46641
  • xxxpaulxxx
    #29771
    Egy régebbi utorrenttel ez volt... lecseréltem a legújabbra... megoldódni látszott a hiba... aztán kiderült, hogy a fenét:/
  • exodus2
    #29770
    Ha vársz 1-2 percet, vagy kilövöd a firefox.exe-t akkor tudod csak újra elindítani. Ez nem win7 hiba, xpnél is ugyanígy volt. Egyszerűen meg kell várni, míg lementi a dolgokat, vagy kiüríti magát a memóriából.
  • bon
    #29769
    Program hiba lesz szerintem, frissítsed a firefox-ot.
  • bon
    #29768
    Újabb vagy más torrent kliens-el is ez a helyzett?
  • Tetsuo
    #29767
    Hello, az miert van, hogy a Firefox bezarasa utan nem tudom ujrainditani a bongeszot, csak akkor, ha a feladatkezeloben is leallitok egy firefox fajlt??
  • xxxpaulxxx
    #29766
    Hm... lehet... de:
    1, elvileg ez egy típikus hiba Windows 7ben
    2, nemrég észrevettem, hogy akkor is ez történik, ha mondjuk csak 60-al tölt a torrent:S
  • Csak77
    #29765
    Esetleg be kellene állítani a feltöltési és letöltési maximumot, mondjuk 10%-al a max netsebessége alatt. Amúgy az ftp nem terheli annyira mint a torrent, mert ott nem történik feltöltés. Ugyebár.
  • Evin
    #29764
    2 dolog tudja leginkább kihasználni a sávszélességet: torrent és ftp.
    Mivel a modemet újraindítva megint jó lesz, szerintem az a hiba forrása. Ezért lenne célszerű másikkal is megnézni. Talán az terhelődik túl a letöltési sebességtől.
  • xxxpaulxxx
    #29763
    csak torrentnél?:/
    Sose csinál ilyet máskor... be lehet kapcsolva akár hetekig is (max ip-t újít), csak utorrent futásakkor...
  • DAFFANGER
    #29762
    Koszi szepen sracok akkor inkabb visszaállítom a frissíteseket.
  • Evin
    #29761
    Nem lehet, hogy a modem a rossz? Ki kellene próbálni egy másikkal.
  • bon
    #29760
    Nem
  • bon
    #29759
    Persze, hogy kell frissítés, nem hülyeségből adja ki a Microsoft, hibajavítások, kémprogram kereső, adatbázis frissítések, stb. amit tartalmazni szokot.
  • simonl #29758
    Sziasztok,

    Ha egy laptop 3 GB RAM -al rendelkezik, érdemes -e, lehet -e 64 bit -es windows verziót telepíteni?

    Köszönöm
  • MeoH #29757
    HAt valszeg csak unatkoznak MSnel, azert foglalkoznak a frissitesekkel... Termeszetesen nem hulyeseget tolt le, es kb 2hetente par dolog, sztem nem elviselhetetlen. Szoval igen frissits mindig, plane hogy eredeti W7ed van, nincs mitol felned.
  • xxxpaulxxx
    #29756
    Vááá nemigaz... megint nem jó...
    Szóval a problémám a szokásos:
    Windows 7en ADSL-el torrent... pontosan Utorrent...
    és állandóan lecsatlakozik... általában ha nagy sebességgel töltök le folyamatosan:S
    Olvastam mindenfélét neten... a legtöbben azt ajánlották, hogy korlátozzam a letöltést és feltöltést... nos nekem 4 megás netem van... a letöltést lecsökkentettem olyan 370-re, a feltöltést 20-ra... illetve a kapcsolatok számát is beállítottam 200-ról 100ra és még a DHT-t is kikapcsoltam... de semmi
    Ugyan úgy lecsatlakozik a net... és csak a modem be-ki kapcsolásával tudom visszahozni...
    Nem tudtok valami tippet mondani? Nagyon zavaró:/
  • DAFFANGER
    #29755
    Eredeti Win7-em van a frissiteseket muszaly letolteni?Mert nalam most ki van kapcsolva mert mindig frissit valami hulyesegeket vagy kellenek hozza?Az ekezetekert elnezest kerek de nem magyar a laptopom.
  • jaki88
    #29754
    még olyan gondom van, hogy amióta újraraktam a windowst, azóta amikor bekapcsolom a gépet nem talál internet kapcsolatot, le kell tiltani a hálókártyát, utána engedélyezni és ekkor már felismeri a netet. ez így elég kényelmetlen, minden egyes bekapcsolásnál megcsinálni, van erre valami megoldás, illetve miért csinálja ezt?
  • jaki88
    #29753
    ok, köszi, találtam megoldást
  • bon
    #29752
    Oldal alján lévő keresőbe beírod, hogy loader és lesz eredménye a keresésnek.
  • sunlight
    #29751
    Ide általában Windows7-tel kapcsolatos problémákkal szoktak fordulni, a hitelesítés a te problémád nem a rendszeré.
  • jaki88
    #29750
    nem tudom lehet-e warez kérdést itt feltenni, de valaki tud működő aktivátort windows 7 ultimate-hez, mert amit eddig használtam az most nem működik sajnos, már újra is tettem a gépet, pár napot jó volt, utána jött megint a figyelmeztetés, hogy nem eredeti. Valakinek van ötlete?
  • Petike125
    #29749
    Annyira felidegesített, hogy újratelepítettem a Windows-t :)
  • bon
    #29748
    Csökekntet módban elérhetővé váló Rendszergazda fiókkal sem sikerül?
  • sunlight
    #29747
    Az én gépem ua.csinálta, az alaplapon 3 kondi felpúposodott ez miatt volt az állandó újraindulás.
  • [HUN]FaTaL
    #29746
    Nem rendszergazda a fiók amivel be vagy lépve, így nem fogod tudni kikapcsolni.
  • josi
    #29745
    Egy normális hozzászólásod nincs, és nekem beszólsz? El se olvasod miről van szó...de te már ugatsz:) fatal( a végzet hülyéje):)
  • Nasim
    #29744
    Tudtok egy aktivátort, ami jó is? Mert nekem is kiírta, hogy nem eredeti a windows.
  • Apocalipto
    #29743
    Hello!

    Ismerősömnek újraindul a gép amikor benntvan a windowsban, de újraindulás után már a winig sem jut, hanem a BIOS után egyből újraindul. Nem tudjuk mi lehet a hiba, memóriák megvoltak cserélve, a BIOS meg nem fütyül hogy baj lenne a memóriával...táp lehet esetleg?
  • Petike125
    #29742
    Rákattintok arra, hogy felhasználói fiókok felügyelete beállításainak módosítása és bejön egy ablak (amit ugye a pajzs is jelez), hogy

    "Felhasználói fiókok felügyelete
    Engedélyezi, hogy a következő program módosításokat hajtson végre a számítógépen?
    Felhasználói fiókok felügyelete beállításai"

    Alul van Igen és Nem gomb. Igen inaktív, nem lehet rákattintani, csal a nemre.
    És azt írja, hogy a folytatáshoz adjak meg egy rendszergazdai jelszót és kattintsak az igenre.

    Eddig nem volt semmiféle rendszargazdai jelszó beállítva, de mint már írtam, a #29492-ben leírtak beállítása után van ez a problémám.
  • zeli
    #29741
    Minek ahhoz regedit?
    link
  • Petike125
    #29740
    UAC-ot ki akartam kapcsolni regeditorral eszerint a leírás szerint, hogy hátha így meg tudom csinálni, és azt sem engedi! :|
    teljesen tanácstalan vagyok már

  • Petike125
    #29739
    megcsináltam, működik is.
    de van egy kis bibi. ráadásul nem is olyan kicsi.
    el akarok indítani egy programot, feljön a felhasználói fiók felügyelete, és nem lehet igenre kattintani, csak nemre engedi.
    azt írja hogy adjak meg egy rendszergazdai jelszót.
    a rendszergazdai fiókomból vendég lett, jelszó nem is tartozik hozzá.

    control userpasswords2-t sem tudom futtatni, mert ott is csak nem-re lehet kattintani.
    most mi a tökömet csináljak, mert kb 4 program van amit most el tudok indítani

  • Evin
    #29738
    #29492
  • Petike125
    #29737
    szevasztok

    Van 2 felhasználói fiókom: Egy rendszergazda és egy jelszó védett általános jogú felhasználó.
    Be lehet állítani valahogyan, hogy automatikusan a rendszergazdai fiók induljon el? A másikat ritkán használom, de nem is szeretném törölni és jó lenne, ha az fiókválasztó képernyő kimaradna, és egyből a rendszergazdai induljon.
    Megoldható ez valahogy?

    üdv
  • HAARRR
    #29736
    Sziasztok!
    30/3 net LOL
  • akyyy
    #29735
    már működik :P
  • mailroy
    #29734
    A 69 GB-ot úgy értettem, h minden szeméttel együtt kb 50gb volt a vista home premium, mikor feltelepítettem a win 7-et és most ugye látom, h foglat hely a merevlemezen 69 gb...
  • [HUN]FaTaL
    #29733
    Telepítéskor. Igen, eltörlöd a partíciót és rátelepíted a win7et.

    50gb-os partíción tanyázik a win7 nekem, jelenleg 8 giga hely van rajta, de fent van egy csomó cucc (office, visual studio stb)
  • mailroy
    #29732
    Patriciót hogyan tudom törölni? Megoldható akkor h a 2 helyett újratelepítéssel már csak a win 7 legyen?