16212
Battlefield 2142
  • liquivent
    #12081
    sajnos nincs ilyen opció. erre van a clanmod, viszont ugye az nem ranked.
    most elvileg a conquestassault mód mellett jön az infantry-only mód is az 1.50 peccsel, kiváncsi leszek ott lesz e ilyen beállítási lehetőség, bár sztem jobb ha el lehet szökni távolabbi zászlóhoz, mint zászlóról-zászlóra menni.
    az is igaz, nem vagyok nagy conquest-es...
  • darkman1
    #12080
    Én passzolok, viszont nemlenne rossz egy olyan lehetőség h zászlóról zászlóra lehetne csak menni. Ugye nincs ilyen beállítási lehetőség a szerveropciók között?
  • liquivent
    #12079
    Ki tudja megmondani, hogy mit takar egészen pontosan az 1.50 peccsel érkező conquest-assault mód?
    ugye azt tudjuk, hogy az assault lines mód miben különbözik a sima conquesttől..na meg az 1.40 óta van double assault lines módunk is...na ez mit takarhat?????
    Szóval: CONQUEST-ASSAULT

    Aki ne tudná ezeket sem, egy kis leírás:
    Conquest játékmód:
    Mindkét katonai oldalnak el kell foglalnia majd megtartania a belépési pontokat - zászlókat. Ezek megtartásával lehet csökkenteni az ellenség pontjait, miközben miden egyes megölt katona után is vonódnak az ellenfél pontjai. A játék megnyerése akkor történik, amikor az ellenfél pontjai nullára csökkentek, vagy az összes belépési pont el van foglalva és nem tudnak sehova sem újraéledni.

    A többsége a térképeknek az Európai hadszintéren a zászlók tekintetében az Europai Unió irányitása alatt van, a Pán Ázsiai Koalició mindössze egy el nem foglalható zászlóval rendelkezik. A kivétel ezek alól a Belgrádi és a Verduni pálya. Ugyanez vonatkozik a Camp Gibraltar pályára az Afrikai hadszintéren.

    Assault Lines:
    Új játékmód a Northern Strike kiegészitő csomagból. Ez tulajdonképpen egy csekély változtatás a hagyományos Conquest játékhoz képest. Most, ez okból a támadó csapatnak (az EU csapatok értendők a Northern Strike térképeken) kell ellenörzése alá vonni az összes bevetési pontot, mindeddig a PAC főhadiszállása nem vehető be. Ha a PAC csapat elveszti az utolsó zászlót, akkor az egész EU csapat képes elérni az Assault Lines kitüzőt, nem megemlitve a közeli garantált nyerés lehetőségét. Az Assault Lines játékmód az egyetlen melyben a Pac csapatok uralják kezdetben az összes zászlót.

    Double Assault Lines:
    a Highway Tampa pályán játszható. A Double Assault Lines játékmódban mindkét csapatnak van egy bázisa ami nem vehető be mindaddig amig valamely csapat nem szerzi meg az irányitást az összes zászló felett. Alapjában ez egy kétirányú Assault Lines játékmód, ahol mindkét félnek támadni és védekezni is kell. A Katonai támadó járművek nem szerepelnek ebben a játékmódban.
  • RoboGoD
    #12078
    Nézd meg a PTD honlapját: Karrier / Rangok (Srácok - jutalékom?)
    http://ptdclan.hu/
  • RoboGoD
    #12077
    Bizonyos ponthatároknál.
  • Szoki333
    #12076
    kösz RoboGoD de mikor dobja fel a kérdést?
  • Carlos HUN
    #12075
    nem anál pont az hogy jol müködik viszont arendes game engem is kidbálgat ea master server
  • RoboGoD
    #12074
    Másnak is lefagy a First Strike mod közben a BF?
  • RoboGoD
    #12073
    Lövöldözni, néha eltalálni amire lősz, pontokat foglalni, védeni, társaknak segíteni, parancsokat végrehajtani. Ezekért pontot kapsz, amiből lehet unlock-olni. Amikor felajánlja a játék, nem muszáj rögtön, lehet később is, amikor már tudod mi kell. A dolgok kipróbálhatók, a csapatjáték jutalmaként amíg a szerveren vagy megnézheted és kipróbálhatod a következő unlockot. Az unlockokat sorban lehet megszerezni, minden kaszthoz két sor tartozik. Az unlockokat kipróbálhatod úgy is, hogy lelősz egy profit (pl. ÉN), és G billentyűvel felveszed a KIT-jét. Persze úgysem sokáig élsz már utána, tehát gyorsan nézegesd...
  • Szoki333
    #12072
    hogy tudom megszerezni a fegyvereket?? Mit kell csinálnom hozzá??
  • darkman1
    #12071
    De én meg nem... a rácsúszást úgy értettem, hogy egyik géppel a másikra
    Ha azt jelentené, amit te mondasz, akkor az autóval, APCvel stb történő gázolás is szabályellenes lenne. De az meg miért lenne tilos?
    (ettől fgtlenül lehet igazad van)
  • Carlos HUN
    #12070
    Jaj de szép a popom ennek örömére szétlövök pár seget uj first strike modban XDXDXD
  • RoboGoD
    #12069
    Hát erről beszélek én is. Repülővel embert.
  • darkman1
    #12068
    Na de a gázolásba mi az etikátlan? Ennek így nemsok értelme van... Nekem akkor mondják h: noob ramming, amikor vkire "rácsúszok" GS-pel. Igaz ilyenkor legtöbbször fordítva van...
  • RoboGoD
    #12067
    A ramming kifejezetten a gázolást jelenti. Járművel gyalogost. De ahol én láttam, ki volt emelve, hogy légi járművekre vonatkozik. A kamikazera tuti nem vonatkozik, mert arra kamikazet írnak.
  • Roró
    #12066
    Köszönöm be jött. :D
  • darkman1
    #12065
    A ramming úgytudom csak légijárműveknél van...és azt takarja h ne menj neki a másiknak szándékosan. Tulajképp kamikaze..de ha a te géped sérült, az övé meg 100as, van esély rá h ő életbemarad
  • papo21
    #12064
    hát de van olyan szerver hogy no ramming ezekszerint nem lehet gázolni ez mekkora faxság de komolyan
  • liquivent
    #12063
    idézet Slowhand-től:
    "Mi is az a "spamming"? most rúgtak ki emiatt egy szerverről"
    "titánt védtem...shotgunnal és gránáttal. Az tény, h kommanderként, de erre direkt rákérdeztem, h lehet e....szal nemezvolt a bajuk. Ráadásul egyoldalon voltunk, úgyh nem is őket öltem (magyarul nem amiatt rúgtak ki mer tele volt a tökük velem"

    idézet papo-tól:
    "de én pl a rammingot se tudom mit jelent??!!"

    Rammingot ezek eszerint már tudjuk...gunshippel és dzsippel Én is előszeretettel szoktam gázolni. :)
  • RoboGoD
    #12062
    Ramming - elgázolás (autóval, vagy repcsivel - ez utóbbit láttam nemrég egy szerveren)
    Spamming - szerintem a hülyeség beírogatása, de esetleg ide lehet sorolni, a VOIP spamming-et is, ha valaki a tegnapi b@szást meséli játék közben...
  • liquivent
    #12061
    Na PRO Arcok! Felmerült néhány fogalom/kérdés, ami előtt mi is tudatlanul állunk...
    Mit jelentenek a játékban a következő kifejezések?:
    RAMMING
    SPAMMING

    ?????
  • Snexi
    #12060
    Ideje is volt már,1.5 éve 11.990HUF-ért árulták
  • Carlos HUN
    #12059
    100% info
  • Carlos HUN
    #12058
    nahjo lelöhetem a poént sztem itt az idejes junius 26 tol 3-4 ezer forint lesz 576 kbyte ba origi bf2142 :D
  • bakvarnyu
    #12057
    prohardveren szoktak árulni használt BF2142-t
  • raykrepsz
    #12056
    A szerver keresőben vedd le a pipát a Ranked szerverekről.... Szerintem....
  • Carlos HUN
    #12055
    Hát ugy látszik senkinek nem kell !

    Szoszi bence
  • Szoki333
    #12054
    Van egy eladó BF2142: Northern Strike-om!!!! Aki kéri privátot küldjön, vagy emailt a [email protected]
  • liquivent
    #12053
    valószínűleg, mert nincsenek szerverek hozzá.
    ugyanez a baj a conflict moddal is. egy szerver van, az is üres, pedig már megy 1.40-es patch-el is...
  • Carlos HUN
    #12052
    lehet hogy nem állt még rá server non stopba
  • Roró
    #12051
    Le töltöttem az új Bf First Strike modot és nem ad be 1 db servert sem! Miért van ez? Tudja vki a + oldást? De ha ip-ket tudtok az is jó vagy server link gyüjteményt, +köszönném. Game-Monitoron csak USA server van, Eus kéne.
  • Szoki333
    #12050
    a licit 2500ft-ról indul!! Ha megveszed elviszem neked házhoz egész budapest területén, hogy kipróbálhasd hogy új a játék, és érvényes a kód!
  • Szoki333
    #12049
    még használva sem volt!!! a boltban 3000ft
  • Carlos HUN
    #12048
    500 ft azért?:D

    ér 2 doboz sört :D
  • zee21
    #12047
    500Ft?? (licit első)
  • Szoki333
    #12046
    Emberi áron ajánlom!
  • Szoki333
    #12045
    Akar venni valaki egy vadi új, használatlan Battlefield 2142: Northern Strike-ot??? Ha igen lécci privátban irjon!!! fontos!!
  • liquivent
    #12044
    Elő szokott fordulni egy-egy ember, akik al akarják adni.
    Más fórumon is hirdettek már eladót...
  • Szoki333
    #12043
    oké, oké azóta már találtam külön is :D:D
  • Carlos HUN
    #12042
    OH MY GOODDDD üvöltöm én!!