46641
  • SzirmosSzisza
    #43777
    Nekem egyik eredeti Windows 7-et se tudta, mármint nem bootolt az USB-ről, másolás megvolt.
  • Livius
    #43776
    Nekem a Windows 7 USB/DVD Download Tool az eredeti érintetlen MSDN ISO-kat gond nélkül megcsinálja.

    Ezekkel sikeresen csináltam már USB telepítést vele:
    Microsoft.Windows.7.Home.Premium.SP1.32bit.Hun.MSDN
    Microsoft.Windows.7.Professional.SP1.32bit.Hun.MSDN
    Microsoft.Windows.7.Professional.SP1.64bit.Hun.MSDN
    Microsoft.Windows.7.Ultimate.SP1.64bit.Hun.MSDN
  • ntex
    #43775
    64 bites rendszer van fent most is, elvileg kompatibilis az a tool 64 bites cuccokkal is, mindenesetre most épp másol a flashboot, remélem sikerül neki...
  • [HUN]FaTaL
    #43774
    Az is lehet probléma, hogy 32 bit alatt 64-es telepítőt nem tud csinálni. Az Universal USB Installer viszont bármiből megcsinálja, bármilyen rendszeren. :)
  • bon
    #43773
    Én is így tudom. Csak a hivatalos ISO-kat szereti.
  • ntex
    #43772
    Tehát meg kéne próbálnom mással? Megnézem ezt a Flashbootot akkor
  • Livius
    #43771
    Szerintem inkább az ISO-val van gond. Nem hiszem hogy a Windows 7 USB/DVD Download Tool szereti a házilag frissítésekkel bővítettet.
  • SzirmosSzisza
    #43770
    Én azzal a gyári cuccal sose tudtam működésre bírni, mindig megpróbálom, aztán 10 perc múlva töltöm le a Flashbootot :)
  • ntex
    #43769
    Üdv.

    Egy olyan gondom lenne hogy egy MSDN-es Win7 Ultimate verziót, amibe bele vannak integrálva a frissítések március 12-ig ki szerettem volna tenni egy 4GB-os (3.72GB) Maxell pendrive-ra hogy aztán majd onnan telepíthessem, ehhez a Windows 7 USB/DVD Download Tool-t használtam volna, de a pendrive formázása közben hibát írt ki (nem sikerült formázni a meghajtót, pedig előtte én magam formáztam és semmi gond nem volt vele, olvasta is a gép) és nem írta fel a képfájl tartalmát. Ezután alig tudtam visszahozni az USB adattárolómat, azt hittem tönkre is ment mert nem tudtam olvastatni a géppel, de aztán végül nagy nehezen csak sikerült formázással újra olvashatóvá tennem. Lehet az a gond hogy az ISO fájl mérete 3.68GB, a pendriveon pedig 3.72GB a kapacitás és így nem fér rá? Van még itthon egy 16GB-os pendrive is de nem szeretnék azzal is így járni vagy tönkretenni, ezért gondoltam megkérdezem tapasztalt e már valaki hasonlót illetve mivel tudnám még USB-ről telepíthetővé tenni?
  • xxx007
    #43768
    Hát én is arra gondolok ...
  • Puhos
    #43767
    Szia!

    Itt egy oldal érdemes végigolvasni: 80070422 hiba. De én a vírusfertőzést sem zárnám ki teljesen.
  • xxx007
    #43766
    80070422-es számú hibát ír ...
  • bon
    #43765
    Sőt az Eseménynapló is segíthet.
  • bon
    #43764
    Ez esetben a windows könyvtárba található windowsupdate.log fájlt is megnézném, hogy milyen hibakódokat ír.
  • xxx007
    #43763
    Az sem segít ...
  • bon
    #43762
    vezérlőpult\felügyeletei eszközök\szolgáltatások menüben próbáltad már kézzel elindítani a widwows update-t?
  • xxx007
    #43761
    Sziasztok,olyan gondom van hogy adott egy laptop gyári win7 home premium , frissítések automatikusra vannak állítva , de nem frissít , ha keresni próbálok manuálisan azt dobja hogy nem lehet mert a szolgáltatás nem fut ...

    ezt mi okozhatja? vírusirtó nem talált semmit (avast!free)
  • howarju
    #43760
    O.K.
    De ki tudhatja biztosan az elem életkorát, töltöttségét beszereléskor? :-)
  • SzirmosSzisza
    #43759
    Valaki nem tud valami kicsike DLNA szerver Windowsra? (Samsung TV-re kéne küldeni a dolgokat, eddig Serviio-t használtam, de sok vele a baj)
  • Bal0924
    #43758
    :D (ez a helyzet...:S )
  • bon
    #43757
    Én is erre gondoltam, de 1, 1,5 éves gépnél még nem szokott probléma lenni. Kivétel ha rendszeresen áramtalanítva van a gép kikapcsolás után.
  • howarju
    #43756
    Hi!
    Gyenge az alaplapi elem! Cseréld ki!
  • Bal0924
    #43755
    Vadonatúj minden, 1 évnél (max1,5) fiatalabb, kivéve a Winchesterek.
  • bon
    #43754
    Régi a gép vagy az alaplapja?
  • [HUN]FaTaL
    #43753
    BIOS-ból betölti asszem az órát minden bootnál. Legalábbis régen valami ilyesmi volt.
  • Bal0924
    #43752
    Sziasztok!

    Be lehet állítani azt a Win7-ben hogy naponta ellenőrizze az órát?
    Majdnem minden nap látom hogy késik 1percet. De a frissítéssel helyreáll.
    Miért csinálja ezt a Windows hogy késik?:D
  • DarkSector
    #43751
    Köszönöm NOD32 frissités után azonnal 3 narancs feliratot kidobott újraindítás előtt, de ellenőrzésnél már haverom szerint semmit nem dobott ki.
    Megpróbáljuk ha nem akkor uninstall.
    THX
  • bon
    #43750
    Star Trek nálam nem okozott problémát, igaz Windows 8-at használok. Ja és acm.exe fájlom sincs.
  • bon
    #43749
    Én nem zárom ki a virust is mint eshetőséget, egy Emsisoft emergency kit-et lefuttatnék.
  • DarkSector
    #43748
    Star Trek asszem.

    Hozzáteszem hogy annyira ért haverom a géphez hogy a rendszerét én szoktam felrakni, max játékokat tud feltenni.
    Vagy talán még azt sem.
  • Mayorpapa
    #43747
    érdekelne, melyik game volt az, amit feltelepített?
  • DarkSector
    #43746
    Igen telon egyből ezt sugtam, de ki volt neki kapcsolva a visszaállítás.
    Jól gyanítom hogy cumi? :D
  • bon
    #43745
    Rendszer visszaállítás egy korábbi állapotra.
  • DarkSector
    #43744
    Üdv valaki tudna erre mondani:
    Az összes játéknál állítólag haveromnak ezt dobja i, 2-3 órája még jó volt.

    Azt mondja haver 1 új gémet megpróbált feltelepíteni azt azóta lett ez a hiba.
    Programok mennek, meg minden más.

    Tipp?
  • Puhos
    #43743
    Szia

    Én hagynám a helyedben az ESET-et. Kaspersky virus removal tool-t futtass le vagy egy Emsisoft Emergency Kit-et. Nézz szét a feladatkezelőben nincs-e esetleg olyan futó folyamat ami gyanús lehet.
  • NandorHUN
    #43742
    Sziasztok!
    Egy olyan problémám lenne, hogy nem tölt be rendesen a windows 7, bármint elindítom és CSAK a háttérkép és a Starmenü (alsó bar) tölt be de azokra se tudok rákattintani, mert az egér homokórázik, CTRL Alt del nem müködik és gyakorlatilag semmi sem :(
    Aztán nyomok egy restartot és csökkenten modban megy, ilyenkor lefutatok egy Advanced System caret és kb 0,5-1 hétig minden remek, aztán megint bekapcsolom és akkor egyszer csak megint nem indul rendesen...
    Első 1,2 alkalommal még egy ESETET is lefutattam, de nem talált vírust, am a többit meg az Advanced System care is leszedni, csináltam lemeztöredezés elleni baromságot, Malware removalt, de ugyanugy csinálja... :(
    Van esetleg ötletetek?
    THX a segítséget.
  • Puhos
    #43741
    Legelőször is meg kéne tanulni érthetően fogalmazni. Majd ha ez megvan akkor utána leírni a problémát lehetőleg úgy, hogy aki elolvassa meg is értse azt.
  • Frobi
    #43740
    Hali
    Win 7 van nekem
    Az a bajom hogy asogorom nem tudom miket törölt ki..elinditottuk a töredezés mentesitőt..de most nem tudok semmilyen netes videót nézni yutubot sem egyszerűen nem indul el e videó valami flees playert már letöltöttem de nem...

    Előre is köszönöm a választ ha tudtok segíteni
  • kemszi2
    #43739
    nincs valami ötletetek hogy miért nem tudja beállítani a gép xp mode-ot?
    Egyszerűen a végén mindig meg áll azzal,hogy nem sikerült beállítani próbáljam meg később,kipróbáltam mindkettőt amit le lehet tölteni, ugyan az az eredmény...
  • Klon
    #43738
    Üdv!

    Több fájlom van, aminek orosz karakterekből áll a neve, de mivel az én gépemen nincs meg az eredeti font, így mindenféle karakterekkel helyettesíti a valószínüleg orosz cirill betűket.

    Honnan lehet megtudni, hogy mi a hiányzó font a rendszeremről, és honnan lehetne azt telepíteni??

    Előre is köszi!