46641
  • wantonly
    #44746
    Akkor talán visszaállítási pont ami programok telepítése előtt szokott végbemenni. 800MB nem olyan sok.
  • Örm
    #44745
    Nem hinném, mert értesítést szoktam kapni a frissítésekről és én szoktam telepíteni őket.
  • wantonly
    #44744
    Frissítéseket telepített?
  • Örm
    #44743
    Az mitől lehte, hogy egy frissen telepített Win7 zabálja a helyet? Tegnap estétől ma reggeleig eltűnt 800mb.
  • xblades
    #44742
    #NoScript
  • xblades
    #44741
    Az Adblok Plus a Mozilla-n nem változtat ezen, de a NoSpirit már igen de az meg már mindent letilt ami könnyítés és hasznos a web-en. Ha meg feloldok néhányat máris visszatér ez is.
  • xblades
    #44740
    Lefuttattam egy Emsisoft Emergency kit-et és egy Kasperky-t is, találtak néhány gyanús fájlt amit töröltem.
    A hiba ennek ellenére megmaradt.
    Még mit tehetnék?

    Köszi
  • bon
    #44739
    Valami fizetős viruskergető, de egyenlőre lefuttatnám pl. az emsisoft emergency kit-et.
  • xblades
    #44738
    Ez egy megnyugtató válasz volt. Köszi :)

    Avast van fent most, mi lenne jobb helyette ami ingyenes?
  • wantonly
    #44737
    Vírusod van.
  • xblades
    #44736
    Érdekelne mi lehet a gond a laptopomon lévő rendszerrel. 3 böngésző van fent rajta Mozilla, Explorer, Chrome de bármelyiket nyitom meg a szöveg sorok közt random szavak spam linké változnak és erőltetetten kis ablakként nyílnak fel ha csak közelébe viszem a kurzort.
    Ha mind csinálja biztos nem böngésző hiba, és a fő gépemen ilyen nem jön elő pedig ott nem volt mostanság frissítés semmi téren mivel alig van bekapcsolva.
    Mi okozhatja ezt?
  • bon
    #44735
    Igen ez egy jó megoldás, én is így használom.
  • wantonly
    #44734
    Állítsd be úgy a vezérlőpultban, hogy "frissítések keresése, de én döntöm el, hogy letöltöm vagy telepítem-e azokat".
  • Batistuta07
    #44733
    online játék közben nem túl jó :S
    és általában akkor kapcsol be
  • bon
    #44732
    Nem ajánlott kikapcsolni, nem hobbiból adják ki, ami megjelenik fel kell telepíteni.
  • Batistuta07
    #44731
    sziasztok

    nekem a windows 7 frissítés indul el állandóan ,annak ellenére hogy letiltom a szolgáltatásokban?
    nem valahogy teljesen letiltani?
  • bakkerman
    #44729
    Köszi,megtaláltam eszközkezelőben amit mondtatok,kiszedtem a pipát a hálókártyánál,éjszaka kiderül,hogy mi a téma :)
  • ACE
    #44728
    Az tuti nem éleszti fel a gépet...
    Meg kell nézni az Ütemezett feladatokat, azon belül pedig az egyes feladatoknál be lehet azt állítani, hogy élessze-e fel a gépet a feladat végrehajtásához, na azt(okat) kell kikapcsolni.
  • howarju
    #44727
    Szia Örm.

    Nekem nagyon bevált az ingyenes Remo More. Mindent tud ami kell.
    http://www.remosoftware.com/domore
  • howarju
    #44726
    Szia Bakkerman!

    Valószínűleg a hálókártyád okozza. Több szolgáltató éjfélkor új IP címeket oszt ki, talán az indítja be a felébresztést.
  • bon
    #44725
    Én csak a beépített alkalmazást használom.
  • Örm
    #44724
    Köszi! Melyik a legjobb rendszerkarbantartó program?
  • bon
    #44723
    Eszközkezelőben az egér és hálókártya tulajdonságainál kapcsold ki, hogy felébresztheti a számítógépet.
  • wantonly
    #44722
    BIOS "Wake On" beállítások, ütemezett feladatok/frissítés, áramingadozás, rossz alaplap/tápegység. Sok oka lehet.
  • bakkerman
    #44721
    Hali,az lenne a problémám,hogy 1 hete újratelepítettem a rendszert,és azóta minden éjszaka bekapcsol a gép magától,legalábbis fateromék állítása szerint,és nem tudják mi az oka,és én se. Mostmár minden este úgy kapcsoljuk ki a gépet,hogy a tápot is lekapcsoljuk,így nem tud beindulni,de még mindig nem tudjuk mi az oka annak,hogy minden éjfélkor ugyanabban az időpontban bekapcsolta magát a gép...mi lehet a dolog mögött?
  • bon
    #44720
    Windowssoftwaredistribution
  • Örm
    #44719
    Újratelepítettem a gépet a frissítés után rengeteg szabad helyem tűnt el. Hová tölti le a rendszer alapértelmezettként a frissítési fájlokat?
  • kl24h
    #44718
    Lehetséges hogy vírus okozza, de az is lehet, hogy a tápegység csinálja, mivelhogy 10 óra körül a hálózati feszültség megváltozik és ha valami baj van a tápegységgel, akkor ilyen következményei is lehetnek.
  • Chrisx
    #44717
    Ma megint lefagyott, leblokkolt a felület aztán kék halál data inpage error-al. Érdekes hogy mindig 10 óra körül történik ez, lehet hogy valami túlmelegedne?
  • kl24h
    #44716
    Nálam is történt ilyen videódriver hibásodás, valószínűleg vírus okozta valamikor, de lefagyás csak játékok esetében történt és érdekes módon nem minden játéknál (hiába húztam fel a maximális felbontásra azoknál a játékoknál, amelyiknél nem volt gond, tökéletesen ment).
    Én a tavaly néztem meg a gépem a HD Sentinel-lel és azt írta, hogy 100%-os, amit én nem hiszek, mert már a tavaly volt 7 éves a HDD (pontosan nem tudom mennyi órát írt ki, mert ez is fontos, hogy mennyit ment az a 7 év alatt).
  • Chrisx
    #44715
    Az egér mozgott, de Ctrl + Alt + Del -re nem reagált és megnyitni se lehetett a futó programokat.
    A videókártya driver újratelepítése óta, eddig nem volt lefagyás, de érdekes hogy az előző driverrel se volt gond sokáig, csak az utóbi pár hétben.
  • kl24h
    #44714
    Mivel a zene megy tovább, akkor a Windows nem fagyhat le, esetleg az explorer.exe (az explorer.exe csak vírus esetében fagyhat le). Lefagyáskor az egér mozog? A billentyűzeten a Num Lock működik? Ctrl + Alt+ Delete gomb lenyomásra?
    Itt az is lehet, hogy csak a kép fagy le, ami már videokártya probléma. Ha a zenét le tudod állítani vagy elindítani billentyűzetről, akkor a Windows nincs lefagyva (ezt csak úgy tudod kipróbálni, ha a zenelejátszó ablakát aktívan hagyod, hogy mikor lefagy, akkor valamelyik gombbal tudj pl. szünetet vagy elindítást adni a zenének).
  • Chrisx
    #44713
    Memória rendben, SSD 99%os, videókártya drivert felraktam a legújabbat hátha megoldja a problémát.
  • bon
    #44712
    Teszteld le a memóriát, az ssd kondicióját meg hd sentinellel megtudod nézni.
  • Chrisx
    #44711
    Mi okozhatja azt a problémát, hogy a Windows úgy fagy le, hogy semmire se reagál, de pl. az elindított mp3 szól tovább rendesen. Eseménynapló nem ír semmit csak azt hogy az előző leállás váratlan volt. Memória probléma lehet vagy pedig az SSD haldoklik?
  • Fox44
    #44710
    A külső winyót ugyan úgy át tudod alakítani telepítő meghajtóvá, mint ha pendrive-ról csinálnád.)
  • Fox44
    #44709
    Leírni kicsit hosszadalmas lenne, inkább adok egy link-et.)
  • Örm
    #44708
    Köszi a választ. Tudnál abban segíteni, hogy kell ezt kivitelezni?
  • Fox44
    #44707
    Lehet.
  • bon
    #44706
    Tudtommal pendrive-ról és dvd-ről telepíthető.