46641
  • bon
    #44786
    Nem fogsz tudni bele rakni DDR memóriát, fizikailag lehetetlen.
  • kl24h
    #44785
    A DDR, DDR2, DDR3 között különbségek vannak, mert nem ugyanott vannak a választékok, lásd DDR SDRAM!
  • TomBond
    #44784
    Először is nézz utána a dolgoknak, mert úgy tűnik nagyon nem vagy tisztában a dolgokkal.
  • marsu
    #44783
    Sziasztok!
    Lenne egy hülye kérdésem, a gépemben 2 GB DDR3-1333 DDR3 SDRAM van, van e annak értelme,hogy beleteszek egy 1 GB DDR 400 MHZ ramot??
    sejtem a választ, de azért megkérdezem.
  • bcrics
    #44782
    Hello, másnál is beszürkült a Chrome a Win rendszerfrissítések után?
    Link

    De csak a munkafelület, a böngésző fejléce már nem olyan.
    Már újraraktam a böngészőt, de semmi.
  • BIZ0906
    #44781
    Nem arra értem kétszer is ott volt a per jel a küldendő üzinél még sem tette ki xD
  • buko20
    #44780
    Az baj, mert dvd meghajtó nincs benne :)
  • bon
    #44779
    Régebbi gépek nem mindig szeretik az usb-ről telepítést.
  • buko20
    #44778
    Helló laptopra telepiteném a windows7-et usb-ről, de már a legelején baj van. Kiválasztom hogy usb-ről induljon a gép, utánna egyből ami bejön hogy fekete kép és töltődik a fehér csík, ott kikapcsol a gép. HP compaq nc4400. XP van rajta.
  • ACE
    #44777
    C:\Windows\Installer nálam ez is 4.5 Giga...
  • [HUN]FaTaL
    #44776
    //
  • [HUN]FaTaL
    #44775
    Hogyne lenne \\
  • BIZ0906
    #44774
    Dikk nincs per jel xD
  • BIZ0906
    #44773
    C:WindowsSoftwareDistributionDownload
  • BIZ0906
    #44772
    C:WindowsSoftwareDistributionDownload
    Ennek tartalmát nyugodtan törölheted.
  • kifli
    #44771
    cclenaner tudja honnan kell törölni ha jóltudom
  • ACE
    #44770
    Hol?
  • kifli
    #44769
    visszaállítási pontot hoz létre egyszer, és a frissítési előzmények is törölhetők
  • ACE
    #44768
    Jó, azt értem, de ezek a frissítések nem a jelenlegi már meglévő file-okat "váltják fel" vagy kéne nekik? A régiek úgy gondoltam ilyenkor törlődnek és a javítottak maradnak. Amit meg letölt az ne maradjon már a vinyón...
  • kifli
    #44767
    csak az office sp1 volt 800mb, az update 1 pedig 600. NEkem összesen 2,4gb-t szedett le...
  • ACE
    #44766
    pl. észrevettem, hogy a WindowsSystem32DriverStoreFileRepository alatt ott van az összes előző felinstallált Nvidia driver, darabonként 250-300 MB 12 korábbi verzióban, ami önmagában 3.5 Giga. Az minek oda? Miért nem lehet törölni? A Win8.1 jobb ilyen szempontból vagy az is ugyanígy zabálja a helyet, és megőrzi a régi drivereket? Minek?
  • ACE
    #44765
    Direkt néztem, frissítés előtt 24.258 GB hely volt a rendszer SSD-n, most frissítés után 21.381 GB. Ez természetes hogy egy frissítés megeszik a vinyóból 3 Gigát??? Office frissítéseket is felraktam, de azért ez abszurd.
  • bon
    #44764
    Megjöttek az e havi frissítések jó telepítést.
  • zoranpityu68
    #44763
    Sziasztok!
    A windows 7 telepitettem a gépemre olyan problémám van hogy a böngészö megnyitása után nem teljes a képernyő,van felül kb 5cm sáv.Teljes képernyőt szeretnék ebben kérnék segitséget.Előre is köszi!
  • wantonly
    #44762
    Itt kikeresed a laptop pontos típusát (van belőle több féle, nem tudom melyik az), kiválasztod az operációs rendszeredhez tartozó hálókártya drivert, letöltöd, telepíted. Ha előtte felraktál másik drivert, akkor azt előtte uninstalláld.
  • DonPedro22
    #44761
    Kellene egy kis help, kaptam egy kicsi laptopot acer aspire v5 és ezen alapból win 8 volt fent, így lett vásárolva, kérték hogy cseréljem le win 7-re meg is van de az a kis bökkenő hogy a kedves nem tud csatlakozni wifire mert a hàlòkàrtya drivert nem tudta telepíteni automatikusan, tehàt semmiféle netet nem tudok csinàlni, pròbàltam drivert leszedni hozzá de mind win 8-ra talàlta, valakinek valami ötlet??
  • DummyBoy
    #44760
    Nem hinném, mivel az egérkurzor az látható. A login screent már nem látom, valamint az ujjlenyomat érzékelő zöld ledje sem kezd el világítani, hogy használható, és beléphetek.

    Valamint a Win + P-t nyomogattam egy ideig, és nem történt semmi, de holnap ha tudok, akkor megpróbálok keríteni egy monitort és megnézem.
  • bon
    #44759
    Nem lehet, hogy bekapcsolódott a vga kiment és az lett az elsődelges kkjező?
  • DummyBoy
    #44758
    Üdv Mindenkinek!

    Érdekes és sajnálatos problémával találkoztam ...

    Van egy laptopom, amiben van 2 HDD, az egyiken céges oprednszer (Win7 Enterprise x64) a másikon privát. (Win 7 Pro x64)

    Tegnap este valami történt, és amikor újraindítottam, hogy átváltok a másik oprendszerre, elindult a chkdsk, és konzisztencia hibákat talált, majd nekiállt kijavítani ... (épp a konyhában ügyködtem, csak arra lettem figyelmes, hogy nem a Win indul, hanem más történik, emiatt skippelni sem tudtam ...)

    Sajnos nem úgy sikerült neki, ahogy eredetileg eltervezte, emiatt a céges rendszerem azóta nem indul el. Eljutok a Starting Windows képernyőig, majd megjelenik a kurzor, funcióbillentyűk működnek, hibernálni tudok, de minden fekete ... Safe módban ugyanez. Telepítőről indítva addig jutottam, hogy valami okból az alap 100MB-os partíciót, amit a WIN létrehoz, átnevezte C: meghajtóra, és a normál C: meghajtót D:-re.

    A másik oprendszer alól nézve a filerendszer "jónak tűnik", de ez semmit nem jelent.

    Valaki találkozott már ilyen problémával? Hogyan tudnám ezt megoldani? Jelenleg külföldön tartózkodom, így nem tudom megoldani, hogy a privát oprendszeremen is tudjam használni a VPN-t, pont emiatt a reinstall sem opció.

    Rémlik, hogy találkoztam már hasonlóval, de sajnos netem is ritkán van, így guglizni sincs sok időm, reméltem talán azzal fel tudom gyorsítani a keresést, ha rákérdezek!

    Előre is köszi!
  • bon
    #44757
    IDE módra éllítva próbáltad telepíteni?
  • Szigner
    #44756
    Ehhez a típushoz nem találtam semmilyen sata vezérlőt...vagy csak én siklottam el felette?
  • bon
    #44755
    Saza vezérlő fog kelleni, vagymide módra kell állítani a vezérlőt.
  • Szigner
    #44754
    Bocs, félreírtam...Sp1-es...Az MSDN hálózatáról lett letöltve...Ahci módban van ha jól emlékszem...ez egy Abit DB7II alaplap...
  • bon
    #44753
    Ha sp3-as a telepítő akkor tuti nem gyári. Sata drivert az alaplap oldaláról lehet letölteni. Milyen módban van a bios-ba a winyó? Sata, ide, ahci?
  • Szigner
    #44752
    Persze, ott látható...sőt ha rámegyek, hogyx betallózzam az illesztőprogramot, akkor látja is a merevlemezt, meg az pendrive-t is
  • wantonly
    #44751
    A BIOS-ban látható a merevlemez? Ezt kellene először megnézni.
  • Szigner
    #44750
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy jó topicba írok-e...bocs, hogy ha nem!

    Olyan problémám lenne, hogy a windows 7 telepítő (Nem buherált, gyári Sp3-as)amikor lehetne partícionálni a merevlemezeket, ott nem talál semmit, hanem valami illesztőprogramot akar betölteni! De egész eddig ilyet nem kért, a géppel nem változott semmi... Próbáltam máér mindent, de nem jutottam előbbre:/

    Esetleg valakinek valami ötlet?
  • xblades
    #44749
    Végül a Eset SS7 telepítése és futtatása javított valamit, remélem már így is marad.
  • wantonly
    #44748
    Futtatás: msconfig (ezen belül eszközök-rendszer visszaállítás)

    Vagy, ajánlom a CCleaner progit, ami e mellett még helyfelszabadításra, tisztításra is jó.
  • Örm
    #44747
    Azt, hogy tudom törölni?