46641
  • zeli
    #29811
    XP alatt ilyenem nem volt, csak azért.
  • exodus2
    #29810
    Ajánlott, csak némely modem nem kompatibilis egyes szolgáltatókkal (legalábbis pár éve még volt ilyen). És lehet drágábban is jössz ki.
  • xxxpaulxxx
    #29809
    Boltból nem ajánlott vennni?
  • Cat 02 #29808
    Én arra tippeltem ,hogy amiatt van, hogy mikor indul a játék, w7 átdobja az asztalt kevesebbet evőre.
  • DarkSector
    #29807
    adsl 2+.
    ha 15mega alatt vagy akkor jo az adsl-es is.
  • bon
    #29806
    Amit a szolgáltató ad.
  • xxxpaulxxx
    #29805
    Hmm... köszi szépen, akkor ez lesz mindenféleképpen:)
    És milyen modemet érdemes venni?
  • bon
    #29804
    Ennek mi köze a Windows 7-hez? Semmi.
  • zeli
    #29803
    Az miért van, hogyha elindítok egy játékot, a monitor pár másodpercre a 'no signal' jelzést adja, aztán elindítja a játékot? Ugyanezt teszi kilépésnél is. Nem lehet ezt vhogy megszüntetni? zavar.
  • DAFFANGER
    #29802
    Köszönöm a válaszokat inkább fenn hagyom hátha jól jön meg.
  • bon
    #29801
    De ha a letiltott Rendszergazda felhasználóval szeretnél bejelentkezni (ami nem ajánlott) akkor vezérőpult/felügyeleti eszközök/számítógép kezelés/helyi felhasználók és csoportok és a felhaszánlók között tudod engedélyezni a tiltott letiltott felhasználókat.
  • Immigrants
    #29800
    Oké kösz a segítséget!
  • [HUN]FaTaL
    #29799
    A beépített rendszergazdafiók le van tiltva, egyébként meg bejelentkezés másik felhasználóval gomb, nem kell ctrl+alt+del.
  • bon
    #29798
    Ha az XP-s ctrl-alt-del 2x megnyomására megjelenő bejelentkező képernyőre gondolsz (aminek semmi köze e rejtett felhasználók bejelentkezéséh) akkor vezérlőpult/felügyeleti eszközök/helyi biztonsági házirend majd a megjelenő ablaka helyi házirendet lenyitod biztonsági beállításokat szintén lenyitod és az Interkatív bejelentkezés: ne jelenjen meg a legutóbb bejelentkezett felhasználó neve részt engedélyezed, majd kijelenkezel.

  • klezzz
    #29797
    Igen rejtett, mint ahogy a beépített admin account is rejtett, de ezt bármelyikkel meglehet csinálni.
    Ezzel akarnék belépni welcome screen-en...
  • bon
    #29796
    Miért van fent office csomag ha nem használod? ah fent van akkor meg célszerű frissíteni, szintén biztonsági hibák miatt
  • bon
    #29795
    Rejtett felhasználókat? Esetleg tiltott az meg úgy se fog beenegedni még xp-n se, mert le van tiltva a fiók
  • exodus2
    #29794
    Erre csak egy megoldás van. Olvass! Valószínű hogy letöltötted update-ról azt a frissítést ami kiütötte a gyérül crackelt windowsod. Vissza olvasol pár oldalt, vagy a keresőbe (alul) beírod hogy loader és találsz megoldás.
  • exodus2
    #29793
    Márpedig fent kell lennie valamilyen office csomagnak, mert különben nem szedné le. Hisz mit érne vele ha nincs is feltelepítve? Attól hogy nem használod nap mint nap, még lehet feltelepítve.
  • Immigrants
    #29792
    Helló! Lenne egy kis problémám a (sajnos) tört win 7-emmel! Na szal kezdem az elején:
    Ma amikor bekapcsoltam a gépet minden tökéletes, jó, semmi hiba! Csatlakoztam netre sg e-mail fiok hírek stb-t. megnéztem (képeket is néztem kiírta az egyiknél hogy ártó webhely de én arra mentem hogy figyelem nélkül hagyása megnéztem vissza is léptem) és elkezdtem tölteni egy játékot Utorrentel! Szépen kinyomtam a monitort leültem tanulni! Amikor végeztem bekapcsoltam a monitort és neteztem egy kicsit kiléptem hát látom hogy ki van írva hogy az ön win 7 verziója nem eredeti!
    Jó nem is foglalkoztam vele csak gondoltam tájékoztató! Beléptem a játékba játszottam kiléptem fekete háttér fogad, de minden olyan mint amilyen volt! Hopp felugrik egy kis tájékoztetó ablak hogy ugyanmár szerezzek be egy eredeti win7-et be x-eltem! Gyors telefon rokonnak (tudniillik nála már volt ilyen hogy regelni akarta tört win7-et és ez lett nála is csak őneki már nem indult el az op rendszer) hogy milyen jelei vannak azt mondja hogy nála is ez volt!
    Ccleaner valamint Avast gyors és részletes víruskeresés futtatása, de nem talált semmi vírust! Újra indítom a gépet de kiírja hogy szerezzek be egy eredeti win-t kérdezi hogy "beszerzi"-e, arra mentem hogy "kérdezés később"!Jó rendesen bejön ám a háttér megint fekete (újra beállítottam a hátteret az újraindítás előtt) most itt vagyok nem tudni mi van! Újra rakatni nem akarom mert húsvét előtt lett felrakva! De lehet hogy csak az lesz rá a gyógyszer! Tudtok valamit javasolni?
  • DAFFANGER
    #29791
    Nekem van egy olyan hogy állandoan frissiteseket tolt le a win7 a Microsoft Office,Microsoft Suite,Microsoft Works,Powerpoint,Excel,word stb...Ezeket a frissíteseket muszály telepíteni?Vagy toroljem le ezekez az alkalmazasokat vagy hadjam inkább beken oket?Mert en ilyeneket abszolut nem használok.A Nero 9-meg oke meg Media Player 11 azokat meghagyom inkább.Gondolom a frissitesek nem olyan nagyok szoval elferne a vinyon mert 500 Gigásom van abbol 400 szabad.Erre a kerdesekre ha válaszolnatok megkoszonnem.
  • klezzz
    #29790
    Bejelentkező képernyőnél, hogy tudom elérni a rejtett felhasználókat?
    Xp-nél ugye kétszer ctrl-alt-del és írhatod a felh. nevet jelszót. Ebből ezt a lehetőséget kivették?
  • HAARRR
    #29789
    Cseréld le a a modemet már kiszolgált....
    S valószínűleg már meg is főt az a szerencsétlen modem.
    Próbálj meg beszerezni egy új modemet.
    Ez a gondod csak így oldódik meg vagy fabrikálj rá egy ventit,
    de hosszú távon ez nem megoldás.
    S így a hibát is kitudod zárni.
    Még jobb ha teszel a BGA-ra egy hűtőbordát amin van egy ventilátor.
    A tetejét meg nem rakod vissza.
  • ViniSoundz
    #29788
    Azóta fagy be leállításkor mióta kicseréltem a 8600gt-met egy ati5670-re. De nem mindig csinálja, valamikor leáll. Már újraraktam a rendszert is. Fura hogy telepítéskor amikor éppen újraindítás van akkor jó. Miután felment a viondóz, utána csinálja ezt. Volt egy kis szar az eszközkezelőben, valami ACPI ami ismeretlen eszköz volt, de winupdate-en megtaláltam az illesztőprogit.

    Utánaolvastam már ezer helyen. Akinél hasonló probléma volt, mindenek P5B-je vagy Deluxe-a volt. VIszont megoldást nem találtam.
  • [HUN]FaTaL
    #29787
    Ott valami más gond lehet, nekem is P5B van és gond nélkül leáll.
  • ViniSoundz
    #29786
    Nekem még mindig nem akar leállni az a szemét gép elég sokszor, még mielőtt áramtalanítaná magát, ott beáll. Vagy újraindítűskor is ez van. Nincsen semmiféle energiagazdálkozási szar bekapcsolva. Hibernálás is ki van kapcsolva.

    P5B lap-om van. Tud erről valaki valamit?
  • gregtom6
    #29785
    Hy mindenki!
    Az egyik haveromnak van egy olyan gondja a win7-el, hogy az asztalon nem működik semmi. Nem lehet az ikonokra kattintani, nem is jelöli ki az ikonokat, semmi.
    De az asztalról minden megy.
    Ez a win feltelepítésétől ilyen volt. DE néha több ideig, néha rövidebb ideig tökéletesen működnek az asztalon a dolgok, az ikonok.
    Hogy oldható ez a probléma meg?
  • xxxpaulxxx
    #29784
    hááát... a modem már van olyan 6 éves:D
    Böngészőn keresztül nem jelentkezik ez a hiba
    változó időközönként jön elő... van amikor olyan 10 perc múlva rögtön... de van amikor egész éjszaka is mehet és semmi gond nincs
  • HAARRR
    #29783
    opsz nem nem vágtam h mire írod :D
    igy vili! :)
  • Evin
    #29782
    Na-na-na, te másról beszélsz.
    Így kell olvasni:
    -"elvileg ez egy típikus hiba Windows 7ben"
    -"Én ilyen hibáról nem hallottam, és nem is találkoztam vele. És gyanús nekem, hogy programhiba lenne, miközben a modemet kell kihúzni, hogy megjavuljon, és nem a gépet újraindítani."

    És amiket most írtál, ezzel tisztában vagyok. A te oldaladon állok! :)
  • BIZ0906
    #29781
    utorrentnél nem árt a "Beállítás kalauzt" használni és tényleg annyira beállítani a sebességet amennyi valójában van mert simán túlterhelheti a modemet vagy routert a progi és vagy lefagy a modem vagy router vagy nagyon belassul. Saját tapasztalat mióta be van állítva simán tudok skype-olni torrent mellett mikor majdnem maxal tölt.
  • HAARRR
    #29780
    Jah igen még valami!
    Ezt a megállapításomat az is alá támassza hogy a modem csak restart után hajlandó működni.
    Amúgy ilyen típusú korlátozás nincs egyik szolgáltatónál se,max a sávszélességet korlátozza de a modem működést nem.
  • HAARRR
    #29779
    Nem torrent és nem is win7 hiba hidd el :)
  • HAARRR
    #29778
    Ez szinte biztos hogy modem hiba hidd el.
    A nyakamat teszem rá! :)
    Attól hogy nem hallottál róla még létező dolog.
    Hajlamos a modem un megfőni föleg az ilyen nomname (nem D-link) de ő sem kivétel persze, Pl.: webstar és társai kifejezetten hajlamosak erre.
  • Evin
    #29777
    Én ilyen hibáról nem hallottam, és nem is találkoztam vele. És gyanús nekem, hogy programhiba lenne, miközben a modemet kell kihúzni, hogy megjavuljon, és nem a gépet újraindítani.
    A helyedben modemcserét próbálnék.

    Csak77
    Azt írta, hogy korlátozással is ugyanez van.
    Egyébként a torrentet le lehet korlátozni 1k-s feltöltésre, és akkor kb annyi adat megy fel, mint ftp-nél az ellenőrző adatok.
  • HAARRR
    #29776
    Hali mennyi idős a modem?
    Próbáltál már böngészőn keresztül is letölteni nagy méretű fileokat, ott nem jelentkezik ez a hiba vagy nem tart olyan hosszú ideig a letöltés azon keresztül....
    S kb mennyi idő után jön elő ez a jelenség?
    Ez szerintem modem túl melegedése is okozhatja.
    De ez ritka.....
    Volt egy emberke akinél hasonló probléma volt...
    Ott úgy segítettünk a problémán h egy ventit kapott a modem és a probléma megszűnt.
    Végig olvasván a problémádat szerintem 90% h ez modem túlmelegedés csinálja.
  • bon
    #29775
    Driver csere?
  • jaki88
    #29774
    igen, de attól sem ha nem kapok választ, ezért kérdeztem meg mégegyszer (logikus szerintem). a hálókártyás megoldás azért nem jó, mert eddig is ment a kártya, nem volt kikapcsolva
  • exodus2
    #29773
    Attól nem fog megoldódni hogy beírod még1x. Próbáld a hálókártya energiagazdálkodásánál kikapcsolni hogy ne kapcsolja ki a hálókártyát energiatakarékosság miatt.
  • jaki88
    #29772
    olyan gondom van, hogy amióta újraraktam a windowst, azóta amikor bekapcsolom a gépet nem talál internet kapcsolatot, le kell tiltani a hálókártyát, utána engedélyezni és ekkor már felismeri a netet. ez így elég kényelmetlen, minden egyes bekapcsolásnál megcsinálni, van erre valami megoldás, illetve miért csinálja ezt?