1023
  • pumpa
    #783
    Kéne Egy kis Help!!!!
    Az 1. Pályán megakatam a második pazzle - nél segitsetek.!!!!
    Cimem:[email protected]
  • kisdr
    #782
    A sötét lovagnál kell beirni / RICHARD /. Nekem meg kéne egy kis help a 7 pályánál .Megfejtem a pajzson levö feliratot utána a hengert. Na itt jön a lövöldözös ficko az alagsorba itt hogytudom meguszni épbörrel??Mert a csaj átszökik de én beragadok.Segitsetek légyszi.
  • Ltszabo
    #781
    A Temple Church-ben a palyzson lévő feliratnak mi a megfejtése?
  • kisdr
    #780
    Hello sziasztok. Na most tényleg elakatam az ötödik pályán. Mindent megcsináltam lementünk a pincébe. Feladat rakjam össze a szerszámijat. Lent nemtudok semit csinálni.Felmegyek a lakásba a régészpalival mert most a csajt irányitom,felvennék az egyikszobába valamit a földröl de jön a csukjás.Na itt kodnélkül rögtön kinyirés anyi. Koddal meg püföl és püföl a régészfiu meg csak a levegöbecsapkod valami piszkavasal. Hátt itt most mitkell tenni vagy itt a VÉG aszt nemhiszem. Sürgös helpre lenne szükségem. Köszi elöreis, majd ha nagyleszek meghálálom.
  • kisdr
    #779
    Bocsi de beirtam és utána nekiáltam ujra küzdeni és sikerült.Nemtudom milyen szisztéma szerint de mázlimvolt. Ugyhogy a fákjás kilöve.
  • kisdr
    #778
    Sziasztok. Megint én ugy elvagyok fáradva 2 napja csak rohangálok a fákjával és nemjön össze.Szerintem 100% hogy valamit roszulcsinálok de nemtudok rájönni hogy mit.Szégyen de megint kérek egy kis segitséget. Amíg megjön a segitség örzöm a lángot.Köszi.
  • littleNorbi
    #777
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    www.cheatland.hu
  • kisdr
    #776
    És aszt honnan tudom letölteni . Hova kell beirni Stb Légyszi ird meg. Különben köszi rendesvagy.
  • littleNorbi
    #775
    Van erre egy cheat
  • kisdr
    #774
    Sziasztok. A kastélynál a két kutyát megetetem a hidat átforgatom. Bemászok az ablakon itt nemtudom felvenni a földrör aszt a piszkavasat mert az az ürge már mászikis utánam, bersze egy növel elbir. De had mutasam megneki hogy nemigyvan.Most megint kérnék egy kis segitséget, hogyantudom elkalapálni?
    Köszi .
  • kisdr
    #773
    Helló mindenkinek. Valakinek megvan az összeszpályamentés? Elküldené nekem mert már igen kiváncsivagyok a végére de mindig elakadok.Persze akkoris végigviszem de ez segitene nagyban.Köszi elöreis.
  • littleNorbi
    #772
    7 14
  • kisdr
    #771
    Halli .Kéne egykis help. A 2.pályánál aszt a két szobrot mejk kép alá kell tenni.Valaki segitsen légyszi. Köszi elöreis.
  • littleNorbi
    #770
    simán beraktam...Valami bug lehet a játékodban, volt már velem ilyen más játéknál...
  • shenmu
    #769
    OK.Müködik!Csak simán beraktad a gyürüt?Nekem miért nem ment?
  • shenmu
    #768
    Megkaptam az e-mailt!Most probálom ki.Köszi!
  • Ltszabo
    #767
    A 3-dik pájánál egy barlang ban ahol a szobor kezében van a kulcs mit kelcsinálni hogy meg szerezem?
  • littleNorbi
    #766
    ami a profilomba áll
  • shenmu
    #765
    C:\Documents and Settings\All Users\Documents\the da vinci code-ban találod a mentést!
  • shenmu
    #764
    oké.Milyen cimre küldjem?
  • littleNorbi
    #763
    Hol találhatók a mentések ?
  • littleNorbi
    #762
    én beletettem úgyanígy a gyűrűt és kinyilt...ha akarod küld el a mentést és átmegyek neked ott...
  • shenmu
    #761
    Igen a Louvreban vagyok(elsö pálya)ott állok a Nike szobortól balra a vitrinnél amiben a kézfej van.Kiválasztom a gyürüt és a használt,de nem megy.Ötletem sincs.Ha tudsz segits légyszi!
  • Pemack
    #760
    letöltöttem a játékot és feltettem és a leírás szerint crackeltem is, de az a bökkenő, hogy ha meghalok a játé közben kikapcsol a játék és csak akkor tudom újra elindítani, ha restartolom a rendszert, mit tudnék ez ellen tenni? töltsek le másik változatot vagy mi?
  • littleNorbi
    #759
    Úgylátom Te már meszebb jársz mint én, így hát tudsz segíteni...
    Hol található a 2. Jézus szobor ?
  • csanesz
    #758
    köszi de már megvan:
    (2) (4)
    (3) (1)
    így kell megnyomni a gombokat, akinek kell:)
  • csanesz
    #757
    én mindig ott halok meg, ahol a temple chuch-ben Silas elől kell menekülni, de az utolsó ajtónál amit fel kell nyitni, mindig utolér. az utolsó panelnél hogy kell lenyomni a gombokat a lehető leggyorsabban? nekem mindig sokáig tart megcsinálni, és addogra a Silas odaér
  • Gerisone
    #756
    fúúú de kész lettem! csak 800x600ba megy el különben kikaccsol! betöltéseknél kikaccsol! mér?
  • TAB
    #755
    Sajnos nekem se fogadja el a gyürűt...
    Még hiányzik valami....
  • littleNorbi
    #754
    Azt kell oda begugni, Te a Louvre-be vagy ??????
  • shenmu
    #753
    Van nálam egy liliomos rendi gyürű,de az nem jó.Amikor be akaram rakni azt mondja:Még hiányzik valami.
  • shenmu
    #752
    Köszi!
  • littleNorbi
    #751
    A gyűrűt kell beledugni amit a bacchus vagy az uries festmény felett találtál.
  • shenmu
    #750
    Hello!A Nike teremben akadtam el.Valamit be kellene dugni a táblába?Írjátok meg légyszi a megoldást!Köszi!
  • littleNorbi
    #749
    Hol található a 2. Jézus szobor ?
  • littleNorbi
    #748
    7:14, ha vkinek kell...
  • littleNorbi
    #747
    A templomban az orgonánál az órát hányra kell beállítani?
  • littleNorbi
    #746
    Milyen dátumot kell beállítani azon a padlóban lévő napfopgyatkozás kőre ?
  • littleNorbi
    #745
    Mi a megfestése a nővér széfjének a 2. pályán?
  • Trucker39
    #744
    Nincs. De ha jól számolom, hiányzik belőle 3! vagyis HÁROM! betü. :)
    Azért csak el lehet vele boldogulni. Legfőképpen, hogy a 3 betüből 2-t ritkábban kell használni. Ha véletlenül nem sikerülne a megfejtés, ide bemásolod, amit tudsz és valaki majd' csak megfejti. :)