1485
Digi Tv az olcsó kábeltévé
  • lck
    #845
    Ez azért van mert a Nóta TV függőleges polarizáción jön. Majdnem az összes többi vízszintesen van. Amikor azt nézik akkor az összes polarizáció átvált függőlegesre. ( mert az az erősebb ) Ezt csak úgy lehetne megváltoztatni ha polár fej lenne felszerelve a tányérra.
  • SzocsA
    #844
    2 kártyás digi tv van

    nálam van az elosztó vagy micsoda, ha apuák nézik a nota TVt akkor nálam semmi sem jön be minden csatornára kiírja hogy nem működik.

    és néha ki szok fagyni a kép

    mi lehet a gond?
  • LegendTommy
    #843
    most nézem ez a digi tv fórum:)
    akkor bocsi az off-ért nekem a diginet kell
  • Borg
    #842
    A router külső felületén nem feltétlen érzed, ha valami alkatrésze belül túlmelegszik...
  • LegendTommy
    #841
    Sziasztok,
    boldog digi 30/20 tulaj vagyok kb.1 hónapja és tökéletesen műkködött a netem speedtest szerint 32/21 el di-524 router mögött. Viszont pár napja leesett a sebesség, kb. 27/13-ra. Tudom, hogy a garantált felett van bőven,és ez is tök jó, csak nem értem mi a gond.
    Direktbe hozza a 32/21-et, de a routerel mögül nem.
    A routeren a legfrisebb hivatalos firmware van. Érdekes, hogy ha rebootolom a routert akkor kb. 10 percig tudja a 30/20-at(32/21) de utánna leesik és csak router mögül.
    Első blikkre azt hinném, hogy elromlott a router, de akkor miért tudja a megfelelő sebit 10 percig (nem melegszik)
    akinek van hasonló tapasztalat, ötlete kérem jelezze.
    bye
  • banok
    #840
    http://www.digikabel.hu/Kezdolap.html
    itt a megtudod nézni a csatornakiosztásokat
  • Japep
    #839

    De, DigiMini van ... még én rendeltem meg nagyszüleimnek nyár elején.
    Az elején végignéztük az összes csatornát (úgy 14 körül van), és tegnap a meccs miatt megint megnéztük nekik - és ott volt.
  • banok
    #838
    akkor nem Digiminije van vagy ez csak marketing időszak.
  • Japep
    #837

    Köszi.
    Közben megnéztem és van... :D
  • banok
    #836
    nem
  • Japep
    #835

    Engem az érdekelne, hogy a Digiminiben is van DigiSport?
    Ha igen, akkor ismerősömék 3-4 hónapja köttették be, ezen is előhozható? :)

    Köszi.
  • Cowie
    #834
    Sziasztok!

    A Digi műholdas szolgáltatásom van. Tudja valaki, hogy itt fogahtó valahogy a Digi Sport, mert sehol nem találom?
  • banok
    #833
    más szolgáltató csak akkor teheti be a Digisportot ha utána hajlandó fizetni érte. Így már nem tetszik a UPC-nek és a T-nek. Állítólag tárgyalásban sem állnak! :(
  • tobias88
    #832
    mivel ez a digivel foglalkozik és talán a digisport a diginél van és van róla információja valakinek + nem nagy szolgáltatónál vagyok, tehát nincs sg-n topikja, és felesleges is lenne neki
  • Borg
    #831
    Csak félve kérdezem meg, hogy akkor miért ebbe a topikba írsz...lol..
  • tobias88
    #830
    Te diginél vagy, mert én nem!
  • tobias88
    #829
    nálatok lehet, de utána jártam, és kiderült hogy nagyjából sehol sincs, mivel utána kötelező lett volna annál a szolgáltatónál, aki ezt igénybe veszi, szóval ez Nagy Digi parasztvakítás volt...
  • Borg
    #828
    Tvpaprika helyén van.
  • tobias88
    #827
    Hello, egy olyan kérdésem lenne, hogy hallottam még 2 hete, hogy a Digi sport ingyenes október végéig! Nálunk még sehol sincs digi sport, pedig már elmúlt bőven szeptember 3.a!
  • SzocsA
    #826
    nálam az a baj, mostanában állandóan megáll a kép, megfagy!
    a Tv 6 ot meg a 206 helyról át akarom rakni a 15. helyre meg is csinálom csak mindig visszarakja a 206 helyre!
    és ha a cool tv re megyek a másik tv kifagy a kp meg nálam is!

    2 kártyás az egység, lefrissítettem a tv listát a másikon közben ment a tv

  • balutime
    #825
    oké meg próbálom majd gyári be állitást vissza álltani és ujra lőni az egészet köszönőm a infót!
  • lck
    #824
    Nem hiszem hogy ez az oka, ha a többi bejön.
    Annyira nem értek hozzá, de ilyenkor ilyeneket szoktak javasolni:
    - Csinálj a beltérin egy gyári beállítást, és kerestess végig mindent. ( Vigyázz szinte minden beállítást újra végig kell állítgatni, minden csatornát újra kell rendezni.)
    - Ha így sem jó akkor esetleg hívd az ügyfélszolgálatot: 1272 - lehet csinálnak egy kártyaaktiválást.
    - Vagy ha türelmes vagy várd meg az új Nagra3-as kártyádat. Aztán azzal lehet megoldódik - vagy ha gond lesz vele ( van rá esély ) úgyis hívnod kell a 1272-t.
  • balutime
    #823
    Üdvözletem! Had kérdezem meg azt hogy miért van az a Digi tv-n nálunk hogy nem jön be a Discovery,Animal planet,Reality-tv pedig ki írja azt is hogy ép mi megy a műsorban de a kép sötét és hang sincs.Lehet az az oka hogy egyszer át furták a beltéri és kültéri közti koax kábelt és tóldóval lett össze rakva?
    Köszönőm!
  • lck
    #822
    Annál ez a legújabb.
  • SzocsA
    #821
    a középső oszlopban mi van?
    hiába megyek atv re sport klubbra azt írja hogy nincs új szoftver!

    2007/11/22 szoftver van gondolom ennél van már újabb is!?

    2. típusú modell van!
  • banok
    #820
  • ricsa008
    #819
    üdv
    nálam a Sport Klub ban van egy csík (egy képhiba) már lassan egy hete és elég idegesítő

    mért lehet?
  • Borg
    #818
    Attól függ mennyire van pontosan ráállítva a tányér a műholdra.
  • gergely1991
    #817
    nálam esős időszakban is van jel de amikor már zuhog(mint ha dézsából öntötték ki) akkor már akadozik...
  • madmanic
    #816
    már felhős időben sem volt adás, sem esőben sem hóban..

    jó pénzért kapsz másik fejet anivel már csak esőben hóban megy el a kép
  • madmanic
    #815
    szerződés számot írd a közlemény rovatba
  • Soldiers
    #814
    általában a vihar erejétől függ
  • piamania
    #813
    Hi!

    Szokott gond lenni a DIGI-vel vihar idején?Valaki panaszkodik valaki nem.Nálatok mi a helyzet és a tapasztalat?
  • Japep
    #812

    Hello!
    Valaki szokta a számláját utalással fizetni?
    Mert én így szeretném, de nem tudom hova kell és hogy mi alapján tudják meg, hogy én küldtem...

    Köszi előre is! :)
  • gergely1991
    #811
    Új TP a digi-n!
  • Seten
    #810

    De most érted miről beszélek?
    A Diginek, van egy listája amin rajta vannak a csatornák és a hozzá tartozó kódok.
    A tv-t ha programozod akkor a kézi beállításnál, a "csatorna" opcióhoz beírod, pl hogy S12 akkor egyből bejön CNN ami egyébként a 252 MHz. Így nem kell hangolni/keresgetni.

    Na ezeket a betű/számokat keresem.

  • piamania
    #809
    Vki válasz erre? => #804.
  • banok
    #808
    ezt a kód szabványt használja a DigiTV
  • Seten
    #807
    Na ez az ami így önmagában nem nagyon mond semmit. :)
  • banok
    #806
    Nagravision 2
    Nagravision 3