1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • Borg
    #885
    Azért mert neked szarul volt fenn a fos minőségű antenna, és inkább váltottál minthogy rendbe hozd, még nem tér vissza lassan "mindenki"... Továbbra is sokszor annyi digitv előfizető van mint upc.
  • madmanic
    #884
    én szolgáltatót váltottam..

    minősége ( tányér ) fos, ügyfélszolgálat elérhetetlen vagy tahó, lassan talán mindenki visszatér az UPC hez...
  • Atkamon
    #883
    Nem ragaszkodom hozzá egyátalán, csak érdekelnek a negatívumok:)
  • madmanic
    #882
    a tányéros szar...

    ha mindenképp ragaszkodsz a digihez azt ne...
  • Atkamon
    #881
    Sziasztok! Nagyon reklámozzák itt nálunk most a Digi-t, most építették ki a környékemen, és azután szeretnék érdeklődni, hogy rossz időben tényleg rossz/elmegy az adás? Illetve az internettel miylen tapasztalatok vannak?

    Köszi!
  • gergely1991
    #880
    azt hiszem az aktiválás napjától..
  • SzocsA
    #879
    már rájöttem erre mert amint megfordítottam nálam jó lett egyből másiknál 5 perc kellett neki 15 percet vártam de nem csinált semmit!

    a HBO mettől lesz egy hónapig elérhető? attól amikor betettem az új kártyákat vagy ebben a hónapban??
  • Borg
    #878
    Ha egy órán belül nem párosodnak, akkor valszeg meg kell cserélned a két kártyát.
    Egyébként ha betelefonálsz ÜSZ-re, 2 perc alatt megmondják hogy jóba raktad e, és újabb fél perc alatt aktiválják is mindkettőt.
  • SzocsA
    #877
    nem figyeltem a levélen hogy melyik kártya a főkártya 55 56 a vége a két kártyának, 55 raktam felülre!

    azt írják hogy akár egy órát is kell várni!
  • Doog
    #876
    Na megoldódott...
    A beltériben forrósodott fel egy trafi.
    Egész panelt ki kellett cserélni.

    Am nemtudom. Mi odaszóltunk telefonon Szombaton, és Hétfőn már jöttek is megcsinálni.
  • Doog
    #875
    Hello!
    Kaptunk új kártyát a beltérihez.
    Kivettem, és beraktam az újat. Aztán párosítottam. De a jel fel le mozog. 50% és 80% között.
    Van amikor csak 10% a jel.
    A kábel elvileg nincs megtörve a parabola meg jól van beállítva nem mozdult el.
    Mi lehet a baj?
  • banok
    #874
    esetleg van egyéni műholdvevőd?
    A közszolgálatit én se nézem csak ritkán - én szinte csak sportot és híreket nézek viszont azt minden mennyiségben. Egy NBA TV-ért én prémium díjat is fizetnék
  • Borg
    #873
    Tévedés. Köztvből nem vágyok semmi jobbra, mert a színvonal ami megy, az ennél egy fabatkával sem ér többet. Aminél számít a minőség, az úgysem a szolgáltatótól jön.
  • banok
    #872
    de attól még vágysz egy Ferrarira. Törekszel arra, hogy ne életed végéig egy Daciával közlekedj.
  • gergely1991
    #871
    A thor6 ezen a jövőhéten(pontosabban 29-én) lövik fel mely a thor III-as műholdat váltja fel.Ugy tudom ide majd a 3 betűs szolgáltatóé lesz egy része mert ugyebár szerződtek a telenorral..Az uj tp-t pedig a IS10-02 en észleltem..ez talán mindent megmagyarázz
  • Borg
    #870
    A Dacia Logan sem szar attól, hogy nem V10 meg bőr belső van benne.
  • banok
    #869
    nekem "ez a jó szar is" mentalitás nem jön be.
  • Borg
    #868
    Nem értem mi bajod van. A digitv egy budget tv szolgáltató, olcsón kínál egyfajta színvonalat. Akinek ez nem elég, az menjen el másikhoz.
    Aki van olyan burzsuj hogy fine dininghoz szokott, az sem fog elmenni a mekibe anyázni...
  • banok
    #867
    igen hát így is hozzá lehet állni. Ha éttermet nyitnál nem ennék nálad..
  • Borg
    #866
    Nálam 72 centin is tökéletes. Akinek meg nagy LCD-re meg plazmára telik, az nem értem minek spórol a szolgáltatón. Fizessen elő drágább műholdasra, aztán élvezze azt.
  • banok
    #865
    igen nyitottak egy új tp-t amin főleg a románoknak lesznek új csatornák igaz a magyarok is kaptak - Nóta TV
    Azt szokták mondani, hogy a Digi TV-t egy 55cm-es CRT tv-re optimalizálták, azon tökéletes. Viszont egy LCD-n...
  • lck
    #864
    Ha egymás mellé tennének neked egy digis meg mondjuk egy német műholdas műsor képét, meglepődnél a minőségbeli különbségekben. De amúgy én is elvagyok vele.
    Egyébként tényleg nemsokára lövik fel a Thor 6-ot ahol várhatóan indul jó pár digis csati is.
  • gergely1991
    #863
    Érdekes módon a az általam említett problémákon kívül nem észleltem volna olyat hogy gyenge minőséggel sugározza műsorait(talán a plazmáznál figyelhetők meg)
    Amúgy e szolgáltató már másik műholdat is használ(thor5).
    Meg azt észlelem hogy valószínű hogy új tpvel bűvöl a rendszer..
  • banok
    #862
    erre utaltam az előbb. pixelháború.
  • lck
    #861
    Azért ez a Digi-n is múlik.
    Sajnos tele vannak zsúfolva a transponderek hogy minél több csatorna legyen, ezért a sávszélesség soxor alacsony - így néha a képminőség csak egy közepes Divxnek megfelelő.
  • banok
    #860
    ... és alacsony bitrátával teszik föl a csatikat.
  • gergely1991
    #859
    "A műholdas (tányéros) DigiTV-vel szoktak problémák lenni."
    Nem csoda ha a parabolaantenna több millió km távol van a műholdról(tudtommal a legmesszebb van IS 10-12)arról nem is beszélve hogy valami időjárási viszonyok miatt nem jut el a jel a vevőhöz és és az un. interferencia is közbelép...
  • bigdawid
    #858
    Sziasztok!Nekem fibernetem van sajnos és nagyon nem vagyok vele megelégedve.Átvágva érzem magam.Más szolgáltatóknál már nettel együtt fele ennyíért jobb szolgáltatást kapok.De nem is a pénz hanem inkább a minőség az ami kiborít.az összes csatorna homályos némelyikben csikok úszkálnak.a sportklub hol ad képet hol nem mondjuk hangja az van legalább.A net is olyan hogy hol gyorsabb hol lassabb.Levették a sport 1et ezért az összes barcelona meccsről lemaradok ami nekem egy érvágással ér fel.De a lényeg hogy még áprilisig tart a szerződésem és én már nem akarom ezt a szolgáltatót.A T-home nál 6ronygyért megkapom ugyan ezt+ sport1 és iszonyat jó minőségben jön minden.Nem tudja valaki mit lehet tenni?hogy milyen módon lehet felbontani a szerződést?Mert én már egy forintot nem akarok fizetni ezeknek a rablóknak.
  • Bábjátékos
    #857
    Akkor lehet hogy beköttetem mert olcsóbb mint a mostani. :D
  • banok
    #856
    A Digikábelnek jó a minősége. A műholdas (tányéros) DigiTV-vel szoktak problémák lenni.
  • zoliii
    #855
    Nálunk már be is van kötve :D
    A legtöbb csatorna jó minőségű.
    (RTL klub, TV2, Discovery, én csak ezeket nézem, a többi nem érdekel)
    A kábeles a jó választás, a tányéros digi állítólag nem annyira jó.
    A net is tök jó :D
    A UPC kábel jó, ha bekötik a digit :D
  • Bábjátékos
    #854
    Nálunk most ássák az utcában a Digi kábeltévét.

    Olvastam, hogy nem igazán jó a minősége, eböl mennyi igaz vagy csak megszokásból fikázzák az emberek?

    Érdemes beköttetni?
  • Apocalipto
    #853
    Ha HBO-nk van, a dekóder szoftverét frissíthetem? Attól ugyanúgy tudom majd fogni a kódolt adást?
  • lck
    #852
    Hát csak vedd meg jópézé, asztán majd decemberben dobd ki ha áttérnek a Naga3-ra.
  • donkompot
    #851
    hello!

    olvasgattam egy két hozzászolást, meg más oldalakat is! sokan irnak kódokról ,meg okoske¶szülékekrol!

    lenne valaki olyan kedve hogy leirna nekem pontosan, hogy hogy mukodik es mit kell beszerezni hozza???
    email: donkompot kukac freemail.hu

    elosre is koszonom
  • Borg
    #850
    Na megjött a nagra3 kártya ide is. És még 1 hónap hbo pack is jár hozzá :)
  • beny158
    #849
    Sziasztok!
    Ma vettem egy Opticum 7100C Plus beltéri egységet és volt már egy másik 7000C-m és azon a rejtett menü a 9339-kulcssal jött elő de evvel meg azt írja h nincs ilyen csatorna ez mér van?:S És mér van az h van 950 csatorna és ebből 1 magyar sincs se rtl se tv2 semmi!
    lécci segítsetek!
  • balutime
    #848
    Sziasztok!
    Nekem olyan gondom van hogy :Nem jöttek be a Discovery-s,Animal planet stb,És azt mondták csináljak egy gyári vissza állítást hátha jó lesz,Sajnos rosszabb lett a helyzet mert most már a M1 M2 Reality Viva sem jön be és nem tudom mit tegyek mi a gond.Fel írtam a beállítást hogy volt de a cetli el tűnt. Nem tudna valaki segiteni? hova állítsam mit tegyek? Vagy van Tapolcán szerelő mert a gogle nem segitet ebben.

    A másik gond hogy ez a munka helyemen van és ott ugy van hogy 2-beltéri van egy a benzinkuton és egy a portán én a portán vagyok és nálam nem működik míg a kúton igen.És hiába szólok hogy hhivják a Digi tv-t de csak igérgetik én meg nem tudom fel hívni ügyfél azonositó nélkül.

    Köszönőm!
  • limperatore
    #847
    na beírom ide is a gondom hátha vki tud segíteni

    szóval van egy SAMSUNG LE32B350 tv-m, amiben van elvileg DVB-T/C MPEG 4 tuner ( mert mindegyik oldal máshogy írja le , de a samsung.hu meg: A digitális TV-hez (DVB) kapcsolódó funkciók csak azokban az országokban, illetve régiókban elérhetők, ahol DVB-T (MPEG2
    és MPEG4 AVC) digitális földi jeleket sugároznak, illetve ahol elérhető kompatibilis DVB-C (MPEG2 és MPEG4 AAC)
    kábeltelevízió-szolgáltatás. A DVB-T vagy DVB-C jelek vételének lehetőségét illetően tájékozódjon a helyi szolgáltatónál.

    ezt írja :D )

    szóval nem talál digitális adást a tv, átállítottam az országot írországra akkor talált 9-t de azok is fekete képernyőn voltak
  • lck
    #846
    Bocsi: twin fej.