46641
  • bon
    #44585
    Nem.
  • megas
    #44583
    Sziasztok. Ha Firefoxban nem lett elmentve egy jelszó, akkor azt valahogy valahonnan előtudom keríteni a gépemből?
  • wantonly
    #44582
    Akkor még valamilyen vírus van a gépen. Blokkolja/lassítja az internetet.

    Ajánlatos lenne egy rendszertöltés előtti víruskeresés (az Avast például tud ilyet) + AntiMalware.
  • Carlo da Italia
    #44581
    Újrahúztam a firefoxot,ahogy Wantonly mondta a #44579.
    De ugyan az a hiba lép fel. #44578
    Csak forog forog,de nem tölti be az oldalt-oldalakat,csak egy kisebb idő után.
    Nem tudom elképzelni mi lehet a baj.
  • Carlo da Italia
    #44580
    Köszi a segítséget.
  • wantonly
    #44579
    Telepítsd újra a böngészőt (előtte persze uninstall).
  • Carlo da Italia
    #44578
    Sziazsztok!
    Az lenne a kérdésem,és egyben kisebb segítséget kérnék hogy,teganp elött futtattam egy (SuperAntiSpyware)progit,és talált is három trojan-t,és 34 veszélynek itélt cookie-t.
    Ezeket mind töröltem,és másnaptól se a Firefox,se a Google Chrome amit idővel töröltem a gépről,próbálva már az Operát is,És próbálva a IE is, egyik sem akar betölteni az istennek sem,csak forog forog,és nem tölt be.
    Aztán egy olyan 10-20 perc után megondolva magát,mégis betölt,és utána rendesen működik. Amit eddig sose csinált.
    Azt szeretném megkérdezni,mért van az a 10-20 perces gondolkodás a böngészőnek,(legtöbbször Firefox-ot használok)hogy nem tölt be rendesen,mikor elindítom.Valamit vissza kellene állítani? mert lehet valamit a SuperAntiSpyware elállított?.
    Most jelen esetben csak a Firefox,és a Internet Explorer van.
    A válaszokat előre is megköszönöm.
  • kl24h
    #44577
    Legtöbb esetben vírusfertőzés szokta okozni, de ezenkívül még sok más is okozhatja.
    Ajánlott egy speciális ellenőrzés, hogy a gép nem-e vírusos (Malwarebytes: Free version, HitmanPro). Ezekkel lefuttatod a gépet, de csak Gyors-vizsgálattal (Quick Scan) és ha találnak valamit, akkor törlöd és utána kiderül, hogy megoldódik a helyzet vagy nem.
  • Örm
    #44576
    IE11-et használok, de hiába telepítem a Flash Player 12-t nem működik működik a youtube. Van valakinek valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?
  • howarju
    #44575
    Szia Hajdum! :-)

    Talán, Internetbeállítás --> Speciális --> Alaphelyzet dobozra klikk.
  • hajdum
    #44574
    Sziasztok!

    Win7 alatti IE11 használatával, a "Fájl-Küldés-Lap, vagy Hivatkozás E-mailban" funkció nem működik (a két mező szürke színű, a rákattintásra nem reagál). A levelezőm a Windows Live Mail. Mi a teendőm?
    Köszönöm a segítséget!
    HM
  • bon
    #44573
    Lehetségesnek tartom, hogy pl. egy egér nem engedi bekapcsolni a képernyőkímélőt vagy legapcsolni a képernyőt, mert a beállított idő intervallum lejárta előtt mozgást érzékell a gép, noha nincs piszkálva. De olyan is előfordult még régebben nállam, hogy szimplán nem működött a funkció valami hiba miatt, de egy rendszer újraindítás mindig megoldotta a problémát.
  • krisz073
    #44572
    Természetesen. Minden fent van.
  • bon
    #44571
    Driver-ek fennt vannak?
  • krisz073
    #44570
    Sziasztok,

    Frissen telepített Win7 HP 64B verzió. Hiába kapcsolom be a képernyőkímélőt, vagy a képernyő kikapcsolást egyiket se hajlandó megcsinálni.
    Valakinek esetleg valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?
  • howarju
    #44569
    Hi! :-)

    Sz.V.Sz. ki kell iktatni az összecsukott állapot érzékelőjét, mikrokapcsolóját!
  • Forrest Gump
    #44568
    Sziasztok

    Win7 alatt, mit kell beállítanom ahhoz, hogy a laptopon összecsukott állapotban is üzemeljenek a programok?
    Az energiaellátásban már mindent "nincs művelet"-re állítottam.

    Köszönöm!

    (első laptopom)
  • bon
    #44567
    Alaplap driver frissítés. Ha nem segít akkor egér driver letölt és feltelepít a gyártó oldaláról. De lehet oka pl. harmadik féltől származó rendszer buheráló progi is.
  • SimaSuna #44566
    sziasztok!

    rendeltem egy csodálatos VPX7 nevű egeret. nálam unknow device-t ír 43-s kóddal, ellenben lakótársnál pöpecen működik.

    Alaplapi vezérlők telepítve, hátul 4 elől 2 usb-n próbálva, de nekem nem működik.
    mi lehet a probléma?
    Microsoft Windows 7 - Ultimate - Service Pack 1 (x64) van nekem,
    Microsoft Windows 7 - Home - Service Pack 1 (x64) van lakótársamnak.
    Gondolom egy OP rendszer ennyiben nem különbözhet..

    valakinek valami 5let?
    köszi előre is!
  • RelakS
    #44565
    Ugyanolyan marad.
    A legelképesztőbb, hogy azóta, hogy ezt előhoztam, hol előjön, hol nem. Most pl ki tudom a teljes képernyőt használni.

    Wantonly: Minden más program ugyanekkora méretre hajlandó csak állni, ha maximalizálom

    Bon: nem tudom nagyobb méretre húzni, mint a lent látható maximalizált ablak. Teljesen olyan, mintha fejébe venné a windows, hogy a képernyő hasznos mérete kisebb mint a teljes mérete.
  • bon
    #44564
    Én átállítanám kis méretre, majd kézzel széthúznám az ablakot teljes képernyősre és utánna állítanám a jobb felső sarokban teljes képernyőre, hátha így jó lenne.
  • wantonly
    #44563
    Egy fórumon találtam:

    ALT+SPACE+R

    "A way you can resize the window "blind" is as follows: when the Firefox window is active, press Alt+Spacebar. This will drop down a little menu from the upper left corner of the window.

    (1) Make sure it isn't maximized
    Alt+Spacebar then press the R key once to restore to a resizable window

    (2) To move the right side of the browser window to the left
    Alt+Spacebar then press the S key once to start the move, then the right arrow once to select the right side, then the left arrow many times until you see the window border come to the part of the screen where you want it, then press Enter to finish."

    Esetleg: Reset Firefox – easily fix most problems
  • Zoli007
    #44562
    Ha felbontást váltasz, mit csinál?
  • RelakS
    #44561
    Mint említettem, a firefoxnak teljes képernyőn kéne lennie, ehelyett jobb oldalon ott van a háttér.
    A minialkalmazások is ott "ragadnak" a képernyő "széléhez", ahol a FF jobb oldala végződik.

    Mondjuk gondoltam rá, hogy a jobb felső sarokban a gomb így eléggé homályos, de maradtam a kis méretnél. Csináljak nagyobbat? :)
  • Zoli007
    #44560
    Mit kellene látni a képen?
  • RelakS
    #44559
    Egy kis gond:



    Valami kombinációt megnyomtam, de mire kikerregte magát a vinyó, és végrehajtotta az akaratlan parancsot, addigra elfelejtettem, hogy mit.

    Mi ez? Hogy lehet eltüntetni? :)

    Gy.K.: A fiferox fullscreenben látható a képen, a jobb oldalon meg egy nagyobb területet szabadon hagyott ;)
  • howarju
    #44558
    Hi!
    Ha az intézőben látható akkor kattints rá jobb gombbal és a Tulajdonságok -> Általános lap alján vedd ki a pipát a rejtett kockából!
  • Maximus4
    #44557
    Köszönöm srácok a segétséget,de ez így sem lett látható,de nem akarom tovább szemetelni a topikot ezzel,mert nem tartozik a témához.
    Ha van még esetleg ötlet erre,akkor azokat privátba legyetek szívesek,vagy ebbe a topikba.Köszönöm és elnézést az offért.
  • kl24h
    #44556
    Először is a Total Commander-ben ki lehet tenni egy ikont, hogy be/ki kapcsolja a rejtett/rendszer fájlok mutatását.
    Ha már rejtetté tetted, akkor vagy a Total Commander-ben a #44553 alapján fogod tudni látni a fájlt vagy ahogy leírtam fentebb. Mikor látod Total Commanderben a fájlt, akkor ahogy rejtetté tetted pont úgy kell csak fordítva (kiveszed a pipa jelet a Rejtett elől).
    Ha nem akarod Total Commander-rel, akkor egyszerűen az Intézővel végzed, mivel azt mondtad, hogy ott látszik.
  • howarju
    #44555
    Hi!

    Totalcmd -> Fájl menü - > Attribútumok módosítása: a= Archiv, r= csak olvasható, h= Rejtett, s= System,
    Vedd ki a pipákat és láthatóvá válik mint nem rejtett fájl!
  • Maximus4
    #44554
    josi
    Nem,nem lehetett úgysem,de már megoldottam.

    howarju
    Szia!

    Igen ezt a beállítást tudom,csak azt nem,hogyan tudnám visszahozni a mappát,hogy a commanderbe ne legyen rejtett.

  • howarju
    #44553
    Szia Maximus!
    Totalcmd -> Beállítások -> Általános beállítások -> Képernyő -> ezen belül Fájlablak, és ott pipa be a Látszik a rejtett /system fájl/ (Csak szakembereknek!)
  • josi
    #44552
    És csökkentet módban se lehet bemásolni?
  • Maximus4
    #44551
    2 napos olvasgatás,keresgélés után sikerült nagynehezen.Egy játékhoz kellett,mert nem igazán kompatibilis win7-el és csak úgy működik,ha bemásolok egy dll fájlt a system32 mappába.Viszont "sikerült" rejtetté tenni a commanderbe a mappát attribútumok módosításával de nem tudom,hogy hozzam vissza:( Intézőbe látszik rendesen.
  • bon
    #44550
    Saját tulajdonba kell venni, de a system32 mappát piszkálgatni nem javasolt. De Total Commander programmal mlg egyszerűbb lehet.
  • Maximus4
    #44549
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék.Hogyan lehetne megoldani,hogy fájlt tudjak másolni a C:windowssystem32 mappába?AZ UAC-ot kikapcsoltam és a felhasználókon belül a rendszergazda fiókot is aktiváltam már,de semmi:(
  • SaNy3sZ
    #44548
    Igen, úgy értetem én is, hogy az egeret nem mozdítom meg 3-4 percig akkor elkezd akadni/szaggatni a kép, de a hang az jó.
    Viszont megnéztem ezt a feladatkezelős dolgot, úgy jó volt a gép, nem volt szaggatás.
  • kl24h
    #44547
    A Feladatkezelővel megnézheted, hogy melyik az a program, ami 100%-on használja a processzort, mert valami ilyesmi kell legyen.
  • kl24h
    #44546
    Attól függ milyen aktiválást végzel, nehogy befertőzzed a gépet vírussal.
    A te problémád úgy néz ki, hogy mikor nem mozdítod az egeret valamilyen folyamat háttérben "dolgozik", de úgy, hogy keményen használja a processzort és akkor ezért lennének az akadozások. Ez egy kicsit gyanús dolog.
  • Puhos
    #44545
    Nincs is kérdés, mire vársz választ?