46641
  • Gery Sniper
    #28928
    Telepítettük, de valamiért a Starter verziót rakta fel! A Home basic is elég lenne arra a gépre, mert baromi idegesítő hogy a Starterben nem lehet hátteret és témát változtatni! Azt nem értem miért nem ajánlott fel más lehetőséget, mikor minden verzió rajta van a lemezen! Próbálkozzunk ujra telepítéssel?
  • Nasim
    #28927
    Ha teheted és még nem nézted, próbálj ki egy Power DVD-t. Nálam egyik alap média player sem játsza le hibamentesen a Blu-Ray méretű filmeket.Valószínűleg a kevés RAM miatt.
  • exodus2
    #28926
    Win7ből nem hiszem, csak xp mode alól futtatott programmal.
  • exodus2
    #28925
    Most akkor telepítettétek és sikerült a telepítés, de néhány dolog nem működik, vagy a telepítőben nem tudsz választani verziót, és amiatt írtad a kérdést? Amúgy netbookra ne csodálkozz, ha starter, vagy home basic fut csak tűrhetően, mert nem win7 való rájuk. Persze ha írnál egy típusszámot már jobban képben lennénk. (Ilyen buherált win7et meg inkább ne is használj)
  • jocipapi
    #28924


    bocsi

    sziasztok!
    virtual xp mode-ban lehet telepíteni nyomtatót?
    és ha igen lehet vele win 7-ből is nyomtatni?
  • jocipapi
    #28923
    sziasztok!
    virtual xp mode-ban lehet telepíteni meghajtót?
    és ha igen lehet vele win 7-ből is nyomtatni?
  • eZo
    #28922
    HD filmek lejátszásának módjai mobil számítógéppel
  • Freddycom
    #28921
    Home cinemával egy fokkal jobb, de még mindig lassított felvétel az 1080p-s film. Ace mega codec pakkot cseréltem K-lite-ra, de nem.
  • Gery Sniper
    #28920
    Sziasztok! Olyan problémám van, hogy Asus netbookra telepítettünk win 7-et, de néhány funkció nem érhető el! A gépigény megfelelő! Ugyanerről a lemezről lett telepítve asztali gépre is, és ott felajánlotta hogy válasszunk a kiadások között ( Premium, Ultimate stb) de a netbooknál ezt nem lehetett!
  • Freddycom
    #28919
    Pedig a hibernálás ez, ha néhány sec-en belül folytatni akarod a munkád, akkor használj alvó állapotot.
  • adobepremiere
    #28918
    NOD32
  • Phery
    #28917
    Sziasztok!

    Felmerült egy problémám, amire sajnos nem találtam megoldást sehogysem a guglival.
    W7- nél mikor hibernálásba kapcsolom a gépem, akkor látszólag hibernál, elsötétül a képernyő, a monitor kikapcsol de a gép még zúg egy ideig, utána az is kikapcsol.
    Aztán indításnál (power gomb megnyomása) rendesen újraindul, megjelenik a bios post menü, meg minden diagnosztika, és mikor a winyóról töltené a rendszert akkor írja ki, hogy resume windows, és onnantól folytathatom a a munkát az elmentett rendszerállapottal.. én úgy tudom a hibernálás az azt jelenti, hogy egyből folytathatom a munkámat, nem kell megvárni semmi diagnosztikát... mert így nem sok értelme van, csak pár mp- et nyerek. Az igazán hosszú folyamat a windows indítása előtti diagnosztikák.
  • [HUN]FaTaL
    #28916
    Nem, a hyberfil.sysbe teszi a memória tartalmát és leállítja a gépet. A hybrid alvás fogyaszt, olyankor sleepbe teszi és merülés esetén hibernál.
  • [HUN]FaTaL
    #28915
    Nem.
  • DarkSector
    #28914
    lehet a program rossz amivel nézed, vagy akkor a felbontással lesz gond, illetve a fotok rossz minőségűek.
    nálam szépen látszodik minden.
  • Anonymusx
    #28913
    Win 7 -en elég pixelesek, kockásak a képek,fotók, ha kinagyítom őket, akkor még meg is tudnám számolni. xp-én nem volt ilyen. Mi lehet a baj?
  • xblades
    #28912
    Megpróbálom, bár én a Games Live-ra gondoltam hogy akadékoskodik.
  • janika1972
    #28911
    28888-ra valaki?
  • bon
    #28910
    Messenger eltávolítását és újratelepítését a legújabb verzióval próbáltad?
  • xblades
    #28909
    Bon
    Te sem tudod mit lehet kezdeni a gondommal ? (Windows Live Communications Platform)
  • Met
    #28908
    Nem most rögtön akarok telepíteni, csak lassan már 1 éves lesz a rendszer.

    A fél óra csak tipp volt, mindig sp-s telepítőt használtam.
  • bon
    #28907
    Elég gyenge érv a Windows 7 telepítése ellen. A fél óra simán kivárható, pláne, hgy elég ritkán kell telepíteni egy rendszert.
    De csak egy kérdés, XP sp3-nál mennyit is kell várni, hogy frissüljön? többet mint fél órát.
  • Met
    #28906
    Akkor még várok:)

    Jobbnak tartom az sp1-es telepítőt mert akkor nem kell fél órát várni míg frissíti magát a win.
  • bon
    #28905
    Igen várható, de ha felraksz minden frissítést az kábé egyenlő lesz az sp1-el, mert más komoly újdonság nem nagyon várható.
  • Met
    #28904
    Várható valamikor sp1?
  • DarkSector
    #28903
    szuper...
  • bon
    #28902
    Symantec Endpoint Protection, céges felhasználásra fejlesztik.
  • tilbury
    #28901
    Hali!
    win7 64 bit-eshez milyen komplett internet security-t ajánlanátok?
    Régebben volt fent kaspersky-m, elég jó volt. Céges gépek lesznek, szal vmit úgyis kell venni.
  • asysoft
    #28900
    Eh, vak vagyok, gyakorlatilag megismételtem azt, amit az előttem író írt...
  • asysoft
    #28899
    Pont annyit fogyaszt, mint kikapcsolva (mivel fizikailag ki van kapcsolva ilyenkor a gép, csak leállítások a lemezre írja a memória tartalmát, majd következő induláskor onnan olvassa vissza).
  • BenceYCE
    #28898
    Ugyan annyit mintha ki lenne kapcsolva, mert gyakorlatilag hibernálásnál elmenti a RAM tartalmát és kikapcsol a gép. Alvó állapotban eszik többet meg természetesen bekapcsolva.
  • Freddycom
    #28897
    Rendben, köszönöm.
  • bon
    #28896
    fogyaszt áramot, sőt ha már bevan dugva a konnektorba a gép és ki van kapcsolva akkor is.
  • Freddycom
    #28895
    A hibernálás fogyaszt kicsi áramot, például processzort alacsony órajelen dolgoztatja, vagy teljesen kikapcsol a gép?
  • bon
    #28894
    Nem
  • Bambula25
    #28893
    Sziasztok!
    Egy probléma megoldásával kapcsolatban kérném a segítségetek!
    Adott egy asus x50sl típusú laptop. A problémát a helyes audio driver jelenti. Legalább 5 drivert próbáltam ki és a (beépített) hangfalam erősen búgott tőlük, Windows 7 Home Premium 32-bit az oprendszer, és eddig nem találtam megoldást. az alap driver amit felrak az is rossz, szóval ha vkinek volna vmi használható ötlete azt megköszönném!!
  • DarkSector
    #28892
    az létezik hogy egy ikont az asztalon jobban nagyitok fle mint a többit?
  • Freddycom
    #28891
    Rendben, köszi.
  • Solten
    #28890
    Ok, sajna a benne levo GMA 4500M nem HD-s verzio... Probald ki esetleg a K-lite codec pack-ot (+media player home cinema).
  • Freddycom
    #28889
    Akkuval volt már gondom, de hamar megoldódott.
    Ezzel a power4gear technológiával egész sokáig bírja az akku.

    Köszöntem szépen mindent.