46641
  • Solt
    #43817
    Nem volt őszinte a mosolyom gondolhatod! :D
  • DarkSector
    #43816
    Baszottjó. :D
    Ettől féltem.
    Nem egészen 2-3 hónapja lett véve a vinyó.
  • Solt
    #43815
    Én egy taco-s üveget ejtettem rá, pont a vinyó fölé... kerregés, zúgás, kerepelés, majd 125000.-Ft + áfáért helyre is állították róla az adatok egy részét! :D
  • DarkSector
    #43814
    ájjájj . :P
  • Solt
    #43813
    Ha jó alaposan teszi, akkor a vinyó kaphat olyat, hogy összefossa magát! :)
  • DarkSector
    #43812
    Faxa.
    Akkor lehet beigazolódik a gyanúm hogy a vinyó sérülhetett...:S
    De érdekes a Win logo begyün, csak utána kap kékhalált.
  • [HUN]FaTaL
    #43811
    Létezhet, de hardver vagy driver hiba.
  • DarkSector
    #43810
    szerintem a "Vezérlőpult -> Felhasználói fiókok -> Felhasználói fiókok fegyületének beállítása" vagy hol van egy csúszka a biztonsággal kapcsolatban amit ha lehúzol minimálisra akkor nem kérdezget.
    Én mindig lehúzom telepitéskor, tök felesleges:

  • Man19
    #43809
    Sziasztok!

    Szeretném kérni a segítségetek: Be lehet valahogyan állítani azt a windowsban, hogy amikor megnyitok egy programot, aminek a gyártója ismeretlen, ha egyszer már mondtam neki, hogy megnyithatja, akkor ne kérdezze az össze további indításnál az adott programnál?

    Ezt a két linket találtam, a másodikban ír ilyesmiről (de mivel nem win7-ről van szó, nincsen "tiltás feloldása" gomb)...

    http://hvg.hu/tudomany/20090224_biztonsagi_figyelmeztetes_kikapcsolasa
    http://lacy.hu/windows_vista/fajl_megnyitaskor_figyelmeztetes
  • DarkSector
    #43808
    Az nem ua. :)

    Akkor minek nyitható a teteje? ha nem csukhatod le?
  • Tetsuo
    #43807
    LOL Nem hallottad?! Akkor probald ki! B@szd a falhoz a laptopod. :D :P
  • DarkSector
    #43806
    Üdv létezik hogy ha valaki lecsapja a laptop tetejét olyan baja legyen a gépnek hogy nem indul utána el és kék halállal kilép?
    Meg a bios-ban kiírja hogy 0x000000009c vagy milyen hiba....:S

    Mert most ismerősnek valami gond van a laptopján, és azt mondta működés közbe lett lecsapva a teteje.

    Mondom ettől még nem hallottam hogy beszart volna egy gép.

    létezhet ilyen?
  • [HUN]FaTaL
    #43805
    Nem kér fájlrendszert, ntfsre formáz. Persze csak akkor ha létrehoztad az új partíciót..
  • tompka
    #43804
    Valami megoldás van? :(
  • simonl #43803
    Sziasztok, "behúztam" egérrel egy játék ikonját a Start menü - Játékok mappába.
    Ott mintha átalakult volna külsőleg, nem működik, és a világért sem tudom törölni.
    Nincs jobb egérgombos menüje sem...

    Köszönöm a hasznos tanácsokat.
  • Kori
    #43802
    minden particiot töröltem de nem ajánlozza fel az ntfs formázást
  • Tetsuo
    #43801
    Na igen, de a win ezt csinalja a sajat fajljaival, programjaival is, mint emlitettem, a mappak megjelenitesevel is. Allitolag Mac-en nincs ilyen problema a tobbi szofttal sem.
  • [HUN]FaTaL
    #43800
    Ez egyik sem a windows hibája. A VLC fejlesztőjének ként a hotkeyeket globálissá tenni (nem vagyok benne biztos, hogy nincs erre beállítás), az ablakméretet is a fejlesztő állítja be.
  • Tetsuo
    #43799
    Tud vki segiteni?

    Az a problema, hogy a VLC "kovetkezo szamra ugrasat" csak ugy lehet vezerelni billentyuzettel, ha ez a program van legfelul. Hat ez a legritkabb esetben vagy ugye.
    Szoval hogy lehet ezt megkerulni ill. hogy lehet rabirni a kib@szott windowst, hogy atengeje a mediagombokat a VLC-nek, ne csak neha, hanem MINDEN ESETBEN?
    Ugyanigy az is kerdes, hogy az ablakmeretezes (kib@szott windowshoz meltoan) miert olyan nehez a tartalomhoz igazitani?
    A VLC, egyszeru hangfajlok eseten is HD meretet jelenit meg, ha elindul.. mas programoknal is ez all fenn persze, thanx willy gates.
    Szoval erre van megoldas?

    A win valahogy meg soha nem meretezett jol egy abalkot sem. Minden mappa vagy program megjelenito ablaka ugy nyilik meg, hogy a tartalom resze ki van takarva es gorgetni kell. Persze ez lehet, hogy mas programok hibaja (mint pl. legujabb Cubase is, hogy a kancso Steinberget is emlitsem), de a win a sajat mappa megjeniteset is igy, benan oldja meg.
    Van erre megoldas?

    Koszi.
  • [HUN]FaTaL
    #43798
    Dehogynem ha eltörlöd a partíciót.
  • Kori
    #43797
    telepítőbe nem enged formázni
  • Kori
    #43796
    igazad van

    http://logout.hu/bejegyzes/fire_soul_cd/windows_7_uefi_install/hsz_1-50.html
  • TomBond
    #43795
    A telepítőből meg kell formázni, és kész is.
  • precision
    #43794
    ilyenkor le szokták írni a megoldást vagy linkelik... hátha a későbbiekben másnak is lesz ilyen gondja és rá tud keresni :P
  • Kori
    #43793
    megoldottam
  • Kori
    #43792
    van egy új lenovo laptop
    win8 volt rajta de nem tetszett
    win7-et akartam rárakni de nem engedi mert GPT-be van particionálva
    sajna a win8-at már letöröltem róla
    mit lehet csinálni hogy telepíteni tudjam a win7-et
  • tompka
    #43791
    Na igen, de nekem ennyi van:

  • howarju
    #43790
    Eszközkezelő --> Hang, Video-és játékvezérlők --> "Hangkártya tip." -->Erőforrások --le-fel nyíllal megkereshető.
    Nálam pl. IRQ 17.
  • tompka
    #43789
    Régi driverekkel is csinálta a rendszer. Épp most is terheli az egyik magot. Pedig csak elindítottam lemezről egy 720p-t.
    A megszakítást hol lehet állítani? Eszközkezelőben nem találom.
  • drago14
    #43788
    Mert már ellenőriztem teljesen a gépet Advanced SystemCare 8-cal de utána se jó,
    pedig defragmentált is!Na megnézem azt a hd sentinelt.
  • bon
    #43787
    Könnyen lehet hardver hiba is, elsőnek hd sentinel-el a winyót nézném meg.
  • drago14
    #43786
    Na most meg 5 perccel ezelőtt lefagyott de nem volt kékhalál csak semmi sem válaszolt!
  • bon
    #43785
    bluescreen view progival bővebb infot lehet szerezni a hibáról. Indítsd el és készíts képernyő mentést a program ablakáról és szúrd be ide.
  • drago14
    #43784
    Sziasztok!A Windows 2 óránként leáll valami oknál fogva! Semmi sem válaszol! Mit kell tenni? Vagy ha nem kapcsolom ki egy idő után kékhalál! Mit kell tenni ellene? a válaszokat előre is kösz!!!
  • vaczak
    #43783
    sziasztok, újabban a firefox minden inditásakor megjelenik az UAC figyelmeztetése, hogy engedem e hogy a program (ffox software updater) változtatásokat hajtson végre a gépen. hogy lehet ettől megszabadulni anélkül hogy teljesen kikapcsolnám az UAC-t? korábban nem csinálta ezt a ff.
  • howarju
    #43782
    Csak TIPP! Talán ugyanaz az IRQ több Drivernek is ki van osztva? Próbáld meg kézzel átállítani automatikusról a hang Driver megszakítását egy nem, ill. kevéssé használtra!
    Más: Tapasztaltam, hogy nem mindig a legújabb Driver a legjobb! Ha a régivel jól működött a rendszered, érdemes lenne megfontolni annak visszaállítását!
  • tompka
    #43781
    Segítségre lenne szükségem!
    Az elmúlt 1hétben rendszeresen jelentkezik egy olyan hiba, hogy a Rendszermegszakítások nevű folyamat 100%-on terheli a proci egyik magját. E miatt a hang elkezd recsegni és a laptop hűtője rákapcsol.
    Minden driverből a legfrissebb van. Mi okozhatja?
  • bon
    #43780
    Driver frissítés megpróbálnék, különös képpen alaplapi driver-t.
  • Lysandus
    #43779
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. A win7 alvó állapot után "ébresztéskor" egyszerűen lefagy. Olyan, mintha próbálna a szerencsétlen felállni, bejön az asztal, aztán eltűnnek az ikonok az asztalról, majd maga az asztal is eltűnik, és jön a kék képernyő. Valakinek van valami tippje arra, hogy miért lehet ez, és mit lehet vele kezdeni?
  • Livius
    #43778
    Nekem a 8GB-os Kingston DataTraveler-re megcsinálja a telepítőt tökéletesen, és ahol lehet USB ről bootlni megy is. Sőt azt találtam a Windows 8 MSDN ISO-kat is feltudja rakni pendrive-ra.