1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • manutd
    #925
    a discoveryket,meg a vivát nézem...meg a sportokat,szal van benne valami,amit írsz:D

    Szal ha valaki tudja hogy kell a DoQ,Muzsika TV-t,ilyesmit megkeresni,az írja már meg,köszi
  • Marci0115
    #924
    csak a hülyeség megy a viván , úgy ahogy az összes többi csatornán
  • manutd
    #923
    megkérdezhetem,hogy pontosan mit csináltál,hogy DoQ,meg ilyen csatik bejöttek??mert szeretnék én is ilyeneket,de sehogysem sikerül:S
    előre is köszi a segítséget

    amúgy ha tényleg megszűnik a VIVA tv,szerintem kiköttetem ezt a rémet
  • lippet
    #922
    Na látod, ez jó kérdés!=)
  • banok
    #921
    gondolom a nem magyar Digi-s csatornák közül is kinyított neki párat.
  • gergely1991
    #920
    Nálad hány satelit van beprogramozva?:D
  • lippet
    #919
    Most van 64 csatorna, abból kb. 45-50 ami normális, többi mind össze-vissza zene, román adó! Mire gondolsz, bökd már ki!:D
  • gergely1991
    #918
    Keress csak tovább lesz még több isXD
  • lippet
    #917
    Jó meg van egy rakat román adó is!=)
    #915, ja télleg az is van!
  • gergely1991
    #916
    Hehe azok nincsenek (még) lekódolva.Azthiszem hogy csak ideiglenesen lesznek azok elérhetőek(és még 5-öt kifelejtettél:) )
  • lck
    #915
    Meg a fissingenhantingot.
  • lippet
    #914
    A DOQ-t elfelejtettem említeni! =)
  • lippet
    #913
    Na sikerült! Van már Muzsika TV meg SportKlub+ lengyelül! =)
  • lippet
    #912
    Ez eszembe se jutott! Köszi! =)=)=)
  • gergely1991
    #911
    Erre van a használati útmutató:) (ott minden le van írva hogy transzponder szerkesztése/keresése.Kiválasztott műholdon való keresés,stb.)
  • lippet
    #910
    Januárban lesznek valami új csatornák (FEM3, Mulatós TV)? Meg hogy lehet csatornát keresni anélkül, hogy az egész mindenséget újrakeresse, s lehessen törölni ami nem jön (hol kell a csatorna paramétereit beállítani keresésnél)?

    Köszi!

    B.U.É.K.
  • Japep
    #909

    Köszi. :)
  • banok
    #908
    Digisport+ csak a románoknál van jelenleg.
  • Japep
    #907

    Ma nagyapáméknál láttam a csatornák között egy olyat, hogy Digi Sport Plus - viszont nem jogosultak rá, mert csak DigiMini.

    Ez a Plus már létezik? Ha igen, fogható a 2900 Ft-os csomagban? :)
  • berczely
    #906
    Szevasztok!

    Felállás:

    - 1 beltéri egység benne 2 kártya
    - rá van kötve 2 TV

    Ahol van a beltéri doboz ott tökéletes a kép!
    A másik szobában ahol csak a kapcsoló érzékelő van ott az RTL tiszta csíkos mintha valami rossz VHS kazit néznénk!Ha a dobozos szobában is az RTL-en van akkor jó lesz a kép a másik szobában ha elkapcsolom megint elszaródik!
    Szerintetek mi lehet a probléma?
  • gergely1991
    #905
    Nem hinném hogy ez összejönne mert elégé kis sávszélességgel sugároznak egy-egy adást....
  • ricska
    #904
    Sziasztok!
    Adott egy Hyundai HSS-3169NA beltéri, és egy SAMSUNG LCD, FULL HD 1080p TV. Namost ebből a kettőből kellene kihozni a lehető legjobb képminőséget, mert némelyik adónál kockázza a TV a képet. Én gondoltam már másik beltérire, csak nem tudom hogy a Digisek mit szólnának hozzá.
  • gergely1991
    #903
    Elöször is nagyfelbontású képernyőkön előfordul a kockásodás másodszor aszem műholdról nyomják a kábelhálozatra(elméletileg) így előfordulhat hogy valami nincs jel ellenőrize ezt-azt felirat jelenik meg.
  • Nagydög
    #902
    Az STB nelkuli kabeles digirol vannak tapasztalataim. A csatornak fogyogatnak, mint ahogy az hir volt kicsit korabban, es nekem a minoseggel is van egy kis bajom. A tobbnyelvu csatornakon gyakran elofordult, hogy rossz nyelven sikerult adni, olykor tobb napig. (Mostanaban nem emlekszem ilyenre, ugyhogy ez talan oke lesz.) Szinten problema volt, hogy a gyorsabb mozgasoknal szettoredezett/kockasodott a kep idonkent. Mostanaban ezzel sem talalkoztam. Konstans hiba viszont, hogy mostmar idegesito gyakorisaggal hirtelen elsotetul valamelyik csatorna, majd ugy 3-10 masodperc mulva behajit egy "Card Menu" feliratot, es megy tovabb. Murphy itt is mukodik. Meg lehet tippelni milyen gyakorisaggal sikerul a dramaturgiai csucspontokat eltalalni a szunettel.
  • banok
    #901
    ha kábeltv akkor jó a minősége, ha műholdast osztottak el akkor gázabb.
  • Barnabyka
    #900
    érdemes.
  • Tomika76
    #899
    Hello!
    A házunkba (panel, XI ker. Bp.) most szerelik Digi-t.
    Az lenne a kérdésem, hogy érdemes váltani UPC-ről, kb fele annyiba kerülne a TV+NET. A csatorna kiosztással nincs gondom, csak a minőség miatt aggódok (hallani minden félét). Az UPC-vel nincs semmi gondom, csak hát azok a fránya anyagiak.
    Előre is köszönöm a segítségeteket.
  • Nagydög
    #898
    Hajj, de jo lesz! Latom mar, potyara szabadultam meg a szarrago UPC-tol, csoborbol vodorbe masztam. A Digi hamarosan visszafogott aron ugyan, de nagy budos semmit fog adni, azt is roman felirattal.
  • gergely1991
    #897
    De fura a digin nem is volt a CC csatornája a kínálatban...
    Egyáltalán a műholdas változatra is vonatkozik?
  • banok
    #896
    változások lesznek a DigiTV-n és a Digikábelen
  • gergely1991
    #895
    2-3 kódolatlan csatorna?:D
    Ideje lesz egy kicsit keresgélni...
  • Japep
    #894

    Köszi, megtörtént, megcsinálták... :)
  • madmanic
    #893
    hívd fel az ügyfélszolgálatot..
  • Japep
    #892

    A számlát még nem fizettük be, de amúgy is a határidő 10-ig van...
  • Japep
    #891

    Hello!
    Még tegnap délután elment a Digi ezzel a hibaüzenettel:

    Smartcard státusz
    10 jegyzet- CA_RISZTÓ_HOZZÁFÉRÉS_MEGTAGADVA
    Zavart csatorna

    Különös, mert minden csatornára ezt írja, egyik sem jön be, csak 2-3 román zenecsatorna.
    Próbáltam már kivenni a kártyát és vissza, lekapcsolni és vissza, kihúzni a konnektorból és vissza, de semmi.
    Tegnap délután óta ez van.

    Mi van ilyenkor?
    Volt már nekem régebben is, de az max 2-3 óra hosszan ... mit tudok tenni ilyenkor?

    Köszi előre is.
  • gergely1991
    #890
    Tányért és a fejet a szolgáltató biztosítani fogja....
  • gergely1991
    #889
    minősége ( tányér ) fos,
    jah régebben így volt de már változtattak rajta,(most jelenleg erős vihar esetén gyengül a vétel)
    "ügyfélszolgálat elérhetetlen vagy tahó"
    Milyen véletlen inkább a központi szolgálattal kell tárgyalni azok rendesek...
    Úgy tudom a UPC-vel csak a előre beállított csatornákat lehet nézni...
  • banok
    #888
    tányért ők adják.
  • Shep
    #887
    Valaki meg tudná nekem mondani ,hogy a digihez/upc-hez milyen fejre és tányérra van szükségem? Előre is kösz.
  • madmanic
    #886
    nem fogom veled elölről kezdeni...

    az antennámmal semmi baj nincs most azon jön a UPC

    ami változás van azóta h utoljára beszéltünk róla (tán még emléxel ), hogy már nagymamám is upc s lett, tehát még olcsóbban nézzük a tévét , a város 3 külön pontján, jobb minőségben + az öreg boldogan vesz mindenféle Zs kategóriás filmet a beltériével...

    Mert ugye a diginek:

    -3 ügyfél ( nagyanyó, fater, én ) ami ugye 2900 Ft volt fejenként és esőben, hóban, borús időben nem volt adás.

    -ugyanez a UPC nél: 4500 ft + 500 ft az első beltéri és +750 a második = 5750 FT, tehát fejenként 1916.666 Ft ba kerül...
    a diginél 12000 (!!) ft a társdekóder... most néztem meg..


    annyi lenne hogy összeállnak digisek 3 an lemondják ezt a fos digit upc t meg felszerelik...