1520
A folytatás
  • moszandi
    #1280
    Sziasztok!Tudna valaki segíyteni a VI.epizódnak az első pályáján hogy hant hogy kel kiszabadítani?köszi
  • linkinboy
    #1279
  • linkinboy
    #1278
    hy!Vki tudna segíteni??Az escape from echo base-n le tudná irní vki h hol vannak a minikitek
  • Rollee
    #1277
    Pontosan hol? Mivel csak én nézek néha fel ide megróbálok segíteni, végül is már végigvittem! Nah mesélj!
  • gyuri12
    #1276
    szevasztok! hejj olyan szomorú vagyok,hogy nem tudom,hogy hol is kell tovább menni, a Lego Star wars 2: The original Trilogiban... legeslegelején:)
  • Rollee
    #1275
    Ezt nézi még egyáltalán valaki???
  • Rollee
    #1274
    Sziasztok!

    A LSW2-ben a Disguise extra jó valamire vagy csak poén?
  • matulapapa
    #1273
    Ott van a leg végén
  • makikirály
    #1272
    a III. részben a vukis pálylán ott minden vrágot kell erőzni (egy kicsit nehéz)
  • shevsenko7
    #1271
    vki!!!

    Van a III.részben ahol a vukik vannak a ott nem tudom felszerezni mind a 10 Lego dobozt azt fehéret!!Hol lehet mindenüt kerestem segitsetek mert nem fogok tovább jutni!!!ja és még vmi!!Amikor elkezdem a játékot vmien Dexter Dinner-be vagyok ott lehet karaktereket vásárolni!!Na valamelyiket nem tudom megvásárolni mert én megcsináltam mindegyik pályát és mindegyik pálya végén kapok 1-4 höst na szoval 3-4 nem kapok meg pedig minden pályát megcsináltam!!!Na segitsetek!!!HELP!!Vagy itt mondjátok el vagy ae-mail cimem:[email protected]
  • blur55
    #1270
    jaja az is megvan, mindent leromboltunk, felépítettünk, de valami még ezek szerint hiányzik
  • Vlala #1269
    Nem túl nehéz, ami el van építve, azt le kell rombollni, ami le van rombolva, azt fel kell építeni. :) Miket csináltatok már meg? Nagy LEGO felirat megvan?
  • blur55
    #1268
    a lego city-t meg lehet csinálni? mert a bátyám 993ezernél én meg 966ezernél nem jutunk tovább és már kissé dühítő a dolog - mi a megoldása?
  • Arnold10
    #1267
    szevasztok

    valaki segítsen már nem találom az extrát a negyedik rész utólsó pályáján pedig már mindenhol kerestem.ha valaki tudja légyszi írja már le!
  • nesto
    #1266
    probléma megoldva
  • nesto
    #1265
    heló, cink de már az első pályán elakadtam. ahol először kér sisakot (nem vagyok star wars rajongó úgyh. csak úgy mondom hogy fehér sisakot:D) pls help
  • Arnold10
    #1264
    szevasztok
    a lego star wars 2-ben a negyedik részben az utolsó pályán a helálcsillagon nem találom az extrát pedig már mindenhol kerestem,még egy piros nyíl is mutatja hogy holvan,de az a falon túlra mutat oda meg nem tudok bemenni.ha valaki tudja hol van az extra akkor írjon!
  • ricsa008
    #1263
    sziasztok lehet már kérdezték de olyan gondom lenne hogy ha 800x600-nál fejjebb akarom tenni fekete kép jön be hang van hallom ahogy mozgok a menübe de kép nincs mi lehet a gond?
  • armanyi
    #1262
    Az V/5 pályán bementem a R2 val az első terembe, de innen sehogy nem tudok átmenni a kapun. R2 kinyitott egy ajtót, kitoltam a kockát, betettem a helyére, de semmi. PLS HELP!
  • painkiller25
    #1261
    Hy ALL! Nekem van egy olyan problémám hogy a játék leáll mihint túljutnék az első pályá!!A haverom meg fel se tudja rakni!Lécci HELP!:S
  • adios
    #1260
    A hófutóval megragadod a vontatókábellel a gömböt és elviszed a másik irányba amerről jöttél, majd ott fel egyenesen.Ott lesz egy kapu amit a gömbbel betudsz robbantani,így tuvább mehetsz.
  • blur55
    #1259
    az V/1 pályán akadtam el - mennyi olyan robbanó gömböt kell rányomni arra a piros kapura hogy tovább engedjen? olyan mintha nem tudnám szétrobbantani soha...
    valaki írja le az egészet ahogy végig kell ott menni - kösz
  • Gabe1994
    #1258
    Azzal is próbáltam, sőt mindkettőt megpróbáltam crackelni
  • LPKENJI
    #1257
    ki kell lőni azokat az izéket amik a szélen vannak a helyiségnek oszt a közepét
  • colos92
    #1256

    Elakadtam ott ahol a amikor a halálcsillagban vok már a végén asszem az utolso pályán és nem tom mit kel csinálni,már bent vok ahol van a főáramfejlesztő,mit kell csinálni??
  • GTA
    #1255
    Én úgy tudom hogy nincs ehhez crack.
    Hogy ne lépjen ki csak annyit kell tenned, hogy a legostarwars2-win2k.exe-t indítod el.
  • Gabe1994
    #1254
    Esetleg valaki nem tud vmi jó cracket?
  • colos92
    #1253

    Már megoldottam,most az 5/2-es pályán akadrtam el.Nem tom mit kell csinálni amikor Han+leia-val vok!!!Ott mit kell csinálni??
  • GTA
    #1252
    Nem kell mind a négy gombot aktiválni, csak kettőt.
    Mindig azt a két gombot kell aktiválni ami az ajtó jobb és bal oldalán van , ekkor kinyílik az ajtó és leia szabad
  • colos92
    #1251

    Elakadam a 4/3-as pályán,amikor Lea-t kell kiszabadítani,nem tom aktiválni a gombokat,egyszoval semmit!!! Mit tegyek?? GABE1994-Win2k-t indítsad el!!!
  • Gabe1994
    #1250
    hy!
    most szereztem meg a játékot, nagy nehezen sikerült feltelepíteni(mert természetesen nem boltaban vettetm), és ha crackkel megpróbálom beindítani, kirakja ezt a "a program hibát talált, ezért leáll" hibaüzit.Mit lehet tenni? másnál fordult már elő ez?
  • adios
    #1249
    Ez azért lehet mert nem olvasol vissza hanem már rögtön felteszed a kérdéseidet ahelyett hogy egy kicsit kutakodnál.Azért lehet
  • colos92
    #1248

    + az miért lehet h a 4/1-es pályán amikor találkozokr2-d2-vel meg C3-PO-val akkor ott amikor át akarok menni a másik helyisge,ledob a játék,és azt írja h h hibát észlelt a windows.Ez miért lehet?
  • colos92
    #1247

    Tudja vki honnan lehet letölteni hozzá 100%-os mentést??
  • Koon JM
    #1246
    egy kis segítség kéne, nem tudom az első szinten a 10 olyan kis vackot megtalálni, bár, a többi szinten sem tudom, az összes szinten 9/10 van, azokból a fehér kis vackokból, és nem tudom, hogy hol van a 10., segítség méne, és ha lehetne, cheat is kéne, mert nem akarok 1.000.000-ót összeszedni a yoda szelleméért, meg az anakinéért, meg az obiért, és nem akarok 20.000.000 milkát összeszedni a 8x scor extrára, úgy hogy valami cheat kéne :)!
  • imilee
    #1245
    igen sikerül.
  • Vlala #1244
    Sikerült?
  • imilee
    #1243
    nagyon köszön a segitsgedet.
  • Vlala #1242
    C3-PO-val működik, ha jól emlékszem.
  • imilee
    #1241
    Hali!
    elakadtam a 6/2 -es pályán ott ahol a 3 fémkaput kell felemelni és mögötte a minikit. A középsőt sehogysem tudom felhuzni mintha nem müködne a kapcsolo. please help!!!