1520
A folytatás
  • LPKENJI
    #1240
    de merre kell tovább menni?a hajóhz meg nem tok visszamenni, mert mocsár van ás nem tok átugrani felette.Csak r2-d2-vel tudnék de az meg olyan h mintha szart se csináltam volna...
    de azért THX
  • Broafka
    #1239
    uhh, régen játszottam vele de asszem nem arra kell menni... vagy legalábbis tovább kell menni a pályán, ha pedig mégis arra akkor próbáld meg az erőddel kiemelni a hajót a mocsárból, és asszem akor majd Yoda segít neked kiemelni (mármint vissza engeded és akkor Yoda egyedül kiemeli)
  • LPKENJI
    #1238
    hali!
    elakadtam dagobah-on. ott amikor már rendesen tom használni az eröt yoda nélkül is. nmár visszaértem a kuckójához és onnan merre? ha a hajóm felé indulok akkoe nem tok atjutni a mocsáron. vagy én cseszek el vmit v nem arra kell menni. merre kell menni?pls help
    THX
  • imilee
    #1237
    Hi! Egy kis segitséget kérnék. A 4/6 fejezetben fel kell venni egy bombát és azzal lehet egy kaput kinyitni. melyik géppel lehet felvenni és hogyan? Erre szeretnék választ minél hamarabb. előre is köszi.
  • imilee
    #1236
    Köszi már megtaláltam a megoldást!
  • imilee
    #1235
    Sziasztok!
    Légszi segitsetek! Elakadtam a 4 epizod 2 pályáján ahol a szikla tetején van a minikit azt hogy lehet leszedni. Légyszi segitsetek!!!!

  • adios
    #1234
    Win2k-val indítod nem a normális exe-vel.Ennyi.De olvassatok már vissza nem kell rögtön sírni.
  • birro
    #1233
    *írd
  • birro
    #1232
    úgy is olyan rendes vagy lécci íefd má le :D:D
  • adios
    #1231
    Véletlenül nem tudnál visszaolvasni????Már csak legalább 30x volt leírva, hogy kell elindítani, hogy menjen, én is legalább 5x válaszoltam.
  • birro
    #1230
    nekem az a baj h az első pálya végénél mindig hibajelentést ír ki vki tudna segíteni?
  • GTA
    #1229
    Ugyebár azt te is tudod, hogy 2 embert tudsz itt irányítani na már most nyomd meg az F1 vagy F2 gombot, hogy aktiváld a másik embert és vele aktiváld a gombot.
  • akyyy
    #1228
    Mi a teendő ha néha ugy elkezd zúgni mint az állat?:S
  • Joe4
    #1227
    hopp, lefelejtettem hogy Adios említette meg...
  • Joe4
    #1226
    Nem tudom hol van az a mappa amit említettél.Hol találom? Ahova telepítettem, vagy valahova máshova? (Ja és a magyarítás nem működik... lefagy vele... meg amúgy nekem eredeti )
  • mike0013
    #1225
    hello!
    Nagyon hülye kérdés, de elakadtam a IV/3. pályáján, amikor ki kell szabadítani Leia-t
    a végén, csak két fele tudok menni, egyik amikor lehet lőni a hajókat, a másik, amikor feljutunk arra a helyre, hogy 2×-es bónusz van... és innen semerre nem tudok menni, a kapcsolókat meg nem tudom egyedül aktiválni, a többiek meg nem csinálnak semmit!
    PLs help!
  • vixo
    #1224
    Thx!
  • adios
    #1223
    OPda nem kell Tie fighter.A hófutóval megragadod a vontatókábellel a gömböt és elviszed a másik irányba amerről jöttél, majd ott fel egyenesen.Ott lesz egy kapu amit a gömbbel betudsz robbantani,így tuvább mehetsz.
  • vixo
    #1222
    Kösz,időközben megoldódott a probléma,még lenne egy olyan kérdésem,hogy az ötödik epizódban a hot bolygónál azon a résznél,ahol van egy kapu amin csak a tie fighter repcsik mehetnek át és vmi gömböket húzgálunk magunk után ott mit kell csinálni?
    Előre is Kösz!
  • Broafka
    #1221
    ha PS2-n játszol akkor autómatice, ha PC-n akkor asszem az is autómatice, de lehet hogy be kell állítani hogy mentsen autómatikusan, tudod ez a játék alapból PS-re íródott :)
  • vixo
    #1220
    lehet,hogy nagyon láma kérdés,de hogyan lehet menteni a játékban?
    Eddig nem sikerült :(
  • adios
    #1219
    nem kell mentés.Egyszerűen a sima .exe helyett a Win2k exe.-t indítod el.
  • pries
    #1218
    Sziasztok! Az IV/1 pályán miért van az hogy kilép amikor Leia lelép és a csávessze átmegyek az ajtón, Plz Help... ha valaki tud küldeni egy mentést akkor megköszönöm..e-mailom: [email protected]
  • Koon JM
    #1217
    Kösz a segítséget, remélme működni fog :)!
  • csana07
    #1216
    Működött a dolog. Köszi! A rohamosztagos pehhére :)
  • csana07
    #1215
    Köszi szépen! Megprószálom!
  • miller75
    #1214
    Sziasztok. Hátha tudok segíteni. Az V/5 pályán miután mgehúztad a kart, a daruval be kell dobni a gödörbe egy rohamosztagost, és akkor jön elő a minikit. A macis résznél pedig ha jól emlékszem akkor az van, hogyha ráállsz egy gombra, akkor a többiek is megpróbálnak ráállni, de a robotok nem mindegyikre tudnak ráállni, szerintem. (de megnézem mégegyszer, ha nem megy)
  • Koon JM
    #1213
    Nekem pntosan ott van, hogy tudod, mikor a 6. részt elkezded, van egy

    olyan küldetés, mikor a Luke, meg a Leila.. szóval velük mész, az

    endoron, nah, az uttán következő az, mikor Han Solo, Ledila, Csuvakka:),

    meg egy kis macival kell menned, nah ott van az, mikor lemész, hogy

    átmész, egy másik részre, és ott a nagy faliftel leereszkedsz, és

    utánna, a nagy kapukán(melyek fagrenedákból vannak) ráálsz kettőre,

    kinyílik, és utánna az egyik oldal, 4 a másikon meg csak 2-őre kell

    ráálli, és ha rááálok, akkor semmi sem törtnénik, és ez idegesítő!

    Itt kéne ssegítség nekem
  • csana07
    #1212
    Ok! THX!
  • Vlala #1211
    Ezen a két dolgon nőttem fel, a Legón és a Csillagok Háborúján. Most 2in1 megkapom az egészet :)
  • Vlala #1210
    Otthon megnézem.
  • csana07
    #1209
    Még az előbbi irományomhoz szeretném hozzáfűzni, hogy bár sorra begyűjtögettem a kiteket, néha mintha tévesztett volna a számláló (előfordult, hogy 2-nek vett 1 felkutatott kitet :), de az említett pályán már felszedtem, és elvileg megkaptam érte a strigulát, égis ezt hiányolja a detektor. (leírás alapján már vagy 4 szer végigböngésztem a pályát, de semmi)
    Köszi a gyors reakciót Vlala! (általában 1 napig eltart míg valaki észrevesz 1 kérést -már ha észreveszi-)
  • csana07
    #1208
    Pontosan V/5 Cloud City pályán, amikor Dart V-t kell meggyepálni párszor, de persze mindíg meglóg :) Na itt van 1 talán "hűtőkamrás" (így olvastam valahol) rész (itt is Dartal küzdünk, csak 3PO-val rá kell segíteni) ahol elvileg csak 1 sötét karakterrel tudunk meghúzni 1 kart, ami után középen feljön 1 platform, amin ott van a minikit (normális esetben).. Azaz a minikit detektor is ezt mutatja.. De nincs. Nemhinném, hogy téved a detektor..

    Cickány1: én meg a mákostésztát nem szeretem, és mégis sokan szeretik.. De nem értem, hogy bírják megenni..
  • cickány1
    #1207
    Nem értem, hogy lehet ilyen játékkal játszani.
  • Vlala #1206
    Néhány minikit csak akkor jön elő, ha bizonyos feladatot (verj szét tíz ládát, húzz ki három répát a földből, stb.)

    Pontosan hol van ez?

    2. Nekem is. Biztos megfagyott a szerncsétlen...
  • csana07
    #1205
    Hali all!
    Több fórumon kerestem, de nemtaláltam semmilyen segítséget (kivéve újrakezdés) arra vonatkozóan, hogy mi a teendő, ha a minikit detektor már csak a "hült helyét" mutatja a minikitnek? Bár csak 1 hibádzik, azért beszeretném azt is zsebelni. 5lete valakinek?

    2. érdekes megmagyarázhatatlan dolog: a mikulás gúnyája kék szinű, hiába állítom pirosra.. Ha valaki tudna segíteni megköszönném.
  • Koon JM
    #1204
    Nekem most az a Problémám, hogy mikor a 6. részben a KIS macikák városában vagyok fnent, akkor ott nem tudom, hogy, mikor már lennt vagyok a nagy oszlopos(gerendákból kirakott kapunál a fölön lennt), hogyan kell kinyitni a másodikat, és, hogy a Tracktor, mire való :) Kéne egy kis segítség nekem!
  • Koon JM
    #1203
    Én csak majdnem elakadtam! De már sínem vagyok
  • Broafka
    #1202
    és hol?
    vagy ezt csak úgy beírtad?
    mert ha nem mondod hol akkor nem tunk segíteni, ha meg nem akarod hogy segítsünk akkor minek írtad be? ^^
  • GCsab
    #1201
    Sziasztok!
    Én sajna elakadtam a játékban :(
    Padig jó játék!