46641
  • elitehun
    #30978
    A Windows 7 Loader-ben mi alapján kell kiválasztani azokat amiket bekereteztem??
  • killecske
    #30977
    Helló

    Van egy laptop és egy asztali gép hogy tudok egyikről a másikra másolni? Egy ruterrel van megosztva a net!
  • bandika64
    #30976
    Sziasztok,valaki tudna segíteni nekem? Olyan gondom van, hogy a 64 bites win 7 bizonyos időközönként teljesen lefagy. Beakad a hang, lefagy az egér stb... valamikor telepítés közben, van h. másolás közben, vagy videó nézés közben. A 32 bites hónapokig működött fagyás nélkül de amint felraktam a 64 bitest kb 10 perc után lefagyott utána működött 3-4 órát,kiléptem a játékból úgyhagytam a gépet egy kicsit h. semmi nem futott, mire visszaértem megint lefagyott. Utána olvasgattam egy kicsit, valahol azt mondják h. a memóriával lehet gond (Kingmax DDR2 1066Mhz időzítése asszem 5-5-5-15) Szal nemtudom mit csináljak vele pedig jó lenne a 64 bites,most visszaraktam a 32eset és 2 napja tökéletesen működik fagyás nélkül) Ha valaki tud segíteni annak nagyon örülnék. Előre is köszi.
  • Evin
    #30975
    Általában a készüléken kell beállítani, hogy külső háttértárolóként viselkedjen.
  • bon
    #30974
    Felesleges a 64bit, inkább a 32bit-es változatott telepítsd.
  • bon
    #30973
    Ultimate és Enterprise változatoknál lehetséges a nylev változatatás, többinél nem, vagy angol Windows 7-et kell feltelepíteni.
  • bon
    #30972
    XP felejtős, Windows 7-ből meg a Home Premium tökéletes lesz.
  • elitehun
    #30971
    De asszem valahol a Windows Update-nél a Start menüben
  • elitehun
    #30970
    Magyar win7-et szeretnél angollá tenni?
    Ha igen akkor Vezérlőpult és utána Más megjelenési nyelv megadása. Ha ott nincs benne az angol akkor asszem le tudod tölteni feltéve ha Ultimate-ed van. De arra már nem emlékszem hogy hogyan
  • RYO21
    #30969
    Most 64bit-es windows7-em van. De csak 3 giga ram.
  • tiburon26
    #30968
    sziasztok
    magyar win7 szeretnek angolla varazsolni.hogyan lehet ezt?
  • MeoH #30967
    Olyan nincs, hogy gamers edition... Vagyis van, de az csak sufni. Win7 pro teljesen eleg. 32bites ha 2G memoriad van, ha 4G akkor pedig 64bites. Persze nezd meg a FAQben a min. gepigenyt, ha az nincs meg, maradj az XP sp3nal.
  • RYO21
    #30966
    Újra akarom rakni a gépet de nemtudom, hogy milyen 7-est tegyek rá. Valami gamers edition kellene, mert nem egy i7-es a gépem. Ti mit ajánlatok? Tegyem fel a sima windows 7-et? Vagy xp? De az nem dx10.
  • [HUN]FaTaL
    #30965
    Thx, közben úgy tűnik a paragoné jó lesz :)
  • sunlight
    #30964
    Ezen az oldalon válogathatsz
  • 404
    #30963
    acronis
    ez mindent tud
  • lck
    #30962
    Annál jobbat tudok.
    Ez windows alatt újraindítás nélkül tud menteni, és windows alól indítva újraindítással visszaállítani. És legalább olyan gyors.
    Lehet vele az elmentett image fájlt böngészni, abból fájlokat kimásolni.
    ( Ha kell okosság hozzá szólj ! )
  • Silius
    #30961
    Sziasztok
    Azt hogy lehet beállítani, win7 alatt, hogyha én rádugok egy fényképezőt, digitális kamerát, akkor ne a "device stage" jöjjön be, hanem sima háttértárolóként, azaz meghajtóként?
  • [HUN]FaTaL
    #30960
    Tud valaki a Norton Ghosthoz hasonló programot, ami szintén tud cdről bootolva visszaállítani?

    Win7 64-bit kompatibilis kellene. Előre is köszi. :)
  • Rage47
    #30959
    Hibernálás után elmegy a netkapcsolat, nem jön vissza. Mitől van? Alaplapon kellene valamit állítanom esetleg?
  • [HUN]FaTaL
    #30958
    Passz, nekem nincs ilyen probléma vele.
  • dzsonny6
    #30957
    Hali!
    Azt nem tudjátok véletlenül, hogy miért van az, hogy az MSN, 64 bites verzió alatt néha fogja magát és a procit 80%ban használja ki és lefagy? DELL Studio 1555 Notebook és elvileg eredeti DELL WIN 7 x64 van rajta.
  • DAFFANGER
    #30956
    Köszönöm a válaszotokat!további szép napot!
  • [HUN]FaTaL
    #30955
    Az a körülötted levők wifije, ha nem kapcsolódsz nem látnak. Saját wifidet meg védd le jelszóval, a routerben tudod állítani.
  • bon
    #30954
    Ha jól van beállítva a wifi (tehát a titkosítás be van kapcsolva akkor nem kell vele foglalkozni, hogy látja más is a tiédet, de fordítva is igaz, hiába látod, ha kapcsolódni nem tudtsz máséhoz) kikapcsolni a wifi-s routeren lehet, hogy ne szórja a ssid-t (már ha támogatja). Büntetni meg nem fognak. Nálam itt a lakótelepen legalább 10 wifi-t access point-ot érzekel a gépem. De mind titkosított (ez az enyémre is igaz)
    Lényeg, hogy nem kell vele foglalkozni.
  • McReay
    #30953
    Az én laptopomon vagy egy kis gomb, ha azt eltolom (jobbra vagy balra) akkor kikapcsolom vele a WiFi-t!
    Egyébként a hálózati és megosztási központban ki lehet kapcsolni ezt a funkciót(hogy felderítse a wifi hálózatot)
  • DAFFANGER
    #30952
    Hali!Azt szeretném kérdezni hogy laptopon a windows 7 ugye ebbe van wifi vagy mi a neve.Na most befog itt nekem vagy 5-6 embert állitólag ez valami vezeték nélküli kapcsolat lenne vagy mi hogy valaki használhatná az én netem vagy én az övét de ugye ezért büntetnek.Na most a kérdésem az lenne hogyan lehet ezt kikaapcsolni hogy ne lássanak engem vagy én öket?Van a win7-en belül ilyen opció vagy beállitás?Vagy ez jelszavas?Már csak azért mert engem idegesit hogy mindenféle embert lát érzékel a wifi.Ha tudtok erre valami választ megköszönném.üdv
  • Ironman2
    #30951
    Itt is meg tudod nézni a hiba okát:

    http://support.microsoft.com/gp/errormessage
  • msstz
    #30950
    jajj, basszus, bocs.

    na mégegyszer:

    MICRO-STAR INT'L CO.,LTD MS-1636X Ver 1.000
  • bon
    #30949
    Driver probléma lesz, leginkább usb-t írogattak a google-ben.
  • aate
    #30948
    Töltsd le ezt a programot:Blue screen VievEz konkrétabban megmutatja mi a hiba.csak el kell indítani letöltés után és ki listázta a kék-halál okát.
  • Terence007
    #30947
    Sziasztok!

    Egy Acer Aspire TimelineX 3820T (AS3820TG-434G50 N) laptoppal lenne egy probléma. Egy ideje random pillanatban elszáll a köv. kékhalállal:



    A hibáról még egy leírás:

    Probléma-aláírás:
    Problémaesemény neve: BlueScreen
    Operációs rendszer verziója: 6.1.7600.2.0.0.768.3
    Területibeállítás-azonosító: 1038

    További információk a problémáról:
    BCCode: 44
    BCP1: FFFFFA80048274D0
    BCP2: 0000000000001D7B
    BCP3: 0000000000000000
    BCP4: 0000000000000000
    OS Version: 6_1_7600
    Service Pack: 0_0
    Product: 768_1

    Valami ötlet, hogy mi okozhatja?
    Előre is köszönöm szépen!
  • sunlight
    #30946
    Az alaplap típusa kell
  • msstz
    #30945
    BIOS Version/Date American Megatrends Inc. A1636IMS V5.06, 2008-01-23
  • bon
    #30944
    A bekapcsolás óta eltelt időt a feladatkezelő teljesítmények fülön látod. A telepítés dátuma: indítasz egy parancssor (cmd) és beírod a systeminfo parancsot, a megjelenő listában ott lesz a telepítés dátuma
  • sunlight
    #30943
    A lehető legegyszerűbb megoldás:

    parancssorban(futtatás/cmd) : systeminfo

    Eredeti telepítés dátuma sort kell figyelni!
  • fekete0012
    #30942
    hello hol lehet megnézni hog mikor telepítettem a windowst meg miota megy a gép
  • [HUN]FaTaL
    #30941
    N-ben nincs Media Player.
  • TothLaci
    #30940
    Windows, és a Windows N miben különbözik egymástól? Más a szériaszám is?
  • bon
    #30939
    Szólni fog a Windows, ha szükséges vagy probléma van az aktiválással.