16212
Battlefield 2142
  • Bogdogege
    #12001
    Trotil
  • Szoki333
    #12000
    Hogyan tudom kilőni magam az autóból????
  • spacecrony
    #11999
    Most már az én tököm is kivan, mikor a legjobban csüffögök akkor döglik be ez a tajték.
  • darkman1
    #11998
    Ja és megin ölhetek kb 20szor a szar fieldupgrade-ér:)
  • darkman1
    #11997
    Nálam is ugyanez, de másodjára enged jáccani egy félórát, utána megin kivág...
  • RoboGoD
    #11996
    Nekem most is sz@r. Meg tegnap is az volt. A masterre felmegy a loginkor, de a karakter választás után kilép a login képernyőre.
  • Santacla
    #11995
    Nálam nincs olyan hogy ne dobna le az asztalra úgy hogy a játékot simán bezárja... röpke 1 órás játék után... de amit írtál az nekem is bejött tegnap este 10 körül... úgyhogy szerintem generális problémával nézünk szembe... éljen az EA

    Na de majd az 1.50-es peccs öregem... na az majd odabasz... állítólag már majd az amibot-ot is fogja támogatni... sőt... nélküle be se lehet lépni a játékba...
  • PartyService
    #11994
    Master server connction timeout gyakori dolog mostanság v csak engem szivat? ^^
  • pityu1973
    #11993
    Hát a szervezetség az inkább a HTW-re jellemző nálunk inkább mindenki a megszokott kasztban van és abban erősödik, és így megyünk horda módjára a kijelőlt célra.
    Szoktuk mi is néha a másik oldalról nézni az eseményeket.....hát nem sokáig birjuk mi sem a kihívást....ilyenkor szokott lenni "rakjatok vissza kurva gyorsan".....

    A közös TS-t én is favorizálom biztos jókat mulatnánk...........
  • tamas76
    #11992
    Santa, menj a picsába, de hülllle vagy
  • Santacla
    #11991
    Hmmm... ezdeszar volt...
  • Santacla
    #11990
    Sarkkörön túl... finnországból a PTD-be...

    Ho-ho-hoooo...
  • liquivent
    #11989
    Hát ja, Papo a *818*-ból a PTD-be, a Hentes a HTW-ből a *818*-ba.
    A =BT= beleolvadt a PTD-be. A WAW beleolvadt a (remélem jól írtam) a *818*-ba.
    És még biztos vannak furcsaságok, amikről nem tudunk.
  • Carlos HUN
    #11988
    Látom ittis mint forma1 ben mennek átigazolási szezonok XDXDDDD
  • raykrepsz
    #11987
    Persze public-on jó egy csapatban harcolni, de gyakwaron nem lehetünk minden egy oldalon
  • liquivent
    #11986
    Erre megoldáa az, hogy nem ellenünk jöttök, hanem velünk, publicon, esetleg TS-re is fel...
  • raykrepsz
    #11985
    Sajnos csak a Hentest tudtuk megkaparintani, Ő pedig most külföndön dolgozik.... :( Amúgy Titánon meg folyamatosan leszopunk, mert sajna taktikánk az nuku, érzésből játszani pedig ellenetek (minel szervezettek vagytok és jó játékosok) kicsit kevés.
  • hendrichharcos
    #11984
    Gyakwar????Conquest???Nem egy nyerő a 818-al szemben!HTW-fele már őket erősiti!Szérkapnak mint foxi a láptörlőt!!Na ez ám az önbizalom-vagy csak tárgyilagosság!!??Abban lahet reménykedni,hogy mostanság kiestek a formából mivel elég keveset vannak fent-meg szólunk a Tojásnak,hogy amaradék sört küldje el nekik és kötelesek meginni a meccs előtt!!
    Azért "szanaszét" ne alázz le minket ZEE barátom maradjunk csak a sima szétalázunk jelzőnél!!De felőllem mehet!!!
  • zee21
    #11983
    tőlem?! majd jol szanatszétalázunk titeket konkvettába meg titánosban is :D
    de oldalunkon van forumba kihivásos rész
  • Santacla
    #11982
    Őőőő... ezen a hétvégén nem lehetne? Mondjuk szombat? Asszony nem lesz... és akkor halhhattok nem csak suttogva...
  • tamas76
    #11981
    Tényleg jó lenne, valami közös zúzás.
    Jó arcok, jó arcok ellen.
    Conquest is jó lenne, sőt szerintem azzal kezdeni, pörgés után lazulás.
  • papo21
    #11980
    gyakwar valamelyik hétvégén??
    lehetne benne konkveszt is??
  • raykrepsz
    #11979
    Azért annyira nincs ám széthúzás
  • zee21
    #11978
    nem kell lekezelni minket.... csak megmondtuk hogy nem ér annyit lehet picit vicces formában de jobb mintha durván....
  • zee21
    #11977
    hujuj széthúzás a klánban!! sagem,ray sarokba mindketten 2 napig szavatok ne haljam!!
  • o0Sagem0o
    #11976
    ehh..természetesen csak vicc volt, de szerintem ezt tudja mindenki :)
  • raykrepsz
    #11975
    Köszi Sagem a hozzászólásod Most aztán Isten sem mossa le rólam....
  • o0Sagem0o
    #11974
    a csítgyűjteményed sem eladó? ;) :D
  • raykrepsz
    #11973
    Hát tuti nem fogok nektek eladásra kínálni semmit A végén még én fizethetek hogy elvigyétek....
  • czky
    #11972
    Akkor szia! Próbálkozz PH-n eladni a cuccaidat!
    A végén könyörögni fogsz, hogy valaki vegye má meg vmelyiket 2000-ért!
  • SubZero911
    #11971
    Vicces társaság..... Ezt a sok gyermeki csacskaságot nem kommentálom...
  • zee21
    #11970
    TANULSÁG: Ha megvetted inkább játsz vele mert így csak sirni fogsz hogy senki sem veszi meg 6-ért ezt a szutykot...
  • papo21
    #11969
    nem mondtam én hülyeséget az 1k-val
  • liquivent
    #11968
    Jól beszél Czky barátom...2000-2500 -ért elviszem, ha adod....
  • czky
    #11967
    Én amikor széttörtem a lemezem dühömben, akkor használtan vettem egy másikat 4k-ért. Kb. 1 éve. Szerintem 2.5k-ért el is viszi liquivent... :)
  • SubZero911
    #11966
    Bár nem akartam eladni a 2142-t külön, de legyen.... 4500 ért megkapod... Természetesen Northern trike nélkül.
  • liquivent
    #11965
    Nem értem, hogyan akarod eladni, ha nem tudsz egy noormális árat mondani rá, akár külön-külön is. Na meg hogy mit is adsz.
    Belinkelted a 2142-t, de ott szerepel a BF2142, az NS külön és a deluxe is. Most melyiket adod, mert nem mindegy. Nekem szaraxik a lemezem, ezért ha mondasz egy épkézláb árat, lehet, hogy kell. De a BF2-bő megvan a Complete Collection, így az nem érdekel. Találd ki és írd le normálisan...
  • papo21
    #11964
    az nem számit hogy mennyi a boltba eleve használt amivel sokat veszit az értékéböl nomeg egy bugos fos játék de mi szeretjük még egy darabig
  • SubZero911
    #11963
    Most ugyanerről beszélünk ???
  • papo21
    #11962
    sajna 1k nál egyik sem ér többet legalább is a 2142 a többit nem tom nem jácottam velük