93
Az aktuális USA-beli mozik előzetes bemutatói és hírek a mozi világából
  • EmThor
    #13
    Da Vinci Kód krémesek

















  • zaki
    #12
    Russell Crowe

    Scott-Crowe-Washington... jól hangzik :o

    várom a filmet. és jó a topic
  • EmThor
    #11
    Hír

    - Ridley Scott rendezi, az American Gangster c. filmet, mely a '70-es évek amcsi alvilágában játszódik, főszereplők: Russel Crow, Denzel Washington

    Sztori szerint egy harlemi kiskirály drogot csempész koporsókban, a Vietnámból visszatért amcsi katonáknak. Crow egy zsarut fog játszani.

    Forgatás kezdete: 2006 - nyár
  • stp4trick
    #10
    repül a nehéz Zil ki tudja hol áll meg
  • SASboy
    #9
    így-így.
  • neménvoltam
    #8
    köszi szépen, ez szerintem igen hasznos és népszerű topic lesz!

    a Night Watch-t ajánlanám mindenkinek, nagyon jól meglett csinálva!
  • EmThor
    #7
    köszi szépen!

    Hír:

    Már folyik a Harry Potter 5 mozi színészeinek a casting-olása. Ez azt jelenti, hogy a főbb szerepekre már szerződtetik a színészeket.
  • stp4trick
    #6
    ezek trailerek, de jobb lent vannak az e heti bemutatók
  • winnie
    #5
    meglep, hogy a tamara bekerült a mozikba. full videó alapanyag.

    viszont már bemutatták - a héten csak több moziba kerül be. jókora bukta is:)
  • EmThor
    #1
    Üdv mindenkinek!

    Itt minden héten megtalálhatjátok majd az adott heti USA-beli mozi premierek előzeteseit.

    Ezeket én írom/írnám saját magam, fogadjátok szeretettel!

    Videó előzetesek linkelésében a segítséget elfogadom, de hangsúlyoznám, az előzeteseket megírom én! Köszi ^_^

    És most következzék a 2006-02-17.-i hétvége bemutatói:

    Freedomland - krimis/drámás/titokzatos

    A sztori szerint az anya gyereke eltûnik, halottnak véli, és egy fekát /afro-amerikait, a korrektek kedvéért/ gyanúsít a kissrác elrablásával... Persze nem minden az, aminek látszik, gondolom itt is kapunk egy szép adag politikai korrektséget és, hogy milyen rossz dolog elõítéletesnek lenni...

    Fõszerepben a 46 éves Julianne "Felejtés" Moore és az 58 éves Samuel L. " Shaft " Jackson.
    Saját novellájából a forgatókönyvet írta Richar Price, aki a 2000-es Shaft forgatókönyvét is jegyzi.
    Rendezte a felejtés producere, Joe Roth.

    A plakát elég jó lett szerintem:







    Itt balra a rendezõ:



    Eight Below - kaland/dráma/akció

    Az antarktiszi felfedezõk elszakadnak csapatuktól és kutyáiktól a nagy hideben, igaz sztori alapján. Barátság, összetartás, Walt Disey produkció. Ja igen, meg még több kutya :)

    Toshirő Ishido filmje alapján, rendezte, Frank Marshall aki a Bourne filmek, az Indiana Jones 4 és a Jurassic Park 4 producere.

    Fõszereplõ Paul "Into The Blue" Walker, aki gondolom még -628 fokban is mosolyogni fog :)







    Night Watch [limited] - akció/fantasy

    Ha lenne még valaki, aki még nem látta: Moszkvában harcolnak a jó és a rossz erõi, évezredek óta, az õ harcukról szól a film, elég jó volt. Könyv trilógia nyomán, a 2. rész idén a mozikban, ha jól tévedek.

    Mászthev!!







    Date Movie - romantikus/vígjátékos

    Tucatcím, feltehetõleg tucatmozi, csaj kiválasztja áldozatát és próbálja elnyerni a szívét, szokásos bonyodalmak után happy end. Febr. 14 miatt kötelezõ, várhatóan nem is lesz túl népszerûtlen a film.

    De hát a fõszerplõ miatt muszáj megnézni. Õ pedig nem más, mint a 32(!) éves, Alyson " Buffy, How I Met Your Mother " Hannigan. Apját Eddie Griffin játsza. Az áldozat Adam Campbell.

    A Scary Movie forgatókönyv írói írták és rendezték.









    Tamara [limited] - horror/thriller

    Láttam, nem sok szót vesztegetnék rá, mert nem éri meg.
    Kiscsajt gúnyolják gimiben, szerelmes tanárába is. Az osztálytársai meg akarják szivatni, balaset, kiscsaj meghal, eltemetik. Közben boszorkányosdit játszott otthon, szal nem halt meg, és bosszútáll szépen kisminkelve a többieken.

    Jó csajok, gyenge forgatókönyv, rendezés és színész teljesítmény.







    Winter Passing [limited] - drámás/komédiás

    A huszonéves színésznõnek sok pénzt ajánlanak, ha író apja, anyjának írt szerelmes leveleire rá tudja tenni a kezét. Persze, apa lánya végre találkozik, stb. stb.

    Írta, rendezte Adam Rapp, fõszereplõ Ed "A History Of Violence" Harris, Zooey "Galaxis útikalauz stopposoknak - Trillian" Deschanel és Will "Bewitched + bunkóállatfejû" Ferrell továbbá Amelia "aeon flux" Warner.

    Szerintem jó lesz



    The Second Chance [limited] - dráma

    Feka + fehér lelkipásztor drámája.

    Debüt rendezõ, debüt színészek.