46641
  • SirAlo
    #31018
    Szerintetek mi lehet itt a problema, lent a talcan, az asztalon es meg a start menube is mindent VLC playerbe akar inditani de mar sajatgepbe normalisan , Virus? atnezettem a gepet avastal talalt egy virust de mar ki is toroltem

  • Skill
    #31017
    egyik programnak a beállításában szerepelt valami ami miatt leállította a gépet. mivel a beállítást átvittük másik gépre ezért ott is csinálta néha és ezért nem találtuk a hibát hiába kerestük. (mindig az a gép állt le amivel dolgoztunk volna). mostantól viszont tudom hogy mit kell nézni, ha nincs hibajelzés az esemény naplóban akkor beállítási hiba van.
  • bon
    #31016
    Pont, hogy jó, mert nincs hiba azt jelenti. Amúgy mi volt a hiba forrása?
  • Skill
    #31015
    megtaláltam a gond forrását . kösz a segítséget.
  • Skill
    #31014
    az ugye nem jó, ha se sárga se piros nincs?!
  • bon
    #31013
    Eseménynaplót megnyítod, windows-naplók és a lenyíló lehetőség közül az Alkalmazás és a Rendszer naplót érdemes nézni, ott is a Piros felkiátójelest, esetleg még a sárgát. dátum szerint a legújabb van legfelül.
  • Skill
    #31012
    esemény naplót megnyitottam de kinai nekem. nincs kékhalál , simán újraindul. valahogy ki tudom tenni az esemény naplót a netre ? hátha valaki rájönne mi a gond ha látja.
  • bon
    #31011
    Eseménynapló mit ír? Esetleg hibaüzenet, kékhalál?
  • Skill
    #31010
    arr. 3 gépből 2 folyamatosan újraindult. most az egyik abbahagyta nem tudom mért . a másik viszont amint 2 komolyabb alkalmazás fut újraindul. hőmérséklettel nincs gond. driverek frissek. van 5let?
  • Radamesz
    #31009
    Ok, köszi! Kicsit be is néztem a dolgot: ismerősömnél ezt a lehetőséget valamilyen okból nem kínálta fel jobb egérgombnál, és én azt hittem, így nem lehet törölni (meg sem néztem nálam). Pedig aztán milyen egyszerű.
  • exodus2
    #31008
    Windows\Resources\Theme könyvtárba települnek a témák. .theme kiterjesztéssel van az indító fájl, és általában a vele meg egyező könyvtárban az msstyle és dll fájlok. Vagy személyreszabásnál jobb egérgomb a témán, és téma törlése.
  • Radamesz
    #31007
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget kérnék tőletek. Feltelepítettem néhány témát, de vannak olyanok, melyek nem igazán nyerték el a tetszésemet. Hogyan tudok témát letörölni?

    Köszönöm nektek!
  • WuFraZselic
    #31006
    rendben!
  • Rotyoka
    #31005
    rakd fel az ccleaner-t és nem kell külön szenvedni ilyenekkel
  • WuFraZselic
    #31004
    köszi!
  • bon
    #31003
    Több temp könytárad van azon kívül ha telepítesz valamit az is helyfoglalással jár a Windows könyvtárban, pl. winsxs könyvtár, installer cuccok, de a frissítrések is foglalják a helyet vagy az indexképek. Futtasd le a lemezkarbantartót. De a programok használata is helyfoglalással jár. Ajánlott 40gb-os rendszer paríció mérett ami már hosszú távon elegendő lehet.
  • bon
    #31002
    Törlheted
  • WuFraZselic
    #31001
    hali!

    nem tudom mennyire topicba illő a kérdés, de elvégre win7em van ()...

    szóval a C:/Windows/Temp mappában van kb 13GB-nyi TMP fájl. ezeket nyugodtan törölhetem? mert régi gépemen is volt néha, 6-800mb-nyi TMP fájl, de ez a 13gb kicsit sokkolt, nem tudom törölhetem-e :)
  • Laci82
    #31000
    Sziasztok.
    Lassan hétről-hétre egyre kevesebb hely van a rendszerpartíciómon.
    Mitől lehet?
    A temp is,a lapozófájl is más partíción van a hibernálást kikapcsoltam és mégis csak fogy.
  • exodus2
    #30999
    Bírják a loaderek, az MS oldalán kell érvényesíteni az aktiválásod, és utána lesz aktivált a windowsod. És mindezt a loader után kell elkövetni.
  • zeli
    #30998
    Jah csak nekem is beváltott feketére, és a loader ott már nem segített. De kösz a tippet, legközelebb majd időben benyomom. :)
    De remélem ez a rendszer sokáig bírni fogja. Arra leszek kíváncsi, tovább bírja-e majd, mint az XP.
  • sunlight
    #30997
    Több mint 1 hete már!!!link
  • Rotyoka
    #30996
    Tegnap jött ki a v 1.9.0 Loader


    Link
  • Rotyoka
    #30995
    Pedig Loader-el is egyszerű. Az elfő Win frissítés előtt lefuttatod a legfrisebbet és voala az idők végezetéig "eredeti" win7-ed lesz. (Persze a WGA (vagy mivan most) filekat nem kell leszedni
  • Skill
    #30994
    létezik hogy ez a parancs segített : “shutdown -a”
    amelyik gépen be lett írva az nem bootolt újra.
  • zeli
    #30993
    Én a loader-el nem tudtam megcsinálni, de a WAT-ot ledaráltam, most működik remdesen, lassan egy hónapja.
  • bandika64
    #30992
    Oké köszi, ezt a memória dolgot kipróbálom majd... húzva csak a proci van de akkor is fagyott amikor visszaállítottam alapra. A memória meg szerintem 1066 helyett 800-on fut. (Biosban auto-n van)
  • Evin
    #30991
    A Loader ilyenkor már nem megoldás? Mert Xp esetén a WGA-crack még vissza tudta állítani rendes üzembe.
  • [HUN]FaTaL
    #30990
    reinstall
  • dave86
    #30989
    segitség!!

    win7em van, fekete a háttér és nem ment el néhány dolgot a windows(programbeállítások,stb)

    sztem ez azért van mert tört változat win7 build 7600 this copy of windows is not geniue

    valaki tud megoldást??
  • dave86
    #30988
    mert tört változat
    2oránként nekem is ujraindult
    megoldás:windows7 loader
  • Evin
    #30987
    Cserélgesd a memóriákat, ha nem csak 1 van benne. Ha van olyan, amitől biztos kifagy, tedd meg. Ha nem fagyott, akkor a másikkal van a gond.
    És ne legyen semmi húzva, ha eddig volt.
  • bon
    #30986
    Nézd meg az eseménynaplót.
  • Skill
    #30985
    valakinek van 5lete mért indul újra a windows 7? 2 gépen is a 3ból.
  • elitehun
    #30984
    Mind1 köszi a segítséget sikerült. Végül nem csináltam biztonsági mentést mert az egyik vinyón fontos dolgok voltak a másik vinyót meg nem akarta felismerni
  • lck
    #30983
    Ha a listában benne van a gép tényleges alaplapjának a gyártója akkor azt választom, ha nincs akkor ASUS-t szoktam ( ne kérdezd miért ). DAZ-os loaderrel sosem volt gondom.
  • bon
    #30982
    Csinálj teljes rendszermentés a hasznáalta előtt.
  • elitehun
    #30981
    De biztos?
    Kicsit fosok mert nagyon nem akarom megint újratelepíteni :S
  • elitehun
    #30980
    Aha.
    Csak mert egy másik loaderrel beszoptam (nem akart betölteni a windows) ezért gondoltam hogy amiatt lehetett.
  • lck
    #30979
    szimpátia