46641
  • SaNy3sZ
    #44544
    Sziasztok!

    Olyan gondom van, hogy a Windows 7 Ulimate 64 bites rendszeremet aktiválom, utána elkezdenek akadni/szaggatni a YT videók, a filmek és a játékok használatai közben a kép, de ez csak akkor jön elő ha az egeret nem mozdítóm meg 3-4 percig, a hang az folyamatosan megy alattuk, megmozdítom az egeret visszaáll a normálisra az egész.

    Köszönöm a válaszokat is előre.
  • wantonly
    #44543
    Érdekes problémát tapasztaltam tegnap.

    Tegnap indításkor kiírta, hogy a "Windows Intéző működése leállt", folytatom-e a Windows betöltését? Ezt követően betöltött ugyan a rendszer, de a műveletközpont több eleme nem tudott elindulni, a hibaelhárító észlelte ugyan a problémát, de ismeretlen hiba miatt nem tudta orvosolni.

    Visszaállítottam egy nappal a rendszert. Semmi eredmény.

    Elindítottam egy rendszertöltés előtti víruskeresést, anti-malware vírusirtót, de semmit sem talált. A következő indításkor viszont már minden rendben volt és azt írta a műveletközpont, hogy "nincsenek problémák".

    Még mindig ne tudom mi volt ez.

    Eredeti Windows, friss driverek, előtte nem telepítettem semmit, csak Java update volt.
  • bon
    #44542
    Nem ismerem a Windows live Mail-t. De az biztos, hogy a nagy outlook-ban van mód a kimenő levelekre is szabályt beállítani.
  • GPx8
    #44541
    Az csak a bejövőkre vonatkozik.
  • bon
    #44540
    Ha van szabály készítési lehetőség benn akkor szeirntem igen.
  • GPx8
    #44539
    Sziasztok!
    Windows Mail Live alatt meg lehet azt csinálni, hogy minden kimenő levélből automatikusan készüljön egy másolat egy másik email címre?
    Pl. a [email protected] email címről küldök egy levelet, akkor készüljön egy másolat a [email protected] fiókba is.
  • bon
    #44538
    Nekem már több mint 3 éve vsn SSD-m ami 60gb-os és még soha se volt hely problémám. 15-20gb szabad rajta. Ettől függetlenül a következő 128gb-os lesz.
  • bon
    #44537
    Mert manapság ki törödik a programok méretével? Nagyon sok program mérete elszált már évek óta.
  • KaBuTo666
    #44536
    Akkor veszek egy 512 gb-os ssd-t, az talán elég lesz.
  • kl24h
    #44535
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Microsofték ezzel nem törődnek.
    Vagy veszel nagyobbat, vagy teszel melléje, vagy csinálsz helyet rajta: törölsz, #44534, stb.
  • bon
    #44534
    Akkor alul méretezted, amúgy lemezkarbantartó sokat segíthet.
  • KaBuTo666
    #44533
    Egyszer be fog telni az ssd-m ha így folytatják... :D
  • bon
    #44532
    Megjöttek az év első frissítései jó telepítést!
  • bon
    #44531
    Nem feltétlenül az imformáció szerzés a gép feltörések célja, hanem pl. zombigépeket létrehozni. Amúgy jobb gomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval telepítve jelentősen kevesebbet kérdez a gép.
  • ACE
    #44530
    Jó, biztos velem az a baj hogy nincs semmi olyan a gépemen, amiért bárkinek érdemes lenne "feltörni" azt. Az viszont kiba idegesít, hogy egyes programok azért nem futnak, mert épp nem rendszergazdaként futtatom... szóval én install után rögtön kikapcsolom, mert idegesítenek az üzenetek.
  • Zoli007
    #44529
    Azért no!
  • bon
    #44528
    Dehogy nem ér!
  • kl24h
    #44527
    Tegyél be egy idegen pendrivert, valakitől elkéred vagy olyant, amelyiket még nem tetted be ebbe a gépbe és figyeld meg milyen különbség van, ha van. Arra vigyázz, hogy ne legyen vírusos, ha valakitől elkéred.
  • ACE
    #44526
    Ki lehet kapcsolni csak kell egy normális víruskergető, egyébként úgysem ér semmit.
  • Zoli007
    #44525
    UAC-t kell kikapcsolni, de nem ajánlott. Kiválasztasz egy db. képet, és akkor nem fogja váltogatni.
  • extra sensory
    #44524
    Köszi... még annyit tudnál segíteni hogy hogyan lehet eltüntetni hogy a megerősítés ablak eltűnjön? Pl. bármilyen fájlt vagy programot meg akarok nyitni mindig rákérdez, hogy akarom-e... nem lehetne megoldani hogy csak egyszerűen megnyissa és ne kelljen kattingatni?

    És azt hogy lehet beállítani hogy ne változtassa nekem automatikusan az asztal hátterét? Megdöbbenésemre nem találtam olyan verziót hogy soha ne változtassa meg, csak 1 nap a leghosszabb időszak amit be lehet állítani... ez durva... találtam egy jó hátteret és nem szeretném ha mindig megváltoztatná... köszi ha tudsz segíteni.
  • Dj Tommy
    #44523
    A saját gépben akkor jelenik meg a pendrive, mikor elő ugrik az automatikus lejátszás ablak.
  • bon
    #44522
    Home Premium bőven jó ottnonra.
  • extra sensory
    #44521
    Sziasztok

    Win 7-t akarok telepíteni a gépemre csak azt szeretném tudni hogy a játékokhoz és filmezéshez melyik a legjobb verzió? A Professional-ra gondoltam, szerintetek ez megfelel?
  • kl24h
    #44520
    Az Automatikus lejátszás előtt tudod használni a pendrivert (fájlt másolni, stb.) mondjuk Sajátgépből felnyitva?
  • Dj Tommy
    #44519
    Nekem egy "érdekes" problémám van a Windows 7-tel kapcsolatban, azt előre leírom, hogy ez a probléma ugyanazon a két gépen nem jelentkezett Windows XP és Windows 8 alatt sem!

    A probléma a következő:
    Ha tegyük fel ma még bekapcsolom a gépet és mondjuk x idő után akarom használni a pendrive-ot, akkor olyat csinál a Win 7, hogy mikor csatlakoztatom a pendrive-ot, nem jelenik meg egyből az automatikus lejátszás ablak, hanem kb fél perc után jön csak elő, az lenne a kérdésem, hogy ez mitől lehet és miért csak Win 7 alatt tapasztaltam eddig?
    (Több pendrive-om is van, mindegyiknél ezt csinálja a bekapcsolás utáni első csatlakoztatás után)
  • bcrics
    #44518
    Az első rész rendben van, köszi.

    A böngészős Yt probléma pedig:
    -Érdekes módon, az explorerben minden okés.
    Pedig nemolyrég még ott is akadt.

    A Chrome viszont még mindig vacakol.
    Nemolyrég töröltem, újra felraktam de ugyanúgy fenn áll a hibajelenség.
  • bon
    #44517
    Beírod a start menübe, hogy netplwiz a megjelenő ablakban kipipálod a "A számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni" opciót.

    Más böngészővel is akadnak a Yotube videók?
  • bcrics
    #44516
    HEllo, kettő kérdésem lenne.

    Az egyik;
    Win7 ujratelepítés utén a pc bekapcsolásakor mindg egy felhasználó bejelentkezése panel fogad.
    Ezt hogyan kell kilőni, eddig ilyen sosem fordult elő.

    A másik pedig hogy a Yt Videók akadnak a böngészőben.
    Chrome-ot használok.
    Már ujraraktam a flasht, a shockwawet, Vga drivert cseréltem, de a hiba nem szűnt meg.
    Mi lehet a kínja?
  • gotchaaa
    #44515
    Az már megtörtént tegnap, de nem oldotta meg.
  • bon
    #44514
    Vga drivert cserélnék első körben.
  • gotchaaa
    #44513
    Hello, remélem nem hardveres a problémám, ezért először itt próbálkoznék.

    Adott egy laptop, rajta egy viszonylag friss win7, rákötve egy külső monitor. Ha csak a külső monitor van használatban, akkor nincs semmi gubanc, ha viszont mindkettő, akkor kékhalálozni szokott.
    A spoilerben van egy kép a logról, hátha segít valamit annak, aki ebből bármit is ki tud olvasni
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://imagerz.com/QBZGXUtvAwMCBA5KEwVR


    Előre is köszi a segítséget.
  • Csigabyte
    #44512
    Köszi mindenkinek a segítséget, aki megpróbálkozott vele! Sajnos úgy tűnik, hogy csak az újratelepítés hozhat megoldást a problémámra!

    Köszi a türelmeteket! :)
  • Csigabyte
    #44511
    Köszi :)

    Korábban már próbálkoztam vele, de csak egy lehetőséget ajánlott fel, az pedig pár nappal előtti mentés volt, ami nem hozott eredményt, mert a hiba előtte jelentkezett :(
  • bon
    #44510
    Ha van rá mód én megpróbálkoznék egy rendszer visszaállítással.
  • Csigabyte
    #44509
    Köszönöm a segítséget :)

    Látom képekkel is illusztrált, sajnos angolban nem vagyok igazán jó :(
  • wantonly
    #44508
    Itt van egy leírás, hogyan lehet visszaállítani:

    How to restore Start menu and files hidden/deleted by a virus

    (angol nyelvű)
  • Csigabyte
    #44507
    Rejtett mappa nincs!
  • Csigabyte
    #44506
    Igen, most már 3 mappa van, de eddig csak a Startup mappa volt, mivel a Games mappa megjelenítését korábban én kapcsoltam ki. Az Internet Security programom sem volt ott, de egyszer csak megjelent minden külső beavatkozás nélkül. Viszont a többi hiányzik!
  • Csigabyte
    #44505
    Igen van rejtett és olyan is, ami nem az. A rejtett itt is piros felkiáltójeles, ahogy az XP-ben és vannak olyan mappák is, amelyekben fekete ferde nyíl van. Ezek a mappák egyébként fehér színűek, de ha kikapcsolom a "rejtett fájl megjelenítése" opciót, akkor a piros felkiáltójelesek és ezek a fekete nyilas mappák is eltűnnek, vagyis ezek tuti rejtettek.