46641
  • V43 1105
    #30696
    Tedd be a dvd-t és javitsd, hátha.
  • N0RB3RT
    #30695
  • [HUN]FaTaL
    #30694
    Talán mielőtt fikázol inkább olvasgass utána a dolgoknak..

    Nem hihetetlen gagyi, inkább hihetetlen béna vagy :)
  • berlinboy6329
    #30693
    Egyre jobban utálom ezt a windowst...Hihetetlen gagyi....

    Mi az h nem lehetek a saját gépem rendszergazdája?Nem tudok a C:-ra menteni,mert nem jelenik meg csak a rendszergazdának,az Xfireről vki által átküldött adatnak nem ad kiterjesztást...Nem tudom átnevezni a kiterjesztést,és most meg a játékokkal is szarakszik..Nem is azért mert piszkáltam,MAGÁTÓL!!!!!

    Elinditom a Cod4et és MÁR a menü 5!!!!! FPs-sel megy.mondom mi a f*sz?Pár órája még semmi baja sem volt...Aztán elinditom rendszergazda módban,úgytökéletes..EZT HOGY?Mi az h már csak igy megy?

    Aztán a Starcraft2-t is simán bal kattintással inditom és nézem,h miért tölti ilyen sokáig a menüt..Aztán az is akad...Mondom lesz*phatsz..És az is csak rendszegazda módban hajlandó rendesen futni....
  • sunlight
    #30692
    Jobb gomb a képernyőre - személyre szabás - asztali ikonok módosítása -Asztali ikonok témákkal történő módosításának engedélyezése ott vedd ki a pipát. Lehet segít nem tudom
  • aate
    #30691
    Mivel az eredeti hír is így kezdődött... :P lényeg az az ,hogy Xp fanoknak is ideje váltani!
  • LeventeV
    #30690
    hat en az amit altal osszerakott windowsokat hasznalom, eddig semmi baj nem volt veluk es jo kis tweakereket rak bele. ez az ikonos cucc is csak most jott elo eloszor.
    a valaszt tovabbra is varom.
  • lck
    #30689
    Miért kell buhera szarokat felrakni?
    Nekem még az összes windows verzióban mindig az eredeti vált be jobban.
    /tudom nem ez volt a kérdés - de ez a válasz/
  • LeventeV
    #30688
    ma tettem ujra a win7-et es kicsit buheralt. egy iconpackager-el jon, de nekem az eredeti ikonok kellenek, am mikor visszaallitanam a programba ossze-vissza rak minden ikon az a szar... csak azt szeretnem megtudni, hogy windowsbol hol lehet visszaallitani az eredeti ikonokat?
  • rage
    #30687
    Kipróbáltam amit írtál, de a hibák nem szűntek meg sajnos.
  • exodus2
    #30686
    Én nem mondtam hogy az sp3as ér véget, te írtad hogy a régi Windowsok támogatása véget ért.
  • SirAlo
    #30685
    Kivancsi leszek hogy a nagy Xp fanok 2020-ba is sirni fognak hogy nem lessz tovabb tamogatas?:D meg akkoris azt fogjak hasznalni?
  • aate
    #30684
    Csak az XP SP2 támogatása ért véget nem az Xp(Sp3)!
  • bon
    #30683
    De tuti tenni fog a Microsoft arról, hogy ne érje meg használni az XP-t. Az biztos, hogy én minden új irodai gépre már Windows 7-et telepítek. Ha kompatibilitási gondok vannak akkor meg ott a Virtuális gép, de a kompatibilis mód is sokszor segített. De manapság az is tendencia, hogy minden program webes alapú, így nem függ az oprendszertől. pl. java alapú, vagy simán html.
  • bon
    #30682
    Azért itt kicsit pontosabban írnak a 2020-as dátumról: link

  • Dobronski
    #30681
    Minek? OMG.
  • exodus2
    #30680
    2020ig kihúzták az xp használhatóságát: link
  • bon
    #30679
    Próbáld ki azt, hogy leállítod a Windows Update szolgáltatást, majd törlöd a windows köynvtárból a SoftwareDistribution könytárt tartalmával együtt. törlés után a Windows Update szolgáltatás elinídtásával a rendszer újra létrehozza a törölt könyvtárat a tartalmával együtt, és hátha megszűnik a hibád is.
  • [HUN]FaTaL
    #30678
    beta, értelmetlen feltenni
  • Dobronski
    #30677
    ki van pipálva, igen.
  • bon
    #30676
    Messenger-ben be van kapcsolva, hogy mutassa a hallgatott zenéket?
  • zyppy
    #30675
    Az asztali ikonfeliratok színeit meg lehet változtatni úgy, hogy a vetett árnyék ki van kapcsolva, és más szöveg színe ne változzon?
  • Dobronski
    #30674
    Nem írja h mit hallgatok msn-en, egyszer már volt itt róla szó, miért nem került bele a FAQ-ba? Egy ismerősömnek kéne, pls help.
  • bon
    #30673
    A winblogger.nnet oldalán írták "Figyelem!: Ez a verzió semmilyen végfelhasználó számára fontos/érzékelhető újdonságot nem tartalmaz. TELEPÍTÉS CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE!!!"

    Az iso tartalmazza mindkét változatott.
  • aate
    #30672
    Figyelem! Véget ért a régi Windowsok támogatása!2010. július 13-án véget ér a Windows 2000 és Windows XP SP2 támogatása!
    Mit is jelent ez?
    A Windows 2000 felhasználóinak nagyobb gondot okoz, mivel nekik teljes Operációs Rendszer cserén kell elgondolkodniuk (frissítés Windows XP SP3-ra), mivel nem érkezik több frissítés a jó öreg 2000-eshez. A Windows XP SP2 felhasználóinak is ideje aggódniuk, mivel nekik is deaktiválódik a Windows Update, és nem kapnak több frissítést és ők is kockáztatják a számítógépük, és adataik biztonságát! Nekik valamivel könnyebb dolguk van, mivel csak frissíteniük kell SP3-ra és zavartalanul folytathatják a rendszerhasználatát.Hova tovább?
    Mind két Operációs rendszer, majdnem 10 éves. Gyakorlatilag kövületnek számítanak. A Microsoft erősen ajánlja, hogy aki csak teheti használjon jóval biztonságosabb, modern Operációs Rendszert (értsd Vista/7)!
  • aate
    #30671
    Ha valaki próbálkozik az Sp 1-el:
    Live ID és egy ingyenes regisztráció szükséges a letöltéshez.A letöltő oldalon válasszátok az "IT Profession" vagy a "Developer"-t, másképp nem engedi letölteni!
    A letöltési oldalon lehetőségünk van választani, hogy egy különálló ISO képfájlt kérünk, vagy a Windows Update-en keresztül töltjük-e le a szükséges fájlokat. Az ISO file mérete 1,2GB, míg az Update verzió mérete függ a már meglévő frissítéseinktől.
    Magyar nyelvű rendszerre nem tudod feltenni, csak angolra, spanyolra, meg stb. amire elkészült eddig.
    Illetve fel tudod tenni, csak ahhoz először az angol nyelvi csomagot telepítened kell!
  • rage at work
    #30670
    Amúgy töltsd le azt a cab filet amit ír. Ha kicsomagolod, benne lesz az a tanúsítvány file. Rajta jobb klikk - megnyitás, s elég érdekes dolgokat ír. Nem érvényes, nem használható, aláírásnál is, hogy nem megfelelő...létezik, hogy rossz tanúsítványt tett ki az MS ?
  • RETROB0Y
    #30669
    Hali!

    Akkor eredeti Windows 7 Pro-ra ha angol akkor felmegy rá az SP1?

    Érdemes felrakni?

    Van valami előnye?

    Leszedtem ISOba abba benne van a 64bites is ugye?
  • rage at work
    #30668
    Az automatikus frissítések működnek, a rendszer naprakész.
    Problémát láthatólag a dolog nem okoz, csak teleírja az eseménynaplót.
  • Gregorius
    #30667
    Szia!

    Hasonlóval találkoztam, de azt hiszem, az még Windows XP alatt volt. Akkor az volt a gond, hogy megsérült az az állomány, ami számon tartja, milyen frissítések lettek telepítve, mikor a gépen. Ezután nem volt hajlandó soha többet futtatni az automatikus frissítéseket. Mindig manuálisan kellett telepítenem a frissítéseket.

    A neten találtam mindenféle leírást, hogy hol ez a fájl, irtsam ki, majd generál újat, jó lesz, csináld ezt, azt. De soha nem sikerült megcsinálnom. Megtanultam együtt élni vele, amíg valami más okból kifolyólag újra nem kellett telepítenem az egész rendszert.

    Ha van rendszer-visszaállítási pontod, akkor állítsd vissza, mielőtt felülírod azt a pontot! Valószínűleg az egyik Windows frissítés cseszte szét a dolgot.
  • rage
    #30666
    Megkérdem itt is, hátha...

    Vasárnap óta a következő hibával van tele az eseménynapló :

    Nem sikerült kibontani a külső féltől származó legfelső szintű listát az automatikus frissítési kabinetfájlból: <http://www.download.windowsupdate.com/msdownload/update/v3/static/trustedr/en/authrootstl.cab>. Hiba: Az aktuális rendszerórához vagy az aláírt fájl időbélyegéhez viszonyítva a tanúsítvány nincs az érvényességi idején belül.

    Óránként jön belőle nyolc-tíz. Bootolás után pl egyből.

    Szombaton vagy előtte sosem volt ilyen, s nem is telepítettem semmit sem szombat óta. Megpróbáltam egyébként letölteni azt a tanusítványt amit belinkel az üzenetben, a cab file kicsomagolható, a benne lévő tanúsítvány megtekinthető, s tényleg olyan, mintha érvénytelen lenne.

    Találkozott valaki hasonlóval ?

    Az eseménynapló CAPI2 hibának írja.

  • sunlight
    #30665
    Jó tudom csak azért írtam, hogy ne kezdjenek írogatni "nem tudom felrakni mi a hiba" és ehhez hasonlókat.Nem mindenkinek egyértelmű.
  • bon
    #30664
    Mindig angol nyelven szokott megjelenni először, tehát nem meglepő. Magyar nyelv nem áll a porítási lista élén.
  • sunlight
    #30663
    Igen csak ez eredeti magyar verzióra nem megy fel, ezt sem árt tudni. De azért köszönjük.
  • bon
    #30662
    Na már szedem is le, majd kipróbálom egy Virtuális gépen.
  • aate
    #30661
    Figyelem: Otthoni felhasználóknak a letöltés még nem elérhető, a béta verziók használata egyébként sem javasolt! A linket csak tájékoztató jelleggel raktam be!
  • aate
    #30660
    Win 7 sp1 hivatalos béta
  • Zoli007
    #30659
    "Click Properties on the game icon, then on the compatibility tab check - Disable desktop composition and run the game. It disables the win7 aero theme when you run the game which will allow you to capture your scree"
  • Hegi90
    #30658
    Arra a problémára van már megoldás, hogy pl játékoknál a printscreen csak egy fekete téglalapot ad?
  • Nasim
    #30657
    Bocsi ha rossz helyen kérdezem, de mi okozhat egy olyan problémát, hogy a monitor képe néha elmegy több percre, ha leállítom az oprendszert villog a led a monitor alján és bekapcsolva marad a monitor. Érdekes hogy a Windows 7 nálam nem képes egy perifériáról a képmegjelenmítésre (ellentétben a Vistával és az XP-vel), és azt gondolom hogy ez miatt ment tönkre a monitor.