25
  • winnie
    #25
    Hogy lehet egy nevet lefordítani???

    hmm, ezeréves sólyom?
  • winnie
    #24
    március 20-ától folytatják
  • Taybore
    #23
    Az is egy király sorozat, kár hogy csak március 6-ától folytatják... :-/
  • Taybore
    #22
    Hát én nem hallottam semmiféle "örömkiáltásokat" a BSG TV-s debütálása miatt. Az igazi rajongók már úgyis látták a sorozatot a második évad 15. részéig, és egyetértek velük abban, hogy a magyar szinkron hagy némi kívánnivalót maga után... Hogy lehet egy nevet lefordítani???
  • hanandi
    #21
    Szerintem adhatnak a Firefly-t es Dead Like Me c. sorozatot is csucs szuper forditassal es szinkronnal. Csucs szuper alatt az otletest es ertelmest ertem. Nem olyat mint mostanaban lehet neha hallani. Pl tok ellenkezojet fordit mint amit az eredetiben mond. Karakterhangok, nem az egyik 19 a masik egyhijan 20 eresztesbol.
  • Cat #20
    A BG-t nem az rtl, hanem a tv2 adja.
  • mrzed001
    #19
    Hogy is van a médiatörvény, 18-as karikájú mikortól mehet, 22:00 ?
    Merthogy ez 18-as lesz, az tuti :))
  • winnie
    #18
    gondolom a szokásos kedd 21.00 vagy 22.00 lesz a kezdet, mint az HBO-s sorik többségének.
  • mrzed001
    #17
    Egy dologról még nem esett szó: a Rome tele van szexualitással és erőszakkal (brrrrr, mi magyarok ilyet nem csinálunk ).
    Most akkor ezt szépen kivágják magyar módra, vagy 22-23 kezdésűre teszik a sorozatot ?


    Ja, és még valami :
    Szinte még hallani a sci-fi rajongók örömkiáltásait a Csillagközi romboló hétvégi premierjével kapcsolatosan
    igen, én is hallottam, valahogy úgy hangzott, hogy : EZT MELYIK F-SZ FORDÍTOTTAAA ?? ÁÁÁÁÁ !!!
  • MaciBácsi
    #16
    Én most jelenleg Surface rajongó vagyok.
    Csak az a baj, hogy megszeretek valami filmet aztán valahogyan nem érkezik több leszedhető utánpótlás és nagy sajnálatomra abba kel hagynom.

    A múltkor nagy meglepetés ért, mikor a BG-t adták azt hiszem az RTL klub-on. Most legalább lez értelme nézni azt a csatorát is :D
  • Tom Alien
    #15
    "jó Neked, már ismered a végét. én csak a következő részen, már két hónapja töröm a fejem :D"

    Szerintem a készítők is ezt teszik. :D

    PB egy nagyon jó sorozatnak indult, de néhány rész után előjöttek a "börtönfilm közhely"-ek.
    Az egész olyan, mintha Micsurin kezébe vette volna a "The Shawshank Redemption"-t és a valamelyik John Grisham könyvet. :)
    Várom a folytatást, de félek, hogy hatalmas csalódás lesz.

    Egyébként nem tudom láttátok-e az RTL Klub remek Invasion/Lost előzetesét, amiben benne van a Lost évad utlosó jelente. :P
  • Cat #14
    mind a 13mat láttam - nem irtam volna ha nem így lenne ;)
  • Csukii
    #13
    Akkor kérem, tessék választani!
    (van köztük olyan is amit már vetítenek…)

    Norm Show !!!!!!!!! –Nagyon sajnálom, hogy nem vetítik újra, Norm mindenek felett!!!

    Alias
    American Dad
    Andromeda
    Battlestar Galactica
    Bones
    C.S.I.
    Charlie Jade
    Charmed
    Cold Case
    Criminal Minds
    Crossing Jordan
    CSI Miami
    CSI New York
    Doctor Who
    E.R.
    Entourage
    Everwood
    Everybody hates Chris
    Eyes
    Family Guy
    Fifth Gear
    Gilmore Girls
    Greys Anatomy
    House
    Hyperdrive
    Invasion
    Joey
    Laguna Beach
    Las Vegas
    Law and Order
    Life on Mars
    Living with Fran
    Lost
    Malcolm in the middle
    Medical Investigation
    Medium
    My name is Earl
    Mythbusters
    NCIS
    Nip/Tuck
    Numb3rs
    One Tree Hill
    Point Pleasant
    Prison Break
    Queer as Folk
    Scrubs
    Six feet under
    Smallville
    South of nowhere
    Star Trek Enterprise
    Stargate Atlantis
    Stargate SG-1
    Summerland
    Supernatural
    Surface
    That 70's show
    The 4400
    The Closer
    The Comeback
    The Inside
    The L Word
    The O.C.
    The office
    The Scene
    The Shield
    The Simpsons
    The West Wing
    The X Files
    Threshold
    Tilt
    Top Gear
    Twenty-Four
    Veronica Mars
    Will and Grace

  • winnie
    #12
    ha valaki így gondolja, akkor így gondolja. nem tudom, de aén a szórakozás miatt nézem
  • vg
    #11
    "PB csöppet tul van hypeolva, közel sem olyan jó mint amilyennek állítják. A 24 bármelyik szériája izgalmasabb. PB nagyon logikátlan, és a végére kiderül hogy értelmetlen is :)"

    Láttál már akár egy PB rész is? Miért beszélsz baromságokat?
  • vg
    #10
    Az Invasion egy iszonyat unalmas családi film, igaz van benne egy adag sci-fi is. Én utálom az ilyen "emberekbe bújok ufo" dolgokat.
  • prisonbreak
    #9
    "végére kiderül, hogy értelmetlen is :)"

    jó Neked, már ismered a végét. én csak a következő részen, már két hónapja töröm a fejem :D

    egyk lehet, hogy igazad van és értelemetlen, logikátlan, sőt még azt is mondom tele van klisékkel és hibákkal, sokszor felületes, és tény objektíven, vannak profibban kivitelezett sorozat/sorozatok (rendezés, zene, operatör..stb...) de izgalmas, az egyik legizgalamasabb azok közül amit valaha láttam, és még ezer okot írhatnék miért jó.

    Csak egy példa, ki fogsz nevetni, de lehet benne valami: Apu bármilyen filmet néz, kb 5 perc múlva alszik. egyszer bejött és épp Prison Break-et néztünk, leült és több részt is megnézett velünk, sőt még kérdezte, van továb? :D
  • winnie
    #8
    mondod te, neked nem tetszik annyira, mint az emberek többségének.

    viszont a pb-t azért többen nézik, és ezért többeknek is tetszik, mint a 24.
  • agyhalál
    #7
    Na meg ugye Night Stalkert is szívesen látnám valamelyik hazai csatorna műsorán.
  • entreri
    #6
    Mondjuk az Invasiont nem nevezném sci-finek, de jó, és mindenképpen dícséretes, hogy leadják. Threshold jobban tetszett, csak sajnos azt törölték.
  • Cat #5
    PB csöppet tul van hypeolva, közel sem olyan jó mint amilyennek állítják. A 24 bármelyik szériája izgalmasabb. PB nagyon logikátlan, és a végére kiderül hogy értelmetlen is :)
  • Yossarian
    #4
    a PB télleg jöhetne.
  • agyhalál
    #3
    Ráadásnak jöhetne egy Masters of Horror és a Surface is.
  • winnie
    #2
    szerintem már az is csoda, hogy ennyi sorozat már sugázásának évében itt van, miközben kint még be sem fejeződött az évad.
  • norti
    #1
    És a Prison Break hol marad?