo.
  • czky
    #12030
    Akkor nem szóltam! :)
  • spacecrony
    #12029
    Félreértettél a master server mostanában nem is annyira master,
    erre célozgattam.
  • czky
    #12028
    Leírom a gondomat. Te ezzel a "Master server mi ? - Ugyan már." hozzászólásoddal kijelented, hogy ez nem így van, pedig NEM TUDHATOD. Fogalmad se lehet, hogy milyen üzenetet irogat nekem a game, mivel nem láttad. De te azért jobban tudod...
  • spacecrony
    #12027
    Kösz ez jólesett.
    Mi az amit nem tudok ?
  • czky
    #12026
    Nem tudsz semmit, de azért beszólsz!
  • spacecrony
    #12025
    Master server mi ?
    Ugyan már.
  • czky
    #12024
    Ahányszor játszani akarok, mindíg ledob a master server. BF2 persze nem. Dögöljenek meg! Egyre jobban rühellem ezt a játékot...
  • papo21
    #12023
    hát meg a másik hogy mennyit fog a patch azon javitani hogy ne vágjon ki az EA mert ha semmit akkor szart sem ért az egész uj pálya ide uj pálya od elöször azt kéne megoldani nem a widescrent meg a sok faxságot
  • liquivent
    #12022
    Hát persze...mi mást? ez a lényeg ennek a játéknak...
  • papo21
    #12021
    azt a operation mitudomén micsodát azt aki a campet szereti biztosan fogja kedvelni mert hasonlo a waket meg en fogom kedvelni gs el ahogy a sok légi jármüvet kapkodom kifele amik a jönnek a titanrol mert a viz miatt nem tudnak majd sehol jönni legalábbis remélem
  • o0Sagem0o
    #12020
    mert titánosat szerettél volna lefogadom:p :)
  • liquivent
    #12019
    nem és gunnerrel, hanem ÉN gunnerrel... úgy nincs értelme. :)
  • liquivent
    #12018
    Miért cseszett volna le?
    Mindenki úgy vezet ahogy tud...Ő egyedül és Gunnerrel, néha le-leverve róla a fényezést...
    De attól nem vezetem olyan rosszul...16. vagyok magyar viszonylatban... :)
    Az új pályáktól nem vagyok hasraesve személy szerint...
  • raykrepsz
    #12017
    Nagyon jók a videok és az új pályák. A wake szerintem nagyon durva lesz!!!
    Liqivent: Papo nem cseszett le, hogy 1-2× kicsit odaverted a Titánhoz a helit

    Azért tényleg remélem, hogy nem kell annyit várni a tesztelésre mint az 1.40-nél.....
  • RoboGoD
    #12016
    De jó ez a parkoló titán...
  • Énvagyokazapád
    #12015
    wake nem az igazi így megfagyva :(
    :)
  • czky
    #12014
    Jó kis videó!
  • liquivent
    #12013
    Itt megnézhető bővebben is....

    UJ PALYAK
  • AdambanHun
    #12012
    Videó link
  • Carlos HUN
    #12011
    ahogy olvasom elég sok minden újdonság van benne :)
  • Carlos HUN
    #12010
    Battlefield 2142 Update 1.50 Beta

    nah meek is lecheckolni :D
  • tamas76
    #12009
    Emlékezünk meg az egeredről is!
  • Santacla
    #12008
    Megmondom őszintén azé írígyellek ám... bárcsak engem is háromszor vágna ki az EA reggel 8 óta... bár szerintem én is anyáznék... emlékszem amikor elkezdtem játszani 512 rammal toltam mert az volt a minimum gépigény, gondoltam elég lesz én naiv... 5 percenként dobálgatott kifelé hogy connection failed... na akkor voltam úgy hogy kidobom a monitorom a picsába... mondjuk egy 15" monitorom volt... és ki is dobtam a picsába...
  • papo21
    #12007
    reggel nyoc ota csak 3 szor vágott ki az EA nem is oan rossz de legalabb vissza engedett de azee bekaphatnak a faxomat
  • papo21
    #12006
  • spacecrony
    #12005
    Engem azért kihagyhattál volna:)
  • papo21
    #12004
    jah és a hétvégén végre nekem is meglett ez a dogtag KAIN
  • RoboGoD
    #12003
    Letekered az ablakot, stukker a fejhez (nagy kaliber), és lövés.
    Konkrétan, ha az APC szállítójárműre gondolsz, akkor átülsz egy másik helyre (pl. F4), majd jobb gomb az egéren - Száááááááááálj veleeeeeeeeeeeeeeeem.
    Remélem jól írtam, a tökkhöm se nézi a gombokat játék közben, ez olyan mint a járás, azt sem figyeled...
  • papo21
    #12002
    k gomb katapult!!!