1023
  • littleNorbi
    #823
    Lehet, de elmesélhetnéd.
    Ezek szerint nem figyeltem...
  • Solid Snake GH
    #822
    Uhh. Ez fájt.
  • littleNorbi
    #821
    Na most egy kicsit a történetről érdeklődök.
    Lényegében miért is követik őket a zsaruk, miért volt az elején poloska a zsebében ?
    Jah és Mária Magdolna az valójában Szűz Mária ?
  • littleNorbi
    #820
    Tényleg, de h*lye vok...
  • Matyigyerek
    #819
    Norbi 14-vers 5-sor 2-szó Haljam Ha jol emlékszem.
  • littleNorbi
    #818
    Mi a kód az 5. pályán? Azt mondja hogy a Salamon idézetből meg lehet fejteni...
  • kisdr
    #817
    Sziasztok. Leragatam a festömühelynél levö folyoson az ajtonál mert nemtalálok neki sehol kulcsot. A galamboknál a hordoval mitkell csinálni.Segitsetek légyszi.
  • Matyigyerek
    #816
    Nagyon szivesen segitek Norbi .De ha arragondolsz ahol a fáklyákal kell meggyujtani a tálakat már padig szerintem arra akkor nemnyert mert csak ugy találomra rohangáltam ideoda és egyszer csak meggyuladt.De ha viszanézed akkor másokis igyjártak.Nagyonsajnálom hogynemsikerült viszonozni a segitségedet.De azért figyelem ésha valahol elakatsz akkor hatudok segitek.Bocsi Szia.
  • Judit
    #815
    Szívesen.
  • littleNorbi
    #814
    Hát ha ennyit segítennem, akkor áruld el a másik Da Vinci code-ban milyen sorrendebe kell meggyújtani a kúriai barlangban lévő tálakat?!
  • Matyigyerek
    #813
    Köszi Norbi szerintem igen sokat segitetél igaz semit nemtudok angolul de nembaj sokat kitudok silabizálni belöle. Különben már a festményel bajlodom.Nekem nagyon bejön ez a játék. Mégegyszer köszi.
  • littleNorbi
    #812
    Lehet, hogy itt is találsz segítséget...
  • Matyigyerek
    #811
    Hello sziasztok. Valaki segitsen hogyankell pontosan az ágyuhoz puskaport késziteni a The Secrets Of Da Vinci játékban mert nemjön össze .Köszi elöreis.
  • littleNorbi
    #810
    kösz
  • Judit
    #809
    Tiamat,Belet-ili,Nidaba és a végén Isis.
  • littleNorbi
    #808
    Hogy kell álniuk a liliom korongoknak a tűzhely felett ???
  • littleNorbi
    #807
    thx
  • Judit
    #806
    132134
  • littleNorbi
    #805
    kösz, de mi a zár kombinációja ?
  • kisdr
    #804
    Üdv mindenkinek bár már elég kevesen járnak ide ebe a forumba. Hát Énis itt akatam el evel a secrets el mint a Matyigyerek és a földgömbelsemtudok mit kezdeni nekemis elkelne egykis help köszi elöreis.
  • Matyigyerek
    #803
    Sziasztok valaki játsza a The Secrets Of Da Vinci ??? megakatam kelene egykis segitség,valaki jelenkezen.Mitkell csinálni a pincébe aval a lenyomatal a papirt ráteszem de mást nemenged,az ajtonsem tudok bemeni, a lepároloba tetem cukrot meg vizet de még mit kell beleteni? Melete az edénybe raktamszénport meg sárga lötyit még mikell??? Az alaprajznál mejket és hányfokos szögbekell elforditani???Hát enyilenne. S E G I T S É G ...
  • Matyigyerek
    #802
    Hello Norbi.Az épület mögé kell menni és bekelmászni az ablakon.Ottlesznek a belépéshezvalo cucuk.
  • littleNorbi
    #801
    Hogy kell kinyitni a kúria főbejáratát ? Vagy nem arra kel menni?
  • kisdr
    #800
    Üdvözlök mindenkit Lenne egy kérdésem van e a The Secrets Of Da Vinci nek magyarositása vagy végigjátszása. Esetleg neminditot valaki egy forumot?
    A The.Da.Vinci.Code ot végignyomtam igaz segitségel de nagyon bejött ezért ugydöntötem hogy most a The Secrets Of Da Vinci is végig viszem de sajnos ahogy megvanirva természetesen evelis elakatam Hát kelene segitség. Köszi ha valaki segit.
  • kisdr
    #799
    Szia 51 cent ha még aktuális 728559
  • 51 cent
    #798
    Sziasztok!Én a 4. pályán akadtam el amikor meg kell keresni a rencergazga gép kodját bementem egy irodába hogy valami kulcsot szerezzek a biztonsági iratokhoz ahol a kodot tartják van egy széf a festmény mogött de nem tudom a kodot a tipp azt mondja hogy 728 -cal keztődik valaki segítsen ,mondja meg a kodot!!!!

    Előre is köszönöm.
  • kisdr
    #797
    Halli már rájötem csak most az öregember mindig lelö ahol kérdéseket teszfel és nemjo a válasz. Hát most ott szenvedek deazért köszi.
  • kisdr
    #796
    Sziasztok mindenki aki még idejár.Valaki megtudja irninekem mi a helyes lépési sorend a saktáblásnál????? Elöreis köszi Sziasztok.
  • Judit
    #795
    ha szemben állsz a kenellel akkor jobb oldalt, amerről a kaját hoztad
  • littleNorbi
    #794
    csak az hol van?
  • Judit
    #793
    azthiszem meg kell húzni valami harangot
  • littleNorbi
    #792
    A kúriánál járok...Beleteszem a húst a kutyák táljaiba, de nem akarnak oda jönni.
  • Lengyike
    #791
    Én egy olyan résznél akadtam el, ahol egy fáklyával kell gyujtogatni, a pentatgram izéit, és nemtudom a sorrendet!
    Ha valaki tud segítsen, vagy mondjon egy magyar végigjátszást!
    Köszike
  • Don Csiccsi 13
    #790
    Képesek vagytok ezzel a szarral játszani, A The Secret of Da Vinci 100-szor jobb játék mint ez. Próbáljátok ki, megéri, én végigvittem.
  • kisdr
    #789
    Szia. Igen használtam és köszike érte de most igen leakatam sajna megint kéne egykis help.A 7-ik pályán Temple Church-ben vagyok a síroknál már megfejtettem a sírnak a kódját /Richard/ és utánna hogyan tovább. A 3 cryptex-be ugyancsak a /Richard/ot kell beirni ugye??? Mert én esztirtam be. Jöttis a hadelhad,kodnélkül nemsokáig birtam,de a kodalsemjutok sokkal meszebb.Valami jotanács most mitcsináljak.Vagy a pályanevek hogyan lehet átugrani 1-1 pályát,mert van pájaugráskod de a pájanevek nincsenekmeg. Köszi elöreis Szia.
  • littleNorbi
    #788
    látom használtak a kódok...
  • kisdr
    #787
    Sziasztok nekem kéne egy kis help a 7 pályánál .Megfejtem a pajzson levö feliratot és a sötét lovagot utána a hengert. Na itt jön a lövöldözös ficko az alagsorba itt hogytudom meguszni épbörrel??Mert a csaj átszökik de én beragadok.Ha csetel megyek akkor csak ugrál elöte és semmi. Ha simán akkormeg az elsö kapuhoz elérek és ott anyi nekem .Segitsetek légyszi már 2napja egyhejbe toporgok. Nagyon megköszönö elöreis.
  • littleNorbi
    #786
    pumpa ez neked szólt
  • littleNorbi
    #785
    DA VINCI PAINTED THOSE THAT KNEW BETWEEN BACCHUS AND URIEL LIES THE CLUE


    DA VINCI FESTETTE KIKNEK TAN HOGY A NYOM BACCHUS ES URIES KOZOTT VAN.
  • Ltszabo
    #784
    Kösz :)