46641
  • Airbus A380
    #30656
    Ha bonyolultat talál ki az ember márpedig az illető bonyolultat talált ki pont mert azt hitte ezzel hú de védett agép, akkor elfelejthető . Az imél cset estébé jelszavaimat én se tudom mert bonyolult kombinációk., (lastpass- tárolja)
  • bon
    #30655
    Felrakható utólag is, de szerintem az indítás helyreállításával nem boldogulnál, ahhoz már kell némi oprendszer ismeret, na meg Windows 7 telepítő se árt. A jelszóra meg nem hiszem el, hogy nem lehet emlékezni.
  • Airbus A380
    #30654
    bocs WIN7-et védi a jelszó nem XP
  • Airbus A380
    #30653
    De még mindig nem jöttünk rá a jelszóra ami védi az XP-t... viszont a gép kéne. WIN7 cd nincs szóval az újra rakás nem megoldható max szervízbe. (ami pénz ugyem, ezért gondoltam hogy feltehető e az XP a win7 mellé hogy legalább valamennyíre használható legyen a masina)
  • bon
    #30652
    Külön partícióra kell feltenni az xp-t és nem a Windows 7 után, hanem elődszőr XP majd Windows 7. Ha utólag teszed fel az xp-t akkor elbúcsúzhatsz a Windows 7-től, mert nem fog elindulni. De Windows 7 mellé felesleges az XP.
  • Airbus A380
    #30651
    Hali. Megint én vagyok.


    A kérdésem az hogy az aktív WIN7 mellé fel tudom tenni az xp-t? Úgyís hogy most nincs particionálva a gép? És ha igen hogyan tegyem fel? (magát az xp-t feltudom de 2 oprendszeres gépet mégcsak nem is láttam nemhogy aktív op rendszer mellé másikat tegyek-) Ha felteszem az XP-T érzékelni fogja a gép hogy azt kell indítani és nem a Win7-et?

    köszi.














  • Ley Roland
    #30650
    Na már semmi gond... :D Ma reggelre megoldódott.
  • Ley Roland
    #30649
    Nincs! :|
  • exodus2
    #30648
    Esetleg ki van húzva a hangszóró dugója?
  • Ley Roland
    #30647
    Hali
    Valaki nem tudja miért írja azt a win7, hogy "Nincs hangkimeneti eszköz telepítve" ? Tegnap még jó volt a hang ma már nem. :(
  • Miguel125
    #30646
    yepp
  • bon
    #30645
    Windows frissítések fent vannak?
  • bon
    #30644
    Proci miatt nem raknám fel.
  • Miguel125
    #30643
    Mégvalami, néha, szintén véletlenszerűen az asztali elemek megjelenítése menü elől eltűnik a pipa, és hogy újra lássam az ikonjaimat értelemszerűen újra be kell pipálnom. Ezt megint nem nagyon tudom hová tenni...
  • Miguel125
    #30642
    Az mitől van, hogy néha az avira nem frissül autómatikusan, hanem a műveletközpont kis zászló ikonján megkelenik egy piros x és ott kell engedélyeznem, hogy frissülhessen?
  • exodus2
    #30641
    zoli007: E-penist és szebb külsőt:D

    Egyéb: Nem igazán értem, az emberek 80%a azt sem tudja milyen a win7, de rakja fel, mert ez most új, és neki milyen jó lesz, aztán szidja mert nem úgy működik ahogy ő azt elképzelte. Egy minimális ECDL vizsga nélkül nem engednék senkit a géphez.

  • Zoli007
    #30640
    Kérdezd meg magadtól, hogy mit adna neked a Win 7, amit az XP nem tud.
  • Petike954
    #30639
    Nálam, hasonló konfigurációjú notin(minden ugyanaz, csak a proci 2magos 2Ghz), ott a bootidő gyorsabb, mint XP-n, és más sem lassabb, mint XP-n.Videókártyához nincs hivatalos driver, de a Vista-sal működik.
  • K Ace
    #30638
    Helosztok. Egy ilyen notin jobban megérné használni a win7-et mint xp-t?
    Intel Celeron m540 proci 1,8ghz
    2gb ram
    Ati X1100 vid kártya
    Csak filmre, internetre, meg ilyen alap műveletekre kell.
    Ezeknél gyorsabb lenne az xp-nél egy ilyen konfiguráción?
  • Pusztító_78
    #30637
    áh há megvan a bibi törölgettem jobbról balról km player leszed újratesz és megoldódott a gigszer:)
    de köszke a válaszokat:)
  • Pusztító_78
    #30636
    tuti biztos hogy nincs benne a film
    am igazad van hülyeség volt feltennem codeket. hisz win 7
    de mosta addig törölgettem a codek packokat míg addig jutottam hogy már az mkw filokban is ott a csík:(egyre szarabb a rendszer ujra fogom húni ha nincs jobb ötletetek:)

  • exodus2
    #30635
    Minek kell egyáltalán kodeket felrakni? Amúgy nem lehet hogy a filmben benne van a csík?
  • Pusztító_78
    #30634
    skacok segítsetek
    mért van az hogy a Windows Media Movie File (.wmv) hasonló videok lejátszásánál egy piros vékony csík jelenik meg a videon
    mit kellene újra telepítenem.Az tuti hogy valami próbaverziós kodek telepedett fel de vajon melyik
    Mert a media playert már letelepítettem és ennek ellenére ott volt a csík
  • Airbus A380
    #30633
    köce
  • bon
    #30632
    Vagy a boot menüt kell behozni pl. F12 vagy F8-as gomb
  • Met
    #30631
    BIOS-ban állítsátok be, hogy cdről induljon.
  • Airbus A380
    #30630
    köszi
  • bon
    #30629
    Az xp lemezt el kell, hogy fogadja
  • Airbus A380
    #30628
    Azt én magam írtam ki, nem értek ehhezh fogtam és kiirtam 1 sima program cd-t. Ez volt a baj ? Akkor elvileg az XP cd-t be kell hogy vegye ? Az rendes op-renceres cd.
  • Airbus A380
    #30627
    köszi.
  • bon
    #30626
    Boot-olni biztos lehet, max a boot lemez nem volt jól megcsinálva kiírva amivel próbálkoztak.
  • Airbus A380
    #30625
    Nem én csináltam, állítólag ki adott választási lehetőségeket adott de bootolni nem lehetett. (eztén is hihetetlennek tartom mert akármi gon van a win7-el gondolom újra tenni mindenképp lehet)
  • bon
    #30624
    Jelszó reszeteslési találatok: link
  • bon
    #30623
    Olyan nincs, hogy nem enged boot-olni, tekintve, hogy a boot-hoz semmi köze az oprendszernek.
  • Airbus A380
    #30622
    Hali, 1ik gépen a családba Win7-van és el lett hagyva a jelszó. Mi módon lehet bejutni ? Van valami Ophcrack nevű program amit nem használtunk nem tudtuk mert a win-7 bootolni se engedett. (ergó XP-t se lehet gondolom feltenni a 7 helyére mivel a xp cd-t se engedi bootolni. )

    Valami megoldással segítsetek léccy ,

    WIN7 CD nincs a számítógép a rajta levő 7-el jött.

    XP CD az van.
  • lck
    #30621
    Az valami különleges adattároló eszköz driverének betöltésére való - amit alapból nem lát a Seven. Régen az XP-nél a SATÁs eszközöknél fordult elő ilyen.
  • MiMeleg
    #30620
    ott a partícióknál. Van a frissítés gomb, alatta (itt van meg a formázás, új partíció stb)
  • lck
    #30619
    Arra nem emléxem - hol írja ?
  • MiMeleg
    #30618
    Az illesztő program itt a partícióknál mit jelent?
  • lck
    #30617
    Ha előre leformázott partícióra telepíted akkor nem hozza létre. Csak akkor hozza létre ha ÜRES - formázatlan partícióra rakod.
    Amúgy meg mindegy hogy van e.