970
  • Pegasus
    #810
    mért leugatni kell egyből az embert.ettől nekd jobb?
  • JohnnySmith
    #809
    iiiii kezdek kiborúlni.....
    Letölteni tudsz keresni meg nem????? bravó még jó hogy van neted...
    google a barátod, egyébként ha vissza olvasol a 2. oldalt találsz linket is.
  • Pegasus
    #808
    és honnan szedjek le feliratot.tuc linket mondani?én nemtalálatam olyan oldalt ahonnan le lehetne szedni feliratot
  • JohnnySmith
    #807
    "letöltőprogik kampec mert ott nincs feliratos.plz help"
    És akkor mi van??? Letöltessz hozzá feliratot.
    Ne legyél már te se ....
  • Pegasus
    #806
    honnan lehet leszedni a filmet felirattal?volt egy oldal ami fizetős egy sms és tölthetsz de nekem nem szette le flesgettel a szemétje.letöltőprogik kampec mert ott nincs feliratos.plz help.
  • cicai
    #805
    de igazad van
  • cicai
    #804
    akkor lesz
    2 év mulva
  • SNAKE01
    #803
    ez jó!:)
  • G_ArchAngel #802
    miért ne lehetne?

    alapvetően agyatlan az egész sztori, de minden megvan az összes részben ami a nekünk, hímeknek kell: jó autók, akció, sebesség, jó zene, csajok, sok csaj, rengeteg jó csaj:)

    még 2-3 rókabőrt lelehet húzni az ötletről, minimum:)
  • Sland
    #801
    De lesz folytatás
  • SNAKE01
    #800
    láttad a filmet nem?
    akkor tudnád hogy lesz folytatás...
  • cicai
    #799
    szerintem meg nem lesz folytatás
  • SNAKE01
    #798
    szerintem Sean (DK) nyer majd!és összehaverkodnak diesel-el aztán együtt nyomják!de várom már a következő részt!:)
  • cicai
    #797
    Na valyon ki nyert a végén a DK vagy a hitman?
  • SNAKE01
    #796
    már megvan!sorry!:)
  • SNAKE01
    #795
    megvan valakinek az a szám ami akkor megy amikor Han megmutatja miért szokott versenyezni,elmennek a verdával és körbe driftelik a japán puncikat.na akkor melyik zene szól?
  • SNAKE01
    #794
    már megvan!kösz még 1x!;)
  • SNAKE01
    #793
    jólvan sorry!:(
  • JohnnySmith
    #792
    De b+ egy ember írt neked vissza te meg többes számba írtál.... Ez nem tetszett nekem. A többit nem mondom mert azt már leírták...
    778-783 ig 1 kivételével magaddal beszélgettél....
  • Sland
    #791
    igen, a kimaradt számok mappában
  • SNAKE01
    #790
    na ne szövegeljél itt nekem!ezt azért mondtam mert lassan eljutunk odáig hogy nem lehet semmit se kérdezni mert egyből leugatnak.amúgymeg nem úgy kérdeztem hogy honnan lehet letölteni.hanem hogy honnan a leggyorsabb.és én nem erre kaptam válasz és még leis szóltak.nem oknélkül írtam szvsz... :\
  • JohnnySmith
    #789
    "...akkor kapjátok be!:|"
    bravó rinyagép
  • SNAKE01
    #788
    nyugi már!már meg kérdeztem!remélem rajta lesz az is...
  • amdrula
    #787
    Már rég meglett volna az albumod mire megkaptad a választ, ha felmész egy húdekurvalassú torrentoldalra (vagy visszaolvasol)...
    Amúgymeg nem tom mitől lenne lassú a torrent de mind1.

    Miért nem kérdezed meg melyik az a szám, egyből tudnád.:D
  • G_ArchAngel #786
    Köszönöm!
  • SNAKE01
    #785
    oh thx!te legalább fasza ember vagy!
    és az rajta van az a szám mikor a néger srác (bow wow)mutatja meg sean-nak a zöld kis verdáját a parkolóházba?
  • Sland
    #784
    ITT VAN A 30 számos album + az OSTről kimaradt számok!!!!
  • SNAKE01
    #783
    mivel nem azt kérdeztem hogy honnan lehet letölteni,hanem hogy honnan gyors a letöltés nem értem mi ez a flegmaság.
  • SNAKE01
    #782
    de mind1,ha már nem lehet kérdezni semmit,akkor kapjátok be!:|
  • SNAKE01
    #781
    éppen ezért írtam hogy "jó letöltési linket az OST-hez ahonnan gyorsan jön!szal....
  • amdrula
    #780
    Ezért kellene előbb olvasni, mint írni...
    Szerintem bármelyik torrent oldalon megtalálod.
  • SNAKE01
    #779
    ja és tegnap este megnéztem a filmet.nagyon fasza és kúrva nagy feelingje van.nekem kúrvára tetszett az egész.várom a folytatást...
  • SNAKE01
    #778
    valaki plz adjon már egy jó letöltési linket az OST-hez ahonnan gyorsan jön.én ide ebbe a Topikba asszem elsőnek írok szal nem lehurrogni!
  • JohnnySmith
    #777
    Megvan az album? akkor ne legyél már halgass bele mondjuk a DJ Shadow feat Mos Deff - six days
  • amdrula
    #776
    Most tényleg végig az OSTről fog szólni a topic?
    Nem igaz, hogy nem tuggya megtalálni, aki beszerzi az albumot, hogy mi-mi...

    Beírom mégegyszer Dj Shadow feat. Mos Def - Six Days the remix.mp3.
  • Sland
    #775
    olvassál márvissza plz! minden le van írva
  • ghost2
    #774
    "ezeken nincs a "the grits-ohh ahh" - van 3. válogatás is?"
    persze hogy van :) a bonus soundtrack cd! azon van rajta ;)meg a n.e.r.d-es remix stb...
    Nem tudjátok ,hogy mi annak a számnam a címe ,ami a film elején megy? 2:58-ig (TS ASTEROIDS verzio)
  • Tomsteel
    #773
    Mondja meg valaki legyen szives, hogy melyik az a zene ami akkor megy mikor Sean azt mondja, hogy "good luck Timberlake" !!

    Előre is köszi!!
  • JohnnySmith
    #772
    #461
    idióta...
  • mike0013
    #771
    de marha jó szám ez a Grits oh ahh