46641
  • itamragy
    #27834
    a win7-ed 64-bites?vagy 32-bites
  • exodus2
    #27833
    Azon a cdn sem lenne rajta a windows7es driver, szóval nem értem miért kellene keresgélned. Vista-sat próbáltad vista kompatibilis módban?
  • V43 1105
    #27832
    Sajna nem tudom az a CD hol van :(
  • itamragy
    #27831
    nincs meg az eredeti driver?
  • itamragy
    #27830
    nemtalálok olyan menűt ahol ki lehet ne szedni a pipát xp elől
  • V43 1105
    #27829
    Sziasztok !

    Windows 7 Home Premium operációs rendszerem van, a probléma a következő :

    Logitech Communicate STX webkamerámat szeretném beüzelemi, anno Vista alatt simán ment, soha semmilyen baj nem volt vele. Windows 7 alá sajnos nem találtam drivert, csak Vistas van a weboldalukon , tettem egy próbát a legfrissebbel de igy sem sikerült kicsikarnom semmilyen eredményt az előbb emlitett eszközből .. Valaki tudna nekem segiteni valahogy? Köszönöm szépen előre is !
  • MR ME
    #27828
    win7alól msconfigban szedd ki az xp indítását a bootnál, és akkor sztem működnie kellene
  • BIZ0906
    #27827
    Bootot el fogja cseszni vagyis pá minden windoz úgyhogy legjobb ha újra teszed az egészet. De hátha vannak okosabbak és ha kicsit vársz mondanak valami jobbat én anno szenvedés helyett inkább újra raktam az a tuti.
  • itamragy
    #27826
    hali.
    xp mellé feltelepitettem a win7-et.
    most az xp le akarom tőrőlni.
    az lenne a kérdésem hogy nem lesz e baja a win7-nek miután ujraformáztam az xp particiot?
  • [HUN]FaTaL
    #27825
    Szerintem itt a többség nem PTE-s, így nem ismerjük a rendszert szóval nem értem kinek szólt a kérdés, hogy miért csak Vistat lehet letölteni. Inkább az egyetemen érdeklődj e felől, lehet, hogy nem kötöttek szerződést a win7re.
  • scs17
    #27824
    PTE-KTK Modulo rendszeréből tudom letölteni
  • [HUN]FaTaL
    #27823
    De ő hallgató, nem pedagógus.
  • exodus2
    #27822
    Integráltat nem hiszem hogy fog vinni a kx. De miért is nem tudod bekapcsolni?
  • bon
    #27821
    Kir oldalon keresztül pedagógusok Vista-t, és office 2007-et tudnak letölteni.
  • [HUN]FaTaL
    #27820
    Honnan? Mi van?:D

    Tisztaszoftverről semmit nem lehet letölteni, MSDNAA-n meg ott a win 7 is.
  • scs17
    #27819
    Miért csak Windows Vista-t lehet letölteni? :S
  • scs17
    #27818
    Tárgytalan, megtaláltam. ^^
  • [HUN]FaTaL
    #27817
    Nem.
  • scs17
    #27816
    Üdv!

    Az lenne a kérdésem, h hallgatóként, hol lehet interneten keresztül (nem postán) win7-hez jutni?
  • bon
    #27815
    Particiónálni csak úgy lehet Vista és Windows 7 telepítővel, mint az eddigi Windows oprendszereknél is, tehát törölöd és újra létrehozod, ha már átméretezésre lenne szükség adat vesztés nélkül, akkor partíció kezelésre szakosodott program kell, pl. paragon partition manager.
  • birdo #27814
    A vistánál se ?
  • [HUN]FaTaL
    #27813
    A telepítő dvdvel nem lehet. Paragon partition manager.
  • Jeff Gordon
    #27812
    hello mindenki

    Nem régiben feltelepítettem a win7-et, szépen fel is ment, de elfelejtettem a winchestert két partícióra osztani.
    A topikban visszaolvastam, hátha, valaki már kérdezte, de nem találtam ilyen jellegűt, szóval a kérdésem az lenne, hogy szerintetek lehetséges az, hogy, már feltelepített win 7 esetében berakom a dvd-t, de semmiféle telepítésbe nem kezdek bele, csak az egy partíciót elosztom kettőre a telepítő dvd segítségével?
    Lehetséges ezután hibás működés, vagy ez csak egy "egyszerű" művelet?

    Előre is köszi a segítségeteket!
    Minden jót
  • [HUN]FaTaL
    #27811
    Semmit nem ellenőriznek, nem tilt le a windows sem, onnantól hivatalosan, a liszensz szerint nem legális a használata, ennyi.
  • bon
    #27810
    Office-ból nem készült 64bit-es változat. Ja amúgy ha 64bit-es Windows 7-et rendszelsz akokr telepítő készletett ne kérjél, mert kapni fogsz egy gagyi lemezre írótt változatott 3000ft-ért. Jobban jársz ha csak licenszt kérsz és a telepítőt meg letöltöd..
  • mailroy
    #27809
    Sziasztok! Pár hónap múlva végzek a sulival és még meg akarom rendelni előtte tisztaszoftver csomagban a 64 bites 7es windows-t. Az office-ból van külön 64-bites? Azt írják, h csak addig jogosult valaki használni ezeket a programokat, míg hallgatói jogviszonya aktív. Létezik, h visszaküldetik a DVD-ket, vagy letiltja magát a windows, vagy megszűnik a frissíthetősége? v ezt hogyan ellenőrzik? Köszi! Csak gondoltam jó üzlet 3000+ postaköltségért megszerezni, de ha csak pár hónapig működne, akkor hanyagolom... Köszi!
  • bon
    #27808
    Háromszögek a képernyőn az vga hiba is lehet, 2x találkoztam ilyennel 1x a saját kártyámon, 2d-be jó volt a kártya, de 3d-ben elkezdett mindig hibázni. Nálam elégtelen hűtésre volt visszavazethető (meghalt a kártyán a venti)
  • Evin
    #27807
    A W7 nem directx akárhányas, a kártya a lényeg. Rakd fel a legújabb directX-et és Catalyst-ot.
  • exodus2
    #27806
    Az nem, de videókártya drivert ugye raktál? Esetleg egy directx update sem árt.
  • dalmar
    #27805
    Sziasztok tudnátok segíteni nekem ? feltettem a windows 7 64 bites verzióját.Gépem, proci: core 2 quad 9400 vga:Radeon hd 4850 1 gb ram.
    a steam ról újból letöltöttem a játékokat crysis warhead,de amikor elindítom a képernyőn csak mindenféle háromszög,jelenik meg.A főmenüben még minden rendben.Okozhatja ez az hogy a windows 7 alapból directx 11-es, a kártyám pedig csak directx 10 es.
  • Evin
    #27804
    Másik gépben, másik usb portban sem történik semmi?
  • bon
    #27803
    Ja és a tűzfal része csak 1db Windows 7-es gépre van telepítve,a többin csak mint virusírtó üzemel, távoli felügyelettel.
  • bon
    #27802
    Igen ezt használom, kb 130 gépen (csak 5db Windows 7-es oprendszerű a 130-ból), nekem bevált.
  • HoReSz1975
    #27801
    te is ezt használod megvagy elégedve vele
  • Gabe19
    #27800
    hát berakom a kártyát és semmi:S csak világít a gépen a led hogy benne van azt annyi:(
  • exodus2
    #27799
    Reakció van a win7 részéről? vagy berakod és semmi?
  • bon
    #27798
    kártyára gondolnék
  • belapeter
    #27797
    Köszi a sok Helpet srácok.
    Hali
  • Gabe19
    #27796
    Sziasztok! Van egy 8Gb SDHC Maxell sd kártyám és a windows 7 az istennek sem akarja látni így hát egyáltalán nem ismeri fel amikor beleteszem a gépbe. Viszont a kicsi 1Gb-at egyből felismeri! Szerintetek mi lehet a gond? Előre is köszönöm a válaszokat
  • bon
    #27795
    futtatás rendszergazdaként, de telepíteni is így célszerű. na meg a programok mappáinak jogosultságát is megnézném.