46641
  • bon
    #30898
    VÍrus, adware egyéb kártevő ellenőrzést hajtanék végre. Esetleg ha készült biztonsági mentés még egy korábbi jól működő állapotról akkor rendszer visszaállítást csinálnék. de érdemes megnézni, hogy melyik folyamat terheli a gépet 100%-ra.
  • Miguel125
    #30897
    Gépről uninstalláltam, majd minden étező helyről ahol találtam róla valamit töröltem mindent erről a programról. (Express Burn) Mégis üres DVD behelyezésekor itt van a listában. Hogyan tűntethetném ezt onnan el?


  • FGB
    #30896
    sziasztok!
    egy kis segítségre lenne szükségem, az utobbi időben a a gép szinte teljesen megfagy semmit nem hajlandó csinálnim, a proci 100% dolgozik. ma közel egy óra elteltével az alábbi hiba üzenet jött elő: KÉP.
    Valakinek van ötlkete?
  • phoenix1
    #30895
    Nem akarom elkiabálni. Képzeld, valószínű az volt a gond, hogy: röviden leírom az előzményeket. Volt egy 320GB és vettem hozzá egy 1TB merevlemezt. A 320-on volt az xp bootolható (volt, már nem), és az 1TB-n van most Win 7.
    Hogy-hogy, vagy, hogy mi okból a 320-on lévő aktív partíció a bootlható résszel bezavart a Win7-nek ami az 1TB-on volt.
  • phoenix1
    #30894
    Lehet ez segíteni fog, remélem.
  • RoboKutya78
    #30893
    ha a név listát szeretnéd átrakni egyszerűen a névjegyalbum tartalmát húzd át egy könyvtárba. és vissza ua
  • GyaxyBoy
    #30892
    Sziasztok!

    Mivel lehetne az XP-s Outlook Expressből ki exportált pontosvesszővel elválasztott CSVből kiszedni az adatokat, hogy azt be tudjam tenni a Sevenben lévő Outlook-ba?
    Mert nekem simán nem ment! Össze visszaságot csinált! :(


    És az XP-s Outlook email tároló mappából kiszedni a leveleket a sevenhez.


    Köszönöm
  • MerlinW
    #30891
    Nem úgy értettem, hogy visszafordíthatatlanul ártalmas, hanem hogy sokszor (eszköz, OS, szolgáltató, kapcsolat, stb függő) lassabb lesz tőle, mint volt. Ezért kézzel kell után-állítgatni. Ezzel sincs gond, viszont menj át pár pillanatra laikusba és olvasd el a leírást:)
  • Jakuza001
    #30890
    Azert van ott a link hogy elolvassak, mi micsoda, amugy meg az automatikus "optimalis" beallitas, egyaltalan nem art, raadasul a mentes utan egybol backupot csinal es visszaallithato az eredeti allapot.
    Nem nagy ordongosseg.
  • MerlinW
    #30889
    Jó cucc a TCPO, de az aemberek 99,9%-nak fingja sincs mi micsoda benne:) Az automatikus "optimalizálás" pedig sokszor többet árt, mint használ:)
  • Jakuza001
    #30888
    Net optimalizalas.

    http://www.speedguide.net/read_articles.php?id=2574

    A metodusokat a linken keresztul elolvashatjatok.
    De ezzel a segedprogrammal egyszerubb beallitani.

    http://www.speedguide.net/files/TCPOptimizer.exe


    A beallitasokhoz adminisztratorkent futtassatok a programot.
    Minden beallitas allithato kezzel es automatikusan is.
  • bon
    #30887
    egyre
  • sunlight
    #30886
    Sziasztok egy MSDNA kóddal hány gépre tudom feltenni a Windows7-et, egyre vagy elmegy vele 2-3 gép?
  • MerlinW
    #30885
    Ráér, nem hiányzik:)
  • bon
    #30884
    Windows 7 Sp1 csak 2011-ben!

    Forrás: link
  • phoenix1
    #30883
    Hogyha ez a partíció törlés-formázás nem válik be a régi hdd-nél és akkor is ugyanezt csinálja, kipróbálom és kikapcsolom. USB-ről úgy sem bootolok, lényegébe nincsen rá szükségem, de ha eltűnik onnan a boot orderből és megjavul a dolog én örülni fogok és akkor megoldódik egy rejtély. :)
    Egyébként, köszi még 1x.
  • bon
    #30882
    legacy usb storage detect-et felesleges tiltanod, mivel usb így nincs köze a sata-s merevlemezhez. De ezt a meghatározást találtam:
    "USB Storage Function (Legacy USB Storage Detect): bootolható USB merevlemezek és bootolható pendrive-ok számára szükséges funkció. Amennyiben bekapcsoljuk, a BIOS-ban az USB-re csatlakoztatott tárolóeszközök is választhatók rendszerindításhoz. Szükséges akkor is bekapcsolni, ha a BIOS-ba épített frissítési funkciót akarjuk használni, és az ehhez szükséges fájl USB-s meghajtón található."
  • phoenix1
    #30881
    A Gigabyte GA-G33M-DS2R alaplaphoz volt egy BIOS frissítés ami által képes lesz helyesen kezelni az 1TB+ (gondolom, hogy +) merevlemezeket, most is az 1TB-ról megy a rendszer. A SATA kábel és az 1TB merevlemez is új, én megpróbálnám kikapcsolni ezt a legacy usb storage detect-et ha meg tudná valaki mondani mi is ez.
    Ma reggel megint így kezdte a javító semmit se talált. Én viszont igen a BIOS-ba a boot ordernél ott a két merevlemez és az USB add-in card. De nem tudom elképzelni, hogy-hogy nem inicializálódhat a merevlemez előbb. Még egy dolgot csinálok most, eddig a másik merevlemezen xp volt, az most a secondary merevlemezem. Arról átmásolok mindent az újra és törlöm a partíciót és újból létrehozom, hogy ha netán az.
    Szörnyű amikor így kell találgatni, hogy mi is lehet a baja.
  • bon
    #30880
    Esetleg kábel? Nekem már okozott problémát sata kábel, noha más gépben működött jól, igaz nem SSD-ve.
  • phoenix1
    #30879
    Lehet, hogy ez lesz a gond: Legacy USB storage detect Enabled? Néhány helyen láttam kiírva.
    Megcsináltam a indítás javítást is, nem talált semmi hibát.
    Ez a Legacy USB storage detect csak arra van ha külső USB-s merevlemez vagy USB-ről szeretnék bootolni, rendes infót nem találtam róla sajnos.
  • phoenix1
    #30878
    Megnyugodtam, a HDD Sentinel szerint mind a kettő Ok. Mostanában elég sűrűn jelentkezik ez a jelenség, nem tudom mire vélni. Különben, úgy szoktam csinálni, hogy ilyenkor amikor megakad (vártam egy kicsit aztán sem történ semmi előrehaladás) reseteltem, azután már jó volt (ezt lekopogom) :P
    De ha találsz valami konkrét infót mitől lehet még. Tudom, én nagyon örülök, hogy írtad, tényleg köszönöm, jó lesz angolul mindegy.
  • phoenix1
    #30877
    Letöltöm ezt a progit, remélem, hogy nem az új HDD lesz a gond.
  • bon
    #30876
    Telepítő lemez be, majd javítást kell kérni, hátha megjavul. Ha nem akkor winyó ki, be egy másik gépbe és ott meg kell nézni, hogy működik e, vagy van e valami baja pl. HD Sentinel progi segítségével.
  • phoenix1
    #30875
    Helló. Halottatok olyasmiről, hogy elindul a gép amikor azt írja, hogy Windows Indítása ott leáll az animáció a szöveg felett nem jön be és olyan mintha keresne valamit a merevlemezen?
  • bon
    #30874
    Jobb gomb futtatás Rendszergazdaként funkcióval sem? Ja és alapból nem te vagy a teljes jogú Rendszergazda a gépen biztonsági megfontolásból.
  • gzoli05
    #30873
    itunes, msn, telefonomhoz adott programot nem tudtam telepíteni, majd szintén ezeket nem tudtam törölni.
  • MerlinW
    #30872
  • Dead
    #30871
    Előkutattam egy ezer éves mikrofont és voalá működik. Tehát végig a mikrofonommal volt a baj. De kösz a drivert, sokkal jobb azért.
  • Dead
    #30870
    Hmm köszönöm megnézem.
  • Dead
    #30869
    Úgy látszik teljesen megfeledkeztek erről a modelljükről, mert semmi az ég világon nincs hozzá.
  • MerlinW
    #30868
    Asus Striker Extreme SoundMAX ADI1988-od van.

    Itt egy

    Itt meg a többi
  • bon
    #30867
    Kéretik befejezni!
  • [HUN]FaTaL
    #30866
    Fejezd már be a vitát, annyit mondtam, hogy próbálja meg, nem azt mondtam, hogy biztos, hogy az van benne. De trollkodjál nyugodtan :)
  • Zoli007
    #30865


    Ezen a képen, kérlek, mutasd meg nekem a Realtek cuccot! Értem mire gondolsz, de fogd fel, hogy ez egy hangchip, egy darab chip, és azt az egy darabot az Analog gyártja. Részemről lezárva.
  • Armagedown
    #30864
    Például milyen program az amit nem tudtál telepíteni ?
  • [HUN]FaTaL
    #30863
    Hány hálókártyát mutassak, aminek köze nincs a realtekhez, a chip még is az rajta. Vagy wifi adapter ugyanígy a RaLinkel?

    #30859: okay :)
  • gzoli05
    #30862
    sziasztok, most kaptam új gépet amire a windows 7et telepítettem. Az elején nem is voltak gondok, aztán mikor új programokat akartam felrakni akkor a telepítés végén kiírta hogy hiba, de letörölni se tudtam, mert az adminisztrátor edngedélye szüksége hozzá, de én vagyok az adminisztrátor és nincs másik felhasználói fiók. Tudtok segíteni, hogy mi a teendő?
  • Zoli007
    #30861
    Hogyan lehet Realtek a chip gyártója, ha na nevében van hogy Analog Devices?
  • bon
    #30860
    Én az Asus oldalán megtalálható Vista-s driverekkel megpróbálkoznék.
  • BIZ0906
    #30859
    SoundMAX-é.